Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
gery78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007.12.12. 08:59

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: gery78 »

I.e. 10000
Pár hete vettem ki tékából, abban bízva , hogy kb olyan jó lesz mint a Mel Gibson filmje az Apocalypto.
Hát , nem akartam a rossz filmek közé beirni , mert annyira nem volt szörnyű.
A legnagyobb problémám a filmmel. Sztm I.e. 10000 évvel az emberek nem igazán tudtak beszélni , ha igen akkor max. tő mondatokban beszéltek, vagy ugattak egymásnak :). Nem pedig terjedelmes, érzelmes, filozofikus, néhol romantikus gondolatokat megfogalmazni egymásnak.
Ezt leszámítva , egy jó kis történelmi akció film :) ,amiben a rossz elnyeri méltó büntiét , és a jók sokáig élnek míg meg nem halnak.
6/10
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

gery78 írta:A legnagyobb problémám a filmmel. Sztm I.e. 10000 évvel az emberek nem igazán tudtak beszélni , ha igen akkor max. tő mondatokban beszéltek, vagy ugattak egymásnak :). Nem pedig terjedelmes, érzelmes, filozofikus, néhol romantikus gondolatokat megfogalmazni egymásnak.
:LOL:
IloveRenji írta:Shin írta:
Most kövezzetek meg, de nem hiszem hogy egy 12 éves kis idióta fel tudja fogni, hogy miről is szól maga a film. Főleg a harmadik, aminek az egyik témája, hogy Troynak és Garbiellának el kell szakadnia egymástól. Szerintetek ezt hogy képes felfogni egy kis gyerek?

Miert mirol SZOL? :dirr:
Lehet h bennem van a hiba, de ha ennyire omfg deep a sztori akkor talan nem lufik kozott enekelve kene eloadni.
:LOL:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Egyebkent nekem szamtalan problemam volt azzal a filmmel...mar nem emlekszem mert halisten regen lattam, akkor is sokkhatas alatt voltam h wtf, de, amire igy emlekszem:
a, igen a beszed, mindezt ugyebar inglisul..mer ugy meg valoszinubb
b, piramist epito, de nem egyiptomi tarsadalom....eőeeő
c, akik selymet es tavcsovet hasznalnak 10 ezer evvel ezelott
d, a plakaton levo jelenet semmilyen formaban nem szerepelt a filmben..ez onmagaban nem baj, de ha az egy akciodus jelenettel kecsegtet, ami aztan nem jon el, sot helyette semmilyen akciodus jelenet nem (en nem talaltam a filmben ugyanis semmi ilyesfelet, hacsak az annak nem szamit amikor a megfaradt mammutok hatradolnek a piramisoknal)...akkor az frusztralo...de egyebkent en is realisnak latom a kardfogu tigris-ember baratsagot..sztem tokjo
e, a vegtelen szamu primitiv, semmitmondo parbeszedek
f, klise tragya, es meg nem is nez ki jol...nem tortenikbenne semmi amit en ki nem tudtam volna talalni
g, nagyon unom a tortenelem-meghamisito szemeteket, csak itt meg Brad Pitt es Rászell Krove sem volt :S

Ezt le akartam irni, csak gondoltam nem a Milyen JO filmet lattal cimu topikban, de most kiszaladt..
Es jo filmnek meg pl a Halali fegyver, tegnap is megneztem es vinnyogva rohogtem <3
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ez ILYEN rossz?
Akkor inkább még egyszer végignézem a John Rambo-t vagy akár a Teeth-t, amiben a csajnak fogas vaginája van... :knife:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Nem, kedves voltam...es telleg....nagyon kedves....de persze ez maganvelemeny ugyebar... :roll:
Vow, azt en is szeretnek nezni, mar hallottam rola...de inkabb nezzel Raptort, egyedulallo elmeny....
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Hát, ez egy olyan filmnek tűnik így elsőre, amit a koliban kell megnézni a többiekkel, és hörögni rajta egy kis pia társaságában.
A fogaspuncis filmben egy kicsit csalódtam, mert nem mutatták meg a fogakat :cry: , amúgy hozta a "színvonalat". Mondjuk, még mindig a Black Sheep az etalon übergagyi film a maga mutáns emberevő birkáival és mutáns emberevő birkaembereivel. :D Kihagyhatatlan!
Bár, amit most nézek fél szemmel, az sem semmi: Planet Terror... A csajnak épp most szereltek fel egy géppuskát műláb gyanánt. (Nem semmi lesz majd, mikor ezzel lövöldözni fog és célba találni. :weh: ) A legjobb viszont Tarantino szereplése, már várom, mikor rohad le a farka, wááhhh.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

