Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Milyen jó filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én ma néztem meg a The Core-t (A mag), és nagyon ajánlom mindenkinek, nekem baromira tetszett!

Kép
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Én a Nightmare on Elm Street-et... 8)

CHRONOS
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanság?

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sora írta:Én ma néztem meg a The Core-t (A mag), és nagyon ajánlom mindenkinek, nekem baromira tetszett!
Azt a filmet én is láttam van benne 1-2 jó jelenet, az biztos, alapvetően tényleg nemrossz film :) Bár már rég láttam, de ha jól emlékszem volt 1 ember aki állandóan a diktafonjába beszélt meg cigizet.. na az volt a kedvencem ::^_^::
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen jó filmet láttál mostanság?

Hozzászólás Szerző: Sora »

Stoker írta:ha jól emlékszem volt 1 ember aki állandóan a diktafonjába beszélt meg cigizet.. na az volt a kedvencem ::^_^::

Jaja, az jó fej volt^^ Engem csak az zavart a filmben, hogy mindenki össze-vissza hisztizett...bár az adott szituációban nem csoda, de én akkor is vhogy...nemtom^^'
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sora 2004.06.24. 10:23-kor.
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Legutóbb K-Pax az HBO-n...:) Kevin Spacey zseniális, Jeff Bridges a Nagy Lebowski óta nem játszott ilyen jól... Egyszeri nézésre kitűnő szórakozás.

Kép

A magot nem láttam, s nem is tervezem megnézni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fry 2003.11.12. 15:48-kor.
Avatar
Stoker
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2003.07.17. 22:13
Tartózkodási hely: dolog
Kapcsolat:

Re: Milyen jó filmet láttál mostanság?

Hozzászólás Szerző: Stoker »

Sora írta:Jaja, az jó fej volt^^ Engem csak az zavart a filmben, hogy mindenki össze-vissza hisztizett...bár az adott szituációban nem csoda, de én akkor is vhogy...nemtom^^'
Biztos csak azért voltak ilyenek, mert a madarak is megkergültek és ez a mágneses dolog kihatott az emberekre is ^^
Amúgy azt tudtad, hogy ezt a filmet azért csinálták, mert van egy olyan elmélet, hogy a föld pólusai időnként helyet cserélnek? (ez igaz is, csak amióta ember van ilyen még nem volt és ezt az eseményt a 2000es év körülre "tervezték"..) És ennek kapcsán filmesítették meg a dolgot...
Na mostmár kijátszottam minden aduászom a filmmel kapcsolatban...
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Ha akar valaki látni egy végig feszült thrillert, akkor tudom ajánlani a Fülkét (Phone booth). Szerintem pont olyan hosszúra van összevágva, hogy nem ül le sehol a történet, és a színészek is jól játszanak. Plussz érdemes eredeti nyelven megnézni, mert Kiefer Sutherland rémisztő hangja nagyon illik a szerephez :shock:.
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

Ja a fülke, két öra tömény izgalom...az egész film egy fülke föszereplésével :D ismerek olyat aki simán bealutt rajta... :D De biztos jó, ha te mondod... :D
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

embeer írta:Ja a fülke, két öra tömény izgalom...az egész film egy fülke föszereplésével :D ismerek olyat aki simán bealutt rajta... :D De biztos jó, ha te mondod... :D
Az egész film kb. 70 perc, és tényleg nem unalmas... Az egyik legjobb film, amit idén láttam. Keifer Sutherland pedig valóban baromi jó. :)
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Most nézem az Evil Dead 2t végre eredeti nyelven, du pedig a The Thing ment 8) . 2 jó kis horror, bár az ED2 már inkább vígjáték.
david-kun
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.08.02. 10:45

Hozzászólás Szerző: david-kun »

danig írta:
embeer írta:Ja a fülke, két öra tömény izgalom...az egész film egy fülke föszereplésével :D ismerek olyat aki simán bealutt rajta... :D De biztos jó, ha te mondod... :D
Az egész film kb. 70 perc, és tényleg nem unalmas... Az egyik legjobb film, amit idén láttam. Keifer Sutherland pedig valóban baromi jó. :)
Aha én nem láttam csak mondták...ez az a film amiben Colin Farell jáccik??? :?:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

embeer írta:Aha én nem láttam csak mondták...ez az a film amiben Colin Farell jáccik??? :?:
Ez az. És azért nem olyan egyszerű a szitu, hogy "van egy fülke, 'szt kész". Szerintem ezen max. egy narkolepsziás tud elaludni :wink:.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Huh, a fülkét én is már régóta meg akarom nézni, úgyhogy asszem hamarosan sort kerítek rá^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Várjunk csak....múlt héten láttam a Temetetlen múltat..háát..elment :?
tegnap viszont dvd-n a Chicago-t és eléggé bejött..többett kéne musical-eket néznem^^
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Torrente 2 - Misión en Marbella

