Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:Ha még nem, tekerj a legvégére... XD
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ebben az a vicc, hogy miután megnéztem, eltekertem a végére... kétszer is, de ezt a jelenetet úgy tűnik, körbelövöldöztem. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

amúgy le lehet már tölteni az extrás dvd verziót is. údebesírtam XD XD

Expendables 2-ről mit tudtok? Megéri moziba menni? itt occóbb a mozi btw ^^ Én eddig pár kommentet kaptam el itt ott a neten azt mondják jó....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

BenX: A főszereplő egy enyhén autista srác, aki folyton egy MMORPG-vel játszik a szabadidejében. Az egész világot egy számítógépes játéknak fogja fel.
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Alul semmi (The Full Monty)

Igen, megnéztem, és azóta nem tudok úgy nézni Robert Carlyle-ra, mint eddig. A film maga inkább társadalomkritikai dráma, mint vígjáték, de azok a táncos részek... Istenem! :oops: ::japtoun::
A film nagyon jó volt, főleg eredeti hanggal. Totál bele tudtam magam képzelni a karakterek helyzetébe, mivel ugye én is voltam annak idején álláskereső személy. A történet néhol megdöbbentően őszinte, mégis van benne valamiféle fanyar humor, amit csak a britek képesek belecsempészni a filmjeikbe.

Ja, és Robertnek jó teste van. Na, és persze markolnivaló hátsója. ::hehe:: ::japtoun:: :oops:

10/10

The Unloved

Ez egy kemény film, amely igaz történet alapján készült. Igen, rácuppantam Robert Calyle filmjeire (ez ráadásul 2009-es, tehát annyira nem is régi), bár itt elég negatív figurát alakít, aki ráadásul alig jelenik meg a filmben. A film tulajdonképpen egy 11 éves kislányra koncentrál, aki apja labilis idegzete, brutalitása, valamint anyja nemtörődömsége miatt állami gondozásba kerül. Nagyon szomorú film, erős idegzet kell hozzá, az biztos. Én is sokszor majdnem elbőgtem magam rajta. De nagyon jó film, érdemes megnézni.

10/10

Lim-lom (Riff-Raff)


Igen, újabb Robert Carlyle film, ezúttal 1990-ből. Ezt ma láttam, és érdekes volt. Ismét némileg társadalomkritika, dráma, fanyar, fekete humor, és a kisemberekről szól. Én ajánlom mindenkinek.

10/10
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A Disney szerintem ott szúrta el, hogy nem rövidfilmeket gyárt. XD

Kis kiegészítés:
How to Train Your Dragon TV sorozat! Másfél rész után ez egy kellemes kis egyszerű sorozat, poén szövegekkel.
(Első két rész, akit érdekel.)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

:LOL: Hát ez nagyon jó volt!
Sárkánybaby írta: How to Train Your Dragon TV sorozat! Másfél rész után ez egy kellemes kis egyszerű sorozat, poén szövegekkel.
(Első két rész, akit érdekel.)
Nahát, egy mozi alapján készült sorozat, amin nem látszódik az óriási minőségbeli visszaesés! Nem is gondoltam, hogy ez lehetséges! (Ezt mondjuk a látványra, mert a filmet még nem is láttam. :drop: )
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Most, hogy megint elkapott a "DreamWorks Animation milyen jó filmeket csinál!" láz, megnéztem a Kung Fu Panda 1-2-t. Shen bekerült a kedvenc főgonoszok közé. Istenem, adjanak már végre ennek a Gary Oldman-nek valami díjat! Mi az istent kell még bizonyítania, bakker, egy animált pávából olyan főgonoszt csinált, hogy játszva belopja magát az ember szívébe... még úgy is, hogy negatív szereplő!
Szóval az első rész zseniális volt, és elismerem, kissé kétkedve ültem le a második rész elé (mégis második rész), de veszettül elégedett vagyok vele. Majdnem bőgtem is.
Animátor akarok lenni.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Sárkánybaby írta: Animátor akarok lenni.
Szólj, ha bármiben segíteni tudnék benne! Kicsi az esély, hogy érdemlegeset tudok, de háthamégis. :)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Kezdetnek nem ártana egy diploma. ^^"
Utána meló, hogy legyen pénzem a posztgraduális képzésre.
Utána megint meló, hogy legyen tapasztalat.
Utána meg ki tudja.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Top Secret: Nagyon jó kis vígjáték! 60-as évek környéki romantikus film, és II. Világháborúban játszódó katonai kalandfilm keverékének tűnik leginkább. Az amerikai énekest háborús tervek okán meghívja a kormány Németországba. Itt találkozik egy lánnyal, aki apja megmentésén dolgozik...
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ az a film ZSENIÁLISSS!!! XDDDDDDDD
Gyerekként egyszerűen imádtuk, betéve ismerük. XD Imádom, ahogy gúnyt űz...kb mindenből és mindenkiből, amiből és akiből lehet. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Head above water: Nagyon jó kis fekete komédia. A házaspár boldogan él amíg a feleség volt pasija haza nem ér, és egy "kis baleset nem történik"...
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Deadfall (2012)

