Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Persze, hogy 1000 éves! Nekem 6 éves korom óta a kedvenc filmem XDDD Csak Ely-chant műveltem, mert ő még nem látta ;)
Én nem rég néztem meg a Timeline című filmet, és nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek!
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Na fiúk lányok, megnéztem a Garfield-et. Nos talán ez volt az eddigi legroszabb film, amit láttam. Na jó, legyen mondjuk az idei év legrosszabb filmje. Ha megnézitek, sztem megértitek, hogy miért... Én kb a film felénél jutottam el oda, hogy felkelek és kisétálok, de aztán nem tettem. Az egész filmből kb 20 perc volt, amit élveztem. Pedig én nem vagyok annyira tele elvárásokkal, de ez a film borzasztó unalmas volt. Két karakter-t (Nermal és Liz) teljesen kicseréltek, és a film végén rámtört a rosszul lét Liz miatt but of course. HOGY LEHETETT ÍGY ELCSESZNI A KARAKTERÉT? Mondjuk Jon se panaszkodhat... -.- Szegény Garfield volt a legjobb karakter, meg az egér. De sajna neki se voltak igazán jó poénjai, csak abbqan a 20 percben, de hát java részt ő szerepelt, szal így viszont ez egy elég gyenge teljesítmény. Ubul meg... aranyos, de ennyi... Szal pocsék film. Még gyerekmesének se merném nevezni. Mindegy, ha nem muszáj, és beérnétek a kalóz változattal, akkor ne dobjátok ki erre a pénzeteket sztem. Ja és a Popcorn finom volt.
Kép
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

Teljesen egyet értek az előttem szólóval! A legrosszabb az volt, hogy egy haverommal mentem aki minden pocsék filmre rávágja, hogy "qrvajó".... már bocsánat a szóért... szóval egyszerűen pocsék volt a film. (Na, jó a macsekot elfogadnám plüssben, de ennyi.)
És én még popcornt se kaptam csak egy üveg ásványvizet...:(
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hidalgot én is láttam Ami-channal... Csak annyit fűznék hozzá hogy Viggo rulz mint mindig *_* (Na jó elfogult vagyok ^^). De a történet is elég klassz, és nem annyira mindennapos cowboyos.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Garfield. Pff. Ez az a film, amiből nekem a trailer is elég volt. Mikor megláttam, egyből valami sztyuártlitl-féle vízfejű amcsi gyerekeknek való nédmábeszélazállatbennedearanyosakarlenni filmre asszociáltam. Vesztemre a végén megláttam a Garfield feliratot. Háttö... még a Scooby Doo 3D-s förtelme is jobban hasonlított az eredeti szereplőre, mint ez narancssárga köpedelem. És ha még a poénok se jók benne, akkor szerintem Jim Davis forog a sírjában, pedig szegény krapek még nem is halt meg (bár szerepel a filmben, szóval eladta a lelkét :twisted:). No, így látatlanban kb. ennyi sárdobálást tudok produkálni :dirr:.
Avatar
Reno
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.08.28. 14:16
Tartózkodási hely: Vatikán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Reno »

Az eredeti Garfield össz-vissz három képkockából állt namost ebből egy 81perces filmet jól megcsinálni majdhogynem lehetetlen
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Reno írta:Az eredeti Garfield össz-vissz három képkockából állt namost ebből egy 81perces filmet jól megcsinálni majdhogynem lehetetlen
Pff. Több, mint 25 évnyi megjelent füzetből viszont talán lehetséges, nem? -_- (kiszámolhatod, hogy az hány képkocka :P)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Reno
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.08.28. 14:16
Tartózkodási hely: Vatikán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Reno »

