Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: scineram »

Oké, meglássuk majdan.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Hmmm... milyen poén, hogy ez a Ponimánia tényleg így működik. XD

Én, a MLP-n túl Supernaturalt nézek. Ez sori egyre durvább/betegebb (beteg a vérengzős/őrült értelemben).
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ja, és láttátok, House milyen simán kijutott a börtönből? Fiam, kicsit csalódás vagyok.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:Ez egy milyen sorozat ez?
Az előző oldalon volt.
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

1/2 OFF
Ma voltam Tecsóban és valahogy sikerült a játékosztályon kikötnöm, ahol mit találtam (és vettem is :P)? Pony figurákat! :D Azokat a kicsi, minőségi (fogjuk rá) full-műanyag kiadásokat, amikkel már eBay-en is szemeztem. 690-ért osztották darabját és annyira megörültem, hogy be is ruháztam mindjárt egy Rainbow Dash-re. :3 (Flutter pont nem volt, de nem gond, hisz Rainbow-t is szeressük. :3)

A feje mondjuk lehetett volna "Rainbow Dash-esebb", értsd, vagányabb, szal, ha ránézek, inkább Fluttert látom... ^^"

Büszke Brony-nak érzem most magam.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Komolyan? Van póni a tecsóban?! Nna, tudom már hova megyek először jövő héten. :D
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Jaja. :D

Lehet jövő héten visszanézek, hátha lesz addigra Flutter, vagy, ha nem, max megveszem AJ-t, de rajta meg nem volt kalap iirc. Könyörgök, milyen már AJ, kalap nélkül?
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Akkor a G4-es figurák vannak, igaz?
Fluttershy-hoz meg ebben a témában csak annyit...
FLUTTERDASH!! O___O
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
-OJ-
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 621
Csatlakozott: 2011.04.08. 09:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Otaku Odú
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: -OJ- »

Once Upon a Time 1x01

Az ABC fogta a Disney Bűbájának alapötletét, és csinált bele egy TV-sorozatot.
A Gonosz Királynő (akit a törpék itt elfelejtettek kinyiffantani) megátkozza Hófehérkééket és az egész mesebirodalmat áthozza a mi világunkba, ahol mindannyian egy Maine állambeli kisvárosban élnek, és nem emlékeznek semmire. De ezért van a főhősnő Emma (Jennifer Morrison a Dr.House-ból) aki majd jól megmenti őket.

Szóval, LOOOOOOOOOOL :lol:
Alapból csak azok nézzék, akik továbbra is szeretik elővenni a Disney klasszikus rajzfilmjeit :drop:

A színészi játék rémesen gagyi volt az elején (ahogy a CGI effektek is) mikor még a fantázia világban vannak, de az epizód végére egész jó lett. Mindenesetre elég vicces viszontlátni a való életben Geppettot, a kissé qvássá lett Piroskát (és a farkasát), a tanárnő Hófehérkét, vagy a hét törpe tagjait.
De az összes karakter közül egyértelműen Robert Carlyle Rumpelstiltskin-je viszi a pálmát, mint a város kiskirálya/maffiafőnöke :thumb:

Egyedül a gyereket veszíthetnék el, mert elég idegesítő tud lenni a mindentudó dumája. Kitalálhattak volna valami más ürügyet is, hogy hazahozzák a főhősnőt.

Előzetes
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Azokat a kicsi, minőségi (fogjuk rá) full-műanyag kiadásokat, amikkel már eBay-en is szemeztem. 690-ért osztották darabját és annyira megörültem, hogy be is ruháztam mindjárt egy Rainbow Dash-re. :3
Ilyeneket én is láttam ma a Sparban, 350-ért adták darabját, amennyiben veszel kettőt belőlük. ::^_^::
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

1000 kösz, hogy szóltál, ma el is mentem és be is ruháztam egy Twilight - Pinkie kombóra. :3 Rainbow-val együtt egész jól mutatnak a polcomon. xD

Btw, ha már pónik: Első szezon fuckin' finished!! OOC... nem is; character rape!Flutter imádnivaló volt az utolsó részben. xDDDD Meg persze a többiek is. :3 És megvilágosodtam: Rarity egy türelmes póni: azt hittem, már a második húzása után nekimegy a szőkének, de nem, tűrte és tűrte és tűrte... Zakkant!Pinkie a 25-ben szintén rulzott.

All in all, örülök, hogy szántam erre a sorozatra időt. Egyedül a cutie mark-os részeket utáltam csak, szal a három kis vakarcs imho extra irritáló volt. Luna-ból meg szívesen láttam volna többet is, de whatever...

