Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Ma megnéztem a Holnap után-t. Nem volt rossz film. ^^
Mondjuk nekem kapásból az jutott az eszembe, hogy ha valaki megvágja egy rozsdás vassal a lábát, akkor az 1 hét után már elég szépen elfertőzik, nem? Szóval a csajnak le kellett volna vágni a lábát és csak azért élete túl, mert a főszereplő csaja lett. Mi a tanulság? Mindenkinek muszáj a főszereplő csajának/pasijának lennie, hogy életben maradjon (persze ez a horrorokra nem igaz pl. Sikoly). Mindenesetre az ötlet jó volt, meg nagyon klasszak voltak az effektek a farkasokat leszámítva... Azok kicsit gumiszerűek voltak mert egy igazi gerinc nem tud oldalra 90°-os fordulatot tenni...de ez tudott˘˘.... Na mindegy! Aki szereti a katasztófa filmeket vagy a függetlenség napja szintű effekteket annak ajánlom^^!!! Ja, és a kutya a legjobb fej!!^^v
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

én is ajánlom a katasztrófa film-fanoknak, egész jó kis film volt...
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Ynah írta:Én megmondom őszintén, hogy most néztem meg minap a Starsky és Hutch valamint a Van Hellsing című nem tudom minek nevezzemet, mert mindkettő olyan rossz volt és gagyi hogy az valami hihetetlen!
Én is múlt héten (vagy milyen nap is van? nemrég ébredtem...=)) láttam mindkettőt. Csak egy rövid értékelés, többet ezek a filmek nem nagyon érdemelnek:
Van Helsing
A látvány nagyon ott van, látszik hogy nem 2 dollárból készült a film, történet fárasztóan bárgyú, színészek is átlagon alul teljesítek, amiért talán érdemes megnézni, az KB (yummy! ::daisuki:: =P) és a három (?) vámpírlédi... bár ha jobban meggondolom, nem, még értük sem érdemes. Argh, a szinkron is borzalmas volt!
2/10 (mer' azé' a LXG-nél egy fokkal jobb volt...)

Starsky & Hutch
A Stiller-Wilson párost a Zoolander óta nagyon bírom, s mindkét emberkét tehetségesnek is tartom: A sorozatot sosem szerettem, így a poénok bejöttek, szerintem ebből komoly filmet nem is nagyon lehetett volna készíteni (legalábbis sok értelme nem lett volna)... Az eredeti színészek szerepeltetése is nagy ötlet...
6/10 (néha azért eléggé leült a "történet", már ha ez nevezhető történetnek)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem a Van Helsingben az elején az a szörny nem tetszik :? annyira látszik, hogy rajzolva van... miér nem egyből Shreket tették be?
Alien (8. utas a halál). Ah, végre sikerült megnéznem, aztán megnézem az Alienst is :lol:.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ayanami írta:Alien (8. utas a halál).
Nyócadik utas, a benzinkutas. :dirr:
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Elképzelem ahogy Van Helsing átdöfi karóval Shreket, a szamarat lelövi egy puskával, aztán elpucol a királylánnyal :D
De ez nem lehet, mer ha Shrek meghal a Van Helsingben, hogyan szerepel a Shrek 2-ben? :shock:
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Kapitány és katona
Russell Crowe új filmje. Láttátok? Szerintem elég jó. Crowe-t Oscarra is jelölték ezért.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Galb írta:Elképzelem ahogy Van Helsing átdöfi karóval Shreket, a szamarat lelövi egy puskával, aztán elpucol a királylánnyal :D
De ez nem lehet, mer ha Shrek meghal a Van Helsingben, hogyan szerepel a Shrek 2-ben? :shock:
Jah és miközben a szamár épp Van Helsing nyakát készül átharapni, megjelenik Alucard :) és.... találjátok ki :twisted:
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

PASSIO a sulival mentünk megnézni. Másodszor láttam. De jobb lett volna, ha ellógok :roll:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Misato írta:PASSIO a sulival mentünk megnézni. Másodszor láttam. De jobb lett volna, ha ellógok :roll:
Én csak egyszer láttam, de nekem tetszett ^^" mondjuk mi is sulival néztük meg, de egyedül jobb lett volna sztem... :roll:
Egyébként jövő héten HP3, és megyek mozibaaaaa 8)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Aliens (A bolygó neve: Halál).
Végre. Szembesültem azzal a filmmel, amitől három évig rettegtem, amikor kicsi voltam :oops: mindenhol az alieneket láttam, még fürdeni se mertem egyedül ^^"""". Jól van na, 6-7 éves lehettem...^^"" Tudom, akkor azt hittem az alienekre, hogy ők a T-rexek ^^"". Mindegy...megnéztem, végre, és nem is volt annyira félelmetes mostmár :wink: De persze nagyon tetszett :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

MaKo írta: Egyébként jövő héten HP3, és megyek mozibaaaaa 8)
Azt én is meg akarom nézni, de nem tudom hogy ki nézné meg velem, és lenne e rá jegy
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Szerintem én is megyek rá. De azt még nem tudom, hogy mikor :wink:
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Pata írta:
MaKo írta: Egyébként jövő héten HP3, és megyek mozibaaaaa 8)
Azt én is meg akarom nézni, de nem tudom hogy ki nézné meg velem, és lenne e rá jegy
Jé, én ugyanezzel a problémával küzdök, de valszeg egyedül megyek - ha sikerül a kresz...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jé, már jövő héten? Őő... hát nem tudom. Nekem nem jött be a 3. kötet (lehetséges, hogy azzal függ össze, hogy baromira nem bírom Sirius-t o.O XD meg Pitonhoz is van köze... ha jól rémlik, abban volt a vaj sör. Na az tetszett benne XDD)... de azért nem ártana megnézni... nem szeretném egyedül megnézni, de a Sirius fanok támadását el szeretném kerülni, úgyhogy lehet, hogy a vége az lesz, hogy letöltöm. XD
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Most megint tessék elfelejteni a "jó" szót a topic címéből.
Most végeztem a Csillagközi Invázió 2-vel. Pfffff... ez borzalmasabb, mint az első rész. Minden értelemben. Ráadásul számomra még a stílusa is más. Inkább az Alien-re, A Mars szellemére, vagy valamelyik z-kategóriás, bujdosós horrorra hasonlít, mint egy hábórús filmre. Plussz ennyire hűdenagyonamerikaihős befejezést már régen láttam (mondjuk ez legalább illik a film "háborús reklámaihoz"). Konklúzió: az nézze meg, akinek borzasztó sok szabad ideje van, és ingyen kapja kézhez...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Sister Tenshi írta:ha jól rémlik, abban volt a vaj sör. Na az tetszett benne XDD

Valamelyik oldalról lehet receptet is letölteni hozzá :P á, meg kéne csinálni ^__^""""""

De jó lenne most megnézni a Vampire Hunter D - Bloodlust-ot... :lol: vagy bármilyen vámpíros filmet ^^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sister Tenshi írta:...de a Sirius fanok támadását el szeretném kerülni, úgyhogy lehet, hogy a vége az lesz, hogy letöltöm. XD
HELYEEEES.... :twisted: Ugye nem rám gondoltál Tenshi? 8) Hehe...
*karon ragadja Tenshit és betuszkolja a moziba hogy megnézze a filmet* ^____________^ Csak azt sajnálom hogy szegény bisheket kb. 10évvel öregebb színészek játszák (ha nem több)... könyörgöm, Sirius és Remus nem öreg bácsik!!! :evil: No mind1, azért a plakát kecsegtető, ott a helyem a moziban ^_^ Amúgy én a tesómmal fogom megnézni... :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

