Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Misu írta:Jéé..most bukkantam erre a topicra.. Szerintem most írok ide utoljára :-P

Ki nem állhatom az összes sorozatot és amúgy nem is nézek tévét,ha kell valami letöltöm netről.. A sorozatok nem kötnek le és a sok reklám is idegesít.. Persze kivételek erősíti a szabályt :-P :-P

Ez kikívánkozott belőlem :D
És az animesorozatok? Vagy azokból is csak a mozikat nézed meg?
Piracy is charity.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Most lattam a Knight Rider-t a tvben..annyira jo volt, vegig vigyorogva ultem a kepernyo elott. Amikor kicsi voltam annyit neztem, es nem is tudtam h ujra adjak..Es en meg mindig tudok rajta nevetni..Plane, a "K.I.T.T, oltsd el a tuzet, K.I.T.T. ugorjuk at a kocsit, meg K.I.T.T nezd meg hanyan vannak a lakasban.." :D
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

IloveRenji írta:Most lattam a Knight Rider-t a tvben..annyira jo volt, vegig vigyorogva ultem a kepernyo elott. Amikor kicsi voltam annyit neztem, es nem is tudtam h ujra adjak..Es en meg mindig tudok rajta nevetni..Plane, a "K.I.T.T, oltsd el a tuzet, K.I.T.T. ugorjuk at a kocsit, meg K.I.T.T nezd meg hanyan vannak a lakasban.." :D
Jajj, én is elkaptam valamelyik nap! Kiskoromban szintén kedvenc volt :) Csak aztán volt vmi olyan újított rész már, ahol vmi piros autó lett... :weh: az már nem volt jó... Különben most rendesen adják? Mikor? Hol? :wink:
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

A tv 2 on, a Heetdik mennyorszag elott..igy tudnam definialni, olyan 3 korul..es olyan jo h a regi szinkron maradt..mert pl nemreg leadtak a Nilss Holgersont valahol, de mas volt a szinkron, es nem is tudtam nezni..de itt minden megmaradta regiben..de amugy minden nap adjak, ugyh mar holnap lehet "elvezkedni".. :D
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Sorozatok

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Magnum a Viasat3-on, Barátok közt az RTLklubon...ezmind
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Csak hogy "komolyabb" sorozatokról is szó legyen. Az Invasion tv-sorozat ami a magyaron rejtélyek városa néven fut ( ami egyébként baromság ha az ember figyelemmel követia sorozatot,nem véletlenül az a címe ami,de mind1) nagyon jó. Így lassan a 16ik részig megnézve a szálak kezdenek bonyolódni, nem egy olyan gagyi x-aktás story és talán nem is annyira klisé mint amitől féltem.
Relatív karakterek vannak benne, ami elsőre nem tűnik fel, de a gonosz bácsi sem feltétlen az, bár nagyon erősen antipatikus. Mondjuk spec én angolul nézem felirattal, úgy jobban átjönnek dolgok,de nem rossz a magyar szinkron sem, csak a címét hagyták volna meg.

Másik sorozat amit nézni szoktam az a Helyszínelők..de ez a másdoik évad egy nagy kalap.... úgyhogy nem érdemes rá szót vesztegetni.

jamm a Lost nem jutott eszembe a második évad veszettjó...végre beindul minden, nem az a lassú agytiprás lesz mint az elsőben :cool:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ynah 2006.03.24. 12:22-kor.
Kép
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Soroztok

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Hát én még a Rejtélyek városát nézem.. meg a Lost-ot néztem mí volt, de lesz újra...
Az iklyen Csacska anygyal, meg ez a Vadmacska... utálom.... az ilyen nyávogosakat.... vleeeeeeeeeeeeeee
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Rejtélyek városa: Még sosem sikerült egy részt sem végignéznem, valahogy mindig csak pár percet láttam belőle... Emlékeim azokból a percekből: Erőteljes X-Akták beütés (ez jó)... ja és a kislány (Rose?) szinkronja SZÖRNYŰŰŰŰŰ...
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Dinkamailer érdemes belenézned szerintem. Az X aktás beütés hát...talán csak annyiból hogy idegen életformákról beszélünk benne, aztán kész. Más egyezés nem nagyon van. A kiscsaj szinkronja...hát igen..angolul nagyon jó... és Jesse is hangja is teljesen más..tipikus flegma kamaszhangja van...

