Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ma néztem meg a Mennyei királyságot. Sztem simán ez Orlando Bloom legjobb filmje. Nagyon bejött. Az elején úgy gondoltam, hogy hogyan jön egy ilyen filmbe egy ilyen kölyökarcú színész... =P Aztán nagynehezen besétáltam a moziba és megnéztem. Egyszerűen imádtam. Nagyon bejött. A látványvilág, a karakterek a történet mind kiváló volt. Csillagos ötös nálam ez a film^^
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Végre nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel ;) Jó, mondjuk inkább olyanoktól hallottam nagyon negatív kritikát, akik nem is látták a filmet (ugye, Zel? :P).
Nekem egy vmi nem tetszett annyira benne, és az Sybilla volt (a neve viszont nagyon ^^). A végén sztem már nem kellett volna ez a túl depressziós levágomahajam-dolog. De a vége nagyon jó volt ;)
"Egy királynő nem sétál...És te sétálsz..." Ez nagyon ott volt :)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Igen meg amikor a végén ÉN kovács vagyok! Egyből a Star Wars ugrott be^^(remélem értitek LOL) Nekem látványvilág szempontjából az esti ostrom tetszett a legjobban. Az nagyon ott volt! =D Látszik ugy, hogy azért ki is rendezte ;)
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Most megy a tv-bena veszedelmes viszonyok...szeretem ezt a filmet, olyan kellemesen intrikus, és franciás :). De a legjobb az, hogy amikor legutóbb néztem még 18as karikát biggyesztettek rá, most viszont már csak 16-ost :D
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Whahh! Meglett végre egyik kedvenc filmem, a Leon a profi! Imádom, Jean Reno egyik legjobb alakítása, Gary Oldmanról már nem is beszélve! Meg nem most, hanem pár hete néztem meg a Kontrollt. Egész jó volt, a vége az az üldözéses jelenet kissé zavaros volt számomra, de összeségében tetszett a film.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Veszedelmes viszonyok

Ezúttal magyarul (miért éjfélre teszik a jó filmeket? >.<)

Interjú a vámpírral

Mióta megvettem DVD-n, azóta elég gyakran van a lejátszóban :dirr: ja, és anyum is nézte, és tetszett neki ^^ (elkezdett hímzeni, aztán nem bírta folytatni, mert a képernyőre ragadt :dirr:)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Ayanami írta: Interjú a vámpírral

Mióta megvettem DVD-n, azóta elég gyakran van a lejátszóban :dirr: ja, és anyum is nézte, és tetszett neki ^^ (elkezdett hímzeni, aztán nem bírta folytatni, mert a képernyőre ragadt :dirr:)
Azt én is imádom^^ -és nekem is muszály volt megszereznem DVD-n.

Viszont az én anyámnak nem tetszik...;_; "ebben a filmben csak ölés van"
címszó alatt...-miért? Akkor hogy egyenek szegény vámpírjaink...ne?
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Ayase írta:Viszont az én anyámnak nem tetszik...;_; "ebben a filmben csak ölés van"
címszó alatt...-miért? Akkor hogy egyenek szegény vámpírjaink...ne?
Rabolhatnának vérbankot :wvamp:
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Ayase írta: "ebben a filmben csak ölés van"
Az enyém azt mondta, tetszett neki, mert ebben végre nem csak ölés van :-P mármint mondanivalója is van, és végre belülről vannak ábrázolva a vámpírok ^^ ettől függetlenül apummal tuti nem tudnám megnézetni, mert az eleve előítéletekkel áll ilyen "marhaságok" elég >.>

Ja, amúgy senki ne gondolja, hogy szeretem a Kárhozottak királynőjét (borzalmas "folytatás"), viszont a klippek benne haláli jók, úgyhogy muszáj volt "Lestat" a vámpírt betennem (akkor is Tom Cruise a rulzzzzzzzz) avatarnak :D.

Közben folytatom az Észak és Dél megnézésétét, már nem túl sok van hátra belőle, már 1863-ban járunk :dirr:.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Beépített Szépség2

Nekem nagyon tetszett, bár az első jobb volt. De azért meg voltam elégedve.
Kép
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Wáááááá...
azt meg akarom nézni ^^
Sandra Bullock rulzZZZZZ!!
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én a Világok harcát szeretném megnézni (reményeim szerint Luxembourgban :D) most nagyon.

Tegnap újra megnéztem az AI-t, és megint végigsírtam... :cry:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Miharu-chan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2005.05.08. 13:54
Tartózkodási hely: inglend

Hozzászólás Szerző: Miharu-chan »

A Beépített Szépség2 nekem is bejött ;D

meg volt egy nem túl feltűnően reklámozott film, Man To Man, Kristin SCott Thomas volt az egyik főszereplő, és arról szólt hogy az emberek pigmeusokat hurcoltak el Afrikából, hogy tanulmányozzák őket, mert majmoknak tekintették őket... és nagyon nagyon megható volt, sírtam is rajta :) nagyon tudom ajánlani... *szipp* ;)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Kezdem behozni a hátrányomat, és végre eljutottam odáig, hogy megnézzem A Gyűrűk Ura első részét. ^^" Egész jó volt, bár néha kicsit illúzióromboló, nem egészen úgy képzeltem el a szereplőket, mint ahogy látom. :P De azért elég szépen megoldották. És én ezt az Elijah Wood-ot annyira utálom, olyan kis kö***g, hogy az nem kifejezés. Nem is jó pasi... Blöeh... :ossick: (A Fanok mindjárt a torkomnak ugranak...)
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hehe^^ ma voltunk mammutban és megnéztük a Pofonok földjén-t^^ az egyszerűen csúcs volt! :lol:
de nem akarok spoilerezni^^" ezért inkább töltsétek le vagy nézzétek meg moziban^^ mindenkinak ajánlom akik szeretik a kínai filmeket :wink:
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Jaajaja énis downloadoltam :D jó kis film. nem tudom, hogy a Saolin Soccert láttad-e...

Én ma az Isten váraosa c. filmet néztem meg. Elég korrekt ;)
The last Angel...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

A keresztapa.


Tanulság: lehetőleg ne holtfáradtan üljünk le nézni, mert különben az ember elveszíti a fonalat :-P mindegy, apával néztem, az meg már látta avgy 5-ször. Amúgy jó film, lehet megnézem újra (így elsőre kicsit sok(k) volt).

Viszont pont s kedvenceim haltak meg (Keresztapa meg Santi), és pont akit nem csíptem (Mike), az maradt életben... :dirr: lehet ki kéne hagyni akkor a másik két részt :dirr:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Isten Városa... üt

Kép
The last Angel...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nadjp írta:Jaajaja énis downloadoltam :D jó kis film. nem tudom, hogy a Saolin Soccert láttad-e...
nem azt nem láttam.... van neki trailere? vagy vmi ilyesmije? és ha igen... megadod a linkjét? :?
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Passsz :D nem tudok trailert, de ugyanaz mint a pofonok földje, csak épp focis az alapstory :D
The last Angel...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

De jó, ma barátomnál néztük az HBO-t, és ott adták a Hókusz-Pókuszt. Tudom, hogy baromi régi film, de csak egyszer láttam, és csak részletekre emlékeztem belőle. Örültem, hogy végre láthattam mégegyszer!
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Isten Városa... üt
Gyerekek fegyverekkel. Jóhogy király. Én is vadászok rá egy ideje, de még nem tudtam megszerezni.
Piracy is charity.
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Shaolin Soccer Trailer:
Trailer
Official Site

/Én baka, az unokatesóm leszedte és nekem meg akkor nem kellett. De hál istennek ő kiírta./ ::japtoun::
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

t-motion írta:Shaolin Soccer Trailer:
Trailer
Official Site

/Én baka, az unokatesóm leszedte és nekem meg akkor nem kellett. De hál istennek ő kiírta./ ::japtoun::
Ó igen, imádtam ezta filmet (nekem is megvan :P) Akora ökörködések voltak benne :D. Leginkábba "pálya ördöge" c. animocskával összecsengő jeleneteken röhögtem.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Fenyx írta:Ó igen, imádtam ezta filmet (nekem is megvan :P) Akora ökörködések voltak benne :D. Leginkábba "pálya ördöge" c. animocskával összecsengő jeleneteken röhögtem.
;) jaja pálya ördögei full ilyen volt :D
The last Angel...
Válasz küldése