Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

NEEEE,ez mekkora :-))))) Miből jöttél rá hogy animések vagyunk,csak nem voltunk talán HANGOSAK? :-)) Különösen a film elején... megjött a 7. sor..muhahaaa... Legyetek ti is tiszteletbeli kismeetesek és akkor elmondhatjuk hogy mi uraltuk a fél mozit :D

öööö..Mayer nekem ezek a bizonyos dolgok a sakkal meg mi nem jöttek át..és szerintem nem is fognak mert nem vok x-men freak,és lusta vagyok utánanézni..szóval felvilágosítanál?...please :)

..bírom ahogy a kismeetesek sorba beírogatják hogy x-menen voltak..de én voltam az elsőőőőő :-P
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Félreértés ne essék X-men freak én sem vagyok :D
De mikor a végén Magneto sakkozik egymagában, és a fém sakkfigura mintha egy pillanatra megmozdulna anélkül h hozzáér...
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Nem vettem észre hogy hangosak lennétek,
mer mi se voltunk épp csendesek :D

Amúgy van egy képességem amivel megérzem az animések által kibocsátott energiát ::vic:: .

Na de egyébként a cosplayböl emlékeztem Mayer-re és akkor vettelek észre benneteket mikor keresztbe elrohant egy illetö hogy a másik oldalról üljön be a sorba és akkor néztem hogy az lehet hogy egy ismerös arc, és pláne egy egész csapattal van :weh: :idea: :arrow: Animések :)


(Egyébként ez a Kismeetes dolog pontosan micsoda? Ebben nem vagyok tájékozott :oops: )
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

Számomra tök mozdulatlannak tűnt de ha te vizzsanézted akkor lehet hogy te láttad jobban..

Igeeen,az a rhangálós alak Mayer volt...ez nem ér..miért csak rá emlékszel cosplayről? :D

Kismeet = mi páran akik egyszere bukkantunk fel a meeten és azóta összetartó kis társaság lettünk

Ti is hangosak voltatok?Akkor miért csak engem kussoltattak???
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Tudom, h ez OFF es bocsanat..de minket a Misuval meg le is Sssssse-eltek, merth tul hangosak vagyunk :mad:
Mar megintcsak szetestem attol h milyen kicsi a vilag..
Hogy ne legyek teljesen off, most leulok a Tv ele, es megnezem a Nagy durranas 2-t v az Airplane 2-t videorol, ott tartok agyilag, meg jobban szet kell esnem a rohogestol..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Pozitív hozzáállás. Le kell jutni a mélypont legmélyére, onnan már nincs lejjebb! :D
Nagy durranás egy nekem jobban tetszett, de az örök kedvenc akkor is a Top Secret. :cool:
Ha még nem láttad, sürgősen pótold!!!
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Misu: Akkor rosszul láttad, mert tényleg megmozdul a sakkfigura a végén.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Dehogyisnem lattam..minden olyan filmet lattam sztem ami melypont eseten meg lejjebb visz :-P
Es azt is imadom, bar aztan lehet h megis a Csupasz Pisztoly-nal kotok ki, azt is nagyon szeretem.. :wink:
Es Misu : legkozelebb majd mindent tolmacsolok akkor, mert telleg mozgott a figura.. :D
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ezek a Zucker féle paródiák a kedvenceim közé tartoznak :D (Air Plane, Scary movie 3-4(bár még nem láttam de tutira tetszeni fog :D)) Ezek a fajta paródiák ahol miközben valami sablonszöveg megy az előtérben addig a háttérben valakit elbasz a busz... szóval ezeket imádom :D
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Na vegulis a Baranysultek hallgatnak mellett dontottem..es sikerult is eljutnom a melypontra :-P Ugyh mar a fejem is faj a rohogestol, imadom ezt a filmet!!
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

A Báránysültek hallgatnak tényleg nagyon jó kis film volt. A Psycho-t parodizálják ki főleg. Rengeteget nevettem rajta. Még mostis megvan kazin! :D
Kép
Avatar
neuhikari
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2006.05.29. 17:40
Tartózkodási hely: Budapest/Dreamland
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuhikari »

Nemrég láttam a Davinci kódót mindenki szerint nagyon szar a film de nekem nagyon tetszett nagyon jó filmet csináltak belőle!!!
Szerelemben háborúban mindent szabad
-Ezért nem tudom megnyerni egyiket sem
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Az Arany Markában :lol: :lol:
Érdekes film.
dudu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.10.23. 13:11
Kapcsolat:

