Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Stoker írta:a
az első rész tényleg jó volt, de a könyv még azt is übereli.. Michael Craiton egy zseni.. ;)
Sajnos csak franciául volt szerencsém hozzá, de csak a raptor szót értettem belőle :D . Szívesen elolvasnám pedig.

Úristen@menny.hu :lol: kár hogy csak 20 perces...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Most néztem meg az új Pál utcai fiúkat...
Hát... Érdekes volt, hogy Nemecsek anyja többet szerepelt teljes szerelmi életével, mint a fiúk.
Boka és Ács Feri tök arik :D
És annak ellenére, hogy eléggé nem az volt mint a könyv... mégis sikerült elsírnom magam ^^'
"Molnár Ferenc regénye alapján szabadon" - hát, mondhatom: eléggé nagyon szabadon. A Duna mióta folyik a Szépművészeti Múzeum mellett? És Pest tipikusan a főváros dombosabbik oldala, hogy ilyen hatalmas lépcsők voltak, mi?...
Na jó, csak kritizálni tudom, pedig azért elég nyugisan végigültem azt a 3 órát.
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Elyon írta:Na jó, csak kritizálni tudom, pedig azért elég nyugisan végigültem azt a 3 órát.
Elismerésem...én nem bírtam végignézni. Ebből is csináltak már egyszer egy jó filmet, minek kellett ez most...? :?
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Őrnagy írta:Elismerésem...én nem bírtam végignézni. Ebből is csináltak már egyszer egy jó filmet, minek kellett ez most...? :?
Ezen én is gondolkoztam.
De a régire nem emlékeztem, és kíváncsi voltam, mennyire tudják elrontani.
Mondjuk megvan a régi is videón, asszem hamarosan megnézem azt is, hogy lássak valami jóóót is ^.^
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Jajj, Pál utcai fiúk? :? Valahogy sose fogott meg a könyv se :D . Az Arany Ember könyvbe viszont tetszett, na de a film :shock: . Nem si néztem tovább 5 percnél, amikor rájöttem, mekkora kihagyások és ugrások vannak a filmben. Amúgy ami filmet én legutoljára láttam, az tudomásom szerint a Resident Evil. Akárhogy mondják, hogy íyg rossz, úgy rossz, nekem bejön.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Xellos írta:...a Resident Evil. Akárhogy mondják, hogy íyg rossz, úgy rossz, nekem bejön.
akkor ézennel én is csatlakozok azoknak a táborához akiknek bejött a film.. hát akárki akármit mond.. lehet lőni, meg miegymás.. de ez volt az első DVD amit megvettem.. és én igenis már várom a 2-t.. :^_^:
((megvan egy apró előzetese, ami egy "Ubrella reklám".. majd vmikor felpakolom netre és linkelem ide, ha van rá igény..))
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Igény van!
Amúgy jó nagy blődli az egész film, és csak úgy ér valamit, ha az embernek bejöttek a játékok is. Onnan nézve viszont jó hangulata van (csak azt a tetvedék Mchelle Rodriguezt kellett volna kihagyni belőle Kép).

"Staaaaars..."
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Shukuhai írta:Amúgy jó nagy blődli az egész film, és csak úgy ér valamit, ha az embernek bejöttek a játékok is.
Izé...én nem játszottam a játékokkal, de a film tetszett... :^_^:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Őrnagy írta:Izé...én nem játszottam a játékokkal, de a film tetszett... :^_^:
Akkor azért tetszett, mert... nem értetted meg a mélységeit :dirr:.
Amúgy ez még nagyjából az egyetlen fogyasztható játékadaptáció, ami hirtelen eszembe jut. Üdítő színfolt a Street Fighter és tsai után...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hát, ez ugyan nem film, hanem musical, de CD-n. Sikerült megnéznem a Sera Myu Tanjou! Ankoku no Princess Black Lady Kaiteban-t (ez egy 2002-es Sailor Moon musical).... jó volt, bár volt, ami jobban tetszett a musical eredeti, nyári változatában. És volt, ami itt volt jobb. Aki szereti a musicaleket SM-ből, azoknak ajánlom. Ezt a musical-t 3x néztem, mind a 3 alkalommal másképp. Egyszer, mint Ono Hikari fan (ő játsza Prince Demand-ot), egyszer komolyan és egyszer végig röhögtem (főleg Wise Man-t, amint beteker a színpadra XĐ). És mind háromszor jó volt. Szóval, aki szereti az ilyet, azoknak ajánlom.
Nincs vkinek James Bond filmje CD-n? Jó-jó, nekem az az igazi, ha a TV adja, és ott nézem meg, mert különben le nem ülök, de azért nem ártana belőle pár CD. :^_^: Nekem a James Bond filmekkel egyébként az az elméletem, hogy már annyira rossz, hogy már élvezem. Nem tudok bele kötni. ^__^""""
Kép
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Xellos írta:...a Resident Evil. Akárhogy mondják, hogy íyg rossz, úgy rossz, nekem bejön.
Egyetértek, nagyon vártam a filmet a játék az egyik kedvencem volt. Erre a film hatalmas csalódás. Azt reméltem hogy legalább az 1 történetét ültetik át vászonra, erre beleraknak kitalált szereplöket (sehol egy S.T.A.R.S. tag), és a boss monszta pedig egy nyamvadt licker :(. Én elvártam volna hogy hogy a game 1. és 2. részéhez hasonloan, a vége felé egy Tyrant kaliberü szörny legyen (mondjuk amilyen pocsék a CGI Licker, talán jobbis hogy nem tették bele 8) ). A zombik és a zombi kutyák viszont jók lettek, és a befejezés is tetszett. A 2re azér egy picit kiváncsi vagyok.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Szó mi szó, a játék a legjobb, azokból is a 2. rész, s azon belül Claire Redfield cd-je.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Szombaton láttam moziban a Rocksulit, és én a kissé bugyuta címből következtetve valami állatságra számítottam, de mint később kiderült, sikerült kellemeset csaldódnom. Jó, biztos nem ez a film lesz minden idők hú-de-nagyon-filozófikus filmje, de nekem tetszett. :) Talán a hangulat, az volt igazán jó...
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Láttátok már a Passion-t?
Én igen... (ha valaki már látta az megérti a 3 pontocska jelentését)
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Misato írta:Láttátok már a Passion-t?
Én igen... (ha valaki már látta az megérti a 3 pontocska jelentését)
annyira pocsék vagy annyira jó? :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Undorító!!!!!
Vagyis...nem is tudok szavakat találni rá. Mondjuk azt most sem értem,hogy miért halt meg 2-3 ember a moziba miközbe nézte :roll:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ÁMEN.

