Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

8 milliméter - végre sikerült magyarul is megnézni, mert egyis este ment a tévében. Nem szeretem az erőszakos filmeket, a sok vért meg aztán végképp nem, de ez a film, amellett, hogy megdöbbentő, elgondolkodtató is egyben. Kint volt a 18-as karika, de ki is érdemli a film. Többször el kellett fordítanom a tekintetem a kegyetlen jelenetek miatt, de még azért nem sorolható a nézhetetlen kategóriába. Ha egy szóval kéne jellemeznem, akkor azt mondanám, hogy szörnyű egy film... szörnyű, de mesteri...
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

viszont a cd borítóján az van, hogy Tarantino filmje...
Bizony sokat a nézettségen egy-egy jól csengő név :). Most is van valami horror aminek a producere volt Tarantino, de kinn van a neve a plakáton és ez sok embernek garancia -> szép is lett az első heti bevétel. Ha érdekel egy picit bővebben: kattints!
Kép
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

kukurbuki írta:
Kill Bill 1-2, Ponyvaregény, Jackei Brown, Natural Born Killers, Sin City...
Bocsi, de a Sin City és a Született gyilkosok nem Tarantino film.
Lesd csak meg a stáblistát... ha hiszed, ha nem méllyebben benne van tarantinó bácsi keze mint gondolnád! :wink:
Konomi írta:8 milliméter - [...]Ha egy szóval kéne jellemeznem, akkor azt mondanám, hogy szörnyű egy film... szörnyű, de mesteri...
Ő erről híres, ezért szerSSük a filmjeit! :-P
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Lesd csak meg a stáblistát... ha hiszed, ha nem méllyebben benne van tarantinó bácsi keze mint gondolnád!
Natural born killers - Oliver Stone
Sin city - Robert Rodriguez és Frank Miller
Ezt stáblista nélkül is tudom. A született gyilkosoknak a sztorijával dolgozott valamit Tarantino, de a filmben már nem volt benne. Nem is tetszett neki a végeredmény tudtommal, mert ő komorabbra tervezte.
A Sin cityben 1 db jelenetet rendezett, mivel Rodriguez nagy haverja, méghozzá asszem azt, mikior Dwight és Jackie Boy mennek az autóval.
Piracy is charity.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

kukurbuki írta: mikior Dwight és Jackie Boy mennek az autóval.
az a jelenet egy csúscs... (Kuss, te halott vagy) :P
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Nem rég láttam az üvegtigris 2. Szerintem az 1 az sokkal job volt, de a 2. sem rosz. Természetesen Sanyin röhögtem a legtöbbet, megint hozta a formályát. Azt mondják, hogy lesz 3. rész is, de én ebben kételkedem, mert a kalózpéldányokon nagyon sokat, több 10 milliókat buktak. Ha belegondol az ember, hogy egy mozijegy kb.: 1000 forint és azok, akik látták a kalóz példányt azok már hülyék lesznek elmenni megnézni a moziba. Szóval elég nagy szívás lett a 2. rész.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
KazukiFuse
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2005.11.14. 19:07
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KazukiFuse »

Én most láttam a München című filmet és én nagyon érdekesnek találtam. Végig izgalmas és leköti a figyelmet. És tényleg elgondolkodtató, mennyire érte meg a bosszúhadjárat a túszdráma után, ha a palesztínok egy felrobbantott arabra egy felrobbantott busszal válaszolnak, a megtorlás mégis szükséges....
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Dick és Jane trükkjei, avagy a legújabb Jim Carrey film. :D Nem is gondolná az ember hogy ilyen jót lehet nevetni a nyomoron. Jim adja a szokásos formáját, de azért nem olyan elmebeteg film, mint a régebbiek. Én a Hanta boy-hoz hasonlítanám stílusilag. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kellemes kikapcsolódást ígérő vígjátékokat. :wink:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Na megnéztem három este a Lord of the Rings trilógiát. Véleményem nem annyira változott, de így jó egyben átlátni az egészet ^^'.

Kedvencem a Fellowship of the Ring, talán amiatt is, mert az a "legváltozatosabb". Örülök, hogy a könyv unalmasabb részeit kihagyták. Meg persze amikor anno vetítették a moziban, igazi rajongó lettem, és jó hogy ez áll most is közel a szívemhez (na meg kívülről tudom :dirr:).

