Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Shukuhai írta:Végre valaki írt a Szellemkutyáról! Szerintem Forest bácsi nagyot alakít benne. :thumb:
Akkor ideje lenne már megnéznem. :) Ez tipikusan az a film, amire régóta kíváncsi vagyok, de mindig csak kerülgetem. ilyen még a Játsz/ma és a Közellenség.
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Ja és a Szellemkutya tipikusan az a bérgyilkos/kiscsaj felállás, mint a Leon, a profi. A film után bementem a városba, megvettem és elolvastam a Hagakure-t. :wink:
Játsz/ma is igencsak érdekes film.
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Ha Szellemkutyát nem is, Romper Stompert sikerült néznem az éjjel, immár ötödszörre. Russell Crowe ennél testhezállóbb szerepet sosem kapott, szvsz a filmben élete legnagyobb alakítását nyújtja, ki is érdemelte érte az "Ausztrália legjobb színésze" (or something) díjat '92-ben. IMDB szerint 10/7, szerintem 10/9. Az OST is elég ütős... :)
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Jurassic Park x. alkalommal 8) , még mindig imádom, ez a kedvenc filmem (a Matrix 1. mellett).
Rém álom az Elm utcában . Na jó, lehetne félelmetesebb, de kevésbé véresebb...na igen, inkább a thrillerek jönnek be, nem a horrorok, de azért nem olyan rossz. De most Saddam H miatt nem volt 3. rész :evil:.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

danig írta:Ha Szellemkutyát nem is, Romper Stompert sikerült néznem az éjjel, immár ötödszörre. Russell Crowe ennél testhezállóbb szerepet sosem kapott, szvsz a filmben élete legnagyobb alakítását nyújtja, ki is érdemelte érte az "Ausztrália legjobb színésze" (or something) díjat '92-ben. IMDB szerint 10/7, szerintem 10/9. Az OST is elég ütős... :)
Hát egen, az Amerikai História X nagyon messzire bújhat mögötte... :^_^:
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)
Hát ez így reggel kevésnek bizonyult, h teljesen kimenjen az álom a szememből. :P Azé' jó...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)

:crazyy:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

danig írta:Hát ez így reggel kevésnek bizonyult, h teljesen kimenjen az álom a szememből. :P Azé' jó...
Legközelebb nem lesz előtte figyelmeztetés. Úgy garantált a KO. Mondjuk az lenne az utolsó kommentem, mert azért úgy tuti piros lap járna :dirr:.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Shukuhai írta:
danig írta:Hát ez így reggel kevésnek bizonyult, h teljesen kimenjen az álom a szememből. :P Azé' jó...
Legközelebb nem lesz előtte figyelmeztetés. Úgy garantált a KO. Mondjuk az lenne az utolsó kommentem, mert azért úgy tuti piros lap járna :dirr:.
Elég ha szólsz, h kapcsoljam be a hangszórót. :D
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)
Még anno láttam egy ilyesféle Flasht, csak abban a csaj volt benne az Ördögűzőből. 8)
Na az még nagyobbat ütött mint ez. :shock:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

danig írta:Elég ha szólsz, h kapcsoljam be a hangszórót. :D
Pfff, hangszóró... ezt fülessel kell!! 8)
Rage írta:Még anno láttam egy ilyesféle Flasht, csak abban a csaj volt benne az Ördögűzőből. 8)
Na az még nagyobbat ütött mint ez. :shock:
Az még le is hányt, mint a filmben? :oops:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)

A szívrohamot hozta rám ^^''''''''''''''''''''''''''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Rage írta:
Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)
Még anno láttam egy ilyesféle Flasht, csak abban a csaj volt benne az Ördögűzőből. 8)
Na az még nagyobbat ütött mint ez. :shock:
Csak nem erre gondolsz? :wink:
http://jo.zan.hu/poen/flash/sayit.swf

CHRONOS
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Chronos írta:
Rage írta:
Shukuhai írta:Júúj, pizzaképű Freddy Krueger, meg tegnapelőtt a Mesék a kriptából. Igazi blőd retro marhaságok :dirr:. Aki látta az utóbbit, az ezt jó eséllyel értékelni fogja. De csak erős idegzetűek nyissák meg!
(mit fogok én ezért kapni :hammer:)
Még anno láttam egy ilyesféle Flasht, csak abban a csaj volt benne az Ördögűzőből. 8)
Na az még nagyobbat ütött mint ez. :shock:
Csak nem erre gondolsz? :wink:
http://jo.zan.hu/poen/flash/sayit.swf