Jöhet az S2.
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Óhát Pinkie egy nemnormális állat. Nem csoda, hogy nekem ő a kedvenc. :D
Amúgy a csipet-csapatot én is kigyűjtöttem (Fluttershy-t kivéve, nem tartom kizártnak, hogy a sok brony kapkodta le a polokról), és a dobozból egyenesen a monitorom elé kerültek. Anyám nem akart hinni a szemének, húgom meg meglepően jól fogadta. XD


Edit:
Na itt is megemlítem a sorozatot, amire a héten kaptam rá: Futurama! Óriási! Olyanokat röhögök rajta! A legutóbbi nagy szöveg Professor Farnsworth szájából hangzott el egy lóversenyen, mikor bejelentették a lassítás alapján a befutót: "Ez nem fair! Megváltoztattátok a vereny kimenetelét a vizsgálatotokkal!" Azt hittem ledőlök a székről. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Btw, ha már pónik: Első szezon fuckin' finished!! OOC... nem is; character rape!Flutter imádnivaló volt az utolsó részben. xDDDD Meg persze a többiek is. :3 És megvilágosodtam: Rarity egy türelmes póni: azt hittem, már a második húzása után nekimegy a szőkének, de nem, tűrte és tűrte és tűrte... Zakkant!Pinkie a 25-ben szintén rulzott.
Jaja, Flutter az utolsó részben a legjobb. XDDD Rarity meg tűrte, mert nagyravágyó, a pénz miatt sokmindent lenyelt... :P (Jó, ez most duplán félreérthetően hangzott. XD) Pinky meg egy rejtett pszichopata és ezért imádjuk. :3 XD
Junchi írta:All in all, örülök, hogy szántam erre a sorozatra időt. Egyedül a cutie mark-os részeket utáltam csak, szal a három kis vakarcs imho extra irritáló volt. Luna-ból meg szívesen láttam volna többet is, de whatever...
Azért a rögtönzött rockzenéjük ott volt, nem? :D XD Luna viszont a sorozat legelcseszettebb karaktere, mármint nem is ő, hanem ahogy a készítők bánnak vele. Láthatóan teljesen váratlanul érte őket, hogy a fanok látni szeretnék, mint állandó karaktert, és nem is nagyon tudják, hogy hogyan lehetne "visszaírni" a sorozatba. (Amit nem értek, mert nézőként meg pont az volt az evidens, hogy ha nem is lesz a Mane Six tagja, de legalább annyit kéne szerepelnie, mint mondjuk Celestiának, történetileg nem kissé fontos szereplő...) S2-ben amúgy lesz egy epizódja, de szerintem az is WTF volt némileg...
Junchi írta:Jöhet az S2.
"Everyday I'm Discordin'..." :3 Majd megérted. XD

Más: Ezeket a pónis figurákat hol is árulják? Van itt Metro, Tesco, Interspar, Match, melyikbe menjek? XD Ja, és ugye azért legalább közepesen minőségiek? Láttam egy csomó olyan figurát, amik elvileg a Friendship is magic szereplői, de dizájnra simán a korábbi sorozatok pónijaira hajaznak, olyan szar meg nem kell.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Raritynek nem pénz kell, hanem presztízs. Hercegnőség.
Titkos írta:Luna viszont a sorozat legelcseszettebb karaktere
Nemisigaz! :P
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: Luna viszont a sorozat legelcseszettebb karaktere, mármint nem is ő, hanem ahogy a készítők bánnak vele.
Nekem semmi bajom nem volt vele. Szerintem aranyos volt.
Titkos írta: Más: Ezeket a pónis figurákat hol is árulják? Van itt Metro, Tesco, Interspar, Match, melyikbe menjek? XD Ja, és ugye azért legalább közepesen minőségiek? Láttam egy csomó olyan figurát, amik elvileg a Friendship is magic szereplői, de dizájnra simán a korábbi sorozatok pónijaira hajaznak, olyan szar meg nem kell.
Attól függ. Ami sorozatot én vettem a Tecsóban, azok köbö 5 centi magasak, és meglepően jó minőségűek. Ezeknek a sörényük is fröccsöntött műanyag, ami szerintem jobb is, mintha "igazi" lenne. Vannak a nagyobbak, azok elég csúnyácskák, meg különben is, nagyon mások.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Raritynek nem pénz kell, hanem presztízs. Hercegnőség.
Neki szerintem minden kell, ami presztízs, ami shiny, ami jómódot jelképez. Őt az érdeknőkről mintázták. XD Szóval Bluebloodnál is érdekből nyelte sorban a sok udvariatlanságot, mert ha teszem azt B egy utolsó kis senki lenne, valszeg rá sem nézett volna. Csak aztán a végén már úgy volt vele, hogy ez már az ő türelmének is sok, meg egy ilyen köcsög oldalán mégsem éri meg hercegnőnek lennie. XD De ha a türelméről beszélünk, akkor pl. a ruhás epizódban az szerintem sokkal jobban megmutatkozott, ott tényleg a barátai kedvéért dolgozott éjt nappallá téve. (Jó, el akarta kápráztatni azt a divattervezőt, vagy kit, de elsőre pont azért bukta be, mert fontosabb volt neki, hogy a totál hozzá nem értő haverjai mit akarnak. XD)

