Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

NCIS - újra! Igen,a következő évadnak ma volt az első részéből az első fele.
Pontosan ott folytattták ahol abbahagyták. Még mindig nagyon tartja a színvonalát. Egyszerűen imádom. Az időpont sem változott: hétfő esténként van. =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na tegnap lement a PB 2. évad/ep 1 az RTL-en. Yaaaayy! A szinkron változatlanul nagyon jó és tetszettek az újak is (Koroknay Géza, Galbenisz Tomasz, Czvetkó Sándor és Laklóth Aladár) ^^

Habár már láttam anno angolul, de így magyar szinkronnal nagyobb fun!
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Szeptember 11.-étől , kedd esténként Született feleségek! ::taka::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Kedd? o_O
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Igen, tegap este bámultam a tv-t és 1x csak jött a bemutató h szeptember 11.-étől minden kedd este a TV2-őn :shock: :D
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

szerda este Dr House van, szóval nem tudják arra az időpontra rakni.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én most spec kettő sorozatot nézek.

Heroes: végre, második évad ^^

24: még csak nemrég kezdtem el nézni, de darálom :D
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

eszembe jutott h én szeretem a Született Feleségek-et az olyan joooooo. amugy meg kezdem már nagyon unni a sorozatokat.. mert már annyi van belőlük mint a szemét.. idegesit már az is h mindenki csak a azokrol tud beszélni... szoval nem nézek már tul sokat :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

született feleségek jóó.
Én az olyan sorozatokat nem bírom megnézni, mint pl a Lost, vagy a szökés.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én is a Született feleségeket nézem. A Lost-ból csak az első néhány részt láttam még a legelején, de mivel csak nem akart fény derülni az egyetlen dologra, amire kíváncsi lettem volna + rendszeresen elaludtam rajta, ezért inkább abbahagytam.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

A Született csajok nagyon jó. Imádom, meg a Dr. Háuzt is. És mindjárt folytatódik a Vészhelyzet is. ^^ A Lostot ezidáig néztem, de nem tudom folytassam e már. Unalmas, és nyúlik, mint a rétestészta. Volt benne egy két jó kis rész, de semmi más, a többi úgy untatja az embert, ahogy van.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Rii írta:született feleségek jóó.
Én az olyan sorozatokat nem bírom megnézni, mint pl a Lost, vagy a szökés.
Szökést miért nem? Nagyon izgalmas, tele jó poénokkal. mostanában ez az egy sorozat amit a legjobbnak találtam, nem lehet rajta unatkozni.
Tweener kivételével mindenkit bírok benne, Zsebest is.

Bár eléggé véres, meg tartalmaz durva jeleneteket is, így ha ezmiatt nem jön be akkor megértem.

Lost érthető, eléggé lassú, már csak Sawyer és Desmond miatt nézem, meg érdekel mi a sziget titka.

TV2es sorozatok viszont nem kötnek le.

Houseban semmi izgalom, nem is vicces, egy undok szereplőn én egyáltalán nem tudnék nevetni. Na meg korházban játszódik, aminek én tévében sem bírom a látványát. Depis leszek tőle.

feleségek: ebbe sem nagyon van akció, lassú is, pl rész amibe belenéztem csak szex, meg sütés volt. Nem nekem való.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Heroes S2 premier meglehetősen jó volt. Már várom a következőt!
ÉÉÉS Tegnap volt Office S4 premier WOHOO.
Elhaym írta:
Houseban semmi izgalom, nem is vicces, egy undok szereplőn én egyáltalán nem tudnék nevetni. Na meg korházban játszódik, aminek én tévében sem bírom a látványát. Depis leszek tőle.
Hát, akkor YOU FAIL, kedves barátom.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Elhaym írta: TV2es sorozatok viszont nem kötnek le.

Houseban semmi izgalom, nem is vicces, egy undok szereplőn én egyáltalán nem tudnék nevetni. Na meg korházban játszódik, aminek én tévében sem bírom a látványát. Depis leszek tőle.

feleségek: ebbe sem nagyon van akció, lassú is, pl rész amibe belenéztem csak szex, meg sütés volt. Nem nekem való.
erre muszály mondjak valamit én is. a dr house azért jo mert egy olyan emberről szol aki nem nyalizik minden embernek, és mivel ő a legjobb a szakmájában ezért meg is teheti XD sztem több ember életet lehetne menteni ha sok ien orvos lenne.. lehet h eycsak film, és lehet h nincs is ien ember.. de nekem már volt dolgom pár dokival.. és sokan felhuztak.. valahogy egyik sem győztött meg arrol h a legjobbat akarja nekem...