I am in love with the Sheeeeeeepman <3
Sztem a Grindhouse is jo...persze a Black Sheepnel nem jobb...nem, a Raptorhoz nem eleg a pia...vagy mondjuk intravenasan, ugy gyorsabban ut ::^_^::
Tanulas kozben megneztem a Sense and Sensibility-t, es meg mindig jo...egyszer, ugy ertve h most egy darabig nem fogom elovenni, de a mostani idegallapotomnak nagyon kesz gyogyir volt :3
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

IloveRenji írta:Sense and Sensibility
?
Jane Austen?

Én mostanában nem igen nézek szentimentálisabb filmeket, most is a Hitmant néztem meg sokadszorra. Ez egyre jobb! Imádom benne a srácot, még ha nem is az ideálom kinézetre, de akkor is, ajj... Ezek a hűvös, intelligens, bosszúszomjas gyilkosok... Nem tudok betelni velük. :oops:

Más:
Irtózatosan előítéletes vagyok a folytatásokkal szemben, ha esetleg megnézek egyet, az előtt is a legrosszabbakra készülök fel, szóval a kérdés: Érdemes megnézni a Pillangóhatás 2-t? Az első annyira nem volt rossz, igaz, eléggé lerágott csont a fő téma, de érdekes és hátborzongató volt rövid időn belül ugyanazokat a szereplőket egészen máshogy látni. Aki az egyik pillanatban még kiegyensúlyozott fiatal volt, az a másikban már lekötözve feküdt az elmeosztályon. Huhh. Szóval, ha másért nem is, ezért mindenképp érdemes volt megnézni.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

http://www.imdb.com/title/tt0114388/ <---- Imhol, es jah, az o regenyebol keszult :3
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Igen, utánanéztem, de mikor leesett, h Jane Austen, akkor már vágtam. Az angol címről nem jutott eszembe rögtön. :) Amúgy nem olvastam, nem is fogom, előítéletes f@sz vagyok. :oops:

Jahh, szombat tv2 a megasz@rok után: Amerikai pszichó!!!!
Nézze mindenki! :)

Christian Bale remek pszichopata (avagy pici hópata) volt a Machinist-ben is, kíváncsian várom, itt mit hoz össze. :)
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Nézzétek a Zone Europán a Trisztán és Izoldát! Ez nem a 2006-os amerikai szirupos sz*r, hanem az eredeti történethez sokkal hűebb, igazán hangulatos (2 részes) film!
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Tegnap előtt néztem meg a mortal kombatot,és egész jó.Van benne megfelelő mennyiségű harc is,meg minden,mostmár legalább tudom,hogy a filmben hogy néztek ki a játéksorozat karakterei.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Mivel elkaptam vmi dögvészt, ezért nem tudtam végignézni az Amerikai pszichót. :(
Egész nap aludtam, és öcsim és anyum borogattak vizes ruhával... Mondjuk, amennyit láttam belőle, nem semmi egy film: adott egy 27 éves srác, akinek nincsenek érzelmei (leszámítva az undort és gyűlöletet), csak a gyilkolás érdekli és a saját kinézete. (Szívesen elbeszélgetnék egy ilyen fazonnal.)
Az egyik legnagyobb poén az volt, mikor egy könnyűvérű nőcske megkérdezte tőle, mit csinál szabadidejében, erre a fazon hidegvérrel csak ennyit mond: Embereket ölök. Reakció: Szereted csinálni?
Wáááhh, ez totál kééész! A hangulata tiszta olyan, mint a Titkos gyilkos mamáé, csak ez lassabb, és betegebb.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Szerintem a fimváltozata jó lett, de szerencsére a könyvnek egy mesésített változata. Ha bírod a durvaságokat, azt olvasd el. A filmen viszont látszik, hogy igyekezték elvinni egy kicsit amolyan vígjáték stílusba, szószerinti feldolgozásban gyomorforgató slasher lett volna belőle.

Felkoppintva


Végre egy nemhogy nézhető, de egyenesen jó vígjáték, ami ugyanakkor nem fél komoly témával foglalkozni. Az elején ugyan idegesítő, hogy csak egyfolytában káromkodnak, de elfogadom, hogy azért történt, hogy jobban érzékeltesse a társadalmi különbségeket. Lehet, hogy eredeti hanggal egy amerikai számára autentikus a szóhasználat, de nekem magyarul néhol erőltetett volt. Ettől eltekintve nem tudom megróni különösebben.

