Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ynah írta:Asimov már amennyiben Isaac-ra gondolsz valóban nagyon jó író.
Entschuldigung! Neked van igazad, nem voltam biztos nevének írásásban.
Amúgy annyiban módosítok az Én, a robot kritikámon, hogy ha szimplán sci-fiként nézzük, és nem Asimov feldolgozásként, akkor a film tényleg ott van. A látványvilága lenyűgözött, mit ne mondjak, szeretnék ilyen jövőben élni. :-P
Az Alapítvány sorozata tényleg ütős (főleg nekem az Alapítvány és a Föld könyve), de nagy kedvencem még a robot történetek is!
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Ayanami írta:Garfield
Kellemesen csalódtam. OK, a macska érdekesen nézett ki, a hangja meg alapból fura volt (magyar szinkronnal néztem, nem tudom az angol milyen), de összességében jó kis film ^__^.
Én is nagyot csalódtam benne. Elősszőr szetröhögtem az agyam, aztán másodjára színte mosoly nélkül néztem végig.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Morigan, el kell vonatkoztatni a könyvtől, mert különben nagyokat lehet csalódni a filmekben. Van Thomas Harrisnak a Vörös sárkány című könyve és lett belőle film..a Ralph Fienes a főszereplő és oltári alakítása van benne, mégis a könyv ezerszer jobb mert feltár bizonyos ok-okozati összefóüggéseket is, amikre a filmben ugye nincsen idő..
Ettől fóüggetlenóül az egyik kedvenc filmem, mert hihetetlenóül jónak találtam úgy ahogyan volt az egészet,de még sorolhatnék :wink:

Az Én a robot nekem nagyon tetszett, a Garfield pedig jobb lett volna ha megmarad képregénynek, mert azt a szatirikus humort szerintem csak a rajz és a te fantáziád hozza össze :cool:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Garfield-ra: Én ezt is, mint korábban pár más filmet meg animét naaaaagy lelkesedéssel vártam, és naaaaaaaaaaaagyot csalódtam benne. -.- De sztem erről írtam is korábban, szal nem részletezem, mennyi problémám volt a filmel. Legyen annyi elég, h sztem megin ilyen 5 éveseknek gyerekfilm szintre vittek egy eredetileg jó cuccot.
Amúgy most láttam a Karib-tenger kalózait. Angolul. ^-^ És iszonyú jó!! Nagyon tetszett a történet, a zene, a poénok, szinte minden. ^^" Csak Orlando Bllom-ot nem bírtam végig, de nem tehetek róla, nem szeretem ezt a színészt. ^^"
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ynah írta:Morigan, el kell vonatkoztatni a könyvtől, mert különben nagyokat lehet csalódni a filmekben.
Ynah: így néztem végig a tesómmal, elhiheted! Ezért is pontosítottam a megjegyzésemen. Mint önmagában a film, nem rossz. Nagyon tetszett ez a részletekbe menő pontos világábrázolás. A film jó így ahogy van, nem kellett volna Asimov könyvére hivatkozni, hogy megálljon a "lábán".
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nézd meg a vörös sárkányt :wink: Kedvenc filmjeim között van :cool:

Ajánlom..A tűzből nincs kiút: Ladder 49 az angol cím. Nagyon tetszik, végre egy olyan tűzoltósfilm ami reális marad..nekem tetszett. :wink:
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ynah: köszi az ajánlókat! Ezeket a filmeket még amúgy sem láttam! :) Amúgy lehet nekem mindenféle jó filmet ajánlani! :wink:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Kötelező jelleggel meg kellett ma nézni a Sorstalanságot. Szóval már kapásból nem volt kedvem menni...
Eleve idegesítő volt, hogy a vízcsapból is ez csöpögött, meg minden órán megkérdezte az of: Ki olvasta már? Ki olvasta már? >_>. Tök égő, hogy nem olvastam mi? A film kapcsán kellemesen csalódtam, elég jó volt, csak lehet túl sok ehhez a témához kapcsolódó filmet néztem mostanság, s ez a 2 óra kicsit unalmas volt már a végén... Azonkívül nem tetszett a mozaikjelleg a vágások során (2 másodpercig egy helyszín, vágás, két másodpercig egy újabb helyszín, vágás...stb).
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Tök égő, hogy nem olvastam mi?
Szerintem nem. Én sem olvastam, nem is akarom.

