Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

mufurc írta:csak emberek ezt nem szoktak eszrevenni, mert tulsagosan el vannak foglalva azzal, hogy azonositjak a nyalasabb szerepeivel (amibol azert iirc nem volt annyi... sz'al nem egy DiCapucchino). :P
Sorold fel a "nyálasabb" szerepeit... :dirr:
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

avp crap..

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Őrnagy írta:Az AvP igazából akkor poén, ha jó sokat elolvastál a képregényekből. Mert azokból rengeteg minden visszaköszön. De anélkül meg nem biztos, hogy pont úgy jönnek le neked a dolgok, ahogy azt a készítők szerették volna...
hát.. nemtom én is láttam már a filmet.. mit mondjak.. felváltva röhögtem, hogy "ezt a szart!" vagy fogtam a fejem, hogy "ezt a szart!".. én olvastam 2 AvP könyvet is.. a képregényekhez is volt szerencsém, láttam az összes filmet, nagy Alien Saga fan vagyok.. de valahogy ez a film még az alien4nél is sokkal rosszabbra sikeredett.. ennek ellenére asszem elmegyek a moziba (ilyen 500Ftos vetítésre) mert egyszer szeretném végigröhögni/sírni ezt a filmert szélesvásznon is..

itt jegyzem meg, miért nem az első könyvet filmesítették meg? akkor legalább nem lett volna szar.. (bár az alien4 könyvben sokkal jobb volt, mint filmen, de az legalább nézhető és helyenként még jó is volt..)
talán mert akkor nem a marlboro country képű katonákat gyilkolták volna halomra a ragadozók, hanem az ártatlan telepeseket.. meg nem lehetett volna brutális fegyverekkel villogni, csak 1-2 shotgunnal.. hát nemtom.. ennek ellenére voltak elemek, amiket egyértelműen onnan loptak.. azt, hogy egy ember szövetkezik egy predatorral.. bár a könyvben ez is jobban jött ki..
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

TCM tegnap vetített a Veszedelemes Viszonyokat, asszem az a címe magyarul. Nem mindent értettem meg pontosan, mert "kicsit" fáradt is voltam, viszont Malkovich ::daisuki:: ::daisuki:: .... egyszerüen elolvadtam (LCL-lé ^^)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Én most láttam a Tucatjával olcsobbat. Szerintem nagyon jó vígjáték és mindenkinek tudom ajánlani.

A Sztászki és Hács-ot is most néztem meg. Rohat jó, bár jobbra számítottam. Azért érdemes megnézni.

[edit]
A HULK-ot is mostanság láttam. Minden évfolyamtársam csak úgy áradozott róla. Azért jó volt, de annyira nem kéne erről ódákat zengeni. Legalább is szerintem. (Különösen az tetszet ahogyan kidolgozták azt a nagy izét.)

[edit2]
Én most láttam a SImOne-t. Szerintem nagyon jó sci-fi vígjáték. Érdemes megnézni. Nállam a jók közé tartozik.

---------

Én most láttam a Dzsungel könyve 2-őt. Hát nekem az 1 jobban tetszett. Meg a szinkronok se az igaziak sajna.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Khm... egyik nap megnéztem a Szépség és a szörnyeteget... rég nem bőgtem ennyit...
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Én meg halloween partyn megnéztem az Álmosvölgy Legendáját ^_^ Nem volt rossz film, hangulata az volt, bár jócskán volt egy rakat baki, amikbe beleköthettem volna :-P A paradicsom is picit néha túl piros volt és túl sok ^^ de elment, hozta a hangulatot, főleg halloween éjjelén ^_^!
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

MaKo írta:Én meg halloween partyn megnéztem az Álmosvölgy Legendáját ^_^ Nem volt rossz film, hangulata az volt, bár jócskán volt egy rakat baki, amikbe beleköthettem volna :-P A paradicsom is picit néha túl piros volt és túl sok ^^ de elment, hozta a hangulatot, főleg halloween éjjelén ^_^!
Én is láttam. Szerintem nagyon jó volt én nem láttam benne egy bakit se, de ha temondod.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ma este lesz az Apafej c. film... amit már mrha rég láttam, úh megnézem mindenképpen... nagyon aranyos film, emészthető mennyiségű poénnal...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Milyen baki volt az Álmosvölgyben? Szerintem ritka igényes megvalósítású film volt. Én nem láttam benne bakit.
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ma este volt a kettesen Stephen King-töl a Tűzgyújtó 2... egy határ szar... de megnéztem, mert már régen láttam...
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Konomi írta:Ma este volt a kettesen Stephen King-töl a Tűzgyújtó 2... egy határ szar... de megnéztem, mert már régen láttam...
Nemtudod véletlenül, hogy a Ragyogást megfilmesítették e már?
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Re: avp crap..

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Stoker írta: hát.. nemtom én is láttam már a filmet.. mit mondjak.. felváltva röhögtem, hogy "ezt a szart!" vagy fogtam a fejem, hogy "ezt a szart!".. én olvastam 2 AvP könyvet is.. a képregényekhez is volt szerencsém, láttam az összes filmet,
Nem azt mondtam, hogy ha ismered a képregényeket, akkor haláli jó, hanem hogy akkor néhol mosolyogsz egyet halványan, mert találsz benne valamit, aminek egyáltalán van köze az AvP világhoz.
Stoker írta:itt jegyzem meg, miért nem az első könyvet filmesítették meg? akkor legalább nem lett volna szar.. (bár az alien4 könyvben sokkal jobb volt, mint filmen, de az legalább nézhető és helyenként még jó is volt..)
Hát én meg az Alien4-gyel vagyok úgy, hogy valami katasztrofálisan undorodom tőle. :osbleh: A könyv annyira jól el volt találva, a film meg annyira...annyira...szóval érted. Ha választanom kéne a kettő közül, hogy melyiket nézzem végig megint, az AvP-t választanám. Szóval ízlések és ízlésficamok. :^_^:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Most láttam a Szívem érted repes-et. Szerintem nagyon jó film. Nekem tetszett és szerintem nézzétek meg ti is. Már ha akarjátok.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Aztaténisláttamaztat! És télleg nagyon jó kis filmecske ^-^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Én most láttam a Farkasok szövetségét. Hát nem sorolnám a legjobbak közé és szerintem ne nézzétek meg.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Imént néztem a meg "A földlakók nemi életét". Fúú ekkora állatságot még nem láttam! A film egy fiatal csávó és egy csaj életét írja le úgy mint egy dokumentum filmet.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Most láttam az Xmen 2-őt. Nekem nagyon tetszett és bisztos a legjobbak közé rakom. Az a lényege, hogy az emberek és a mutánsok között kisseb háború üt ki. Logen meg keresi a multját és egy részét meg is tudja, de a végén le tesz róla. Gean (remélem jól írom a nevét) a végén meghal.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

SZEL írta:Én most láttam a Farkasok szövetségét. Hát nem sorolnám a legjobbak közé és szerintem ne nézzétek meg.
Mi a gondod vele? Mert én személy szerint imádom...igaz, én szinte minden újabb francia filmért oda vagyok.
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Dru írta:
SZEL írta:Én most láttam a Farkasok szövetségét. Hát nem sorolnám a legjobbak közé és szerintem ne nézzétek meg.
Mi a gondod vele? Mert én személy szerint imádom...igaz, én szinte minden újabb francia filmért oda vagyok.
Nem mondhatnám, hogy az én stílusom és eddig akiket ismerek és megnézték nem rajongtak érte sőt azt mondták, hogy nem néznék meg mégegyszer. Remélem ezzel nem sértettelek meg.

-------

Most láttam a Pók hálójában-t Nekem nem tetszett. Arról szól, hogy elrabolják egy gazdag ember kislányát és a rabló váltságdíjat kér gyémántban. Két rendőr dolgozik az ügyön és tőrbe akarják csalni a rablót. A végén kiderül, hogy az egyik rendőr a rabló társa. A vége mint mindíg hepiend, tehát a kislány kiszabadúl és a rablók elnyerik méltó jutalmukat XD.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Én most láttam a Farkasok szövetségét. Hát nem sorolnám a legjobbak közé és szerintem ne nézzétek meg.
Egyetértek.
Mi a gondod vele? Mert én személy szerint imádom...igaz, én szinte minden újabb francia filmért oda vagyok.
Kung-fuzó indián? Nemár... És ez csak egy zavaró tényező.

Én ma néztem a Titkos ablak-ot. Jó film volt. Johnny Depp király.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kukurbuki 2004.11.07. 02:03-kor.
Piracy is charity.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ma volt a kettesen a Szeretném, ha szeretnél c. film, aminek Jennifer Lopez a főszereplője... hát én jobbat vártam... volt benne mondjuk néhányaranyos, sőtmitöbb ötletes jelenet, de a legtöbbet már láttam más filmekben, pl. amikor a ló elfut Mary-vel és a pasi megmenti stb...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Nemtudod véletlenül, hogy a Ragyogást megfilmesítették e már?
Ha jól tudom kétszer is...
Piracy is charity.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Most láttam az Időstopolók-at már másodjára. Elsőre tetszett, de másodjára már nem igazán. Szerinte erre mondják azt, hogy egyszer meg lehet nézni.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Megnéztem:
Freddy vs Jason. Már amennyire figyelhettem rá, mert mögöttem 5 ember beszélt hatféle nyelven, szóval... ^^""""""""""""" egyébként eredeti Nightmare on Elmstreet rulz, ez meg elmehet a francba... ^^
Last Samurai. Na ez tetszett ^^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Most ezt hova írjam? Remélem befér ide:

http://coceplant.fmg.hu/ep3_trailer1.mov
Piracy is charity.
Válasz küldése