Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Bourne Rejtély...nem rossz, bár Matt Demon-ról elképzelni, hogy egy profi CIA bérgyilkos :weh: :weh: :weh: :weh: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: :dirr: persze... én meg Osama Bin Laden
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Pókerarcok, immár sokadszor. Isten az a film!!! Nagyon nagy kedvencem!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Ha valaki már látta az Alien Versus Predator-t akkor az megmondaná, hogy érdemes e megnézni?
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

SZEL írta:Ha valaki már látta az Alien Versus Predator-t akkor az megmondaná, hogy érdemes e megnézni?
Én se láttam, egy haver mesélte, hogy az eleje tré, de utána király... Hát... Nem tudom... Nem vok egy nagy AVP fan.. :roll:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Nem olyan rég láttam a Magyar vándort és szerintem rohatt jó lett. Nállam az első hejet érte el. Sok poén van benne és a szereplők is nagyon jól játszottak. Ne hagyátok ki, mert nagyon jó.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Magyar Vándor nekem is tetszett, habár szerintem nagyon durva poénok voltak benne, de ez nem jelent semmi negatívumot az egészben. Persze ki, mit gondol..:dirr:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Magyar Vándor tényleg rulez ^^ kellemesen csalódtam...

Indiana Jones. Nem tudom miért, nagyon tetszik meg minden, de akárhányszor akármelyik részbe is belekezdtem, mindig elaludtam a vége felé @.@ na jó, tegnap azon a hülye reklámon >______> nem igaz, egyszer már jó lenne a végüket is megnézni @_@
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Nekem a kedvencem az Indiana Jons-bol Az utolso kereszteslovag. Egyszerűen imádom és akárhányszór meg tudnám nézni.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Most láttam a Szigorúan piszkos ügyek-et (Infernal Affairs) és kellemes meglepetés volt. Miket nem tudnak... :D
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Ajánlom minden Donnie Darko fan-nek a The Butterfly Effect-et. Bár csak távolról hasonlít hozzá és sokkal szimplább, kommerszebb, mindenképpen nézhető.

Kérdésem az lenne, hogy látta-e valaki a directors cutot? Mert annyit tudok róla, hogy a börtönjelenetben, valami jósnős jelenetben és a brutálisabb végében eltér. Szóval érdekelne részletesen kifejtve.

http://www.butterflyeffectmovie.com/
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Tegnap volt szerencsém megnézni a Sírhely kilátással című filmet. Fantasztikusan jó film, sírtunk rajta a röhögéstől. A színészgárdája kiemelkedően jó, Walken alakítása egyenesen hihetetlen...
OFF: Van itt rajtam kívül Cristopher Walken rajongó? On:
Remélem, hamarosan kijön DVD-én.
Addig is mindenkinek ajánlom!
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hú, én ma néztem meg média óra keretében A szamuráj c. filmet! Állati jó volt! Hitelesen bemutatja a szamuráj kor farkastörvényeit. Ilyen mészárlásokat! oO Mondjuk néha nagyon túljátszották a dolgot. Gyengébb idegzetűeknek abszolút nem ajánlott!
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Narumi írta:Hú, én ma néztem meg média óra keretében A szamuráj c. filmet! Állati jó volt! Hitelesen bemutatja a szamuráj kor farkastörvényeit. Ilyen mészárlásokat! oO Mondjuk néha nagyon túljátszották a dolgot. Gyengébb idegzetűeknek abszolút nem ajánlott!
Hasonlít némileg Az utolsó szamuráj-ra, vagy teljesen eltér attól?
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nem láttam Az utolsó szamurájt, de állítólag teljesen különbözik. A szamuráj egy művészfilm, szóval nem a Plázákba írták. :)
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

imaginary boy írta:Ajánlom minden Donnie Darko fan-nek a The Butterfly Effect-et. Bár csak távolról hasonlít hozzá és sokkal szimplább, kommerszebb, mindenképpen nézhető.

