Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Ahhoz a filmhez nem illett volna egy diznis befejezés ^^'''''
Nem is azt mondtam, hogy az kellett volna, bár bevallom egy szőke herceg :oops: nekem sokkal szimpibb lett volna, mint egy... Ööö... zöld "herceg" ^^'''
Én csak azt mondtam, hogy Őrnagy kedvesen fogalmazott ^^'
Amúgy nekem tetszett a film vége...
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Elyon írta:Nem is azt mondtam, hogy az kellett volna, bár bevallom egy szőke herceg :oops: nekem sokkal szimpibb lett volna, mint egy... Ööö... zöld "herceg" ^^'''
Én csak azt mondtam, hogy Őrnagy kedvesen fogalmazott ^^'
Amúgy nekem tetszett a film vége...
Tudooom! Nem is neked szántam, hanem Ayanaminak, csak értelmesen idéztem ^^'''''''''
Amúgy rájöttem, hogy mégis diznis befejezése volt...úgy változott át a csaj "szörnyeteggé", mint a Szépség és a Szörnyetegben a szörnyeteg herceggé ^^'''''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Elyon írta:De mikor lesz belőle 2-es? Mert tervezték...
Imdb szerint Juli 1-től fogják nálunk játszani.
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Sora írta:Tudooom! Nem is neked szántam, hanem Ayanaminak, csak értelmesen idéztem ^^'''''''''
Amúgy rájöttem, hogy mégis diznis befejezése volt...úgy változott át a csaj "szörnyeteggé", mint a Szépség és a Szörnyetegben a szörnyeteg herceggé ^^'''''''
Nem baj, nekem így is teccet ::hehe::
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ely: tudod, ehhez értek. :dirr: De ne mondd már, hogy szerinted szép az a zöld izé...

Épp ez a lényege a Shrek végének, le van ejtve, hogy szép-e, vagy nem, a lényeg, hogy Shrek boldog vele és kész. :mrgreen:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

A szarvasvadász

100 éves De Niro film, de én ma láttam először. Talán még a "háborús film" kategóriába is beleillene, én viszont inkább az ajánlós topicba írom, mert... ajánlom mindenkinek. Három órás, érzelmekre kihegyezett dráma néhány eléggé durva jelenettel (nem annyira véresek, a helyzet miatt kemények), szóval csak óvatosan.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Őrnagy írta:De ne mondd már, hogy szerinted szép az a zöld izé...
Ezt ki mondta, hol és mikor? ::jhuh::
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Elyon írta:Ezt ki mondta, hol és mikor? ::jhuh::
Senki, csak biztosra akartam venni, hogy nem is fogja. :dirr:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Vasárnap videóztunk ismerősöméknél, és NAGYON hosszas válogatás után a Félelem .com-ot hoztuk ki a tékából. De olyan szinten gagyo volt..ehh..egy horror filmnél a minimál az, hogy a megnézése után utcai lámpától lámpáig futok mikor megyek haza, de ezen szétröhögtem a fejemXD annyira lame volt, hogy az már fájt.

