Kedvenc filmek

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Philionel
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2005.02.11. 08:14

Hozzászólás Szerző: Philionel »

Aki úgy érzi, hogy vígjátékok terén is kellően tágtűrésű: Kung Pow - 2002, amerikai - hon-kongi film R.: Steve Oedekerk ::frog::
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Kedvenc filmek.... hmmmmmm...
Harry Potter 1; a 2, 3 már kevésbé...
Gyűrűk Ura Trilógia
Karib tenger Kalózai
A holló 1
Armageddon
Ha eljön Jo Black (Ayase szerint "Ha eljön Terry Black...")
és a régi Bud Spencer és Terence Hill-es filmek^^
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Én a Harry Potter fimeket sose bírtam... Amikor néztem a 3. részt a moziban, ott nyöszörögtem a székben... :dirr:
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Nekem is sok kedvencem van..
Örök legnagyobb kedvenc a Vissza a jövőbe trilógia! ::daisuki:: ::daisuki::
Aztán nagyon szeretem még az 5dik elemet, a GYU trilógiát és a Star Wars-t. (főleg a "régi" trilógiát...Az újban nem igazán érzem a régi filinget :cry: :cry: ) Ja, meg az Oscart is bírom! :dirr: :dirr:
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ami-chan írta:Ja, meg az Oscart is bírom! :dirr: :dirr:
A Silvester Stalonne-s (tuti, rosszul írom)? Azt én is bírom. Láttam angolul, de nekem spec. magyarul jobban tetszik.
Még kedvenceim közé tartozik a Charlie Angyalai 2. (A régi sorozatot - ami teljesen más - is nagyon szeretem!) Akciós extra változatos DVD rules. Ezt még anno Sora-val és Mero-val láttam, asszem magyarul. Mindenesetre mostmár ezt is inkább angolul nézem. ^^"
Ja, és új kedvenc a Karib-tenger kalózai (tudom, hogy borzalmasan le vagyok maradva). És nem akarok második részt. >.< Ja, és ez is angolul jó sztem. ^^
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Sister Tenshi írta:
Ami-chan írta:Ja, meg az Oscart is bírom! :dirr: :dirr:
Láttam angolul, de nekem spec. magyarul jobban tetszik.
tényleg azt kihagytam!!^^ azt én is jobban szeretem magyarul^^
Avatar
zline
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2005.03.17. 11:48
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Gödöllő, egyszer itt- egyszer ott :)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zline »

K@e-chan írta:a régi Bud Spencer és Terence Hill-es filmek^^
egyet értek. nekem is bejönnek. mindig megnézem ha megy a TV-ben.
és most már egyre többet röhögök rajtuk.
+ minden Leslie Nielsen-es film. azokon is megszakadok ::japhaha::
Kép
Avatar
Midoo
Profi
Profi
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2005.04.20. 15:32

Hozzászólás Szerző: Midoo »

X-MEN filmek, S Club - Seeing Double (Dupla Hatos), Winning London
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Hellóka! ::jhihi::

