Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Konomi írta:Tegnap Hugomék kivették videon az Egy kosaras naplója c. filmet. Angoltanulás helyett leültem megnézni, mert már nagyon régen láttam. Nemtom ismeritek-e, de néhány drogos fiatalrol szól... volt benne néhány megdöbbentö jelenet...
Ha nagyon durva drogos filmet akarsz látni, akkor nézd meg a Rekviem egy álomért-et... Én teljesen lepadlóztam tőle. :roll: :D
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Köszi, de nem azért néztem... hanem mert játszik benne DiCaprio... eszembe jutottak a régi szép idők, amikor kb. 10 évvel ezelött fangirl voltam... :lol:
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

Az más. :lol: Reméljük egyszer akkora színész lesz, mint amekkora sztár. :roll: Viszont tagadhatatlan, hogy ebben a filmben, és még a Kapj el, ha tudsz-ban is villantott egyet. :) :D
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ja... néha röhögök magamon, hogy miket voltam képes össze-vissza gyüjtögetni, ami DiCaprio-s... esküszöm, megijedek magamtol néha, amikor elökerül egy I love Leonardo-s póló vagy Titanic-os bugyi... :lol:
Nekem az tetszett legjobban, amit a Gilbert Grape-ben, meg a Teljes Napfogyatkozásban művelt. Meg a Gyorsabb, mint a villám-ot is nagyon szerettem... :oops:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Hobart írta:Ha nagyon durva drogos filmet akarsz látni, akkor nézd meg a Rekviem egy álomért-et... Én teljesen lepadlóztam tőle. :roll: :D
Épp azt emlegettem pár hozzászólással ezelőtt....
Kép
Hobart
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2004.05.07. 15:02
Tartózkodási hely: Arrakis

Hozzászólás Szerző: Hobart »

LeWish írta:
Hobart írta:Rekviem egy álomért...
Épp azt emlegettem pár hozzászólással ezelőtt....
Észrevettem. :D Én már a 37. oldal környékén megemlítettem, csak az Egy kosaras naplójáról rögtön arra asszociáltam. :roll: :)
"A vita célja az, hogy elferdítse az igazságot..."
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

A felejtés bére. Bár voltak előítéleteim a főszereplő miatt, ( Ban Affleck) mivel ki nem állhatom a selyemfiú fejű színészeket, de kivételesen tetszett a film.Érdekes és izgalmas volt. Igazából nem lehet rájönni,hogy mikor játszódik,vagy csak nem figyeltem, de az ipari találmányokról szól.
Egy férfiról aki kitalál dolgokat aztán törlik a memóját, hogy ne emlékezzen...de beletenyerel egy elég komoly dologba...és... nekem nagyon bejött. Nézzétek meg :cool:
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Tényleg nem nagyon lehet tudni mikor játszódik, mert folyton törliteti az emlékeit.
De úgy kb.:2050-2080 körül játszódhat!
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

garfieldot nézte egyszerűen **rva jó. Nem tudjátok mikortól játtszák az Alien vs. Predator-t?
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

fuzik írta:garfieldot nézte egyszerűen **rva jó. Nem tudjátok mikortól játtszák az Alien vs. Predator-t?
A film nekem is tetszett. Szétröhögtem az agyam. ::japhaha::
Az alien vs. predator-ról meg én se tudok semmit.

---------

Az Alien vs. Predator szerintem kb.:2-3 hónap mulva fog megjelenni, ha nem előbb vagy később.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Alien vs. Predator okt. 28-tól lesz a mozikban. Use the Wired, d00dZ! Kép

Én most egy klasszikus horror/thrillert néztem meg újra: Angyalszív. Sima kis magánnyomozó sztorinak indul, de már az elejétől benne van a nyomasztó érzés. Végülis a sztori se rossz, de igazán a hangulata miatt bírom ezt a filmet. És hogy ez utóbbiban egy '87-es produkció még mindig jeleskedik, számomra azt jelenti, hogy érdemes 1:48-et rááldozni Kép.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