Lunához: Mondom, nem magával a karakterrel van bajom, csak ahogy kezelik. Season 1 pilotjában jó volt, az viszont már kevésbé, hogy utána az egész sorozat alatt semmit nem láttunk belőle. Ezt meg lehet csinálni egy random főgonosszal, de nem a hercegnő tesójával... S2-ben meg nem tetszett a visszaírási mód, meg a karakter néminemű jellembeli átdolgozása, bár ahogy észrevettem, ezzel a véleményemmel kb. egyedül vagyok az interneten. XD Spoiler: De most ha el is tekintek a Nighmare Night plotbeli hülyeségeitől, azért figyelitek, hogy megint mi a lényeg: NN csak egyszer van egy évben, vagyis a készítők ezzel most megint megoldották, hogy Lunát ne kelljen szerepeltetniük legalább egy évig, vagy a Season 3-ig... Szerintem tényleg az van, hogy ők csak egy pilotos karakternek szánták Lunát, csak nem sejtették, hogy egyrészt ekkora fantábora lesz, másrészt, hogy az egész sorozatnak ilyen sok felnőtt nézője akad. XD Most egy 5-8 éves kislánynál lehet én sem törném magam, hogy egy minden szálat elvarró, és minden önellentmondást nélkülöző sztorit dobjak össze, viszont a felnőtt nézők esetében már más a helyzet, és gondolom azokat is meg akarják tartani. XD

SB: Ez a debreceni Tecsó? :) Mert akkor lehet beugrom a héten. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta: SB: Ez a debreceni Tecsó? :) Mert akkor lehet beugrom a héten. XD
Az, de légy erős: nincs Fluttershy. (Ha mégis lenne, vegyél már nekem is légyszi egyet, majd kifizetem. XD)
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:
Titkos írta: SB: Ez a debreceni Tecsó? :) Mert akkor lehet beugrom a héten. XD
Az, de légy erős: nincs Fluttershy. (Ha mégis lenne, vegyél már nekem is légyszi egyet, majd kifizetem. XD)
Ja igen, láttam, hogy írtad, de jóhiszeműen reménykedem benne, hogy lesz. :( XD OK, megbeszéltük. :D Amúgy mennyi darabja? :)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

690 darabonként, 4 együtt (Rarity, RD, Pinkie és Twi) 1990.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Aranybányára bukkantam.

Ponibooru... Internet, you never cease to amaze me. :3
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Aranybányára bukkantam.

Ponibooru... Internet, you never cease to amaze me. :3
Ja, ezt már ismertem, de tényleg jó hely. :D (Btw, van ám olyan is, hogy "Ponychan" XDDD)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Junchi írta:Ponibooru... Internet, you never cease to amaze me. :3
Akkor hagy mutassam be neked a Bronibooru-t is. Nem tudom, mennyi az átfedés, de a Bronibooru sokkal jobban hasonlít a Danbooru-ra.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2526
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Junchi »

És én még azt hittem, ez a ponibooru micsoda újdonság lesz, és körbe leszek rajongva, amiért linkeltem. :D Hiába, le vagyok maradva...

Mindenesetre kösz mind Ponychant, mind Broniboorut. :3
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Andro »

Terra Nova valaki? Én most nézem, és öt rész után azt mondom, érdemes volt belekezdeni a sorozatba. Bár még csak max magyar felirattal érhető el, de szerintem pont jó így.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Sorozatok

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Sons of Anarchy

Kaptam egy olyan ajánlót, miszerint az NCIS után a második helyen van a világon... hát átvertek, de megérte. :D Mert NCIS 9-es évadot még nem akarok nézni, túl kevés van belőle, szóval...

A lényeg, hogy egy olyan amerikai faluban/városkában vagyunk ami a motorsbanda kezében van. Persze ők is emberek, zajlik a mindennapi szappnopera csak reálisabban és másképp.
Az embereknek ők hol félelmet, hol meg a rendőrök helyett igazságot osztanak. :D Persze minden részben vér tapad a kezükhöz. És a banda minden tagja külön arc.

Az első két rész eléggé vánszorog, de utána nagyon jó lett. :D Most éppen negyed kettő van és 11 óra múlva magyarságtörténelem vizsgám lesz, de én SoA-t nézek XD

Aki lenyeli a brutalitást meg az anarchiát, csak ajánlani tudom.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése