Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan írta:
Elmesélni? Na jó, ha homlokon talál a múzsa csak neked megírom fanficbe! :D
Okés, nagyon köszke :wink: :D
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A tűz birodalma
Jó volt. (főleg Gerard Butler :dirr:)
Alien vs. predator
Egyszer meg lehet nézni.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:
Morigan írta:
Elmesélni? Na jó, ha homlokon talál a múzsa csak neked megírom fanficbe! :D
Okés, nagyon köszke :wink: :D
Nincs mit, de lehet rá még várnod =>vizsgaidőszak van... :neutral:
De témánál maradva: a hétvégén megnéztem a Daredevilt és a Tomb Raider 2.-t, még ezeket úgy sem láttam. Kellemesen csalódtam mindkettőben, rosszabbra számítottam, ehelyett egészen jól sültek el!
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Lugosi-féle Dracula

Lugosinak az a pofa XDDDDDDDDDD haláli... amúgy tetszett, de kicsit jobbat vártam... vagy csak már kicsit unalmas ez a történet ^^"" meg fura volt, hogy nem volt benne zene... a mai filmek ugye hemzsegnek a zenében, és lehet arra van ráállva a fülem... ^^'
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ayanami írta:Lugosi-féle Dracula
Hmm, nem ebben a filmben mondja azt, hogy " Kérem, én nem iszom...bort. "?
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

De..azt hiszem ^^""""
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Morigan írta: Hmm, nem ebben a filmben mondja azt, hogy " Kérem, én nem iszom...bort. "?
Óóóó! Akkor innen van a Leslie Nielsen féle "dracula halott és élvezi"-ből, ugyanez a mondat :D (imádom azt a filmet)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Kedvenc paródiám!!!! *___________________*
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Kötelező jelleggel a Skizot. Hát... Szerintem szánalmas volt...
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Narumi írta:Star Wars III - olyan szomcsi volt... :cry:
Én még nem láttam, de pár napon belül meglesz. :)
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:
Morigan írta: Hmm, nem ebben a filmben mondja azt, hogy " Kérem, én nem iszom...bort. "?
Óóóó! Akkor innen van a Leslie Nielsen féle "dracula halott és élvezi"-ből, ugyanez a mondat :D (imádom azt a filmet)
Na az tényleg egy állat film volt! :D Mondjuk nekem úgy tűnt, hogy inkább a Gary Oldman-féle Drakulából koppintgattak rendesen. :-P
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Volt ott minden szerintem ;)
_____________
Más: a minap megnéztema Vidocq-ot, és nagyon tetszett. A történet jól volt csavarva, (eltartott a film feléig, hogy eszembe jusson a lehetséges végkifejlett) a rendezés egyzserűen fantasztikus volt: furábbnál furább képváltások és képhatások. Vélemények?

Egyre inkább rá kell ébrednem, hogy nagyon szeretem a francia filmeket ^^, eddig nem láttam olyat ami nem tetszett volna legalább egy kicsit (igen ez még asokat vitatott TAxi-ra is igaz :P ) .
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