Lost in translation

Hozzászólás Szerző: dudu »

Romantikus történet, tokió felhőkarcolói között, tele iróniával. Nekem tetszett és a magyar szinkron ellen se tudok kifogast emelni. Sok igen jellemző japán életképpel van megtűzdelve és némi életbölcselet is belefért a 102 perces filmbe.
Nemrég vettem meg dvdn ami mellé +1 lemeznyi extra is jár, bár nekem nem nagyon hiányzott a film mellé.
Kedves és nyugodt történet ajánlom mindenkinek.
imdb :: http://imdb.com/title/tt0335266/
Kép
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Na én ma egy fantasztikus filmet láttam amit eposznak jellemeznék leginkább. Ez pedig Jet Li legutóbbi filmje a Fearless.
Drámai történet a Jing Wu iskola alapítójáról,rengeteg mondanivalóval és nagyon sok kíváló kung fu-s küzdelemmel. Csak sajna nem könnyü megszerezni :?
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Szemben a Nappal- Steven Seagal-al. :cool: :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

X-Men 3

Nagyon tetszett, ugyanakkor nem ér fel a második résszel. Nagyon hiányzott nekem egy plusz fél óra, hogy jobban megismerjük a szereplőket. Az egész nagyon ütött, főleg a meglepő fejlemények.

Viszont lenne egy pár kérdésem:1: Hogy a fenébe élte túl Xavier professzor. Ennek a résznek sajna nagyon olyan szaga volt, hogy csak azért is lehessen még folytatás :( Pedig annyira megrázó volt...
2: Hogyan maradt meg Magneto ereje. Ha valaki tud ezekre értelmes választ, akkor elfogadom, más esetben Hollywoodi fogásnak vélem. Amúgy meg valószínűleg az, bár a képregényt nem ismerem, nem tudom, ott hogyan történtek az események, már ha ez azt dolgozza fel...


Mindezek ellenére mindenkinek csak ajánlani tudom, idén eddig ez a legjobb film, amit láttam. ( Csak jönne már a Fountain !!! )
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Karib tenger kalózai az vicces volt....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én anno nagyon sokat vártam tőle, már hónapok óta megvolt gépen, de mindenképp moziban akartam megnézni. Hát csalódás volt. Második részt szerintem már csak gépen nézem meg...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Karib Tenger kalózai kellemes kis kalandmovie, utóbbi évek egyik legjobb kalandfilmje. De nem az a OMG überfilm.

Xmen3:

Xavier a film elején mesél a diákoknak, hogy vajh etikus volna éh, ha egy lelketlen, de működő testbe valaki másnak a tudatát helyeznénk... valahogy, végül, Xavier mégis bekerül ebbe a testbe. Magneto pedig, nos... valószínűleg mégsem volt annyira hatásos a gyógyszer mint ahogy kéne. Elvégre magneto egy jó erős mutáns (ha nem is a legerősebb). De sztem az egy kurvajó jelenet volt, Pont jókor, jó pillanatban csapták le a végét :) Mindenki pislog és akkor mondja: WTF? A Xavier vég pedig szintén ütősre sikeredett.

Egyetértek, idén eddig ez a legjobb film amit moziba láttam.

És igen, jöhetne már a Fountain! :oops:
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A végét illetően hálásak vagyunk neked Mayer, amiért ott tartottál minket a végénél, így láthattuk azt, amit mások nem :wink: . Azt viszont, hogy érted, hogy nem volt elég erős? Simán "normalizálódott", miután megkapta a "gyógyszerét" :D . De ne felejtsd a bakikat sem :wink: .

A Karib-tenger kalózait én imádom, hatalmas ökörség, de jó sztorival :wink: . Lehet, hogy van nála jobb, de mindenképp érdemes megnézni :D .
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Magneto nem a legerősebb mutánsok közé tartozik, csak az erősebbek közé. Jean Grey sokkal erősebb mutáns, és ezt mondták is a film folyamán.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Tudom, Jane Grey 5-ös szintű volt, Magneto talán 4-es lehetett.
Avatar
wolfi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2004.11.30. 18:51
Tartózkodási hely: Pápa - Eger
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: wolfi »

Az X-MEN 3 plakátján ki az a félig mesztelen szárnyas csákó? Mert nekem nem ismerős sehonnan se.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Angel. Most bukkan fel először, de mondjuk így se zavar sok vizet.
Kép
Válasz küldése