JAFO írta:Én most egy klasszikus horror/thrillert néztem meg újra: Angyalszív. Sima kis magánnyomozó sztorinak indul, de már az elejétől benne van a nyomasztó érzés. Végülis a sztori se rossz, de igazán a hangulata miatt bírom ezt a filmet. És hogy ez utóbbiban egy '87-es produkció még mindig jeleskedik, számomra azt jelenti, hogy érdemes 1:48-et rááldozni .
Én is látta, de nem tetszett annyira.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Már kissé régi, de én most néztem meg moziban az "I, the Robot"-ot az öccsémmel :)
Én jól szórakoztam rajta, bár bevallom hogy pl. az NGE-vel egy mondatban nem lehetne említeni (szal sry :D).
Nem olvastam a könyvet (ami teljesen mártól szól^^), és a kb. 100 perces film végére minden rejtély megoldódott :), ami nem is baj mert egy ideje nagyon kómás vagyok
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nemrég néztem meg az "I am Sam" című filmet... nagyon megható volt helyenként... olyan szépen be tudta mutatni a feltétel nélküli szeretetet... nem tudom, láttátok-e, de nekem pl. nagyon tetszett!!
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Mondanám hogy jó film volt a tegnapi Kisértethajó, de amilyen jól indult (sokáig azt se tudtuk, mi van a hajón), olyannyira átcsapott a hagyományos amerikai horror-katasztrófafilmekbe. A vége meg elég eröltetettt volt #__# na jó, összességében meg lehetett nézni ^^" leszámítva az utsó 15 percet...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Majdnem az írtam, hogy a Kísértethajóból össz-vissz az első jelenet tette be nekem az éket. Aztán rájöttem, hogy az a Szellemhajó volt. Bár olyan mindegy, mert mindkét filmben egy jó jelenet van, és slussz :-P (ami az előbbiben a végefőcímben csak "half-digitized Billy" címen szerepel).
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

fuzik írta:Nem tudjátok mikortól játtszák az Alien vs. Predator-t?
Nem, de annyira nem is nagy durranás. El lehet rajta szórakozni, de a mozijegyet nem fizetném ki érte.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Őrnagy írta:
fuzik írta:Nem tudjátok mikortól játtszák az Alien vs. Predator-t?
Nem, de annyira nem is nagy durranás. El lehet rajta szórakozni, de a mozijegyet nem fizetném ki érte.
Kösz a figyelmeztetést :-P akkor nem megyek rá.. mondjuk ne is annyira érdekel, pedig az Alien sorozatot imádom.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Az AvP igazából akkor poén, ha jó sokat elolvastál a képregényekből. Mert azokból rengeteg minden visszaköszön. De anélkül meg nem biztos, hogy pont úgy jönnek le neked a dolgok, ahogy azt a készítők szerették volna...
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Őrnagy írta:Az AvP igazából akkor poén, ha jó sokat elolvastál a képregényekből. Mert azokból rengeteg minden visszaköszön. De anélkül meg nem biztos, hogy pont úgy jönnek le neked a dolgok, ahogy azt a készítők szerették volna...
Ezt még te se tudhatod pontosan, mert még nem láttad a filmet gondolom. Lehet, hogy lesznek benne olyan részek ami a Predátor-ra vagy az Alien-re fog emlékeztetni. De ha láttad már amit nem hiszek akkor bocsánat.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Én előtte csak az eddigi 4 Alien és 2 Predator filmet láttam, plussz a két játékkal bohóckodtam, és így nem lett nekem maradandó élmény az AvP múvi. Annyira nem rossz, de nekem már túl van misztifikálva az egésznek a világa.
(egyébként nyugodj meg, SZEL, láttuk már itt néhányan; nem a levegőbe beszélünk :wink:)
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Most megy nálunk videón a Született gyilkosok... (hugom meg a barátja nézik) én már látam párszor, azért nem ülök velük... mi a véleményetek a filmről. Én spec. szeretem :lol:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Interjú a vámpírral.

Elég jó film volt, csak Brad Pitt nyálas feje nem hiányzott bele ^^"
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ayanami írta:Interjú a vámpírral.
Elég jó film volt, csak Brad Pitt nyálas feje nem hiányzott bele ^^"
Eeh. Sztem teljesen jo benne Bredpitt is, Tomkruz is, Antonijobanderasz is... egyik se nyalas, es sokkal jobban neznek ki a szereplok a filmben, mint a konyvekben. (Foleg mert kedves irono itt nem nyaladzik rajuk ezerrel. :P) Brad Pitt meg jo szinesz, csak emberek ezt nem szoktak eszrevenni, mert tulsagosan el vannak foglalva azzal, hogy azonositjak a nyalasabb szerepeivel (amibol azert iirc nem volt annyi... sz'al nem egy DiCapucchino). :P

(A filmnek egyebkent megvannak a maga hibai meg minden, de sok szempontbol sokkal jobb, mint a konyv... foleg Lestat papa, ot nagyon tudom utalni, de a filmben rulz. :3)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ja. A könyvben sokkal nyálasabbak a karakterek. Főleg Armand. Brrrr. :mad:
Mondjuk nekem tetszett a könyv is, csak lehetett volna benne valamivel kevesebb homoerotikus töltet. A folytatások viszont teljesen hazavágták számomra a hangulatát. Na de ez már nem ide tartozik...
Piracy is charity.
Válasz küldése