Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Nekem Ross doki volt a kedvencem... aztán Carrey meg Green... Romano meg olyan rohadtul szemét tud néha lenni és olyan tenyérbemászóan ellenszenves a nézése, hogy őt meg azért szeretem... magát a sorozatot azt hiszem, soha nem fogom megunni, nem nézek meg minden egyes részt, mint tizenX-éves koromban, de jó néha leülni a tévé elé és nézni...
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Nekem a sorozat nagyon tetszik és a kedvencem. Minden szereplőt nagyon bírok, kivéve akit nem. Na mindegy az a lényeg, hogy mindíg nézem a sorozatot és nagyon szeretem.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Miröl beszélsz?
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Konomi írta:Miröl beszélsz?
Vészhelyzet. Már ha nem tudnád.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

SZEL írta:Nekem a sorozat nagyon tetszik és a kedvencem. Minden szereplőt nagyon bírok, kivéve akit nem. Na mindegy az a lényeg, hogy mindíg nézem a sorozatot és nagyon szeretem.
Na ne... Miért, van movie is? már ha az első mondatodból indulok ki...
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Huh, én pedig nagyon hiányolom kedvenc sorozatomat, a Boszorkánykardot! És azt vajon mikor fogják folytatni???
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Az angel-t imádtam csak abbahagyták mikor angel egy szép koporsóba a víz alá került!! HEHE A buffy szerintem jóval rosszab és gyengébb. A sabrina az pedig tök jó. Utáltam Romanót:) Megy aze Elit alakulat az m1-en nézze mindenki!! A legjobb háborús sorozat..persze nem is tudok más háborús sorozatról :LOL:
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Megvan DVD-n a The Lost World - Kezdetek (olcsó volt XD ... nem hagyhattam ki a lehetőséget hogy meg ne nézzem eredetiben :dirr:), kis egész estét mozi két részből... kicsit fura volt őket angolul hallani O__________o az X-fileson kívül sajna még sorozatot eredetiben nem láttam...
Nem tudom miért nem tudják szombatok vetíteni a Farm ahol élünket... annyira jó kis sorozat... hétköznap is van pár gárgyú beszlgetőműsor amik helyett betehetnék... mondjuk akkor nem tudnám nézni :(
Ki emlékszik arra a sorozatra... ami.... öööö... nem tudom pontosan miről szól, csak arra emlékszek, hogy egy vándor szerepelt benne a lovával (???? és talán amúgy napjainkban játszódott (??????)) meg a figurának Vas (Vass?) Gábor adta a hangját... XDDDD erre csak azért emlékszek, mert imádtam a hangját :D *most már nem annyira* ha valaki tudna segíteni megköszönném :)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A Farm ahol élünket én is imádtam...elkezdhetnék mégegyszer...de jó is lenne :neutral: Egy ember a lován mai korban...háát én nem tudom sry
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Farm, ahol élünk? Hát úristen, arra még emlékszik valaki? ^^ egészen meghatódom :) imádtam az egészet, a könyveket meg mindent.. pedig én akkor még egészen kicsi voltam..
Néztem Angel-t is, de engem valamiért Buffy mindig idegesített.. meg Vészhelyzet, Harmadik műszak, Sírhant művek, Sex and the City, OC...sorozatmániás vagyok, lőjetek le :sniper:
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Néztem Angel-t is, de engem valamiért Buffy mindig idegesített..
Na látod, rám ez épp fordítva áll.
Piracy is charity.
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

kukurbuki írta:
Néztem Angel-t is, de engem valamiért Buffy mindig idegesített..
Na látod, rám ez épp fordítva áll.
Szexuális hovatartozás kérdése az egész. Angel jobb sorozat, Buffy jobb bőr. :lol: (Willow jobb. ^__^)
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Zelmor írta: Angel jobb sorozat, Buffy jobb bőr. :lol: (Willow jobb. ^__^)
ha már "bőr-kérdést" akarsz belőle csinálni, Willow csaja sokkal megnyerőbb volt :roll:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Farm,ahol élünk sorozatot én is néztem régen és szívesen megnézném újra.

Mostanában csak a Barátok köztöt,Medicoptert és a Szeress mostot nézem.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

kawai neko írta:
Zelmor írta: Angel jobb sorozat, Buffy jobb bőr. :lol: (Willow jobb. ^__^)
ha már "bőr-kérdést" akarsz belőle csinálni, Willow csaja sokkal megnyerőbb volt :roll:
Faith és Cordelia. :!:
Piracy is charity.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Elhaym írta:A Farm,ahol élünk sorozatot én is néztem régen és szívesen megnézném újra.