A Vidocq nagyon jó, mondjuk az volt a poén, hogy hibás DVDvel néztük anyámmal és azt még pont láttuk, hogy ki volt a tettes. Utánna jött egy temetéses rész és a lefagyás! :shock: Azóta sem tudom, hogy lett vége...
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Morigan írta:A Vidocq nagyon jó, mondjuk az volt a poén, hogy hibás DVDvel néztük anyámmal és azt még pont láttuk, hogy ki volt a tettes. Utánna jött egy temetéses rész és a lefagyás! :shock: Azóta sem tudom, hogy lett vége...
SPOILER DEMON írta:No miután vidocq leleplezte a kis ujságíró ficsúrt az üvegfuvodában, az gyorsan folkapta a maszkját köpenyét, és felhúzta anyúlcipőt...V utána: bekergette egy terembe, ahol csupa tükör volt. Nem mondtak el miért, de gondolom a tükörbe nézés ártott a maszknak, úgy tűnt folyamatosan szabadította ki belőle az elnyelt lelkeket, aztán jött egy kis verekedés, vagdalkozás, az alkimista hasbaszúrta vidocq-ot, de amikor megfordult, amaz fölkapott egy félméteres tükördarabot (hegyes) és kvázi átdöfte vele majd kihajította az ablakon...a holttest persze nem lett meg ;)....LE FIN
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:
SPOILER DEMON írta:No miután vidocq leleplezte a kis ujságíró ficsúrt az üvegfuvodában, az gyorsan folkapta a maszkját köpenyét, és felhúzta anyúlcipőt...V utána: bekergette egy terembe, ahol csupa tükör volt. Nem mondtak el miért, de gondolom a tükörbe nézés ártott a maszknak, úgy tűnt folyamatosan szabadította ki belőle az elnyelt lelkeket, aztán jött egy kis verekedés, vagdalkozás, az alkimista hasbaszúrta vidocq-ot, de amikor megfordult, amaz fölkapott egy félméteres tükördarabot (hegyes) és kvázi átdöfte vele majd kihajította az ablakon...a holttest persze nem lett meg ;)....LE FIN
THX! De ezt még PONT láttam. :wink: Utánna? Volt vmi lényeges?
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Semmi extra: egy temetés (tudjuk kié) egy kis egymásba karolós kisétálás a képből, ...és egy rejtéyles ááááááárnyééééék ^_-
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fenyx írta:Semmi extra: egy temetés (tudjuk kié) egy kis egymásba karolós kisétálás a képből, ...és egy rejtéyles ááááááárnyééééék ^_-
Köszi! :D Akkor nem maradtam le semmiről! :wink:
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Most láttam a Star Wars III. részét és nagyon tetszett. A vége volt az ami eléggé kiborító volt. Eggy érdekesség: a rádióban hallottam, hogy George Lucas meg akarja csinálni a 0. részt.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Star Wars III. nem nyújtott semmi váratlant ellenben legalább kicsit röhejes volt (Legyen a neved Darth HŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ Veder)... George Lucas meg mennyen a sunyiba... így is elég pénzt csapolt ki belőlünk (pl. belőlem is)
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan írta:
Nincs mit, de lehet rá még várnod =>vizsgaidőszak van... :neutral:
De témánál maradva: a hétvégén megnéztem a Daredevilt és a Tomb Raider 2.-t, még ezeket úgy sem láttam. Kellemesen csalódtam mindkettőben, rosszabbra számítottam, ehelyett egészen jól sültek el!
Neked is nekem is. :cry:
Én meg majd valamikor megnézem a Tűz birodalmát. Sárkányok! :D És akkor majd mondok véleményt, nem igen volt alkalmam új filmet látni mostanság-vizsgák :(
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Tűz birodalma NAGYON JÓ sosem láttam még ilyen jó sárkányos filmet...szépek voltak, és HIHETŐEK (azért az elég nagy szó...mégiscsak sárkányok)

SWIII no comment...beszéljen helyettem a KÉPREGÉNY

Viszont azt hallottam, hogy megcsinálják 7-8-9et, játékokból, regényekből, már lehet ismernia sztorit. (ja igen, meg lesz sorozat, bögre, póló...minden *blargh* )
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Fenyx írta:Tűz birodalma NAGYON JÓ sosem láttam még ilyen jó sárkányos filmet...szépek voltak, és HIHETŐEK (azért az elég nagy szó...mégiscsak sárkányok)

Mondjuk a Sárkányszív elsőrésze-a másodikat nem sorolnám ide, azt elszúrták- szerintem jó sárkányos film volt, nem beszélve arról, hogy a sárkány is milyen szép volt, és nem tűnt úgymond nem oda valónak, legalábbis nekem.Szerintem a Sárkányszív-ismét hangsúlyozom, hogy az első rész- nagyon jó film, és szép a története is. De akkor mostmár egyre jobban kíváncsi vagyok a Tűz Birodalmára, hja, mikor jutok én oda hogy megnézzem?...
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta: Neked is nekem is. :cry:
Én meg majd valamikor megnézem a Tűz birodalmát. Sárkányok! :D És akkor majd mondok véleményt, nem igen volt alkalmam új filmet látni mostanság-vizsgák :(
Neked is? Hya, akkor érted a szitut! :neutral: A Tűz birodalmát láttam, de akkora fenomenális hatást nem tett rám. A sárkányokat vmi fantasztikusan ábrázolták, de a történetből többet is kihozhattak volna. A végét én egy kicsit banálisnak tartottam, de mindegy.
Star Wars 0. és 7,8,9? Na ne, szerintem ez csak kacsa!
A Sárkányszív 1. még mindig a kedvenc film ebből a témából!
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Én úgy olvastam, hogy állítólag lesz Star Wars 0-ik rész.
A tűz birodalmáról meg annyit, hogy úgy mint Moriganra rám sem tett nagy hatást. SZtem tök gáz volt a film^^ A történet az egész, ahogy a sárkányak felbukkantak. Nagyon elbaltázták. De a sárkányak megjelenítése szép volt bizony^^
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

A. Hideaki írta:A tűz birodalmáról meg annyit, hogy úgy mint Moriganra rám sem tett nagy hatást. SZtem tök gáz volt a film^^ A történet az egész, ahogy a sárkányak felbukkantak. Nagyon elbaltázták.
Dettó. Én videón láttam, és nagy csalódás volt. A sárkányok tényleg jól voltak megcsinálva, de ennyi. Meg hogy a nukleáris támadástól sem pusztultak el... Na ne... Tényleg gáz.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése