Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

loool... full Pálya Ördögei... honnét lehet ezt megszerezni, nekem ez kell *-* nah jó, majd rákeresek
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Cruel Angel írta:loool... full Pálya Ördögei... honnét lehet ezt megszerezni, nekem ez kell *-* nah jó, majd rákeresek
Gyere el conra és odaadom ;)
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

t-motion írta:Shaolin Soccer
Ez nekem is kell!
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Megnéztem Az utolsó szamurájt. Tényleg nagyon jó kis film! Még anyumnak és apumnak is tetszett. :D
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A Shaolin Soccer az nagyon király movie^^ Főleg az utolsó meccs. Tűzlabda meg miegymás^^ Mindenki nézze meg! xD
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

VILÁGOK HARCA...fúj még a cimét is megváltoztatták...(dobpergés)...VILÁGOK HÁBORÚJA.Ki mit gondol róla?Az elsö rádiós leadása dolog(mikor leadták a rádióban több 1000 amcsi rohant ki az udvarra és sikitozni kezdett,ez régen volt akkor még hittek a médiában...)meg fogom nézni meg a régi filmváltzat miatt is,emberek az(régi) isteni volt valódi filmtörténeti ROBBANÁS :wc:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Egyik este ment a Számkivetett [Tom Hanks tengerparton vergődős filmje...], amit én személy szerint már láttam vagy 8x, különböző nyelveken [japán, angol, magyar] és meg kellett említenem, mint jó filmet, mert annak tartom, azért, mert tetszett. Nem pofáznak benne túl sokat, elég borult a Wilson-os rész, van benne cééép bálnácska meg egyedülállóan mutatós sziget ^^ a tengert mondjuk kihagyhatták volna [víziszony/tengeriszony], de anélkül nem is nagyon működött volna az egész... mert akkor talán helyből szörnyet is haltak volna mind, mikor Földet fogtak... vagy ha mondjuk egyedüli túlélőként odakerül a semmmi közepén lévő szigetre, akkor is mit csinál? Hazagyalogol? Nem hiszem... vagy 4 év után megpróbál hazagyalogolni, és mikor már a kiszáradás szélére kerülve összeesik, felveszi valami dzsipp vagy akármi ^^ de akkor mi lett volna a bálnával? Helyettesíthette volna mondjuk egy krokodil... kérdés mondjuk, h nem falta-e volna fel a bácsit? Akkor inkább legyen valami ártalmatlanabb... mondjuk egy szurikáta... vagy egy okapi... na mindegy... kicsit befáradtam...
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Fenyx írta:Gyere el conra és odaadom ;)
hmm... erős a csábítás :P mindjá megnézem hogy ráérek-e :-P

Szerkesztve: megnéztem... nem... júl. 11-16-ig táborozom barátnőmmel, egyelőre ő még fontosabb mint a shaolin soccer ^-^
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Oh, oh! Elfelejtettem, hogy a Hulkot is megnéztem. Már nem most, vagy egy vagy két hete? :weh: No, mindegy. Nem volt rossz film. Jó volt. Az újféle rendezési technika pedig csak kicsit zavart. Egész jól eltűrtem. A végén nagyon bírtam az esőerdős jelenetes részt. :D Nagyon király volt :cool: Nem akarod, hogy dühös legyek...vagy valami ilyesmi... :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

j.e.h.u.t.y. írta:VILÁGOK HARCA...fúj még a cimét is megváltoztatták...(dobpergés)...VILÁGOK HÁBORÚJA.Ki mit gondol róla?Az elsö rádiós leadása dolog(mikor leadták a rádióban több 1000 amcsi rohant ki az udvarra és sikitozni kezdett,ez régen volt akkor még hittek a médiában...)
Heh. Azért a történethez hozzátartozik, hogy azt a bizonyos rádiós közvetítést egy Orson Welles nevű illető követte el, speciális hírközvetítés formájában, és csak egy szóval említette meg, hogy ja, amúgy egy regényfeldolgozást hallgatnak a kedves hallgatók... Szóval, akik pár perccel később kapcsolódtak be az adásba, teljes joggal hihették, hogy valódi közvetítést hallanak.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

mufurc írta:
j.e.h.u.t.y. írta:VILÁGOK HARCA...fúj még a cimét is megváltoztatták...(dobpergés)...VILÁGOK HÁBORÚJA.Ki mit gondol róla?Az elsö rádiós leadása dolog(mikor leadták a rádióban több 1000 amcsi rohant ki az udvarra és sikitozni kezdett,ez régen volt akkor még hittek a médiában...)
Heh. Azért a történethez hozzátartozik, hogy azt a bizonyos rádiós közvetítést egy Orson Welles nevű illető követte el, speciális hírközvetítés formájában, és csak egy szóval említette meg, hogy ja, amúgy egy regényfeldolgozást hallgatnak a kedves hallgatók... Szóval, akik pár perccel később kapcsolódtak be az adásba, teljes joggal hihették, hogy valódi közvetítést hallanak.
:lol: Azért kicsit durva ötlet volt :wink:
Amúgy Saolin Soccert én is oda tudom adni bárkinek, aki Sopron felé lődörög :D
Nézet ez a Világok Harcát... hát bővebb kritikát a blogomban de amúgy nézhető filmnek találtam
The last Angel...
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