CHRONOS
:twisted: A másik jobb...nővéremnek délután megmutatom... :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Nem teljesen film, de azér'...:)
South park 214 - Chef aid
Bár sosem volt különösebben nagy kedvenc, meg a részek legnagyobb részét már láttam régebben a tévében, de mióta megkaptam az első 6 season-t, teljesen addict lettem, ha otthon vagyok és van szabad fél órám, tuti, hogy SP-t nézek. :P
Ez a rész meg különösen ütős volt, tiszta sztárparádé: A Rancid, Joe Strummer (Clash félisten, azóta már meghalt, R.I.P.), és Ozzy! (geez, leharapta Kenny fejét! :D)
South park rulla!
Avatar
imaginary boy
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2003.12.07. 17:31
Tartózkodási hely: "Nyugat-Azsia" ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: imaginary boy »

Álreklámmal hirdetik az Én, a robotot

2004 júliusában kerül az amerikai mozikba Asimov egyik klasszikus sci-fi történetének, az Én, a robotnak filmváltozata. A produkciót reklámozó weboldal azonban nem a filmet, hanem a benne szereplő NS-5-ös robotot hirdeti.

A http://www.irobotnow.com címen található weboldal büszkén mutatja be a világ első, teljesen automata házi asszisztensét, az NS-5-öt. A honlap sarkában még egy "3 laws safe" embléma is látható, vagyis a készítők garantálják, hogy az android a robotika három alaptörvénye szerint működik. Részletes leírást olvashatunk a robot minden egyes alkotóeleméről, a pozitronikus agytól kezdve a mechanikáig, sőt, összeállíthatunk egyet magunknak a rendelkezésre álló színválasztékból. Mindezeken kívül még egy reklámfilmet is megtekinthetünk, ami az NS-5-öt hirdeti.

A fél év múlva mozikba kerülű filmet Alex Proyas rendezte, aki a Dark Cityt és a Hollót is jegyzi. A forgatókönyv elkészítésében Akiva Goldsman volt a segítségére, aki két Batman film, a Lost in space és az Oscar díjas Egy csodálatos elme forgatókönyvét is készítette. A főszerepben Will Smith-t láthatjuk majd.

Smith egy nyomozót alakít, aki Dr. Miles Hogenmiller, a U.S.Robotics egyik munkatársának halála ügyében nyomoz. Az ügy furcsasága, hogy a jelek szerint a gyilkosságot egy robot követte el, amire még nem volt példa. Hiszen a robotika három törvénye miatt a robotok képtelen ártani az embereknek. Márpedig ha létrejött egy olyan robot, "aki" fittyet hány a beleprogramozott törvényre, akkor több hozzá hasonló android is megjelenhet és akkor a robotok hirtelen az emberiség segítőiből az ellenségeikké válhatnak.

forrás: solaria.hu
Kép
Close the world,txEn eht nepO
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Csokoládé. Nekem nagyon bejött, kicsit művészfilmhangulata volt.. :angel:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Nekem is, én is tegnap láttam. Nagyon kedves film, és ráadásul hepiend!
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

ein írta:Nekem is, én is tegnap láttam. Nagyon kedves film, és ráadásul hepiend!
::umh:: Én amúgy nem szeretem a Happy Endeket.
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én csak azt nem szeretem, ha egy filmnek értelmetlenül lesz depressziós befejezése.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Én meg tegnap láttam a Ben Hur-t, és pont az volt vele a bajom, hogy túl vidámra vették a végét. A barlangos-viharos jelenetnél elvágtam volna a történetet, és akkor mindenki azt gondolna befejezésnek, amit akar.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

nekem így tetszik, ahogy van, és mindíg megnézem, ha megy a tévében (eddig 3x láttam)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

No igen, még így is ezerszer jobb, mint a Gladilyátor...
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Shukuhai írta:Én meg tegnap láttam a Ben Hur-t, és pont az volt vele a bajom, hogy túl vidámra vették a végét. A barlangos-viharos jelenetnél elvágtam volna a történetet, és akkor mindenki azt gondolna befejezésnek, amit akar.
Ja a Ben Hur vége dramaturgiailag nagyon gáz. A kocsiverseny végéig nagyon jól felépített film, ott jön el a katarzis is. Onnantól viszont...
Kép
Válasz küldése