Kedvenc filmek

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Pár napja jutott eszembe... Face Off avagy Álarc.
Szerintem egy nagyon jó és izgalmas film, nemkispályás színészekkel. Mindig elfelejtem besorolni a kedvenceim közé....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Az Ál/arcot én is imádtam. Még videókazira is felvettük. Jó kis film nagyon, izgalmas is és meg kéne megint néznem mostanában. :P
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Interjú a vámpírral, Dirty Dancing 2, Túl az óperencián, Üvöltő szelek... Szeretem a romantikus vígjátékos filmeket is.
Avatar
kaminaga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.10.28. 11:17
Tartózkodási hely: Konoha:P
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kaminaga »

Kedvenc filmem örökre a Star wars marad. bár én más vagyok, mint a többiek... nekem a 1,2,3.rész jobben tetszik, mint a 4,5,6....:P Star wars forever!
,,Ez a világ vége játék nekem nem kell!"
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

kaminaga írta:Kedvenc filmem örökre a Star wars marad. bár én más vagyok, mint a többiek... nekem a 1,2,3.rész jobben tetszik, mint a 4,5,6....:P Star wars forever!
Én pont forditva vagyok :D nekem a klaszikus tetszik jobban, ennek még van hangulata. Meg amugy rengeteg kedvenc filmem van töbségük a nyolcvanas évekből való:
Mad Max , vissza a jövöbe, die hard, és hasonló trilógiák. Illetve Terence Hill korai western filmjeit imádom. :cool:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mitsu
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008.03.30. 15:34
Tartózkodási hely: egy basszusgitár(os) mellett

Hozzászólás Szerző: Mitsu »

Kill Bill 1 2
Blöff
Pulp Fiction
Battle Royale (akkorisakkoris a könyv az igazi...)
Bin-Jip
Surayukihime (őszintén...nem tudtam, hogy írják a fiolm elején mega feliratban így volt kiírva)

Hehh...Na most lehet röhögni az ízlésemen. :-P
Gazerock is not dead!
Avatar
Khaos
Profi
Profi
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2007.09.30. 22:36
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Khaos »

Postás
Farkasok Szövetsége
13. Harcos
Az Utosó Szamuráj
300
Mátrix tirlógia
Gűrűk Ura trilógia
Pofonok Földje

Én is szeretem Bud Spenceréket, főleg a westernekben, nomeg Jackie Chan korábbi filmjeit, és Bruce Lee klasszikusokat...
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Khaos írta:Farkasok Szövetsége
13. Harcos
300
Ezeket én is szeretem.
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: shizu »

Az Utolsó szamuráj számomra meglepően jó volt, pedig nem számítottam valami sokra, és mégis, nagyon megfogott. Meg kéne nézni újra.
Hát ha random ki akarok emelni pár kedvencet:
Komolyabb műfajokból: Dogville, Teljes napfogyatkozás, Dogma (igen, a Kevin Smith- féle, és igen, a komoly filmekhez sorolom, amellett, hogy rengeteget röhögtem is rajta), Pillangóhatás
Romantikás: Amelie csodálatos élete, Valmont, Büszkeség és balítélet (a sorozat), Igazából szerelem (minden karácsonykor megnézem :dirr:), Csodálatos Júlia...
Vígjátékos: Indul a bakterház, Üvegtigrisek, Clerks2, Mallrats, Forró rágógumik :dirr:
Ja, és még szeretem a James Dean- , és Leonardo DiCaprio- filmeket (nem csak a Titanic van ám...), Johnny Deppet meg imádom, bármilyen sz*rban játszik ::jsmile::
Nagyjából ennyi, biztos sokmindent kihagytam :cool:
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Nekem három nagy kedvencem van:
Kurosawától kettő: A hét szamuráj és Álmok
Jim Jarmusch: Kávé és cigaretta

Mindhárom elég jó ahhoz, hogy számtalanszor megnézzem újra és újra.
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Kill Bill 1 2
Pulp Fiction
Zombieland
Forrest Gump
Gyalog Galopp (Ez az egyike azon kevés filmeknek, melyeket magyarul láttam. Nagyon jó a szinkron.)
22 évente a sötétség
és még sok más
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: Andro »

- Johnny Depp filmek
- Kurosawa filmek
- Bud Spencer - Terence Hill filmek
- régi Jackie Chan filmek
- Gyalog galopp
- Jöttünk, láttunk, visszamennénk 1-2.
- Ágygömb és seprűnyél
- Oz, a csodák csodája
- 1984
- Gyűrűk Ura trilógia


Asszem ezek.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Na jó, fogalmam sincs, hol lenne ez ontopic, de szerintem itt elfér. :D
Most volt a Macskafogó bemutatójának 30 éves évfordulója, és mik derültek ki a készítőktől! :D Mondjuk gyorsan kikerestem, és nekem még azóta is rubinnak tűnik, de örömmel elhiszem ezt a poént a rendezőnek. :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Na jó, fogalmam sincs, hol lenne ez ontopic, de szerintem itt elfér. :D
Most volt a Macskafogó bemutatójának 30 éves évfordulója, és mik derültek ki a készítőktől! :D Mondjuk gyorsan kikerestem, és nekem még azóta is rubinnak tűnik, de örömmel elhiszem ezt a poént a rendezőnek. :D
Én most lusta voltam újranézni az említett jelenetet, viszont az tény, hogy így végre értelmet nyert számomra. XD Szal már gyerekként sem igazán tudtam hová tenni azt a jelenetet, nem értettem, hogy ettől most meg kéne ijedni/döbbenni, vagy úgy mit? (Ezek szerint röhögni kellett volna rajta, csak éppen a nézők 90%-a nem értette az utalást. XD) Egyébként én is azt hittem, hogy rubin, ami passzolt is volna a dúsgazdag Mr. Teufel-hez, szóval presztízsnek teljesen oké lett volna, viszont pont ez az, hogy ha amúgy sem látja senki soha, mert szemfedővel takarod, akkor sok értelme nincsen. XD Végül arra jutottam, hogy mivel ez azért még mindig részben egy gyerekfilm és egy sötéten ásító szemgödör túl ijesztő lenne a kisebbeknek, ezért "cenzúra" gyanánt találták ki, hogy legyen ott valami cucc és Teufel stílusa miatt végül egy drágakő lett. XD
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Kedvenc filmek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Fritzhez annyit tennék hozzá, hogy a karakterdizájner Maros Zoltán ehhez a karakterhez egy SS-tisztet vett alapul. Nem kimondottan egy bizonyos tisztet, mindösszesen elképzelte, hogy ha a macskák SS tisztek volnának akkor hogyan néznének ki. Így született Fritz Teufel akinek ugye németes a neve, míg a főnökének olaszos.
Illetve még annyit, hogy Ternovoszky ennél kicsit véresebbre akarta venni a dolgot. Példú amikor aktív csapatépítést folytat Safranekkel akkor az ajtó alatt vér folyt volna ki. Hogy ez még sem így lett azt az amerikai tanácsadóknak köszönhetjük. De gondolom annyi erőszakot-durvasságot belecsempésztek, hogy Fritz szeme ilyen trükkös legyen.

Végén pedig egy kis trailer:
https://vimeo.com/185161820
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Válasz küldése