"Csináljunk egy ijesztős filmet, ami úgy tűnik mintha valami komoly lélektani jelentése lenne, rakjuk bele az őrült doktorbácsit, meg a NAGYON rejtéjes kislányt, és persze az elmaradhatalan, minden lében kanál főszereplőnőcskét, meg a bőrdzsekis barátját, akit a végin nyírjunk ki.." nagyjából ennyi. nagyon szaaar.XDD
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Végre van időm, hogy újra megnézzem a Kelly Hősei c. remekművet. Szal most az megy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Én manapság az Utolsó Szamurájt néztem meg másodszorra. Nagyon jó film, nekem nagyon tetszett :)
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Pata írta:Nagyon jó film, nekem nagyon tetszett :)
Azért ezzel így, mint kategórikus kijelentéssel, könnyen vitába lehet szállni... :^_^: Majd ha behatóbb történelmi ismereteid lesznek a témáról, nézd meg újra...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Tegnap este a Basic című film. Oltári, hihetetlen,frenetikus. Nagyon tetszett, régen láttam ilyen jó filmet 8)
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Ti láttátok már az Oroszlánkirály 3-at? Nekem már megnan és holnap meg is nézem :P A 2. részt nem láttam, de szerencse is. Azt mondják az első rész után nagyon szutyok. Viszont a 3-at ugyanazok készítették mint az elsőt. Tehát az esély megvan... Alapsztori: Arról szól ,hogy Simba hogyan nő fel Timon és Pumba között. Már az alapsztori nagyon bejön. Gondoljatok bele Timon és Pumba :arrow: már most röhögök :lol:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Lion King 1. a kedvenc rajzfilmem. 2 megvan eredeti vhs-en...jó végülis...csak az egyhez képest nem olyan nagy szám. 3-ra nem vagyok kíváncsi...mármint tuti már nagyon erőltetett valami. De ha nem szóljatok :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami írta:Lion King 1. a kedvenc rajzfilmem.
Nem tudom. Én szerettem, csak aztán elolvastam azt, amiből lopták (nem a Kimba TV sorozata, hanem a nagyfilm ami a manga egyik kötete alapján íródott) és leestem a székről.... nagyon megható története van, és ellentétben az Oroszlánirályal ez hoz egy nagyon kemény mondanivalót az emberiségnek. Gyönyörű volt. Legalábbis nekem, mert értettem. Végülis, a Lion King nem olyan vészesen lopott mű, mivel itt nem is próbálták ugyanazt a mondanivalót beletenni, amit Tezuka közölni akart az eredeti történetben. Szóval nem egy rossz film. De azóta megismertem az eredetit és láttam Miyazaki-tól is filmeket, és azóta valahogy.... szóval, van egy olyan hülye beütésem, hogy már nem hatódom meg a Dízni filmeken. Ha mindenkép sírni akarok, akkor nem Mufasa (.... valszeg még most is sírnék a halálán) halálát nézném, ami gyakorlatilag az egyetlen szívfacsaró jelenet az egész filmben, hanem megnézem mondjuk a Hotaru no Haka-t, vagy azt, amikor Leo (Kimba) feláldozza magát, hogy az az egy ember élhessen.... De nem egy rossz film a Lion King. Csak a szememben semmi értéke nincs. És ez nálam döntő dolog, ha igazán komoly filmet akarok nézni. De a Dízni-től eddig ez volt az egyetlen meghatónak mondható mű, mégha az alapjai japánból származnak is. Tehát nem ítélem el, mert eltér az eredeti ötlettől, de az a történet (az eredeti) tényleg megfogott.... (A 2. kissé gyér volt.)
Amúgy az én mindenkori kedvenc rajzfilmem a Macskafogó :dirr:
Mostanában majd megkísérlem megnézni a Folytassa sorozat egyik remekművét, a Folytassa Külföldönt angolul (bolti kazi ^___^)
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem tetszik. Akárogy is hangoztatják sokan, hogy Matrix GitS lopás, akkor is imádom azt is^________^.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami írta:Nekem tetszik. Akárogy is hangoztatják sokan, hogy Matrix GitS lopás, akkor is imádom azt is^________^.
És ez így van rendjén. ^____^ Amúgy a Mátrix-ot én is szeretem. ^^
Kép
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

2 film...

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Én tegnap láttam az Ötödik Elemet kábé n+1edszer.. XD
Ma pedig a Tőzsdecápákat tekintettem meg.. minden szempontból alapmű.. engem nagyon megfogott...
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Ma néztem (khm...Tegnap) újra a Magnólia című filmet. Mindenkinek ajánlom, aki el akar valamin gondolkodni, vagy csak egy nem mindennapi filmet akar látni. Írnék többet is, de nem tudom mit lehet erről...igazából én sem tudom mit gondolok róla. Az biztos, hogy érdemes mektekinteni.
:roll: nagyon jó hf :P
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Tegnap néztem meg a Kapj el ha tudsz c. filmet. Ajánlom mindenkinek. Nagyon jó sztori megtörtént dolgok alapján. Nagyon jó jelenetek vannak benne.
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Re: 2 film...

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Stoker írta:Én tegnap láttam az Ötödik Elemet kábé n+1edszer.. XD
Annnnnnnyira szeretem azt a filmet!! Nagyon sokáig az volt a totálisan nagy kedvencem. Tudom, nem a világ legjobb filmje, de én mégis úgy voltam vele, hogy minden alkalommal amikor megnéztem, utána csak meredtem magam elé, és annyit bírtam kinyögni, hogy "Ki a halál tud ilyen... ilyen ILYEN filmet csinálni?!" ^^'
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Az 5. ELEM nekem is a kedven filmeim közé tartozik. Ugyanúgy mint a MÁTRIX 1 és a MINORITY REPORTt.
De tegnap két nagyon jó filmet néztem meg. Az egyik a 1973-ban készült és 2000-ben újították fel. (a képet feljavították, a hangot újrakeverték, hogy 5.1-es legyen és eddig nem látott jelenetek kerültek bele, tehát a rendezői változat) A címe: THE EXORCIST :arrow: AZ ÖRDÖGŰZŐ
A másik film, amit szintén ajánlok mindenkinek az a LAST SAMURAI :arrow: UTOLSÓ SAMURAI.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jurassic Park 3. Na jó, első részhez képest 0, de
1. még mindig jobb mint a második rész
2. szeretem a Raptorokat (leírni nem megy)
3. kedvenc színészem játszik benne 8) :arrow: Sam Neill
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

a jurisics park 3 alapvetően nem lenne rossz film, csak el van rontva.. ami tetszett benne: belerakták a "madárházat" ami ugye az Őslénypark könyvbern benne volt, de a filmből már kimaradt...
viszont az utolsó 5-6 perc nélkül egész tűrhető lenne, de onnan, hogy elkezdte fújni a raptorkoponyaizét onnantól nézhetetlenűl sz@r lett..

az első rész tényleg jó volt, de a könyv még azt is übereli.. Michael Craiton egy zseni.. ;)
Válasz küldése