MaKo írta:Csak azt sajnálom hogy szegény bisheket kb. 10évvel öregebb színészek játszák (ha nem több)... könyörgöm, Sirius és Remus nem öreg bácsik!!!
Őőő... most nem kötekedni szeretnék, csak csendesen megjegyzem, hogy az alapján, ahogy Siriust leírta J.K. (Azkabani szökése utáni külső), miután megláttam a bevágásokat a filmről, arra a következtetésre jutottam, hogy a rendező nagyon kedves volt vele (vagy csak a gyerekeket nem szeretné ilyesztgetni XD). ^^" De nem tetszik a színész. Mivel követni szoktam J.K. leírásait, ezért soha nem tudnék Siriusra bishként gondolni (meg mondjuk azért hű de fiatalnak se mondanám őket...), de nekem ez a színész nem tetszik. Abszolút nem így képzeltem el. Piton azok egyike volt, aki közelíti az elképzelésemet, de még ő se teljesen (de azért szeressem :^_^:).
Daniel-t láttam a premieren interjú közben, és felkiáltottam, hogy nini, Imi a Barátok Közt-ből. XD
Ron színészét elsőre meg se ismertem. Első kérdésem az volt, hogy ki ez a liba? Aztán miután közelről megnéztem, rjöttem, hogy ez Ron. XDD Hát, mit mondjak, rég röhögtem annyit, mint a premier interjú bemutatásakor.
Dumbledore (biztos, hogy rosszul írom, biztos) viszont így elsőre tetszett.
A magyar szinkrontól pedig már most forgolódom (a reklámban Harry varázslása kiborított, és mentális sebeket okozott, amit még most se hevertem ki...)
Mako: elmennék veletek megnézni, csak szerintem velem ott nem az lenne (kivételesen) a fő gond, hogy alapból nem szimpatizálok Sirius-al, hanem az, hogy iszonyatosan nem tetszik a színész, aki alakítja szegényt (mondjuk, hogy hogy alakít, azt még nem láttam, úgyhogy azt még nem jelentem ki, hogy sajnálom a karaktert). ^^""""""" Viszont a dementorok elnyerték a tetszésemet (mégha itt is vannak eltérések).
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Na, nem offolok többet, de nem álom meg hogy be ne írjam: Siriusék nem öregek! Főleg nem, mivel viszonylag elég fiatalon került már Azkabanba, és kb. élete fiatal éveit ülte ott le... másrészt le is írja JK. hogy jó pasi... ^^ ("átdobta hosszú haját válla felett" -v.vmi hasonló), de ezen most nem kötekedek, ízlés kérdése (meg japán fanart-mánia kérdése is :oops: )...

...egyébként tervbe vettem, hogy a Van Helsinget meg a Hőst is megnézem, de sajna kevés az időm mostanság... :cry:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Holnapután: Mindenféleképpen többen kell megnézni, és próbáljátok meg nem elröhögni magatokat! ^^ Egyébként nagyon látványos a film, meg minden, végülis nem volt rossz. Sok tanulságot levonhatsz belőle. Pl. A hideg elől el lehet futni! vagy Bármi történjék is, az amerikai szabadságszobor áll, mint a cövek!
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sora írta:Bármi történjék is, az amerikai szabadságszobor áll, mint a cövek!
:dirr:
Ez egy amerikai filmtől teljesen természetes. :dirr:
Egyébként a legnevetségesebb "katasztófafilm" amit valaha láttam, az egy ilyen "meteorbecsapódikaFöldbeúristenmostmileszvelünk?!" típusú volt (sajnos a címére nem emlékszem). A legjobb jelenete az volt, mikor ket F14-es vadászrepülővel mentek "szetlőni a meteort". :dirr:
Egy-egy lézerágyút (LOL) szereltek fel rájuk, és szépen mutatták, hogy a lézer kb. 10 mp alatt (!) ért ki az exoszférába. :dirr:
(A meteor természetesen darabjaira esett, mert hár miért is ne :dirr:)

Na, a katasztrófafilmek nálam ott ásták el magukat.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Sora írta:Holnapután: ...próbáljátok meg nem elröhögni magatokat! ^^ Egyébként nagyon látványos a film, meg minden, végülis nem volt rossz. Sok tanulságot levonhatsz belőle. Pl. A hideg elől el lehet futni! vagy Bármi történjék is, az amerikai szabadságszobor áll, mint a cövek!
Pontosan ezért nem akarom megnézni ^^""" Meg nem is tudom, nekem ez már túl amerikai vhogy ^^""" Tudom, borzasztó vagyok :) "
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Sora : én majd 1x a
iatt akarom megnézni, hogy röhögjek egy jót. Hallottam hogy a film nagyon Amerikára összpontosul :mrgreen:
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Válasz küldése