Torrente, aki erősebb, mint Hulk, gyorsabb, mint Flash, jobb kiállású, mint James Bond, igazságosabb, mint Mátyás király, bölcsebb, mint Gandalf és pontosabban céloz mint Spike Spiegel. :) (ja, és szabadidejében a feketék egyenjogúságáért küzd. Ez a hobbija :D)
Egyszóval, Ő minden tizenéves srác példaképe! Torrente rulz!

kép

Bár szinte semmi újdonság nincs az első részhez képest, mégsem kellett csalódnom. Remek film volt. :)
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Tyű, arra azért kíváncsi lennék, hogy mit tudtak rajta fokozni az eredetihez képest. Viszont az szent igaz, hogy Torrente a rend legnagyobb őre! Ki az a Robotzsaru?! :LOL:
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Én a Max-et láttam utoljára mit jónak ítélek meg saját szubjektív szempontjaim alapján, érdekes volt végignézni, rámutatott bizonyos tényekre és a Mi Lett Volna HA-ra....
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Shukuhai írta:Tyű, arra azért kíváncsi lennék, hogy mit tudtak rajta fokozni az eredetihez képest. Viszont az szent igaz, hogy Torrente a rend legnagyobb őre! Ki az a Robotzsaru?! :LOL:
Hát ja, én az 1. részét is végigröhögtem, és azóta is verem a fejemet a falba, amiért nem vettem fel. :hammer:
Kép
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Titkos írta:Hát ja, én az 1. részét is végigröhögtem, és azóta is verem a fejemet a falba, amiért nem vettem fel. :hammer:
Súlyos taktikai hiba :D. Én a 2. adandó alkalommal felvettem (először bevizsgáltam, és úgy döntöttem, hogy ez kb. Macskajaj-szintű).
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Most láttam az Ichi the killer Uncut verzióját és még mindig a hatása alatt vagyok (feláll a hátamon a szőr) :twisted:
Ekkora hatással még egy ilyen film sem volt rám. :oops:

Ezért javaslom mindenkinek főleg vámpír jeölteknek (vér van benne rendesen). :knife: :hammer:
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Bársak megtudnám vhogy szerezni az Ichi uncut-ot , a folytatását/elözményét megszereztem de a sima nemjött még össze :(.
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Pala írta:Bársak megtudnám vhogy szerezni az Ichi uncut-ot , a folytatását/elözményét megszereztem de a sima nemjött még össze :(.
Pala segítsünk egymáson mond már meg mi az előzmény vagy folytatás címe??. :?:
A Ichi pedig a emulen rajta van próbáld meg onnan megéri. a feliratott is keresd mert az külön van. 8)
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Zodd írta:Pala segítsünk egymáson mond már meg mi az előzmény vagy folytatás címe??. :?:
Nem vok Pala, de szívesen megmondom :D
http://imdb.com/title/tt0382508/
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Ja Pala és ezt a verziót ajánlom:
Ichi.The.Killer.Uncut.2001.AC3.DVDRip.XviD.CD1-LiGHTNiNG.avi

Danig néztem amit küldtél de lehet az már nem tetszene ??
De ugyanittt olvastam valami Story of Ricky ről ez jó film
:?:
Tőled mint keleti filmek nagy ismerőjétől kérdezem. :roll:
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Zodd írta:Danig néztem amit küldtél de lehet az már nem tetszene ??
Azt én honnan tudhatnám. Nekem a Killer is bőven sok volt, nevettem-sírtam rajta eleget, Ichi további bohóckodása már nem érdekel. (talán majd a rajzfilm)
Zodd írta:De ugyanittt olvastam valami Story of Ricky ről ez jó film
:?:
Tőled mint keleti filmek nagy ismerőjétől kérdezem. :roll:
Nem láttam. :D
Válasz küldése