8/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

anubys írta:Ha bírod a durvaságokat, azt olvasd el.
It's on my to-do list! :)
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Vicky Christina Barcelona. A PBÚ-ba írt ajánlómat posztolom, abban benne vagy nagyjából a véleményem is a filmről. Erős 7.5/10

Kód: Egész kijelölése

Woody Allen legújabb alkotása mindenképpen érdemes a művész nevére, habár én hiányoltam belőle azt a fajta „Woody-Allenséget” amint a Manhattanben vagy az Anny Hall-ban kaptam tőle. Nem maradtak „Vessetek a mókusok elé” típusú beszólások az alkotásból, de mindenképpen érdemes volt beülnöm erre a mérhetetlenül romantikus és (mint megszokhattuk) emberi kapcsolatokat boncolgató mozira.

Johanson és Hall gyönyörű párosa tökéletes választásnak bizonyult a szintén nagyszerűen játszó Javier Bardem mellé. Az esemény (és a gondolatnarráció) lélegzetelállító tájakon, romantikus spanyol gitárszólókon, hangulatos vidéki házikókon, kellemes esti vacsorákon és borozgatásokon keresztül kísér minket a végkifejlettig, amely meglepő módon nem megoldással, sokkal inkább egy egyszerű befejezéssel zárul. A két főszereplő boldogságideálja, életfelfogása nem is eshetne távolabb egymástól, s ennek következtében mindketten máshogy, de mindketten saját értékrendjüknek megfelelően élik meg az eseményeket, melyet a spanyol nőcsábász (ami jelen esetben egyáltalán nem negatív szerep) idéz elő. A pesszimizmus erősen áthatja a filmet, amihez mindenképpen kell egy olyan élettapasztalattal rendelkző művész, mint Woody Allen.

Mindent összevetve jó volt kicsit kiszakadni New York és az amerikai színtér unásig ismételt kliséiből és európaibb, romantikusabb környezetben megízlelni milyen bonyolultak és sokrétűek a társas kapcsolatok.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nem rég láttam a Véres gyémántok című filmet ami nagyon pazar alkotás. A történet lényege az, hogy afrikában milyen tiszteségtelen/embertelen módszerekkel bányásztatják ki a gyémántokat a nagy drágakő válallatok. Természtesen a film során bemutatják, hogy milyen visszonyok uralkodnak arra fele, hogy lesz egy ártatlan kisgyerekből lelketlen gyolkoló géőp meg hasonló dolgok. Aki csak tudja tekintse meg a filmet mert nagyon jó. Ne féljen senki attól mert Leonardo di Caprio játssza a főszerepet, mert nagyon jól hozza a szerepkörét. Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Hmm, kár, h Woody Allen eddig kimaradt. Azt hiszem, nem ártana pótolni ezt a hiányosságot.
A Véres Gyémántok szerintem is jó film, nagyon megrázó, ahogy az emlékeimben él.

Én is láttam mostanában egy jó filmet, igaz, kevésbé komoly darab, de érdemes megnézni. Szóval, Batman, a Sötét lovag következik. :)
Negatívumok:
egy kellemes forraltborozgatós, borkóstolós (Tudjátok, milyen finom a meggybor és a bodzabor?) karácsonyivásáros este után kezdtük el nézni. Így egy örökkévalóságnak tűnt. :knife: Meg amúgy is. Volt vagy 2,5 óra! Nahh, azért enyhén szólva nyújtották túl, de mindegy. Másik nagy negatívumként a nagy amerikai monológokat, mártírdumákat és szerelmes baromságokat tudnám megemlíteni, amelyek sajnos a nagy amerikai filmek eposzi kelléktárába tartoznak. Nincsenek amcsi filmek (főleg igaz ez a képregényadaptációkra) nagy amcsi monológok nélkül. :hammer:
Pozitívumok:
Joker irtó jól nézett ki, rohadt jó fej, egyértelműen arra késztet, hogy megnézzem a többi BatMovie-t is. Imádom az ilyen pszichó fazonokat, szóval meg voltam érte veszve, jaj. :) A ceruzaeltüntetős trükkjéért meg imáááádom.
Kétarcú születésének is tanúi lehettünk, ez is baromi érdekes volt, de komolyan. Határozottan jó arc lett a tragédia után. :twisted:
Általában nem szoktam szeretni túlzottan a jófiúkat, mert unalmasak (főleg pszichó sorozatgyilkosok mellett), de ezúttal kivételt tettem a Christian Bale alakította Batmannel, mert ugye számomra ő az Amcsi pszichó és a Mechanist főhőse. Szeressem. :)
De a mártírkodásáról inkább nem nyilatkozom, áááá. Meg az a szerelmi szál is bántotta a lelki világom - inkább akkor mutatták volna többet Jokert, hehe.