Mostanában csak a Barátok köztöt,Medicoptert és a Szeress mostot nézem.
A Szeress most egy akkora marhasá, hogy az nem kifejezés... Magy vészhelyzet, mi? Heh... Akkor is az amerikai Vészhelyzet a király! Az legalább nem egy hülye szappanopera...
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Az legalább nem egy hülye szappanopera...
Szerintem de.
Bár kétségtelenül sokkal profibb kivitel.
Piracy is charity.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Narumi írta:
A Szeress most egy akkora marhasá, hogy az nem kifejezés... Magy vészhelyzet, mi? Heh... Akkor is az amerikai Vészhelyzet a király! Az legalább nem egy hülye szappanopera...
Te összekevered.A jóban rosszban a korház sorozat és az tényleg nagyon rossz.
A Szeress Most! egy 80 részes romantikus sorozat.
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Mi volt annak a sorozatnak a cime ami asszem a TV2n ment és bringás zsaruk voltak benne? Ilyen tengerparti szánsájn helyen játszódott.
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

DeluksZ írta:Mi volt annak a sorozatnak a cime ami asszem a TV2n ment és bringás zsaruk voltak benne? Ilyen tengerparti szánsájn helyen játszódott.
pacifik blue

én az igazságosztót csíptem régen, aztán az alias is jó volt,

viszont örülnék ha esteleg valaki tudná annak a soroztatnak a címét, amiben egy halott csávó visszajött a földre annak a fejében hoyg visszaküldje a lelkét a pokolból kiszabadult rossztevőknek...tele volt tetoválva a teste az ő jelükkel és amikor visszaküldött egyet, eltűnt róla a jel...
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerintem a Barátok köztnek nincs béna története.Meg Berényi Miki jól is néz ki. :D Bár azért az anime pasik jobbak. :D
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

jajj Kés/alattot is nagyon szeretem... kár, hogy most nincs :cry: viszont legyünk pozitívak: van Sírhant művek.
egyik oszttárs szokta mondani, ha megkérdezik tőle:
-Te meddig nézted a BK-t?
-Berényi Zoli haláláig XD (namost ez nekem nem jelentett sokat, szóval azok számára, akik hasoncipőben járnak, elmondom, hogy ő -állítások szerint- kb az első öt percben meghalt)
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Barátok köztnél az első évben még nem jól játszottak a szereplők,ezért akik akkor belenéztek,el is döntötték,hogy ez nem jó.
De akik később kapcsolódtak a történetbe,azoknak már jó lett a sorozat.Én is a második évadtól nézem.Az első évadot utólag láttam,amikor ísmételték.

És mivel a sorozat vacsora ídőben van,így az egész család nézi. :D

Én nem nagyon nézem a tv-t.Hétköznap csak a Barátok köztöt,szombaton a Szeress mostot,vasárnap meg a Inuyashát és a Medicoptert.

Nézitek a Medicopter sorozatot?

A régi sorozatok közül melyikeket néztétek?:Pl:Farm,ahol élünk,Váratlan utazás,Kalandos nyár,Második csók.
Gyerekkoromban ezeket szerettem.
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

Elhaym írta: A régi sorozatok közül melyikeket néztétek?:Pl:Farm,ahol élünk,Váratlan utazás,Kalandos nyár,Második csók.
Gyerekkoromban ezeket szerettem.
Az összes francia tinisorozatot néztem :mosoly: de én akkor még egész kicsi voltam, szóval csak néztem hogy juuj azok szájonpuszizkodnak meg minden :D Első csók, Második csók, H és a fiúk, meg talán pont az a Váratlan utazás mikor a nyarukról szól nemtom de azt is néztem, a többit fenn írtam.. aztán pár év múlva elkezdték vmelyiket ismételni és szabályosan szégyelltem magam h én ezeket néztem régen :oops:
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

A váratlan utazás az egy kiscsajról szól, aki a rokonaihoz költözik valamiért, de már nem emléxem miért (talán megárvul). Nagymutterom szerette, így én is láttam jópár részt, de már semmire sem emléxem belőle.

Francia ifjúsági sorozatokat mi is néztünk tesómmal régen. Mentségemre szóljon, hogy még tíz éves sem voltam.

Kedvec sorozatom főszereplőjét most betettem avatarnak.
Piracy is charity.
Válasz küldése