Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Morigan morgolódva: "Sajnos! " :drop:
DE A. Hidekai:isten bizony nem akarok gonoszkodni irányodba! :-P
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Bridget Jones's diary 2:
tesóm azt mondta, van olyan jó, mint az első, de mikor másodjára néztük meg, már az mondta, nem annyira jó. Szóval ez az a 1-2 alkalommal megnézhető film, de hosszú távon unalmas: a leszbikus jelenet és Clever beépítése a filmbe erőltetett volt, a Thaiföldi unalmas, ugyanez a helyzet azzal a szokásos, 100* ismétlődő Bridget ázva, piszkosan beállít Darcy komoly előadásaira, és minden nagykutya furcsa szemmel néz rá- jelenet... amúgy jó volt, meg minden, de nem olyan maradandó, meg néhol kicsit lapos....

A Múmia 2:
kellemesen csalódtam, sokkal rosszabbra számítottam. Ettől függetlenül az első sokkal jobb volt, ez is egy kicsit olyan...folytatás volt. Nézzük: attól a csodagyerektől majd falramásztam; Rick olyan isteni volt mint az első részben *_*; Evynek jól átmázolták a jellemét, ha nem tudtam volna hogy ő az, fel se ismerem... jó, eltelt 10 év, de akkor is... egy amazont formáltak belőle >_>. Magában a filmben túl sok volt az akció, már szinte az első jelenettől kezdve... a story kicsit sikerhajhász volt, már szinte mindent szerettek volna beletenni, a skorpiókirálytól kezdve a reinkarnációkig szinte mindent. A végén már senki se tudta ki ellen kellene harcolni... XD na meg a vége... tökre megsajnáltam Imhotepet... :cry: :cry: :cry: szerencsétlen két részen keresztül szerencsétlenkedett a szerelméért, az meg otthagtya O_o de legalább így sokkal emberibbnek, meg kevésbé gonosznak tünteti fel... amúgy én az első részben is szerettem....^^ amúgy persze tetszett a film ^___^, nem hiányoztak belőle a jó poénok sem ^^, meg úgy vettem észre, sok helyen próbált meg visszautalni az első részre...ez néhol jól kijött, néhol erőltetettnek hatott...
Amúgy érdekes, mert tavaly karácsonyra kaptam meg mindkét film első részét DVD-n... A Múmiával akkor találkoztam először, de egyik kedvemc filmem lett. A Bridget Jones's Diary az egyik kedvenc vígjátékom ^^... és pont egy évvel később mindkettő folytatását megnézhettem újra ^^ csak BJ-t moziban (angolul francia felirattal, így nem minden poént értettem ^^"), míg A Múmiát DVD-n...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

mufurc írta:Nem lattam a filmet, csak olvastam, hogy mirol szol [...]
De ott volt egy csomó ideig és a végén sem tudott sokkal többet kinyögni... :dirr: de mindegy...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Frankenstein 1-2 (Hallmark)... olyan szomorú volt :(
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Végre sikerült megnéznem az Álmosvölgyet. Imádom!
Meg láttam az Én a robotot is. Az is jó volt, de azért az Álmosvölgy jobb.
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Andro írta:Végre sikerült megnéznem az Álmosvölgyet. Imádom!
Meg láttam az Én a robotot is. Az is jó volt, de azért az Álmosvölgy jobb.
Én is most néztem meg, már sokadjára és szerintem is jobb, mellesleg szerintem nem fogom megunni.

-----------------------------

Most néztem meg a Jay és Néma Bob visszavágot. Bár láttam már korábban is, mégis bármikor megtudnám nézni és minden alkalommal szét tudnám röhögni az agyam ::japhaha::.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SZEL 2005.01.02. 00:24-kor.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Apáék tegnap megnézték a Tróját, ma ezt adták elő:
Anya: Meg van nekünk az Íliász?
Hana: Minek az nektek?
Apa: Meg akarom nézni, hogy ez tényleg ennyire amerikai-e. Mert ez így elég egyszerű, egy mondatban elmondható a története: "A nyálas hős szerelmes térden csúszva könyörög az életéért, aztán lelövi a sebezhetetlen gyilkoló-gépet, aki haldoklása közben is csak annyit tud mondani, hogy Hülye a király." XD
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Elyon írta:Apáék tegnap megnézték a Tróját, ma ezt adták elő:
Anya: Meg van nekünk az Íliász?
Hana: Minek az nektek?
Apa: Meg akarom nézni, hogy ez tényleg ennyire amerikai-e. Mert ez így elég egyszerű, egy mondatban elmondható a története: "A nyálas hős szerelmes térden csúszva könyörög az életéért, aztán lelövi a sebezhetetlen gyilkoló-gépet, aki haldoklása közben is csak annyit tud mondani, hogy Hülye a király." XD
Miközben nyugaton felkel a nap. :-P
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A Trója nem igazán volt nagy szám sőt Eric Bana messze jobb teljesítményt nyújtott mint a Pitt. Az álmosvölgy meg szerintem egy nagyon jó film imádom! Az Én a robot ngyon jóü feldolgozás Asimov könyvéből nálam 4,5-ös a film!
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Hát valóban "kissé" leegyszerűsítették az Íliászt, meg nagyon amerikai lett... úgy pl. az egész alapját hagyták ki a sztorinak a versengő istenekkel (h ki a legszebb ugye), meg pár napos háborúra rövidítették azt a 10 évet... áhh.. hát én se ma olvastam, de még így nevetségesen sok hiba volt benne, hát még ha frissen olvastam volna az eposzt^^