A Two Towers a 3. helyen áll nálam, úgy mint a könyvben is. Mondjuk szásszor jobb, hogy a film a Frodos és az Rohan-i részeket keverte, és nem követte a könyvet (érdekesen festett volna :dirr:).

A Return of the King sokak kedvence, nálam a 2. helyen áll, bár nem is tudom... végülis jó meg minden, de szerintem a legfárasztóbb rész ^^'. Jobban untam magam a végén, mint a Two Towersnél ^^''' ne értse félre senki, nagyon tetszik (nem is lenne meg a DVD :-P ), de szerintem sok részt fölöslegesen húztak benne (pl.: Gollam... egy picit rövidebbre vághatták volna). A csata szép volt, félelmetes, megdöbbentő, de voltak ott is ilyen "na ezt az effektet csináljátok utánam" jelenetek o_o, amiket már egy kicsit túlzásnak tartottam.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Épp most vagyok túl egy szünetekkel együtt 15 órás Star Wars maratonon. Elég kemény volt egyben végignézni az egész sagát. Rajongóknak mindenképp ajánlott egyszer az egészet végignézni egyben :)
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hűűűűű, en is probaltam mindkettot vegigcsinalni...aztan rajottem h nem vagyok olyan tipus :dirr:
a Gyuruk Ura-t kulon latni teljesen mas mint egybe szerintem, en legalabbis teljesen leepultem es kb egy oras rohogogorcs tort ram akkor amikor belegondoltam abba h milyen rossz lehet a csatanal ( a Two Towersben) amikor felall a 2 sereg es neznek az orkok, meg szemeznek egymassal, aztan kilonek egy ijat asszem, es eltalalnak egy orkot.. es elkepzeltem h szerencsetlennek milyen lehet..mik az eselyei h 10000bol teged lonek ki eloszor??? szoval kb ilyen gondolatok keringtek a fejemben annyira sok volt vhogy..aztan a Return of The King-re osszeszedtem a szetszivacsosodott agyam.. :mrgreen:
a Star Wars meg ugye meg hosszabb, mind a 6 reszt vegignezni, tisztellek nagyon..en a "kozepen" elmentem aludni, mert nem birta a szemem, meg az agyam..az a baj ha sokat nezel filmet akkor mar elobb utobb mindketto feladja a harcot..
amugy most neztem meg a Van Helsinget, amit az osszes ismerosom lehordott, de nekem nagyon tetszett (nem szabad komolyan venni a tortenetet, de igenyesen van megcsinalva)
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Mostanság nem nagyon láttam új filmet, csak az unokaöcsém, aki 2 éves nézi nálunk egyfolytában a Shrek-et :weh:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Tegnap néztük meg a Narniát. Nos, úgy vélem jó volt. De sajna óhatatlanul is a Gyűrűk Urához hasonlítgattam, mivel olyan véleményeket lehetett hallani, hogy jobb, mint a GYU meg olyan jelenetek vannak benne, ami csak a Király visszatérben látható, és hogy micsoda látvány technikával rendelkezik, meg hasonlók... Pedig igyekeztem nem mérni a GYU-hoz, de nem igazán sikerült. XDDD Nos, szerintem semmilyen szempontból nem üti a GYU színvonalát, sem történetileg, sem látványvilágban, sem sehogy. De nem volt rossz. Amolyan igazi mese. És persze az erősen GYU feelinges jeleneteknél szintén felsóhajtottam, hogy másolás XD Pedig tényleg megpróbáltam nem a Gyűrűk Urához mérni, dehát egy GYU fanatikus ezt nehezen tudja teljesíteni XDDD
Volt egy jó pár dolog, ami zavart... például a királynő magyar szinkronhangja néha, főleg mikor Azhramot.. /vagy hogy kell írni, bocsi, ha rosszul írtam.. ^^''/ megöli, ahogy hangosan kiabált.. nem tudom elmagyarázni engem valahogy zavart... talán nem volt elég hiteles? passz de ott valami nem stimmelt. És hogy valakit leszúrnak, de a kard patyolat tiszta, ok értem, hogy minden korosztály nézheti a filmet, hogy mindenkinek szól, és hogy néz ki, hogy a gyerek vért lásson?... Dehát, ha egyszer leszúrnak valakit, a pengén ott marad a vére... Jó, nem nagy dolog... És a technikai jelenetek, mikor hegyről nézik a befagyott folyót, és mondják, hogy ott kell átkelni, akkor látszik, hogy be vannak vágva. Jó ez sem nagy dolog. Pedig nem szoktam úgy filmet nézni, hogy hibákat keresek benne, de most valószínüleg ez a két film összehasonlítása miatt történt.. Sajnálom is..ˇ__ˇ
Na, mindegy de tényleg tetszett egyébként. Kíváncsi vagyok hogy valóban megcsinálják e akövetkező részeket, és ha igen abban mi lesz.. Nem ismerem a könyvet, szal nem tudom, csak elgondolkodtam, hogy most ennek így rendesen vége lett, és hogy lehet folytatni...
Kép
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

