Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Segal ::daisuki:: régen kedvenc színészem volt...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
minimalist
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.03.30. 07:43
Tartózkodási hely: Vecsés
Kapcsolat:

csak régen?!

Hozzászólás Szerző: minimalist »

Miért szoktál le róla? Tudom, hogy kicsit durva a pasi, de komoly amiket művel... bár vagy 5 éve nem láttam tőle egy filmet sem :P
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ezért ^^...de a Száguldó erőd egyik kedvenc filmem... :dirr:

Amúgy Sam Neill a kedvencem^______________^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
minimalist
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.03.30. 07:43
Tartózkodási hely: Vecsés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: minimalist »

Jó is az a film, de azért az úszóerőd sem egy rossz darab... És a Nico a fenegyerek sem pite :)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

VHS-en volt egy filmünk, ami nagyon tetszett... csak képek ugranak be...ez melyik filmje?
Két embert (talán öregek) kifeszítenek a falra, keresztformában. Talán kábítószerrel kapcsolatos a film, a végén asszem Segal levágja a Rossz bácsi fejét... kb. ennyi ^^"", de tudom hogy tetszett...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
minimalist
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.03.30. 07:43
Tartózkodási hely: Vecsés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: minimalist »

Ayanami írta:VHS-en volt egy filmünk, ami nagyon tetszett... csak képek ugranak be...ez melyik filmje?
Két embert (talán öregek) kifeszítenek a falra, keresztformában. Talán kábítószerrel kapcsolatos a film, a végén asszem Segal levágja a Rossz bácsi fejét... kb. ennyi ^^"", de tudom hogy tetszett...
Szerintem egy Nico stílusú és korabeli film lehetett, rémlik vmi, de nem tomm pontosan :(
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Éppen most lett vége az Ördögűzőnek. Szeretem az ilyen témájú filmeket. Ide tartozik az Ómen első 3 része is. A 4. már tényleg rókabőr volt.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Stabwest: Az általad felsorolt filmeket már régmeg akarom nézni...az Ómen a harmadik részig meg is van itthon, csak lusta vagyok elsétálni a nappaliig. :dirr:
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Láttam egy olyan jó filmet!!!!!!!!!!

Kép

Felismertétek?

Dirty dancing ::daisuki::

Patrick Swayze-Jennifer Grey
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nosztalgia, nosztalgia...beteszem az OST-t ^__^.
Jó kis film, főleg a zene miatt ^___^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Igen én is nagyon szeretem.

Kép
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én most néztem meg az Underworld-ot, nekem nagyon nagyon tetszik vámpírok kontra vérfarkasok...király nahh és kész... :twisted:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Azt úgy szeretném én is látni.... :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Annak ellenére, hogy szeretem a hasonló témájú sztorikat, nekem az Underworld az első benyomások alapján nem igazán tetszik. A Van Helsing egy trailer alapján jobban bejött, bár szerintem az is eléggé akcióorinetált. :?
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Tény,hogy az elején kicsit túl sok volt a fegyverropogás, de a film során szerintem jól elosztott arányban van a harc...mindenesetre ezerszer jobban tetszett mint az X men 2.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Megnéztem az Underworld-öt. Rövid leszek: harmatgyenge. Pontokba szedem, hogy miért, aztán lehet anyázni. :dirr:

1. A szereplők betonklisé jelleme, ill. totális jellemtelensége fáj. Nem is kicsit.

2. A dramaturgia abszolút de abszolút sehova nem vezet. Rohangálnak ide-oda, durrogtatnak, néha beszélnek egy-két mondatot, de ha minden másképp történik, akkor is ugyanez lett volna a vége.