Amit akartam írni,hogy még amit imádok sorozat az a Maffiózók, aminek nagyon nagyon várom már a legújabb évadját....
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Pedig Rose hangja ari. Ugyanaz mint Rinnek az Inuban.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én is elkezdtem nézni a Rejtélyek városát, de valahogy már annyira nem tud izgatni, totál meguntam az egészet. Van egy-pár rázósabb jelenet, oszt heló. Amúgy semmi különleges. Nem tud lekötni...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Én a Rejtélyek városának megnéztem másfél részét, és megállapítottam, hogy nem csoda hogy agyonreklámozzák, mert borzalmasan unalmas...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Persze mert egy-két rész után biztosan ki lehet állítani véleményt egy sorozatról. Nekem bejön,mert olyan mint egy pár anime amit végignéztem...kicsit több rész kell ahhoz hogy összeálljon a kép és megérts olyan összefüggéseket amik az első részekben sehol nincsenek még.... bírom a véleményalkotások felszinességét itt a fórumon néha. Beír az ember egy sorozatot amit szeret és másoknak annyiból áll ki a hozzászólása hogy lefikázzák. ha nem értessz valamit vagy unod az nem feltétlen a sorozat hibája mert speciel ebben szerintem az alkotók pont megfelelő mértékben mértek minden hozzátevőt néha valami más hiányzik...lehet hogy éppen belőled.
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

[OFF]
Kon-san, ne haragudj, de nem gondolod, hogy kicsit túlzás így lereagálnod a dolgot?? Nem valamelyik hozzátartozódat szidtuk, csak egy szerencsétlen TV-sorozatról írkálunk... Arról nem is beszélve, hogy nem értem miért felületes valaki azért, mert 1,5 rész után azt mondja, hogy valami unalmas... Olyan nincs, hogy más az ízlése??? Neked tetszik, rendben... de másnak is muszáj? Akik kritizálták nem azt mondták, hogy szar, hanem azt, hogy unalmas... azt hiszem az utóbbit 1,5 rész alapján is el tudja dönteni az ember... Nem értessz vele egyet. Rendben... de ezért még nem kell senkit sértegetni...
[/ON]
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Már nem azért de ha van valaki, akkor én nem szoktam 1 rész után véleményt írni! Most körülbelül úgy állítasz be mint aki mást se csinál! Kivételes, hogy most leírtam, hogy ez az első két rész iszonyat unalmas volt a számomra, és nem vett rá hogy továbbnézzem. Egyszer beírtam, most mi ezzel a probléma? :mad:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
SuMMeR
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2006.02.21. 22:17

Hozzászólás Szerző: SuMMeR »

Ha egy sorozat 2-3 rész után már nem tudja a képernyő előtt tartani a nézőket (vagy legalábbis a nagy részüket), akkor ott a sorozattal van a baj. Én például eddig (múlt hétig) néztem az Invasion-t, de kb itt lett nekem is elegem belőle, nekem nem éri meg az az óra az életemből erre. :wink:

Egyébként valószínűleg nem az én véleményem a mérvadó sorozatok témában, nekem például a Lost se tetszett, azt is kb 5 részig néztem. :oops:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Engem soha nem tudtam lekotni a sorozatok..ugy ertem nem szeretem amikor huznak-halasztanak vmit (en csak a Knight Riderrel tudok peldakat hozni - hervaszto, de ez van - amikor a K.A.R.R.-t behoztak a kepbe, az mar nagyon nem tetszett kisebb koromban..)
Najo, azert van kivetel pl imadtam a Paula es Paulina-t, de azt kiskori botlasnak tudom be, a masik meg a Szex es New York, amit viszont tobbszor is vegigneztem..meg a Vegtelen hatarok, ami a TV3on ment meg regen..
de pl a Lost-bol egyetlen reszt sem lattam, el nem tudnam kepzelni h odaragasszon a kepernyo ele..tovabba a reality show-k sem, meg semmi hasonlo..
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Lost nem volt rossz, de a 2. évad jobb.