kicsit visszanézve: Cruise japántudása sztem pont hihető volt azzal, amennyi időt ott töltött. bár amúgy a film sztem rettenetesen hatásvadász volt (a vége legalábbis) de voltak pozitívumai. Amúgy Tom Cruise nekem jobban bejött Lestatként :roll: (Interjú a vámpírral)
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Újra megnéztem az Austin Powers második részét... majdnem akkorát durrant, mint a hármas... na az azért nagyobbat...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Az Én a robot ngyon jóü feldolgozás Asimov könyvéből nálam 4,5-ös a film!
Ezzel vitábaszállnék. Nagyon nem jó adaptáció, és szerintem nagyon gyenge film is.
Piracy is charity.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Persze Cruise nagyon jó volt az Interjú a vámpírban,csak valahogy nekem itt nagyon tetszett a játéka. Én nem nagyon szeretem őt és azért is volt meglepő nekem a teljesítménye ebben a filmben=)
Az Én, a robot nekem nagyon tetszett.Én olvastam a könyvet is és nagyon szeretem a sc-fi.t...háát izlések és pofonok szokták mondani :wink:
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Cruise hol nem nagyon jó? ^^"
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

A.Hidekai írta: Az Én, a robot nekem nagyon tetszett.Én olvastam a könyvet is és nagyon szeretem a sc-fi.t...háát izlések és pofonok szokták mondani :wink:
szerintem is nagyon jó lett az én a robot...nekem az tetszik benne nagyon hoyg annyira jól megvannak már benne a robotok, hoyg (nekem legalábbis majdnem olyan...már ha nem tudnám hoyg azzal csinálták) mintha nem is számítógéppel csinálták volna a robotokat...persze muszály volt mert mással nem lehet...és az teccik benne hoyg itt meghagyták reálisnak valamenynre a várost szoval ottvoltak a lepukkant városrészek is mégha repülő autókkal is közlekedtek...
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A The Eye című filmet néztem dvd-n!!!! Eszméletlen!!! Ez egy ázsiai pszchió horror féleség de azért nem olyan durva.. Nameg a Pang fivérek rendezték..ha valakinek mond ez valamit :lol:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Most láttam A BUKÁST (Hitler utolsó naojai). Na gyon jó lett. Azoknak főleg ajánlom, akik szeretik a történemlmet. Ez a film Hitler utolsó 12 napját mutatja be, és nagyon megrázó. (egyenlőre feliratos, de szerintem az is marad).
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Azt szeretném én is megnézni mostanság, de egyelőre nem vetítik még itt... és remélem feliratosan tudom majd megnézni, mert szerintem szásszorta nagyobb hatást nyújthat.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

kukurbuki írta:
Az Én a robot ngyon jóü feldolgozás Asimov könyvéből nálam 4,5-ös a film!
Ezzel vitábaszállnék. Nagyon nem jó adaptáció, és szerintem nagyon gyenge film is.
A filmet még nem látam, de amennyi a bemutatójából kiderült számomra, hogy nagyon de nagyon eltértek Asimov eredeti regényétől. A könyvet nagyon kedvelem, így ez a tény kissé rosszul érintett.

Ha jó filmeknél tartunk, nemrég megszereztem a Farkasok Szövetségét. Ha nem vesszük figyelembe az olyan hülyeségeket, mint pl. hogy mióta tud egy irokéz indián küzdősportot űzni az 1700-as évek Franciaországában, a film nálam nagyon jól szerepelt! Tetszett az a dekadens világ és hangulat, amit megteremtettek a filmben.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Pí, ez speciel nagyon tetszett, fantasztikus, hogy 60,000 Dollárból ilyen jó filmet tudtak kihozni.

Lost in Translation - Elveszett jelentés: elragadó film, bár olyan kérdések is felmerültek bennem, hogy egy korosodó férfinek megéri-e eldobni a családját, valamint egy fiatal lánynak érdemes-e olyan házasságban élnie, amiben nem érzi jól magát?
Mellesleg nagyon tetszett, és Bill Muray kicsit másik arcát is megmutatja.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Brian élete
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Reservoir Dogs - Kutyaszoritoban.

Nagyon sokadszorra latom, de meg mindig zsenialis, es meg mindig Tarantino legjobbja. :D
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Megnéztem a Sorstalanságot. Jobb volt, mint vártam. Bár továbbra is úgy gondolom, hogy nem lehet azt a könyvet igazán jól filmre vinni, de mint film, jó volt. Különösen a képi világa, a zenéje és a főszereplő játéka volt kiemelkedő. Egy mozizást mindenképpen megér.
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Sinji és Mufurc ízlése lehet hogy közel áll az enyémhez is:)
Holnap este 11-kor szegeden a Grand Caféban Tetsuo(Vasember)
A szórólapról ennyit jegyeztem meg: 68 perces szürreális ámokfutás:)
Ott a helyem :cool:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Multhéten láttam a Penge 3. részét. Szerintem nagyon elrontották. (Hallottam, hogy eggyes filmeket nem fognak mozikban játszani pl.: Penge III. Állítólag hozott valaki egy ien rendelkezést Amerikában, vagy valahol külföldön.)
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Válasz küldése