http://www.amiciziacristiana.it/amen_poster.jpg

Tavaly láttam eredetiben, de sajnos az utolsó félóráról el kellett jönnöm a moziból. Most magyarul néztem meg, de legalább végig. Csak ajánlani tudom.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Misato: Mármint a M. Gibson féle Passionra gondolsz?
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

X akták
Egy részt se láttam a sorozatból, pedig biztos jó... :D A mozifilm legalábbis tetszett :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Dru írta:Misato: Mármint a M. Gibson féle Passionra gondolsz?
Igen. Miért?
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Csak azért,mert azt idáig csak passion of christ vagy a passió cím alatt hallottam emlegetni,és ezért nem voltam bizos benne,hogy arra gondolsz.Mindenesetre ajánlásod hatására utánanéztem...nos,ez a film sem fog a moziba rángatni.Azért fura,hogy már 9 perces kínzás kell egy filmbe ahhoz,hogy a moziba csalja a nézőket.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Dru írta:Csak azért,mert azt idáig csak passion of christ vagy a passió cím alatt hallottam emlegetni,és ezért nem voltam bizos benne,hogy arra gondolsz.Mindenesetre ajánlásod hatására utánanéztem...nos,ez a film sem fog a moziba rángatni.Azért fura,hogy már 9 perces kínzás kell egy filmbe ahhoz,hogy a moziba csalja a nézőket.
Hát, Mel bácsi amúgyis elég vallási fanatikus. Mint színész, jó, de ezért unszimpatikus nekem. -- Szóval neki nem volt nehéz.
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Sister Tenshi írta: Hát, Mel bácsi amúgyis elég vallási fanatikus. Mint színész, jó, de ezért unszimpatikus nekem. -- Szóval neki nem volt nehéz.
Na, ez azért nem mindig negatívum - szerintem. Láttad te a Jeleket? Na, azt a filmet én nagyon becsülöm (tudom, sokan lehurrogják, de nem tehetek róla, engem nagyon megfogott), és sztem ott kimondottan jól is alakított Mel Gibson.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Jelekről csak annyit, hogy akármennyire is jól meg van rendezve, egy újabb bőr az ufó sztorikról, ettől kezdve nem tudtam komolyan venni, ergo a várt hatást nem érte el nálam( ami egy thriller/horror után min az hogy egész éjszaka álmatlanul forgolódok^^'' )

Passió..nem tom. Én mindenesetre kiíváncsi vagyok rá, bár nem azért mert valami nagy vallási fanatista lennék, csak úgy érdekel. Egyik ismerősöm látta, de ő rosszul lett tőle. Nos, nem tudom hogy a nyers és lényegretörő képi megjelenítés mögött van-e még valami más is...
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

LeWish írta:Jelekről csak annyit, hogy akármennyire is jól meg van rendezve, egy újabb bőr az ufó sztorikról
Sztem meg pont az ellenkezője...^^''' Nekem kellemes csalódás volt. (hm..ez kicsit ambivalens @.@) Én pont azt vártam, hogy megint UFO-k, világmegmentés, űrcsata stb...Szóval a szokásos. Ezzel szemben sok jó ötlet volt benne. Pl. hogy annyit tudtál, amennyit a főszereplő...ez iszonyúan idegesítő tud lenni, de pont ez a jó benn ^^' Meg, hogy nem arról szólt a film, aki megmentette a Földet, hanem egy családról, aki csak átvészelte...az ilyen emberekről nem is sokat foglalkoznak a nagy kaland- katasztrófa- stb-filmekben...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Válasz küldése