A tanároknak egyébként kiosztottak egy kis füzetkét, amiben részletesen le volt írva minden arról, hogyan kell a Sorstalanságot tanítani, mit kell tenni ha valakinek nem tetszik, vagy ha kiütközik rajta az antiszemitizmus, stb. Beleolvastam egy ilyenbe.
Piracy is charity.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

kukurbuki írta: mit kell tenni ha valakinek nem tetszik,
IMO nem ez a lényeg, csak meg kell értetni az emberekkel, hogy ez nem zsidósölős, übermeghökkentő, telisírom a szemem film... el kell magyarázni mis az a sorstalanság, mert sok embernek viszont azért nem tetszik, mert nem értik vagy nem tudják mire is számítsanak.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én nem láttam a Sorstalanságot. Majd megnézem, ha leadják TV-ben.
Most Azumi-t néztem. Nem csalódtam, tényleg nagyon jó film. Érdemes megnézegetni.
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

DeluksZ írta:IMO nem ez a lényeg, csak meg kell értetni az emberekkel, hogy ez nem zsidósölős, übermeghökkentő, telisírom a szemem film... el kell magyarázni mis az a sorstalanság, mert sok embernek viszont azért nem tetszik, mert nem értik vagy nem tudják mire is számítsanak.
Nemnem. Nem KELL elmagyarazni semmit senkinek. Senkinek nem KOTELEZO megertenie mindent, senkinek nem KOTELEZO ugy gondolkodni, mint neked. Ha valakinek nem tetszett, ha ugy gondolja, hogy ez egy ubermeghokkentotelisiromaszemem-film, akkor igenis joga van ahhoz, hogy ezt gondolja, es ahhoz is, hogy ne lehessen meggyozni az ellenkezojerol. Hadd gondolja mar mindenki azt, amit akar. Egyebkent pedig hidd el, te nem feltetlenul erted am jobban a filmet, mint barki mas. >_>;;

(Btw a magam reszerol nem lattam a filmet, sz'al ilyen teren nem vagyok elfogult. Bar a rola olvasott kritikak alapjan igenis el tudom kepzelni, hogy vannak hibai, hogy nem tudtak atmenteni a filmbe a konyv ertekeit. Egy ilyen tema, foleg ilyen megkozelitesben, nagyon nagy falat, es nem csodalkoznek, ha a kezdo rendezo nem tudta volna megfeleloen kezelni. A film zenejet hallottam, es mit mondjak... Lehet, hogy a filmmel egyutt jobb, de igy onmagaban ez egy tizenketto-egy-tucat Morricone cucc.)

Na, hogy a temahoz is hozzaszoljak... Nemreg ment a tvben az 1492, amit nagyon regen lattam mar, sz'al ujra megneztem... es meg mindig azt mondom, hogy nem rossz film az. Persze, nem a vilag legjobb filmje, megvannak a maga eleg nagy hibai, de a szineszek jok (Sigourney Weaver! *_*), a zene jo, a latvany pedig gyonyoru.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Tegnap megnéztem moziban az "Én, Pán Péter"-t. Mindig is nagy Peter Pan rajongó voltam, legalábbis a róla kiadott régi mesekönyv (huh, nem tudom ki illusztrálta, de valami eszméletlen gyönyörű volt *_*), maga a történet, egyszóval mindent szerettem benne... Ráadásul gyerekkoromban sokszor játszottam én is hasonlókat -^^- úgyhogy most nagyon megérintett ez a film. Nem nagy filozófia, nem nagy eksön meg kameraállások, teljesen egyszerű film, de arra, hogy felelevenítsük a régi emlékeket, teljesen jó. Úgyhogy nagyon tetszett ^_^.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