Rejtélyek városa első pár része arról szól, hogy megísmered a szereplőket,meg sok rejtély feltünik. De a 9. résztől nagyon izgalmassá válik. Amerikában onnantól lett nagy a nézettsége. Első 8 részt ott se tartották még nagyra. És szerintem egy sorozatról az összes rész után lehet véleményt mondani. Animéknél is előfordul, hogy az első pár rész még nem jó, de a végére meg mégis kedvenc lesz.

PL a nagymamám is megnézett belőle egy előzetest és azt mondta rá, hogy rossz, pedig abból még semmise derül ki.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nem reagáltam túl. Ennyi erővel egyébként akár rólam is mondhattok véleményt egy-két találkozás után úgy hogy egy szót sem beszéltünk. Sértegetni meg nem sértegettem senkit, ha igen elnézést nem vagyok hozzászokva a törékeny lelkű olvasókhoz,elnézést kérek...

Lost is a 2 évadtól indult be...nekem nagyon tetszik ez a második évad, itt a dokibácsi már nem olyan hajjhdemenővagyok és a többiek is kezdenek átmenni mintapolgárból emberré. Az invasion meg a 10 rész után kezd izgalmas lenni, onnan kezdtem észrevenni magamon hogy szimpatikus néha az Underlay??? :weh:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nem szeretem az élőszereplős sorozatokat lol... Egyet nézek és az az Invasion ami egész türhető...csak néha elfelejtem megnézni ^^''
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, hagy ne mondjam, van egy sorozat, amitől viszont szabályosan sikítok, és rohanok el a TV elől: Született feleségek. XDD LOL 10 percet nem bírok belőle megnézni, egyszerűen hatalmas zöldségnek találom az egészet... Ja, és a legszebb, hogy elvileg az emberismeret és etika nevű óránkra meg kellene nézni, hogy ott etikai szempontból elemzgessük (ennél hülyébb feladatot ki se találhattunk volna). Kezd egy kicsit az agyamra menni, hogy a TV-ben ennyi bárgyú sorozatot adnak le... Ennél talán csak a Győzike megy még tovább... Ja, és persze ezek főműsoridőben vannak, és ahelyett, hogy valami értelmes műsort adnának, ilyenekkel szórakoztatják a közönséget. Néha gratulálni tudok, hogy milyen hülyeségre vevő az emberiség... >.>
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat azert szvsz a Gyozike-t alulmulni meg ennek sem sikerult.. :drop:
En a Baratok kozt-tol rohanok el a tv elol..az elejen meg neha bele birtam nezni, de most mar vhogy nem megy.. :?
(elnezest mindenkitol aki szereti..)
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

A született feleségek sztem néha tök poénos tud lenni. Erről az etika... óráról nekem a média órák jutnak eszembe ahol olyan nézhetetlen filmeket kellett megnézni, mint a szegénylegéynek vagy a szerelem (bocs ha ezzel beletapostam volna vki lelkébe), meg a barátok közt-öt is kellett néha elemezgetni. Azt mondjuk néztem is kb. ezervalahanyadik részig, csak aztán berakták elé a VV-t. Azóta csak ERt nézek az éRTeLen meg F1et.
Kép
Avatar
shuichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.04.09. 17:02
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shuichi »

ÁÁh a szüli felik a legjobb minden részét láttam ...:D annyira jóóóóóóóóóó
Az élet egy játék, de nagyon jó a grafikája!
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

izé... ez a szüli felik ez miez? Légyszives valaki mondja el, hogy mint egyszerű földi halandó megértsem én is.
Anyway, az egyetlen sorozat ami elé ritkán lepakolom magamat az a Vészhelyzet még mindig. Carter doki rulz.
Kép
Válasz küldése