Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hide and Seek (Bújócska)

Jó kis amerikai thriller Robert de Niro-val a főszerepben. Öcsém majd összecsinálta magát mellettem. Nekem nagyon tetszett, bár nem vagyok thriller rajongó, de Robert de Niro-t szeretem.

A randiguru

Tényleg igaz, amit a filmre mondanak. Évek óta nem készült ilyen jó vígjáték mint ez. Will Smith nagyot alakít, ahogy azt kell. Én mindenesetre a szék alá nevettem magam. :D
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Kellemesen csalódtam az Alien 4 - Feltámad a halál-ban... sokkal rosszabra számítottam, valami dögunalom filmre ^^'. Ahhoz képest, hogy már a 4. film, elég jó lett, izgalmas, horrorisztikus. Maga az alapsztori nagyon erőltetetten indul, mármint érezni benne ezt az "ők sem igazán értik, hogy hogyan, de lényeg, hogy vissza legyen hozva Ripley meg az alienek" hatást... mindenesetre nálam az alien-filmek kultszfilmek :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Szerintem a hibrid alien volt benne gagyi.
Piracy is charity.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

kukurbuki írta:Szerintem a hibrid alien volt benne gagyi.
Hát...egy kicsit érdekese nézett ki ^^' Ettől függetlenül majd elbőgtem magam a végén :neutral:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Áhh, most láttam Tarantino bácsi Kutyaszorítóban-ját és mindenkinek csak ajánlani tudom, kissé véres (magamfajtának: jó véres) a rendezés egyszerűen brilliáns, nagyon sok olyan elem van benne, amit később láthattunk kasszasiker filmekben. Szegediek előnyben: asszem egy darabig még adják a grandban!
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Most megy az Ellenség a kapuknál. Ez egy király háborús film. Nagyon látványos. Sztálingrád ostroma simán veri szerintem a rájen féle partraszállást.
Piracy is charity.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Constantine - A démonvadász.

Mint film persze értékelhetetlen, 90%a számítógép és hát az ilyen "rajítós" szerepekhez igazából nem kell tehetség, csak név, hogy jövedelmezőbb legyen a film... kellemes élmény volt. nem untam egy percét sem, folyamatosan tartotta a figyelmemet, mondjuk engem érdekelnek a vallási témájú művek. A látványvilága jó, az antidohány reklám vicces, vannak benne poénok, és ugy állecuzámmen jó kis film. Ajánlott.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

kukurbuki írta:Most megy az Ellenség a kapuknál. Ez egy király háborús film. Nagyon látványos. Sztálingrád ostroma simán veri szerintem a rájen féle partraszállást.
Hmmm nekem kb egy szintben voltak, mindkettőnek megvolt a maga stílusa, maga tragédiája a Ryan -ben a csoport szenvedett, az AATG-ben meg az egyén.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

THE GRÁ... THE GROU.... THE GROUD.... na mindegy az átok volt már említve???? Nekem bejött jó egy,két napig a hatása alatt vótam... nehezen aludtam el :lol: ha még nem láttátok nézzétek meg. Jó kis japán,amerikai,német horror néhány igazán jó megoldással és egy csipetnyi Kör utánérzettel. JÓ!!
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Jah volt már ((((((((((grudge)))))))), de sztem is kurvajó, szal megérdemel még1-2 ajánlást ;)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kontroll: ... kicsit... erőltetnek tűnt. Mobdjuk, a zene meg a hangulat tetszett, meg az üldözések. Meg a poénok. Ezzel kb ki is fújt.
Minden6ó: Háááát... nem volt akkora szám, mint amire számítottam, de azért jó volt.
Black Adder Back and Forth (? ez a címe): na ez nagyon tetszett. Black Adder időutazik. XD Nagyon fájdalmas volt. Aki tudja, nézze meg. Nemtom, van-e magyar szinkron. De angolul nagyon jó. XD
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A Kontroll az jó. Médián néztük, mondjuk a tanár bele-bele tekert #__# a végét itthon néztem meg ^^'
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Black Adder Back and Forth (? ez a címe): na ez nagyon tetszett. Black Adder időutazik. XD Nagyon fájdalmas volt. Aki tudja, nézze meg. Nemtom, van-e magyar szinkron. De angolul nagyon jó. XD
A karácsonyi rész?
Piracy is charity.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