mufurc írta:Nemnem. Nem KELL elmagyarazni semmit senkinek. Senkinek nem KOTELEZO megertenie mindent, senkinek nem KOTELEZO
Jah nem kötelező... ebből vannak ugye aztán a téves konzekvenciák, de nem mufurc, tökre nem kötelező, baromira nem, isten ments. Nemnem. Nemámhogy véletlenülse. Nem kell. Soha semmihez nem kell előismeret, előképzettség, ehhez sem.
mufurc írta:Ha valakinek nem tetszett, ha ugy gondolja, hogy ez egy ubermeghokkentotelisiromaszemem-film, akkor igenis joga van ahhoz, hogy ezt gondolja
Igen mufurc, gondolja csak :wink: meg hogy a schindler listája vígjáték, a Szomszéd nője pszicho triller a víz szilárd halmazállapotú és az oxigén vegyjele O3. Nehogy bárkit meggyőzz az ellenkezőjéről. meg se próbáld.

Túlontúl végleteiben közelíted meg a dolgot.
Ölök, mert én azt gondolom, hogy jó, és ha én azt gondolom senki ne akarjon meggyőzni az ellenkezőjéről. Had gonoldjam már, hogy ölni jó... körülbelül. Ugyanmár... :?
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem felesleges magyarázni a sorstalanság bizonyítványát. Ha nem jött le a filmből az, amit közölni akart, akkor az a készítők hibája. Ha nem szánják könnyfakasztó lágerfilmnek, akkor ne is úgy csinálják meg! Ha mégis, akkr meg ne mondja senki, hogy a néző a hülye, mert nem értette az üzenetet, amit amúgy bele se tettek a filmbe, de legalább akarták. Mindazt, amit írtál, nem neked kéne megértetned velünk, hanem a filmnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kukurbuki 2005.03.22. 15:53-kor.
Piracy is charity.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

DeluksZ írta:...a víz szilárd halmazállapotú...
Hát fagypont alatt tényleg... Kép

Egyébként ha valakit meg akarunk győzni arról, hogy ne akarjon senkit meggyőzni a maga igazáról, akkor paradoxont hozunk létre a Mátrixban, vagy csak a világ entrópiáját növeljük? Kép

On topic? Umm, lemmesee... Torrente 2: Mision en Marbella!!! Még mindig a legjobb és legbunkóbb vígjáték! Igazi gyöngyszem.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

DeluksZ írta:Jah nem kötelező... ebből vannak ugye aztán a téves konzekvenciák, de nem mufurc, tökre nem kötelező, baromira nem, isten ments. Nemnem. Nemámhogy véletlenülse. Nem kell. Soha semmihez nem kell előismeret, előképzettség, ehhez sem.
Nem, dragam, nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy egyreszt akarmennyire is igy gondolod, nem a TE feladatod, hogy felvilagositsd a sotet es elmaradott nepet az Egy Igazsagrol; masreszt pedig hogy ha valakinek NEADJ'ISTEN mas a velemenye valamirol, mint neked, ahhoz joga van, es semmi nem kotelezi arra, hogy magaeva tegye a te velemenyedet, csak mert te azt mondod, hogy teved... noha semmivel nem tudod alatamasztani. Szerinted a film ilyen, oszerinte olyan, ez nem elokepzettseg meg eloismeret kerdese.
DeluksZ írta:meg hogy a schindler listája vígjáték, Szomszéd nője pszicho triller a víz szilárd halmazállapotú és az oxigén vegyjele O3. Nehogy bárkit meggyőzz az ellenkezőjéről. meg se próbáld.
Um, bolhabol elefantot...? *facepalm* Senki nem beszelt arrol, hogy vigjateknak nezte volna a Sorstalansagot, csak arrol, hogy van, aki szerint a film egy konnyfakaszto melodrama. Ebben pedig nyugodtan lehet akar igaza is - az, hogy NEKED nem ez a velemenyed, meg nem azt jelenti, hogy a masik teved. + amit kukurbuki irt: ha a filmbol NEKI nem jott at a mondanivalo, akkor az nem az o hibaja, hanem a filme.