Jó volt. Még úgy is, h általában rettenetesen utálom a szuperhősöket. Meg az amcsi képregényadaptációkat.

Jahh, és 100. post, juhé! :cool:
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Mulholland Drive

Oh my God, hol is kezdjem. Nemrég fejeztem be, és még nem sikerült feldolgozni, pedig még a stáblista elindulásával elhatároztam, hogy "namost egyből rákeresek, hogy miről is volt szó", de úgy néz ki annyira sokkoló a film, hogy még a gépem is lefagyott tőle. :lol: Egy reboot után elfelejtődött egy picit ez az utánakeresés, de most tényleg nekiülök és megnézem, hogy tulajdonképp mi is volt a plot. Gondolom/remélem nem véletlen kaptam közel szívinfarktust az első 10 percben a hajléktalan bácsitól (?) - komolyan, ez már majdnem egy netes 'screamer' szintjén volt, akármennyire is lehetett számítani rá. Plusz valahogy ez az egész Cowboy-ügy is totálisan homályos. Lehet nem pont péntek estékre való ez a film, ehhez tisztább elme kell. :vigyor: Egyébként végig iszonyat jó volt a hangulata, egyszerűen a feszültségkeltést nagyon eltalálták, a zene is zseniális.
/after reading full synopsis/
Woohoo. Azt hiszem a nagyjára rájöttem volna egy másodszori megnézéssel, de az szinte biztos, hogy nem monstanság esik/esett volna meg. Egy hónapban elég 1 Mulholland Dr.

9,8/10 Naomi Watts haja miatt. Ez a tejfölszőke nagyon nem passzol.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@zebra: Ha Sötét Lovag tetszett akkor tanácsként mondom, hogy ezekután ne a Tim Burton féle Batmant és Batman visszatért nézd meg (bár azok is baromi jók, csak egyik Tim Burtonösebb mint a másik) hanem a Batman Beginst. A többiek teljesen más kategóriába tartoznak.
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Imádom Tim Burtont, ne csináld! :wink: Amúgy, ha jól tudom, a mostani Jokeremnek is ő tervezte a design-ját. ::^_^:: Ha nincs túl sok movie, egyszer úgyis megnézem mindet! A lényeg, h minél több Kétarcú és Joker legyen bennük! A többi lelkisérült, elmeháborodott rosszfiú és rosszlány is jó arc, de ők a kedvencek. :)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Az elöző Batman feldolgozások sem annyira rosszak, gondoljunk csak bele: Jack Nicholson mint Joker :D
Valamint feltünik még Michael Keaton (Batman/Bruce Wayne) és Kim Basinger (Vicki Vale) szóval ez sem annyira rossz ;)
A Batman Mindörök ben pedig Tommy Lee Jones játsza 2 arcút vsz az sem olyan rossz dolog. Szóval, ha a színészeket és játékukat nézzük akkor nincs a filmekkel olyan nagy probléma. Ahol gond merül fel az a történet illeteve a történet vezetésén van. Mert ezekben a filmekben nyoma sincs a mostani Batman filmekben tapasztalható lélektani dolgoknak ami miatt jobbak a mostani filmek szerintem.
---------------------------------------------------

Boccs akkor félre értettelek, nem szándékkal tettem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára iskariotes 2008.12.08. 13:33-kor.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Állj... én egy szóval sem állítottam, hogy a régiek rosszabbak (leszámítva a Batman & Robint d:) csak arra akartam figyelmeztetni Zebrát, hogy tök más milyenek
Kép
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

OK, engem a lélektanibb hangvételű darabok érdekelnek igazán, ezt bírtam a Sötét Lovagban is. A szuperhősök, nagy akciójelenetek és egyéb adrenalinfokozó dolgok inkább csak untatnak... Szóval, akkor mit nézzek? :?: :D
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

zebra írta:Szóval, akkor mit nézzek? :?: :D
Cruel Angel két nappal ezelőtt írta:@zebra: Ha Sötét Lovag tetszett akkor tanácsként mondom, hogy ezekután ne a Tim Burton féle Batmant és Batman visszatért nézd meg (bár azok is baromi jók, csak egyik Tim Burtonösebb mint a másik) hanem a Batman Beginst. A többiek teljesen más kategóriába tartoznak.
Kép
Válasz küldése