most néztem meg a Graveyard Of The Fireflies-t...
annyira szomorú.................................................
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

To Xtea: a Narnia krónikái 7 kötetes és amit a moziban láttál, az a 2. része volt. :cool:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

tegnap megnéztem Ayase-chanal a DRACULA című filmet... noshát.... olyan volt mint minden másik dracula-s film csak ez 92ben 3 oscart nyert... a történet valamikor 189?-ben játszódott ... gr. dracula meg elmegy angliába.. és kb az egész film sexuális vágyat kiélő nőkkel volt tele... -.- aki látta biztos érti miről beszélek... az effektek jók voltak szómiszó... ( 90 es filmhez képest ) meg a bevágások voltak még ilyenek... csak az nem derült ki a filmből hogy jonathan miért őszült ...? mert ő nem ivott a vámpírlányok véréből csak a lányok az övéből... kb ennyi erről a filmről ... -.- de azé jó volt :D ( annyira hogy a végén kapásból elaludtunk :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K@e-chan 2006.02.12. 18:52-kor.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Amaya írta:most néztem meg a Graveyard Of The Fireflies-t...
annyira szomorú.................................................
öhm grave
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Amaya
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2005.11.14. 22:18
Tartózkodási hely: mindenhol de seholsem

Hozzászólás Szerző: Amaya »

ein írta:
Amaya írta:most néztem meg a Graveyard Of The Fireflies-t...
annyira szomorú.................................................
öhm grave
mindkéthogy láttam már írva
na mindegy az egyik barátomtól kaptam kölcsön, ő így írta rá
Kép
(* Take Me To Paradise...
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Ingmar Bergman: A hetedik pecsét

Brutálisan jó volt. :shock:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nemrég..kb egy hete néztem meg a Narniát. Jó kis mese volt egészen a végégig -.- Ezenkívűl ajánlanám Cage Lord of War című filmjét és a Hotel Ruanda című megrázó mesterművet.
Kép
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

HellRaiseR írta:To Xtea: a Narnia krónikái 7 kötetes és amit a moziban láttál, az a 2. része volt. :cool:
Eredetileg az volt az első! Mivel azt (Az oroszlán a boszorkány és a ruhásszekrény) 1950-ben írta és csak 1955-ben készült el az első könyv A varázsló unokaöccse.

Egy kis érdekeség még, hogy a 4. kötetet 1951-ben írta míg a 3. kötetet 1954-ben. Tudott valamit Lewis az biztos! :D
Kép
Avatar
Kyssifur
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2006.02.07. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kyssifur »

Narnia, MIIB, Fehér Zaj, How High
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

wolfi írta: Eredetileg az volt az első! Mivel azt (Az oroszlán a boszorkány és a ruhásszekrény) 1950-ben írta és csak 1955-ben készült el az első könyv A varázsló unokaöccse.

Egy kis érdekeség még, hogy a 4. kötetet 1951-ben írta míg a 3. kötetet 1954-ben. Tudott valamit Lewis az biztos! :D
Biztos mindig eszébe jutott valami a részek között, amit nem akart kihagyni :weh:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

HellRaiseR írta:To Xtea: a Narnia krónikái 7 kötetes és amit a moziban láttál, az a 2. része volt. :cool:
Azt tudom, hogy 7 kötetes a könyv, de nem tudtam, hogy a film ennek a 2. része volt.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En most lattam a prime cimu filmet (Csak a szerelem) es az en szentimentalis lelkivilagomnak nagyon tetszett, es nem sablon a vege..es meg vicces is volt sztem..nem azt mondom h ha nem latom akkor az eletem tonkremegy, de kellemes.. :D
Válasz küldése