Kérdésem az lenne, hogy látta-e valaki a directors cutot? Mert annyit tudok róla, hogy a börtönjelenetben, valami jósnős jelenetben és a brutálisabb végében eltér. Szóval érdekelne részletesen kifejtve.

http://www.butterflyeffectmovie.com/
a butterfly effect nagyon jó...ez a directors cut engem is érdekelne, egyébként a donnie darko is durva volt...és szerintem durvább is...
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na végre, végigbírtam nézni az Indiana Jonest!!! Nem kell félreérteni, NAGYON TETSZIK, csak mindig olyankor vetítették, amikor holt fáradt voltam ^^" tegnap végre végignéztem, nagyon jó, tetszik ez a sok kaland-sok poén dolog :lol: Na meg újra megnéztem az Amerikai História X-et, 18-as karikával, vagyis tavaly az etikatanárnak nem is lett volna szabad levetítenie :dirr: mert akkor még csak 16-17 évesek voltunk
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Ayanami írta:Na meg újra megnéztem az Amerikai História X-et, 18-as karikával, vagyis tavaly az etikatanárnak nem is lett volna szabad levetítenie :dirr: mert akkor még csak 16-17 évesek voltunk
Hát lehet, h nem kellett volna... :dirr:
Tegnap megnéztem a Macskaszemet (Stephen King) és enyhén szólva alúlmúlta várakozásaimat... lehet, h túl maximalista vagyok... hát nagyon nem :dirr:
Avatar
Dru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.02.08. 15:39
Tartózkodási hely: Sanctuary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dru »

Én halomra röhögtem magam a Macskaszemen... 10 éves korom körül láttam utoljára és akkor nagyon félelmetesnek ítéltem meg(legalábbis az utolsó sztorit)...azóta is sűrűn emlegettem,habár az én fejemben sokkal ijesztőbb volt a sztori. Valószínűleg nem csak velem történt így,mert mostanában olvastam néhány igencsak rémisztő novellát,amit érzékelhetően ez inspirált.
Egyébként sem volt rosszabb,mint bármelyik Mesék a kriptából...
Az Inamorati egy nagyon sötét történet...
szinte mindig éjszaka van.
-----------------------------
inamorati.freeblog.hu
drudeimos.deviantart.com
freethelight.freeblog.hu
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Ayanami írta:Na végre, végigbírtam nézni az Indiana Jonest!!! Nem kell félreérteni, NAGYON TETSZIK, csak mindig olyankor vetítették, amikor holt fáradt voltam ^^" tegnap végre végignéztem, nagyon jó, tetszik ez a sok kaland-sok poén dolog
Nekem személy szerint nagyon tetszik, főleg a III. rész. Egyszerűen imádom ::daisuki:: és akárhányszór meg tudnám nézni.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Kill Billt néztem meg..
Háát.. LOL
Kép
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

resident evil apocalypse (kaptár 2) -t nézzen mindenki sürgősen mert nagyonkirály! én azthittem az egyre hoyg állat film, de ez simán odaveri! bár én a gammel nem sokat játszottam(azért ismerem) és ez nem igazán lett olyan horroros, de azért minden fontos elemet megtaáltam belőle benne, ...szóval nézze mindenki!
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Resident Evil loli nem mondom, h nem tetszett... de azért nem is a kedvencem... sztem az egy jobb volt... bár meg kell hagyni, mind a kettő "érdekes" (khmm... számomra enyhénszólva mulattató) világot képvisel... alapjában véve semmi bajom vele... nem azért írtam...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

SZEL: egyetértek, meg azok a poénok benne XDDDDDDD föleg az a berlini "autogrammosztás" XDD fogtam a hasam a röhögéstöl... de kalandban sincs hiány... ^^
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Resident Evil:hümmmm.... szerintem is jó, csak egy dolog nem tetszik: Nemesis robot... és pedig a játékban tudtom szerint nem az... de mindegy azért jó.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Hát nekem az Resident Emil 1 nem jött be túlságosan, ezért nem érezten sok motivációt a 2 megszerzésére, de lehet hogy most mégis megnézem.
Piracy is charity.
Válasz küldése