Sorozatok

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Újrakezdték a South Parkot a kúlon.
Piracy is charity.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nem tom ide tartozik-e(Szinte biztos) De az én kedvenc sorozatom: Anime témában: Videogirl AI..
Nem Anime témában meg:Neve senki (Frankó öszeeskűvés elméletek...)

Ez az én véleményem....Ja meg még az ilyen G-kategóriás komédiák mint a Star Trek is bejön néha napján 3 Sör után.(Lehet belémkötni.)

A betty-t meg azért nem nézem MERT.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Hellóka! ::jhihi::

Eleinte a viasat3-on néztem a Star Trek voyagert... Már rég volt, de nem is előlről láttam és nem is néztem végig...
De az elején kellene kezdenem... Szóval az első olyan sorozat, ami megfogott a Sliders volt, még mikor először adták. Nagyon szerettem. -Mostmár nem tetszett úgy-
/Aztán persze ott voltak az anime sorozatok, mint a Dragon Ball, vagy Sailor Moon-lehet ezek nem igazán számítanak sorozatnak- az a mese délután jó volt... :D /

És aztán jött az igazi, a valóban kedvenc sorozatom az Angel című sorozat. :D :taps: ::daisuki:: Eleinte a bemutatóból úgy gondoltam, hogy hülyeség, de aztán megnéztem egy részt, és megtetszett. Már vagy háromszor négyszer végig néztem, igaz az elejéről nem látam egy jó pár részt. :( Igaz, hogy Angel szerepelt a Buffy-a vámpírok réme sorozatban is, de én azt nem szeretem, az a sorozat nekem kissé gagyi-már bocsika a rajongóktól-de nekem nem tetszik, az Angel sztem sokkal értelmesebb. A sorozat nagyon jó ::sugoi:: , de már jó ideje nem folytatják, lehet,hogy nem vették meg a következő részeket ::bawl:: , az elég ciki, mert egy igen izgalmas résznél szakadt vége, és azóta folyton csak ismételgetnek... :cry:
Úristen :hammer: a Vészhelyzetet kihagytam! Pedig már az első sorozat óta nézzem. Azt is szeretem és még mindig a rabja vagyok. :D

Mostanra maradt a Vészhelyzet és az a+-on (/+) az anime sorozatok, konkrétan márcsak az Inuyashát nézem, mivel a Slayers véget ért. Ja, és persze a Blue-t, meg a szellemfiút... Szóval nem nőttem teljesen hozzá a TV-hez. :-P :D


Bye ::hehe:: ::jhihi::
Kép
t-motion
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2005.02.25. 15:17
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: t-motion »

Szóval akit érdekel és aki tudja az május 28.-tól ismét nézheti:

Digimon 2
Tele 5 (Német TV, parabolás vétel)
Szombat és Vasárnap 19:15, 19:45
----------------------------------------------------------------------
Dragonball Z
Tele 5
Szombat és Vasárnap 20:15, 20:45, (21:15)

A Tele 5 egy német TV, parabolás vétellel lehet fogni, kábelen nem megy(vagyis nem hiszem)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Mostanában nagyon izgalmasak a Medicopter részek és nagyon jók a zenék.:)
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Folytatták az Angelt! Folytatták az Angelt! :tánc: :tánc: :sing:
Csak kár, hogy későn vettem észre, minimum 2-3-4 rész már lement. Tök jó! Csak kár, hogy egyes magyarhangok megváltoztak, pl. Angel hangja már nem Német Kristóf :( ... de legalább folytatták...
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Én amiért táncra perdülhetek, hogy újabb részek mennek a Carnivale sorozatból!!! Yesss! Már epekedve vártam a folytatásokat! :D
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

XTea írta:Folytatták az Angelt! Folytatták az Angelt! :tánc: :tánc: :sing:
Dejó, hogy én ezt csak most vettem észre. ^^" Én is lemaradtam pár részről. ^^" Majd ismétlik. ^^" Remélem. ^^"
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Komolyan megy? Mert ugye ott fejezték be anno, hogy Angelt szépen leeresztették koporsóban a tneger mélyébe és a saját fia árulta el.. Remélem tényleg megy újra mert akkor MUSZÁLY továbbnéznem^^
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

Én anno a Sötét angyalt szerettem. Az de szuper sorozat volt! És máig nem láttam az utsó 5-6 részt... :cry:
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

ismeri valaki az Androméda cimű szöszenetet???igen?nem?nekem eléggé bejött 4 évadot végig láttam: a szinészi munka néha gyenge viszont a Nicsei faj miatt már érdemes nézni(génfejlesztett emberek külsö ismertetőjegyük az alkarból kilógó 3 csontpenge...)ennek a népnek ojan filozofiája van hogy csak na jobb mint a Borg...Az AXN-en lehet látni....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