Profin összerakott, végig fordulatos és izgalmas, érzelmekkel és feszültséggel teli thriller, amiben most is bűnözők menekülnek a hatóságok elől. Egy sikeres kaszinórablást majd egy autóbalesetet követően a testvérpár Addison (Eric Bana) és Liza (Olivia Wilde - Dr.House 13-askája) gyalog folytatja útját a kanadai határ felé a legnagyobb hóvihar közepette. Különválnak, és míg Bana holttesteket hagyva maga után, látványosan menekül az őt üldöző rendőrök elől, Lizát a szintén a hatóságok elől bujkáló ex-bokszoló Jay (Charlie Hunnam - Sons of Anarchy, Jax) viszi Északra, aki a szüleivel (Kris Kristofferson, Sissy Spacek) szeretné ünnepelni Hálaadást. Végül mindannyian az ünnepi asztalnál gyűlnek össze egy nem éppen meghitt vacsorára, amihez a kollégái és a sheriff apja által lenézett sheriff-helyettes nő (Kate Mara) is csatlakozik :shock:

A film számos eleme (hóvihar és havas tájak, bűnözők és véres halálok, sheriff(helyettes)nő) leginkább a Fargot juttatta eszembe, csak a fekete humor nélkül. Eric Bana zseniális játszotta a bűnözőt, egyszerre volt megnyerő és félelmetes, akiről soha nem lehetett eldönteni, hogy épp valami jót fog cselekedni és segít valakinek vagy válogatás nélkül legyilkol mindenkit. Hozzá képest Hunnam nem sokat mutatott, de a SoAban elsajátított mackós gangsztajárás és kemény nézés itt is elég volt, hogy hitelesen eljátssza a peches bokszoló karakterét, aki bár szintén bűnözőnek számít, mégis teljesen más kategória mint Bana. 13-aska és a rendőrnő kevesebb szerepet kapott, de mindketten jól alakítottak, mikor ők voltak a középpontban, ahogyan Jay szülei is.

A menekülés, a gyilkolászás és a véres elhalálozások kizárólag Bana karakteréhez köthetők, ezalatt Jay és Liza egy motelben húzzák meg magukat a hóvihar elől, és közben persze beüt a nagy szerelem is. Ez elsőre egy kissé erőltetettnek tűnt, de a kialakuló érzelmek szemléltetése végett két szexjelenet is van, és Cronenberg Erőszakos Múltjához hasonlóan mindkettő külön kategória :oops:

A legjobb jelenet pedig egyértelműen a Hálaadási vacsora, ahol Bana sörétes puskával ül az asztalfőnél. Az emberek pedig csak jönnek és jönnek, majd (kényszerből) csatlakoznak az asztalhoz, miközben bármikor elszabadulhatott volna a pokol - ami a végén persze be is következik B)

Egyszerű történet, mégis megvolt benne a kellő érzelmi és pszichológia töltet. A forgatókönyv pedig szintén jól átgondolt, alig volt benne felesleges jelenet vagy jelentéktelen beszélgetés. Egy minden szempontból remek thriller!

