Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Bukás-Hitler utolsó napjai

Határozottan tetszett, érződik rajta, hogy nem Hollywoodban készült, kevesebb benne az emberek testi szenvedése, kevesebb leszakadt testrész repked a levegőben, inkább az emberekről szól, és ami bennük zajlik.

Mindenkinek ajánlom, aki nem berzenkedik a háborús filmektől ( én magam nem vagyok oda értük ), 1000 forintot meg aztán tényleg megér ( csak a reklám kedvéért :) )
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Az egy nagyon jó film! Főleg azért mert Hitelesebbnek látszik mint a Hollywoodi baromságok. Hitler karakterét egyszerre lehet utálni és szeretni. Mégiscsak egy ember volt, és nem "szörnyeteg" ahogy egyes filmekben ábrázolják. (de elkerülendő h ezt a topicot Hitler "munkásságának" minősítésére változtassuk, szóval azt mondom h egyértelműen rossz amit tett... ennyi :D)

EGyébként a film technikailag és hangulatilag is nagyon ott van! ^^
Kép
Avatar
yetithebeast
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2006.04.26. 14:29
Tartózkodási hely: Banlieue 13

Hozzászólás Szerző: yetithebeast »

A Hős
::jthrill:: Heydejó egy film. Nagyon szép, és az tetszet nagyon, ahogy minden eseménynek más színe volt. A fav rész pedig ahogy a Névtelen küzd Éggel.
Majdnem olyan jó mint a Tigis és Sárkány.
[url=http://agito_pk.mindenkilapja.hu/]Kép[/url]
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

yetithebeast írta:A Hős
::jthrill:: Heydejó egy film. Nagyon szép, és az tetszet nagyon, ahogy minden eseménynek más színe volt. A fav rész pedig ahogy a Névtelen küzd Éggel.
Majdnem olyan jó mint a Tigis és Sárkány.
Eggyetértek a Hős valóban egy nagyon jó müvészi film.
És valóban Jet Li vs Donnie Yen nem mindennapi küzdelem.
A Tigris szerintem is a legjobb az ilyen kínai művészi kung fu filmek között.

Amúgy ha a Hős ennyire tetszett akkor nézd meg a Repülő tőrök klánját. Azt is Zhang Yimou rendezte akárcsak a Hőst. Nekem nagyon tetszett az a film (főleg mert a Zhang Ziyi a főszereplő :-P )
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ssj2Viko írta:Amúgy ha a Hős ennyire tetszett akkor nézd meg a Repülő tőrök klánját. Azt is Zhang Yimou rendezte akárcsak a Hőst. Nekem nagyon tetszett az a film (főleg mert a Zhang Ziyi a főszereplő :-P )
Megvettem a Repülő tőrök klánját, de talán azért mert láttam előtte a Hőst, ezért nagyok lehettek az elvárásaim, és sajnos ezeknek nem felelt meg. :( Azóta sem néztem meg többet, de ha van lehetőséged ingyen megtekinteni, egyszer érdemes.
Maggie Cheung pedig számomra sokkal szebb nő.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Legényanya fincsi kis magyar(rátóti) film. ::jhihi::
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Na asszem (közel) utolsóként én is láttam az xmen3-at a moziban, és határozottan jobb volt, mint 320x240-ben :) Hát a plusz rész a végén meg... :wtf: mondjuk a népeken jót röhögtem akik lendületből leléptek (milyen jó, hogy olvasok anime fórumot :) ) a szinkronnal is egész el voltam, de a végén az "érted halok meg, érted..." résznél majdnem elnyomtam a haveroknak egy érted?!-et (bár nemtom ez írásban mennyire jön át), de azt gondoltam nem rombolom le egy szempillantás alatt a filmélményüket :)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

jó nálunk meg... Érted? - Nem, nem értem... futott végig XD
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

UNDREWORLD: EVOLUTION

Látni láttam, és mostanság, de azt, hogy jó film, nem merném rámondani. :dirr:

Voltak benne poénok, főként a magyar statiszták, akik magyarul vakerálnak, a magyar feliratok a biztosítékszekrényeken, és a magyar "Rendőrség" felfestésű Lada Nivák. A keserédes éle a dolognak, hogy orosznak, vagy nem tudom minek szánták őket. :dirr:

A koreográfiákon javítottak az első rész óta (amikor az erdőben elkapják a zsernyákokat, kifejezetten tetszett), de azért még bőven hagy kívánnivalót maga után a dolog.

Szóval a film elég lapos, és szerintem kár érte, mert sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle (akárcsak az első részből), de ez már nem tartozik az én hatáskörömbe. :^_^:

Kate Beckinsale azérj jó csaj. :mrgreen:
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Pirosszka
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Star Wars 3 - Revenge of the Sith

Megnéztem újra, anno nem éppen jó minőségben volt hozzá szerencsém :dirr: sajna a moziig nem jutottam el anno, pedig szerettem volna megnézni. Az első három részben felfele ível a tetszésem, és ez a harmadik rész tetszik a legjobban. Nem szeretem ezt a trilógiát a régivel hasonlítgatni, történetileg ezek a részek a nyomába se érnek a réginek - bár már régen láttam az eredetit -, látványilag meg egyértelmű hogy messze túlszárnyalják. Szépen összekapcsolja a Sithek bosszúja a régi és az új trilógiát, a második részben még el sem tudtam képzelni, hogy lesz ebből egyáltalán valami... :D
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Fűrész 1,2. Csak arra nem jöttem rá, hogy mér pont fűrész semmi köze a filmhez:?: :!:
Avatar
Chidori
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2006.05.28. 14:21
Tartózkodási hely: 24-es osztály - Jindai helyi Gimnázium - Tokió

Hozzászólás Szerző: Chidori »

Late Night Shopping

Néhány éjszakai műszakban dolgozó fiatalról szól. Eleinte egyetlen közös pont az életükben a kávézó, ahova műszak után járnak beszélgetni. Fogadások, hogy képes-e egyikük elkérni telefonszámokat. Megegyezések, hogy 1 hétig járunk, utána bye, bye. Élnek lazán a világba. Megvan a hangulata az éjszakai munkának, de vannak hátulütői is. Mint egyik főhősünk ezt meg is tapasztalja, hiszen barátnőjével már fél éve elkerülik egymást, és már annyira bizonytalan abban, ott lakik-e még, hogy a falra írja: Itt laksz még egyáltalán!? Persze válasz semmi, és megint jön a műszak.
A film egyik azon amerikai alkotások közül ami a hétköznapi életet mutatja be valami varázslatos módon.
A filmet itthon nem forgalmazzák, így egyértelműen csak feliratos formában lehet beszerezni, de megéri. Nekem elhihetitek! :wink:
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

megnéztem a nagy sándor a hódítót alias alexandrost
nos kedvelem a törit és yaoista létemre nagyon teccet a film. a harcjelenetek és az egyebek naggyon jól megvoltak csinálva. a magyar hangok most irtózatosan rosszak voltak... >.< csak a végén csodálkoztam hogy alexandrost nem nők ölték meg hanem a társai méreggel... nos én nem ezt vártam. mivel a történészek, mondák és a történetek szerint alexandros homo volt, kíváncsi lettem volna rá hogy mért a nők ölik meg... de mind1... naggyon jó volt ajánlom mindenkinek^^
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Hát...a nemi érdeklődésének semmi köze ahhoz, hogy kik ölték meg...
alexandrost nem nők ölték meg hanem a társai méreggel... nos én nem ezt vártam. mivel a történészek, mondák és a történetek szerint alexandros homo volt, kíváncsi lettem volna rá hogy mért a nők ölik meg... de mind1...
Itt most önellentmondásba keveredtél, most akkor nők ölték meg, vagy a társai :-P ? Hacsak nem nők voltak a társai, de azt már háremnek hívják :D ...
Szegény fiú annyira belejött a hódításba, hogy a többiek már nem bírták tovább...
A görögök egyébként nagyon sokáig agitáltak az ellen, hogy Alexander homoszexuális volt, szóval ezen is el lehet vitatkozni(mivel Alexander görög volt, nekik kéne a legjobban ismerniük, nem :wink: ?)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Kár, hogy Nagy Sándor Macedón volt...
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Tényleg? Macedón volt :LOL: ? Egyébként, mégha makedónra is gondoltál, akkor is igazam van, mert Makedónia az ókori Görögország része volt.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Xelloss írta:Egyébként, mégha makedónra is gondoltál, akkor is igazam van, mert Makedónia az ókori Görögország része volt.
Ezt mondtad volna egy akkori görögnek... :3 Egyébként akkoriban éppenhogy "Görögország" (= a görög városállamok, ugye, amiket még Nagy Sándor apja egyesített az uralma alatt) számított Makedónia részének.
Xelloss írta:A görögök egyébként nagyon sokáig agitáltak az ellen, hogy Alexander homoszexuális volt, szóval ezen is el lehet vitatkozni(mivel Alexander görög volt, nekik kéne a legjobban ismerniük, nem :wink: ?)
Nah, ez nem éppen vita kérdése. A történelem egyik legnyíltabb "titka" (sose volt az), hogy Nagy Sándor mai szemmel nézve a legjobb esetben is biszex volt. Az viszont szintén tény, hogy akkoriban a "homoszexualitás"/"biszexualitás" fogalmak baromira nem léteztek, és az egész szexualitás kérdéshez máshogy álltak hozzá, mint ma, úgyhogy ha így nézzük, akkor Sanyi nagy nem igazán számít homoszexuálisnak.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Egyébként akkoriban éppenhogy "Görögország" (= a görög városállamok, ugye, amiket még Nagy Sándor apja egyesített az uralma alatt) számított Makedónia részének.
Akkor is, mert a Makedónia által egyesített ókori Görögországnak Makedónia is a része volt :vigyor: .

Én csak azt írtam, amire a téma kapcsán emlékeztem, nem voltam biztos a dologban(úgyhogy kösz a kiigazítást :wink: ).
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Xelloss írta:Akkor is, mert a Makedónia által egyesített ókori Görögországnak Makedónia is a része volt.
Ennyi erővel azt is mondhatjuk, hogy perzsa volt...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ez már rossz vicc. Talán bele kéne gondolni, hogy Makedónia tényleg az ókori Görögország része volt, és nem azzal jönni, hogy ennyi erővel akár perzsa is lehetett volna. De ez már nagyon :woff: , szóval nem kívánok erről többet beszélni.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Miért, Nagy Sándor birodalmának Perzsia is része volt, ő maga pedig ezáltal perzsa király volt... :3 (Btw, igen, ironizálok...)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

én tegnap néztem meg a johnny english-t a hugommal.. az a film egy nagy hülyeség volt :-P :-P
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

[b]Adeline-Girl írta:[/b]
én tegnap néztem meg a johnny english-t a hugommal.. az a film egy nagy hülyeség volt
Már vagy 4x levettem a dvd-s polcról, de még egyszersem tudtam végignézni :roll:

Most néztem meg: Hajó a vége, A kismenő c. filmeket. :lol: :lol:
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Urzu7 írta: Hajó a vége
az naggyon durva ! :D "kibújkál a barlangocskámban???" xDDD
Válasz küldése