A The Grudge - hoz csak annyit hogy itt már kiveséztük, de nekem maradt az a véleményem,
hogy az amcsik szeretnek, mindent lenyúlni, és egy saját verziót csinálni. Ezt nem tudom komálni...
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

kukurbuki írta:
Black Adder Back and Forth (? ez a címe): na ez nagyon tetszett. Black Adder időutazik. XD Nagyon fájdalmas volt. Aki tudja, nézze meg. Nemtom, van-e magyar szinkron. De angolul nagyon jó. XD
A karácsonyi rész?
Nem, sztem ez lehet, hogy új. Pár hete ment a BBC Prime-on. Nem néztem meg a készülési időt. Tényleg, a karácsonyi is időutazós volt. De ez nem az volt.
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

A The Grudge - hoz csak annyit hogy itt már kiveséztük, de nekem maradt az a véleményem,
hogy az amcsik szeretnek, mindent lenyúlni, és egy saját verziót csinálni. Ezt nem tudom komálni...
Ez a Takashi Shimizu egy igazi rohadék. Még sajátmagától is lop...
Piracy is charity.
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

DeluksZ írta:Constantine - A démonvadász.

Mint film persze értékelhetetlen, 90%a számítógép és hát az ilyen "rajítós" szerepekhez igazából nem kell tehetség, csak név, hogy jövedelmezőbb legyen a film... kellemes élmény volt. nem untam egy percét sem, folyamatosan tartotta a figyelmemet, mondjuk engem érdekelnek a vallási témájú művek. A látványvilága jó, az antidohány reklám vicces, vannak benne poénok, és ugy állecuzámmen jó kis film. Ajánlott.
én ma néztem meg moziban. szerintem nagyon ottvan a film, rohadtjók az efektek, meg az elképzelések, de főleg az teccett ,hoyg gábrielt nő játszotta de mégis kicsit férfinak volt beállítva(szvsz ez az angyalok nemtelenségének kifejezésére, nagyon találó volt)
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

mindenkinek nagyon ajánlom a Pillangó hatás c. filmet. 5 perce fejeztem be, de sztem még jóideig a hatása alatt leszek. Szvsz egy ragyogó csillag a mostani filmek sötét égboltján... bár a színészi teljesítményekkel nem mindig voltam kibékülve.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Tegnap néztem a Wasabit ^^ nekem tetszett...
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Konomi írta:Tegnap néztem a Wasabit ^^ nekem tetszett...
Imádom azt a filmet (a franci/japán koprodukciók ált bejönnek) Yumi chan kawaii ::daisuki:: , meg tele van nagy pofonokkal nagy poénokkal, és nagy puskákkal :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én is megnéztem... elég jó volt.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Igen, igen, Wasabi! ::jthrill:: Nagyon tetszett! "Már beszéltem a felettesével, Monseniour... Cápával." Nagy ez a film!
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Ma lesz a Vörös és fekete című négyrészes francia film befejező része. Idáig nagyon tetszett. Mondjuk tudom előre a végét (nem azért mert olvastam, hanem mert a tanár elmesélte ^^'), de azért kíváncsian várom.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Ayanami írta:Ma lesz a Vörös és fekete című négyrészes francia film befejező része. Idáig nagyon tetszett. Mondjuk tudom előre a végét (nem azért mert olvastam, hanem mert a tanár elmesélte ^^'), de azért kíváncsian várom.
Én is néztem(meg anno olvastam is) pedig nem is láttam ez előző két rész.
Tényleg jó! Ügyesen megcsinálták.
Apám mondta, hogy ez anno a moziban magy film volt (mármint a mozis verzió) csak ő akkor nem tudta megnézni.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jól megcsinálták a végét is.
Nem tudom, de mostanában ha nem tudok aludni, valahogy mindig a South Parknál kötök ki a csatornaváltogatások végén ^^''''''''''. Olyan elborult :D Tegnap is a Vörös és fekete után idekapcsoltam ^^.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Válasz küldése