No, befejeztem a Gyűrűk Ura szériát. Azt kell hogy mondjam, egész szépen feldolgozta a könyvet. 10-ből 8 pontot adnék neki, mert elég sokszor belezavarodtam, amiért eltért a könyvtől, és azt se tudtam, mi van. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

Sztem a GYU filmek (kivéve az elsőt, rosszak! De én könyvet 3x olvastam, szal magát a történetewt, stb. szeressem....

Na, szal most volt a Wayne világa 1-2 nme is olyan régen!!!
Régi film, meg már leadták párszor, de sztem hatalmas!!! :lol: :cool:
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Nemrég láttam a Kung Fu Hustle-t (Pofonok földje) a moziban.
Élvezetes film, főleg moziban.A poénok, és a zenék is jók benne^^
Ajánlom mindenkinek. (és főleg azoknak akik szeretik Tarantinot, mert tényleg teljesen olyan feelingem volt mintha tőle néznék filmet)

Tegnap pedig a Világok harcát néztük meg.
Ahogy Spielbergtől elvártuk^^ jó kis apokalipszis film.
Bár a vége kicsit ...kirtelen jött. Legalább is nekem.
Az ötlet ellenben remek volt (hogy miért hiúsult meg a terv) . Nem spoilerezem el hogy mi. Nézzétek meg, érdemes. :wink:
Kép
Avatar
KuCz
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.06.09. 18:20
Tartózkodási hely: na ez egy jó kérdés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KuCz »

A Világok harcában nme Spielberg ötlete volt, h mér lesz vége... ez egy nagyon régi film remake-je... csak a főszereplők térnek el... na mind1.. :D

Kung-Fu Hustle Rulz!!! ::box::
--!!-E-project-!!--

Where's the end?
My final end
The final breath
My final breath
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Kill Bill 1-et. Jó volt, majd igyekszem megnézni a 2. részt is.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Világok harca fantasztikus volt. A vége amilyen egyszerű a válasz, hát tényleg érdekes volt és azt hsizem tökéletes, mert ha a nyálgép ( bocs a fanoktól ) Tom Cruise győzte volna le őket hát vászonra szórom a pattogatott kukoricámat. De így kellemes volt és tetszett. :cool:
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

ez egy nagyon régi film remake-je...
Valójában egy novella adaptációja. Bár asszem volt már belőle rádiójáték, meg film is.
Piracy is charity.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Mackótestvér.... hát, aranyos volt, de még egyszer nem nézném meg. :?
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Morigan írta:Kill Bill 1-et. Jó volt, majd igyekszem megnézni a 2. részt is.
A második rész az jó^^
Bár szerintem jobb is lett mint az első...vagy csak nekem tetszett jobban...? :weh:
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Szerintem mind a kettő elviselhető !!^o^
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Ayase írta:
Morigan írta:Kill Bill 1-et. Jó volt, majd igyekszem megnézni a 2. részt is.
A második rész az jó^^
Bár szerintem jobb is lett mint az első...vagy csak nekem tetszett jobban...? :weh:
Na majd én is meglátom, ha megkapom! :D Remélem legalább olyan ütős, mint az első.
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Morigan írta:Na majd én is meglátom, ha megkapom! :D Remélem legalább olyan ütős, mint az első.
Még annál is jobb. A Kill Bill egy ász film! viszont a 2. rész MÉG ENNÉL IS JOBB!!!

-----


Most néztem meg a HBO-n a A hazugsággyárost (Shattered Glass).
Nagyon jó kis film. Egy újságíróról szól aki hamis cikkeket ír amerika egyik leghíresebb politikai újságjába. Kicsit durva volt látni, h milyen egyszerűen meg tudta csinálni. A filmben az a legjobb, h 100%-ig igaz történet.
Nézzétek meg, mert roppant érdekes. :wink:

Esetleg, ha v.kinek felkeltette az érdeklődését akkor itt egy trailer.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Én is néztem HBO-t (ez nálam nagy szenyáció) csak nem azt a filmet láttam amit Kerub említett... én az Ollókezű Edvard-ot néztem meg. Nagyon jó flm!!! Majdnem elsírtam magam rajta és ez is nagy szám nálam mert a legszomorúbb animén se tok sírni..^o^
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Reszkessetek betörők 3. --> rég röhögtem ilyen jóízűen... ahogy az a kiskugli elintézi a nagyokat... hát az valami egészen csúcs... persze a M.C-s verziókat jobban szeretem [édes volt az a kölyök] de ezen is kellőképpen jól elszórakoztam ^^
Válasz küldése