8/10

Előzetes
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rontó Ralph

Egy nagyon picit aggódtam előtte, hogy a Disney el ne szúrja, mert nagyok voltak az elvárásaim, de ezt baromi jól megcsinálták. Retrósoknak ajánlott, retró-játékosoknak még inkább, de egyébként is mindenkinek. Zenék, grafika, szereplők, poénok és még a sztori is jó volt a lehetőségekhez képest. (Ja, az elején a logó és a végén a stáblista is üt. XDDD) Avengers után az év másik "nagy filmje" nálam, valahogy ki kell bírnom a DVD-ig. XD

100/100 (Ja! :-P XD) Btw, SB, ha már Disney-hating, ebbe magyarázd bele, hogy miért gáz, mert szerintem most nehéz dolgod lesz. XD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Hotel Transylvania
Azért ültünk be Titkossal, mert hallottuk, hogy van benne Twilight-paródia. XDDD Annak kicsi volt, és lehetett volna jobb is, de megérte. Bejött a film.
Ami tetszett:
- A SZEREPLŐK! Azok simán elvitték az egészet a hátukon! A főszereplő srácot egyenesen imádtam, de Drakula is haláli volt (ha-ha...) XD
- A poénok. Igaz, volt pár alpáribb, meg olyan... fura, bár amint megláttam a végén, hogy a rendező Genndy Tartakovsky, teljesen érthető volt a dolog. :-P Még a karakterdizájn is felismerhető volt.
- Az alapszituáció szerintem logikus volt.
- A vége nem volt rossz, igazából sokkal rosszabbtól tartottam. Igazából nem is a megoldással volt bajom (meg hát sejthető), inkább az odavezető előzmények és az azokhoz szükséges idő volt az, ami... fura volt.

Ami nem tetszett:
- Az ízlésemnek túl sok giccses jelenet. ^^; Nem muszáj azt ennyire erőltetni...
- Volt pár erőltetett, elkapkodott fordulat, ami nagyon szemet szúrt.

Szóval összességében nem egy extrakiemelkedő valami, de kellemesen szórakoztam. :)

Rontó Ralph
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon tetsztett!!!! :thumb: De tényleg! Angolul is muszáj lesz megnézni, egyrészt a hangok miatt, másrészt tuti lesz egy csomó játékos-geek poén, ami elveszett a fordítás során. Igazából egyetlenegy dolog zavar a legvégén, és még értem is, hogy a készítők miért így csinálták meg, csak az a baj, hogy ellentmond az előzőeknek, amik amúgy tök logikusak voltak. Viszont mondhatjuk, hogy az csak egy apróság, szóval nem vesz le jelentősen a film értékéből. Tessék megnézni! :vigyor:

Szerk: egy komment Youtube-ról, amivel tökéletesen egyetértek:
"I just love this movie. The story was solid and original, the characters heartfelt and likeable, the animation colorful, the jokes clever and witty, and the entertainment value endless. My faith in Disney = Restored :) "
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A mordályos nyul írta: Rontó Ralph
Még jó, hogy azon gondolkodtam, hogy menjünk együtt. Báááár én lehet úgyse fértem volna be. :P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Upsz, bocsi. :( Nem tudtuk... De miután a Looper-ről lemaradtunk, Titkos úgy bepánikolt, hogy még nélkülem is elment volna, ha nekem most nem jó az időpont. ^^;
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Pontosan. ^^" Meg nem akartam megvárni azt sem, amíg valami YouTube komment lelövi nekem az egész filmet egy mondatban. (Tudod, SB, mint nálad anno a Portal 2-t...) Amúgy következő "kötelező mozi" nálam Az öt legenda lesz, ha érdekel, ahhoz még van időd csatlakozni. :wink:
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Megyek!
Bár... az a nagy helyzet, hogy mennék is, meg nem is, igazából Ralph-ra is... mennék, mert mozi és fú, nem mennék, mert a szinkron. Komolyan, ha az orosz mikulást elrontják, én megtépek valakit.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:Megyek!
Bár... az a nagy helyzet, hogy mennék is, meg nem is, igazából Ralph-ra is... mennék, mert mozi és fú, nem mennék, mert a szinkron. Komolyan, ha az orosz mikulást elrontják, én megtépek valakit.
Bár a trailer alapján nem szabad ítélni (btw, ahogy észrevettem, mintha Ralphnak is jobb hangja lett volna a végső változatban magyarul, mint a trailerben), de én kétlem, hogy olyan akcentussal beszélne majd a magyar Mikulás, mint az eredeti. ^^" Bár ki tudja, a Madagaszkár 3-ban legutóbb elég jól hozták a ruszki szibériai tigrist... XD (Bár elvileg ott a többi cirkuszos szereplőnek is akcentusa volt és pl. az olasz vagy a spanyol magyarul már kevésbé jött át. ^^" XD)

Ja, amúgy ha már animációs filmek, további két jó, amit mostanában láttunk (vagyis a másodikat még csak én, egyedül, de Mordályos is dolgozik az ügyön XD):

Hotel Transylvania

Mordályos már kb. leírta róla a dolgokat, esetleg annyit tennék hozzá, hogy ez egy tök aranyos film volt, valahogy sokkal jobban bejött, mint anno Tartakovsky Cartoon Network-ös cuccai, illetve, hogy jó volt látni ismét a szörnyek "klasszikus" formáit a vásznon. (Főleg most, amikor a vámpírok és vérfarkasok után már a zombikból is hősszerelmest farag Hollywood.) Ha a Ralph a retró gamereknek, akkor ez a film meg a retró horrorosoknak készült. :) Ja és nekem az a Twilight paródia bevágás így is teljesen kielégítő volt, főleg Drakula kommentje rá. XDDD

Lorax

Egy újabb Dr. Seuss film, ezúttal környezetvédelmi mondanivalóval. Habár a szokásos Pixar-DreamWorks duó filmjeinek színvonalát talán nem éri el minden tekintetben, a mondanivalót nagyon ügyesen végigviszi, alaposan görbe tükröt tartva a fogyasztói társadalom és a kapitalizmus elé. Igazából a vártnál jobban tetszett, sőt, ahhoz képest, hogy már hat éves kortól ajánlott, szerintem sok jelenetét igazából csak felnőtt fejjel tudja az ember igazán értékelni, szóval olyan igazi "minden korosztálynak" film lett. :) (Jó, a musicalekre hajazó zenei betétek 1-2 helyen talán erőltetetten hatottak, meg egy pöttyet ebbe is több amcsi giccs szorult, mint amennyit jóérzésű ember émelygés nélkül le tud nyelni, de az egyéb pozitívumok miatt ezek is megbocsáthatóak szerintem. XD) Érdekes plusz infó: Tudtátok, hogy a Once-ler / Valahász nevű szereplőnek akkora hardcore fangirlbázisa lett szinte a semmiből, ami talán csak a fanboyok póni-hisztériájához hasonlítható? :lol: *magára mutat*
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Remélem neked lesz igazad ezzel a szinkronosdival kapcsolatban. Meg remélem még menni fog Ralph a moziban, mire én odaérek, hogy idő/pénz.
Titkos írta:(Főleg most, amikor a vámpírok és vérfarkasok után már a zombikból is hősszerelmest farag Hollywood.)
Erről egy Left 4 Dead 2-s graffiti jutott az eszembe (gyk: ez a játékban van a falra írva). A falfirka egyébként valós problémát tár elénk. Valaki rejtse el végre azokat a tollakat!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Drukkolok, hogy ne járj úgy, mint mi a Looper-rel!
Ha mákos vagy, elkezdik adni eredeti hanggal (szoktak ilyet a Cinema Cityben); viszont Port.hu-n már azt találgatják, hogy tuti bukni fog, mert nincs elég "gémer", hogy megtöltse a termeket. :(
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:viszont Port.hu-n már azt találgatják, hogy tuti bukni fog, mert nincs elég "gémer", hogy megtöltse a termeket. :(
Ezt én is láttam, de szerintem vészmadárkodnak, YT-n is nem egy olyan komment volt, hogy "nem szeretem a rajzfilmeket, de erre be fogok ülni!", meg gamerek is írták, hogy direkt azért mennek be rá, mert "nekik szól". XD De egyébként nem is értem, miért ne lenne elég gamer, azért konzolos, meg régi arcade-es nálunk is van szerintem szép számmal, másrészt meg ezt nem úgy kell nézni, hogy "csak a gamerek ülnek be rá", hanem "mindenki, aki meg szokta nézni az aktuális Disney filmet + a gamerek". :) (Tudtommal a Tron: Legacy sem bukott nálunk, pedig az sokkal jobban épített egy szűk fanrétegre.)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Azért az neked is feltűnt, hogy vasárnaphoz képest milyen kevesen voltunk a teremben. Jó, mondjuk volt vagy 15 ember, az mondhatni, átlagos, de még csak nemrég kezdték adni.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Mit mondjak, anno, mikor még Egerben ültünk be az Avatarra, ott sem hemzsegtek a nézők, és bár a film a látványt leszámítva nulla volt, később mégis ajnározták rendesen. Szerintem ez az egész "bukni fog" dolog azért került előtérbe, mert a média szereti ostorozni a gémereket (plö mint első számú feketebárány), persze, hogy lapítanak. Ezért tűnnek kis számú szubkultúrának.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Válasz küldése