(Amugyis, minden nezopont kerdese. Ismerek embert, aki hulyere rohogte magat az Oreg halasz es a tengeren, a magam reszerol pedig ki nem allhatom pl. Byron Manfredjet, hiaba tudom, hogy milyen oriasi jelentosegu mu. Ettol meg nem kotelezo szeretnem.)
DeluksZ írta:Túlontúl végleteiben közelíted meg a dolgot.
Ölök, mert én azt gondolom, hogy jó, és ha én azt gondolom senki ne akarjon meggyőzni az ellenkezőjéről. Had gonoldjam már, hogy ölni jó... körülbelül. Ugyanmár...
Es meg EN kozelitem meg vegletesen a dolgot... o_o;; Ember, egy FILMROL van szo, nem a vilagbekerol meg a halalbuntetesrol meg az esoerdok pusztulasarol.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

mufurc írta:Nem, dragam, nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy egyreszt akarmennyire is igy gondolod, nem a TE feladatod, hogy felvilagositsd a sotet es elmaradott nepet az Egy Igazsagrol; masreszt pedig hogy ha valakinek NEADJ'ISTEN mas a velemenye valamirol, mint neked, ahhoz joga van, es semmi nem kotelezi arra, hogy magaeva tegye a te velemenyedet
Hál'isten... milyen unalmas lenne, ha mindenkinek ugyanaz a véleménye, csak sajnos megint nem értem, hogy hogy jön ez ide, ugyanis amit én írtam az az, hogy tévesen ítélni meg valamit nem ugyan az, mint megérteni valamit és azután ítélni. Nem írtam, hogy az Én véleményem a Bibliában foglaltatik és ha nem ugyanaz másoké akkor a pokol legmélyebb bugyrában fognak égni bűneikért...
mufurc írta:van, aki szerint a film egy konnyfakaszto melodrama
Vagyis most akkor mivan vagy mi nincs? Szal senki nem beszélt arról hogy ez egy vígjáték, de lehetne valaki szerint az is... ahogy akár könnyfakasztó melodráma is... hm :weh:
mufurc írta:az, hogy NEKED nem ez a velemenyed, meg nem azt jelenti, hogy a masik teved.
ez így van... nem is kell, hogy az legyen a véleménye. (fent írtam)
mufurc írta:Es meg EN kozelitem meg vegletesen a dolgot... o_o;; Ember, egy FILMROL van szo, nem a vilagbekerol meg a halalbuntetesrol meg az esoerdok pusztulasarol.
Még jó... gondolj csak bele arról mennyit vitáznánk...

Megpróbálom személtetni számodra mufurc. Talán legelőszőr is ezt kelett volna tennem, akkor jobban lejön amit akarok.

Ha odaadsz valakinek egy rozsdás, megrongálódott sz.kard pengét, akkor tuti baromira sokan megkérdezik, hogy mi a fene ez? mit kezdjek én ezzel?... de ha tudják hogy ez egy Tokugava sógunátus beli akármilyen híres sógun akármilyen híres kovács álltal készített kardja... akkor biztosan lesz 1-2 ember aki azt mondja, hogy hoppá, így már világos. Attól még ők is ugyanazt a rozsdás, megrongálódott, többszáz éves pengét fogják látni, amit akkor láttak, mikor még nem tudták, hogy mi az, vagy mint akiknek se így se úgy nem tetszik. Akkor is leszenk olyan emberek, akiket ugyanugy nem fog érdekelni... de ilyen ember mindig van. ez nem bűn. Viszont ha 100 ember eldobja azt a pengét, mert nem tudják hogy mi az... miután "fel lettek világosítva" biztosan lesznek, akik mégis megtartják azt a rozsdás bökőt.
nah így már érted?