3. Aki már végignézett egy Hellsinget, Vampire Hunter D-t, egybeket, az jót röhög a sok vámpírnak titulált, műanyag fogas albínón. Mert ezek ugyanis nem szívnak vért, nem vadásznak, csak ülnek darkpózőr cuccokban és bámulnak, mint Franco Nero a Honfoglalásban. Se egy alakváltás, repülés, esetleg némi szuggesszió, stb. stb., ami ugyebár a vámpírok alapvető képességei közé tartozik (bár tévedhetek, nem szakterületem a téma :dirr:). Arról már inkább nem beszélek, hogy a vámpír viselkedés (emberektől undorodó felsőbbrendűségi komplexus, orgiákra való hajlam, ilyesmik) egyáltalán semmilyen módon nem nyilvánul meg a filmben.

4. Akciójelenetek: ha már a Mátrixot utánozzuk, utánozzuk jól. De sajnos se dinamika, se tisztességes koreográfia, se semmi (pl. ahogy a végén Selene levágja Viktor fejét, elég szánalmas, hogy magából a vágásból semmit nem látunk, de még egy mozdulatot se, hogy Selene megsuhintotta volna a fegyvert, csak egy szép hosszú ugrást)

Egyelőre ennyi. Persze van benne sok szép HK-USP, Walther, M16, Steyr Aug és társaik, de ez önmagában azért kevés.

És ami a legrosszabb, hogy fáj érte a szívem, de piszkosul. Megint egy olyan téma, amiből sokat ki lehetett volna hozni, mégis eltolták.

Sovány vígasz, hogy ha elkészül az Alita film, Kate Beckinsale tényleg tökéletesen meg fog felelni a szerepre. Az itteni szerkójával nyugodtan mehetne máris Tuned Agent A-1-nak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Őrnagy 2004.04.25. 11:23-kor.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Nemrég néztem meg a Shop-Stopot :P szenzációs alkotás Kevin Smith rendezésében (ha jól tudom ez volt az első)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Haláli film. :lol:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Őrnagy: A 2. pont cáfolata: visz valahova a dramaturgia. Egyenesen a nagy költségvetésű második részbe. Mert az is lesz (asszem az már nem itt készül). Minden patront el akarnak puffogtatni, így a rossz ébredési sorrendről lehúznak még egy bőrt. Olyan izgi, alig várom már... Kép

Egyébként is, van benne 3-as metró. Hát nem elég ez már önmagában is? :dirr:
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Shukuhai írta:Egyébként is, van benne 3-as metró. Hát nem elég ez már önmagában is? :dirr:
Meg a stáb fele magyar. Lehet, hogy ezért lett ilyen gány. :dirr:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én csak jövőhéten tudom megnézni az Underworld-ot. Egy képet láttam, belőle, nagyon megtetszett, de aztán letöltöttem a trailerjét is, de nekem nagyon Matrixos - ami a kedvenc filmem -; de azért megpróbálom "előítéletek" nélkül megnézni. :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Underworld egy elég középkategóriás film. Semmi extra, telipakoljuk sok-sok gizda harccal és effektel, teszünk bele monsztrákat és kúúlos reklámokat csinálunk hozzá némán gondolkodó jelenetekből. Ennyi. Mátriy sem lett sokkal jobb véleményem szerint. Első rész önmagában egész kellemes lett volna, lezáratlan véggel, egy "a harc folytatódik" gondolattal. Hiba volt folytatni.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Most néztem meg a Scary Movie 3-at. Nagyon jóóóóó!!! :thumb:

Nem volt olyan pillanat, amikor nem röhögtem volna :)

Ha az előző kettőhöz kell hasonlítani, akkor elmondom, hogy ez volt a 3 közül a legeslegjobb!!!! XDDDDD
Kép
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Az előző kettőt (scary) sem kedveltem.
HI mindenkinek de rég voltam erre felé :)

Nekem akkor is a Zaitoichi a mostani kedvenc (az ujak közül) :D
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én kimondottan utáltam a Scary-moviekat. Sztem elég közönséges volt legöbbször a humoruk...tudom, meg vagyok lincselve, de ez van ^^''' A harmadikba belenéztem (öcsém tölti...), és nem tűnik rossznak (Főleg, hogy Jelek+Kör paródia van benne^___^)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Válasz küldése