aztán született feleségek.. sztem ez is egy tök jo sorozat. mindennapi problémákrol szol kicsit szatirizált változatban. ami kicsit zavaro számomra csak az h az amcsik tényleg olyanok mint a sorozat szereplői. és ha fiu vagy akkor meg tudom érteni h nem élvezed :P mert nem "született férjekről" szol hanem feleségekről :)

amugy kifejezetten utálom a sorozatokat, de ezt a 2t szoktam néha nézni. mondjuk house-rol már leszoktam, mert soha se kapom el..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Húú, még régesrég az ősidőkben én is néztem sorozatokat a tv-ben... 3. műszak volt az abszolút kedvenc, meg a Barátok közt. De mostanában már egyáltalán nem tudnak lekötni, meg nem is szeretném, ha az alapján osztanám be az életemet, hogy mikor kezdődik a nemtommi 563. része... Letöltve persze más, de úgy meg inkább animéket nézek. Szal sorozatot csak akkor, ha rá vagyok kényszerítve (szobatársam nagy BK- és Vészhelyzetmániás :wink: )
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Orvosokban én már régóta nem bízok, nem bírom a látványukat sem, valóságban sem, tévében sem, korházzal is ez a helyzet, de ez egy régi eset, 20 éve nem is voltam orvosnál azóta..
Lehet, hogy House jó, de nagyon undok, egy beteggel meg kedves kell lenni, hisz az úgyis szenved, de másokkal is. House ezmiatt is nagyon ellenszenves szereplő. Nem szeretem az ilyen viselkedésű embereket.

------------------

De mindenkinek más a kedvence, nekem a Szökés tetszik nagyon. Minden perc izgalmas.

És hát a másik két sorozat műfaja nem ilyen.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

ha néznéd a sorozatot akkor látnád h neki is vannak "gyenge" pillanatai amikor rendes :P nah de nem vitatkozom :) nem kell mindenki szeresse a flegma dokit. én birom az ien tipusu embereket (élőben is nem csak képernyőkön), pont azért mert sokan nem szeretik őket.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ha nem kórházban játszódna, vagy egy jó pasi játszaná a főszerepet akkor talán többet bírnék belőle nézni mint pár perc, de nem lehetünk egyformák. Sorozatoknál nekem a Szökés műfaja jön be és hát nagyon más a kettő.

Most pl a Szökés miatt sem tudnék belenézni, remélem most már zakkant is feltünik újra. Ő is olyan vicces mint Zsebes.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Elhaym írta:
Rii írta:született feleségek jóó.
Én az olyan sorozatokat nem bírom megnézni, mint pl a Lost, vagy a szökés.
Szökést miért nem?
Fogalmam sincs, egyszerűen nem köt le. Talán ha egyszer leülnék normálisan megnézni, és nem csak 5-10 percre kb, akkor megváltozna a véleményem. De nem visz rá a lélek. :osgrin:

House-t én se bírtam az elején, én is rosszul leszek a kórház látványától meg stb (igaz a szobaablakom a kórházra néz XD). De végülis csak megszerettem valahogy.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Akkor érdemes többet megnézni belőle, de csak akkor ha nem zavar, hogy néhol eléggé durva, bár lehet, hogy sokat nem értenél már belőle.
Régen előszőr azt hittem nem nagy szám lesz, de az első rész annyira lekötött és minden percét végigizgultam, hogy nagyon hamar eltelt az egy óra.

Most is nehéz egy hetet várni, mert mindig izgi jelenetnél hagyják abba.

Még a legkegyetlenebb gyilkost is könnyű megkedvelni a jó poénjai miatt. Pedig ő eleinte nagyon ellenszenves volt.

Ahoz képest, hogy a 2. évad nemrég kezdődött már 4 szereplő meghalt. Elég sok a dráma is benne.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én elkezdtem Supernatural-t nézni :D hehe . naon jo kis sorozat. ajánlom azoknak akik szeretik a véres dolgokat :P meg a démonvadászos cuccokat :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Nem tudom hányan nézik rajtam kívül a Tűzvonalban című magyar krimit, de aki még nem annak ajánlom. Az utóbbi idők egyik legjobb és legéletképesebbenk tűnő magyar sorozata. Aki lemaradt volna az eddigi hét részekről, az se búsuljon, ugyanis mindegyik megtekinthető az mtv netes archívumában. Adásban vasárnap este 8kor szokott menni. Tényleg ajánlott, bár azért senki ne számítson Hősök színvonalra meg ilyen egyebekre amiket néztek, azért ez hazai termék :)
Kép
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Sorozatok terén nálam a Fekete Vipera viszi a pálmát :cool: meg ha annak számít, akkor a South Park. Régebben én is néztem másokat is, de mostanában már nem tudnak megfogni (és nem is szeretném, ha odakötnének a hét egy adott időpontjában a tv elé...) :)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

South Park XD semmibajom nincsvele, de utána southparkban látom a világot magam körül XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Jaaku
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.03.10. 20:19
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jaaku »

South Park: Imádom, de tényleg, láttam az összes részét, a legtöbbet kétszer is. Az egész szemlélete, a cinimusa a világfelé, fantasztikus. :)

Jut eszembe, itt van pár kép az legfrissebb (azt hiszem ma este jön ki a köv.) részből, keresd rajta az anime szereplőt :D :

Kép

Kép
Kép
Válasz küldése