Ha egy 10 éves gyerekkel elolvastatod a Háború és békét, vagy az Orosz kritikai realizmus remekműveiből olvasol fel neki, akkor 10 évesen az lesz a véleménye valszeg, hogy Benedek Elek sokkal jobb író mint L. tolsztoj, vagy Csehov mert fogalma sincs mi a jó a szürke hétköznapokban, a drámaiatlan drámákban (az is lehet, hogy semmi). Idővel valószínűleg megtanulja értékelni, felfogja, megérti ezeket a dolgokat, de az sem zavar senkit, ha 30 évesen is mesekönyveket búj, és továbbra is herótja van az Or. krti. real.-ról. (olvasta 10 évesen, nem tetszett, ovasta 30 évesen, akkor sem... hát istenem)

Érted miről van szó?? Egyáltalán nem arról, hogy kinek mi a véleménye... arról meg pláne nem, hogy DeluksZ apátok megmondta mi legyen a véleményetek. Csak és kizárólag arról, hogy igenis JÓ, ha van előismeret, igenis máshogy állunk hozzá dolgokhoz, formálódik (érik) a véleményünk, ha ismerjük, értjük a dolgokat, és lehet ez a dolog a világbéke, az esőerdők pusztulása, az abortusz az eutanázia, a halálbüntetés, de még egy kis magyar film is...

( Ha válaszolsz, amit nagyon remélek légyszi ne a könyvekkel, meg a szamurájkardokkal gyere... persze hogy a filmről van szó. Azokkal csak szemléltettem a dolgot, hogy tisztább legyen, szal ha bele akarsz kötni vmibe az a lényeg legyen pls. Domó)
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

omfg gyerekek, nem kell ezt ennyire komolyan venni. Van akinek nem tetszik, van akinek igen. Anyám megvette a könyvet, mert húdefasza Nobel-díj and stuff, nagy magyar klasszikus lesz egykoron. Há' nemtom. Olvastam már rossz könyvet, jó könyvet. Nem a legrosszabb, de nem is egy holláréeldobomtőleazagyam alkotás. Művészi értéke van, nem kétlem, de azé' nem kell túlüvölteni a csiga kúszását. Egy a sokból. Szvsz ez a könyv inkább kapott politikai okokból Nobel-díjat, mint a 'jósága' miatt. Attól, hogy valamit istenítenek, még nem lesz jó, de nem is kell rá köpni csak mert 'méjnsztrím'.

Amúgy meg Nobelbizottságban is csak emberek ülnek, tehát ha valaminek odaítélnek valamit, az az ő 'szakértői' véleményüket mutatja imho.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zelmor 2005.03.22. 21:13-kor.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Kicsit el a Sorstalanságtól: Most néztem meg a Macskajaj-t. OMG, hát nem semmi. 100% Balkán. Nagyon tetszett, elég elmebeteg poénok voltak benne (a két legöregebb cigány már önmagukban egy-egy poén).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Tegnap moziban megnéztem a Gits2-t. Igazából már láttam, de nem bírtam kihagyni, mert azért a nagy vászon az nagy vászon... *_* Egyébként tényleg meglepően más érzetet ad, teljesen más így nézni mint a monitoron, vagy a TV-ben esetleg... Külön érdekes volt az emberek reakcióját hallgatni, akik beültek rá. (Teljes teltház volt, rég nem voltam ilyen zsúfolt moziteremben O_o).
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

én még csak most jutottam el odáig hoyg a különvéleményt megnézzem, de nekem nagyon tetszett, szerintem rohadt jóra megcsinálták. és cruise ebben jót játszott, ezzel szenben colin farrell nagyon ellenszenves voltO_o
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

MaKo írta:Tegnap moziban megnéztem a Gits2-t. Igazából már láttam, de nem bírtam kihagyni, mert azért a nagy vászon az nagy vászon... *_* Egyébként tényleg meglepően más érzetet ad, teljesen más így nézni mint a monitoron, vagy a TV-ben esetleg... Külön érdekes volt az emberek reakcióját hallgatni, akik beültek rá. (Teljes teltház volt, rég nem voltam ilyen zsúfolt moziteremben O_o).
GITS2-t? Moziban? Adják? Hol? :shock:
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Narumi írta:GITS2-t? Moziban? Adják? Hol? :shock:
A Titanic Filmfesztiválon volt. Csak akkor vetítették. Most nem vetítik sehol. Sajna.
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

ma megnéztem a millió dolláros bébit, és bár az elején ugy ültem le elé hoyg essünk túl rajta, azt kell mondanom, hogy nagyon jól sikerült film lett!!! ráadásul ami tőlem meglapő, még majdnem meg is könnyeztem :weh: :cool:
Kép
Válasz küldése