j.e.h.u.t.y. írta:ismeri valaki az Androméda cimű szöszenetet???igen?nem?nekem eléggé bejött 4 évadot végig láttam: a szinészi munka néha gyenge viszont a Nicsei faj miatt már érdemes nézni(génfejlesztett emberek külsö ismertetőjegyük az alkarból kilógó 3 csontpenge...)ennek a népnek ojan filozofiája van hogy csak na jobb mint a Borg...Az AXN-en lehet látni....
Anno ment az m1-en, láttam pár részt, de avval egyet értek, hogy a nicsei faj volt az egyetlen "élvezhető" dolog benne. :neutral:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Én néztem a Dark Angelt, és az Andormedát is (utóbbit inkább az rtl2n, de arra már nem emlékszem ^^"). Nekem mind2 teccett XD Mondjuk az elején kissé fura volt Herkules bácsi az űrben O.o
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Nem nagyok sorozatot, tv-t se igazán, de azért van pár kedvencem :) pl:
Miért éppen Alaszka? , Minden lében kétkanál (The Persuaders) Ismeri vki őket?
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Yui írta:Nem nagyok sorozatot, tv-t se igazán, de azért van pár kedvencem :) pl:
Miért éppen Alaszka? , Minden lében kétkanál (The Persuaders) Ismeri vki őket?
Miért éppen Alaszkát én is szivesen néztem annak idején... :) jó kis sorozat volt, habár nekem úgy rémlik, hogy a vége olyan befejezetlen lett...hmm, már nem emléxem tisztán. :weh:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Yui írta:Nem nagyok sorozatot, tv-t se igazán, de azért van pár kedvencem :) pl:
Miért éppen Alaszka? , Minden lében kétkanál (The Persuaders) Ismeri vki őket?
Miért éppen Alaszka? című sorozatot régen néztem.de az már 12 éve volt.
De Joelt és Christ nagyon bírtam.

Héten megint lesz Kalandos nyár és végre leadják végig.Meg júliús végén megint lesz Medicopter. :D
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Régen volt egy pár sorozat amit szívesen néztem... de ezektől a csöpögős, nyálas, limonádé sorozatoktól ki vagyok bukva...pl: Betti a csúnya lány, Édes dundi Valentína...stb...
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Shinji írta:pl: Betti a csúnya lány
lehet hogy csöpögős de nem rossz:) megvannak a sajátosságai..
Avatar
Ayumi-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2004.08.04. 18:02
Nem:
Tartózkodási hely: Key szemében tükröződöm

Hozzászólás Szerző: Ayumi-chan »

Csatlakozom Shinjihez. Az ilyenektől én is a plafonon tudtam lenni. Sorozatok hm.... régebben az X-akták meg a Sötét angyal volt az amit néztem. Most meg a Vészhelyzetet mást nem...
Kép
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Yui írta:Nem nagyok sorozatot, tv-t se igazán, de azért van pár kedvencem :) pl:
Miért éppen Alaszka? , Minden lében kétkanál (The Persuaders) Ismeri vki őket?
A Miért éppen Alaszka összes részét felvettem annyira tetszett. A Minden lében 2 kanál összes része megvan DVD-n :D

------

Kedvenc sorozataim az eddig emlitetteken kívül:
- Band of Brothers
- 24
- Végtelen Határok
- Stargate
- Smallville (bár azt már kicsit unom)
És mostanában probálkoztam meg a Battlestra Galacticaval és eddig nagyon tetszik :wink:
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Kerub írta: A Miért éppen Alaszka összes részét felvettem annyira tetszett. A Minden lében 2 kanál összes része megvan DVD-n :D

Ááá, te kis mázlista!! Segíts már nekem akkor egy kicsit, ha tudsz, hogy a szöszbe szerezhetném meg őket? :D Minden lében kétkanál nekem is van egy csomó, csak nem tudom összesen mennyi van?? :)
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Kalandos nyár sok év után is tetszik.

És jövőhéten végre feltudom venni a Medicopter 4.szériáját.
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Hát régen péntekenként [meg egy időben hétfőként] Dallasnézés volt a program... meg keddenként Vészhelyzet... mást én se nagyon néztem... ja, de. Van amit minden nap néztem, amikor megtehettem és ez a Jóbarátok ^^
Avatar
Kerub
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.07.21. 18:06
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kerub »

Yui írta:
Kerub írta: A Miért éppen Alaszka összes részét felvettem annyira tetszett. A Minden lében 2 kanál összes része megvan DVD-n :D

Ááá, te kis mázlista!! Segíts már nekem akkor egy kicsit, ha tudsz, hogy a szöszbe szerezhetném meg őket? :D Minden lében kétkanál nekem is van egy csomó, csak nem tudom összesen mennyi van?? :)
Minden lében 2 kanál újság melléklet volt kb egy fél éven keresztül havonta új részszel (DVD-vel). Miért éppen Alaszkát csak külföldröl tudsz rendelni: pl amazon.com
Avatar
Gendo
Profi
Profi
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2004.11.17. 18:39
Tartózkodási hely: Pápa
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gendo »

Hmm:
Favorit sorozat az X-Akták. Színtiszta top1 nálam :cool:

Nosztalgiának:
Anyámmal nagyon régen megnéztem egy elég sok részes sorozatot, ami Váratlan utazás néven futott...bár már régen volt lehet rosszul emlékszem.
Kép
Akkor...hol van az álmom? - Az a valóság folytatása.
És hol van a valóság? - Az álmod végén.
Válasz küldése