Rage írta: Pff. Több, mint 25 évnyi megjelent füzetből viszont talán lehetséges, nem? -_- (kiszámolhatod, hogy az hány képkocka :P)
Csak ami jól mutat három kockában az nembiztos hogy ugyan olyan jó filmen, a kommentárok szerint pedig nem.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Mondjuk pl. a karakterek megváltoztatását kerülhették volna. Pl. Jon-t és Liz-t meghagyhatták volna, ahogy vannak, mer én majdnem ebőgtem magam, mikor Liz majdhogynem rá mászott Jon-ra... elég gyermeteg lett a befejezés, és Garfield személyén kívül az egésznek úgy sok köze nincs a Garfield cuccokhoz. Értem, hogy a storyn változtatni kell, de a karaktereken miért? Szerintem azok, akik olvassák és szeretik a Garfield-et, többnyire az ő kedvenc karaktereikre vágynak, nem ilyen borzalmakra... ja és nem azért, de mondjuk sztem nem lett volna nehéz beletenni a szokásos Jonpofraesik dolgokat, meg a not so happy end-et a végére. Legalábbis nekem lettek volna ötleteim, és valszeg másoknak is csak mindenkép a kicsiket akarták megcélozni ezzl a produkcióval... meg aztán a Garfield rajzfilmek se utolsók és érdekes, azok szinte kívétel nélkül jól sikeredtek. imho
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én már a trailerből ugyanarra következtettem amire JAFO, szal el se mentem moziba... Félelmetes mennyire el tudnak rontani valamit... >.>
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

nekem már eleve az nem teccett ahogy a macska kinézett nem hoyg még annak a hülyénak a hangja hozzá-_- ... szerencse hoyg csak a trailert láttam....akinek kedves az élete ne nézze +!

1ébként miért erről a szarról dumálunk amikor JÓ film a cime a topicnak?

butterfly effect-et látta valaki? szerintem nagyon komoly volt.
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Cornell , a topic címe pontosan: "Milyen jó filmet láttál mostanság?"
nem pedig az, hogy milyen filmnek a trailerét láttad mostanság...
szerintem nem volt rossz a Garfield, nem az év kolosszális sikere az tény, de a TillA hangja nekem abszolút megfelelt, a macsek mozgása és szövegei jók voltak, a fekete csíkok télleg hiányoztak.
Amúgy a történet abszolút klisé állatos sztori, már az első 10 percben tudtam miről fog szólni, de a helyzeti poénok miatt érdemes megnézni. Hogyis mondják? Egynek jó, főleg ha az ember bírja a dagadt, narancs cicót.
10/6 lehetett volna jobb is, a klisé-sztori tönkretette, ide lehetett volna, sőt egy nagyon egyedi sztori kellett volna csak, mert a karakterek és a poénok adottak voltak
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Őrbottyánban megnéztük a Shrek 2-t :-P ( újra )
Nekem most is tetszett , és most még több hülyeséget kiszurtunk, mint például a Burger Kinget.. :dirr:
Már pont mondani akartam, hogy hol maradnak onnét a meet-esek? :mrgreen:
Kép
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

most néztem meg az Equilibrium című alkotást...
a sztori kicsit 1984, az eksön kicsit Mátrix, mégis más. Amerikában betiltották ezt a filmet amint elkészült, nem játszhatták a mozik. Hát voltak benne dolgok. Érdemes megnézni. Nekem nagyon tetszett az egész, holnap megint megnézem...

Sztori röviden: a harmadik világháború után az emberiség hogy elkerülje a minden bizonnyal végzetes negyediket, elfojtja azt ami miatt az kitörhetne, létrehoznak egy érzelemmentes társadalmat. Egy szerrel nyomják el az érzéseiket, valamint az állandó, minden nyilvános helyen ottlévő kivetítőkről áradó tanszövegekkel. A társadalom azonban veszélyben van amig van érző ember, márpedig titokban éreznek még emberek és van egy ellenállási szervezet is. Ezek ellen találták ki a grammaton papságot, akik megérzik az érzelmeket és tökéletes harci képességeikkel ki is írtják azokat. De az egyik legjobb pap elkezd érezni... végig azé nem írom le :)
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

Galb írta:most néztem meg az Equilibrium című alkotást...
a sztori kicsit 1984, az eksön kicsit Mátrix, mégis más. Amerikában betiltották ezt a filmet amint elkészült, nem játszhatták a mozik. Hát voltak benne dolgok. Érdemes megnézni. Nekem nagyon tetszett az egész, holnap megint megnézem...

Sztori röviden: a harmadik világháború után az emberiség hogy elkerülje a minden bizonnyal végzetes negyediket, elfojtja azt ami miatt az kitörhetne, létrehoznak egy érzelemmentes társadalmat. Egy szerrel nyomják el az érzéseiket, valamint az állandó, minden nyilvános helyen ottlévő kivetítőkről áradó tanszövegekkel. A társadalom azonban veszélyben van amig van érző ember, márpedig titokban éreznek még emberek és van egy ellenállási szervezet is. Ezek ellen találták ki a grammaton papságot, akik megérzik az érzelmeket és tökéletes harci képességeikkel ki is írtják azokat. De az egyik legjobb pap elkezd érezni... végig azé nem írom le :)
hát én már több mint egy éve láttam de végülis nem volt rossz^^ Bale bácsi jót alakitott benne (főleg a lövöldözések jók) ... csak ne láttam volna előtte a mátrixot-_-
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Valamikor év elején volt a Pillangó. Persze jó későn. Az is jó film. Majd utánanézek a könyvnek is.
Piracy is charity.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

kukurbuki írta:Majd utánanézek a könyvnek is.
A filmet én nem láttam, de a könyv nagyon jó. (Még úgy is, hogy az az enyhén lolicon fejezet az indián lányokkal szerintem csak az álmaiban történt meg. :D )
Kép
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Bajos Csajok: Amilyen szar a címe,annyira jó maga a film. Ötletes, nem a tinivígjátékok megszokott szex/ hányás/ ürülék hármasával operál, hanem ügyes csínyekkel.Mindenkinek ajánlom.

Üldözési Mánia: Vasárnap volt a TV2-őn...rég nevettem ilyen jókat, mint ezen a filmen... azóta is,ha eszembe jut a hitler -mobil és a veteránok esete a családapával, a földön fetrengek a röhögéstől.Ha vkinek fent van a szgépén,pls szóljon...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A.I

::bawl:: ez gönyörq volt... hosszú idQ óta az elsQ film, ami mgbQgetett...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

az A.I.-t most nem néztem meg 10edjére... megint egy hétig az ereimet vágdostam volna :( Az a film nagyon lelomboz..... sohasem tudom megszokni a végét.

Viszont az I, Robot bárki bármit mondd nagyon jo film. Tegnap láttam.. majd kifejtem bővebben is, csak most lépnem kell.
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

csak én vagyok olyan érzéketlen, hogy nem bőgtem az AI-on?^^;; Szép volt, meg aranyos volt, fel is vettem... De azért nem bőgtem... Hisz a kismecha megkapta amire vágyott, szóval happy end lett^^
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

Sakumo írta:csak én vagyok olyan érzéketlen, hogy nem bőgtem az AI-on?^^;; Szép volt, meg aranyos volt, fel is vettem... De azért nem bőgtem... Hisz a kismecha megkapta amire vágyott, szóval happy end lett^^
nemtom ugorjatok nekem... ha mertek :twisted: ...de nekem a vége már nagyon nem jöttbe onnatól hoyg 2000 év, meg jöttek az ufók...jaaaj
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Mondjuk én is azon gondlokoztam, hol kellett volna kiszállniuk, de szerintem így is jó lett. De ha lehagyták volna a 2000 évet, akkor is szép befejezés lett volna...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Gondoljatok már bele egy kicsit: A srác... a kis Mecha 2000 éven keresztül könyörgött a kéktündérnek, akit felkelte után összetör... Tudatják vele hogy mi van... és a robot, aki a szó legtisztább és legnemesebb értelmében, gép ltére "szereti" az anyját azt kéri hogy hozzák vissza. Élete legszebb napja volt az... egyetlen nem az "anyukájával", aki meghal a nap végén. Egy nap az örökkévalóság. A srác befexik mellé és örökre ottmarad, fogja a kezé az anyjának... és igy telik el istentudja hány év. Mi ez ha nem iszonyatosan depressziós, sokkolo vég.... hát már most felágom az ereimet komolyan...
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Cornell írta:[nemtom ugorjatok nekem... ha mertek :twisted: ...de nekem a vége már nagyon nem jöttbe onnatól hoyg 2000 év, meg jöttek az ufók...jaaaj
Miféle UFO-k? :roll: Azok robotok voltak. :D A "megmaradtak". :D

Szörnyen jó film. Egy gép, ami emberiebb az embernél. Hmm... :wink: :D
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Válasz küldése