Nálam az abszolút NO.1 a Gyűrűk Ura ::daisuki:: , a három rész egyszerre :-P Jó, persze van azért sorrendem is.
Aztán a GYU-t követi a Karib tenger kalózai! :D ÉLjen Johnny Depp ::daisuki:: !! No és persze Orlando Bloom is. ::jblush2:: !! Szerintem ezek nagyon jó filmek, s egyesekkel ellentétben én nagyon örülök, hogy humorral is megszórták a Karibot! Szerintem nagyon jóra sikeredett! ::sugoi:: Kíváncsi vagyok a 2 részre, remélem nem rontják el.
Aztán ott van még Az Álmos völgy legendája, az is jó film, s az Ollókezű Edwardra is nagyon kíváncsi lennék, de a TK-kban nincs meg, legalábbis ahol voltunk...
Horror filmek közül szerintem-amit eddig láttam-a pálmát egyértelműen a Kör viszi. Jó volt, félelmetes... De nem merném meg nézni a 2. részét, bár a japán verziójára kíváncsi vagyok.
Aztán ott vannak még a Harry Potteres filmek, bár mindenki azt mondja, hogy a könyv ezerszer, milliószor jobb-én még nem olvastam,s lehet hogy ezért tetszenek a filmek-és akik olvasták a könyvet, az nem szereti a HP filmeket.
A Gladiátor is nagyon jó film:-)
S egyébként míg nem jött be a GYU addig a Múmia volt a kedvencem.
Vígjáték terén a Kőbunkó nagyon jó Pauly Shore-ral, Sean Astin-nal, és Brandon Fraserrel. Első megnézésre tényleg gurulni lehetett a röhögéstől :gurul:.
Mese terén most a Némo nyomában tetszik, persze sok Disney-s mese van, ami jó. És persze a Chihiro szellemországban ::daisuki:: Úgy sajnálom, hogy nem láthattam moziban... :(
Sci-fik közül pedig az Alienek!:-) Főleg a Bolygó neve halál. :D


Meg persze sok más is. ::japsmil::

Üdv ::jhihi::

-----

Affene tiszta hülye vagyok! :hee:

Kihagytam a Willow-ot! Pedig már kiskorom óta imádom azt a filmet! ::daisuki:: És a véleményem most sem változott róla, nem úgy, mint mondjuk a Végtelen történet esetében, azt nagyon szerettem, mikor kicsi voltam, mostmeg... Már nem látom olyan jónak. Egyébként tudna nekem valaki segíteni? Az első részből tudja valaki, hogy a farkast hogy is hívják? Folyton elfelejtem a nevét... ::jhuh::
És a harc az Endor bolygón is nagyon aranyos. Főleg Fürge... asszem így hívják azt a gyors lábú teremtményt, vagy nem...nemtom... Mindegy, a lényeg, hogy az is sokkal jobban tetszett, míg kicsi voltam.

Meg még a Fantasztikus labirintus is jó, és a Holnapután is :D

Ja, és akció filmek közül a Die hard 3 tetszik nagyon.


...Ennyi jut eszembe...
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Willow és Harc az Endor bolygón: két gyerekkori kedvencem! :D
A szörnyes filmek világában az Alien-ek (szintén Bolygó neve halál) és a Predator 1. a No.1 nálam.
Történelmi témában: Gladiator és Spartacus ( a jó öreg Kirk Douglas az igazi) és a Ben Hur.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

jut eszembe, amit kihagytam, pedig fantasztikus:

Rosencrantz és Guildenstern halott^^
ritka eset, de a film sokkal jobban tetszett a drámánál (igaz, hogy az iró csinálta a filmet is, talán ezért)
a kérdésjátékot ki is próbáltuk néhány alkalommal ^___^
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Kaen írta:jut eszembe, amit kihagytam, pedig fantasztikus:

Rosencrantz és Guildenstern halott^^
ritka eset, de a film sokkal jobban tetszett a drámánál (igaz, hogy az iró csinálta a filmet is, talán ezért)
a kérdésjátékot ki is próbáltuk néhány alkalommal ^___^
Végre még valaki!!!! Imádom azt a filmet! "Legjobbarátommal" közös kedvenc filmünk, és kérdésjátékot mi is játszottunk :D

[ED] a "picasso életével" hogy állsz?
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Nagyon-nagy kedvenc filmem lett, amit barátomék készítettek médiára egy Örkény egypercesből! XD És nekünk is kell majd készíteni, de mi Tartuffe-ből csinálunk horrort... XD
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Most elképzeltem :dirr: :dirr: :dirr: Aztán majd megmutatni :D.

HP4 trailer? Megkukkantom :)
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Kaen
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2004.09.02. 14:09
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kaen »

Fenyx: még nem, de ha már ilyen jó az ízlésed, lehet, hogy utánanézek :wink:
"Nem a dolgok lépnek be a tudatba, hanem az a mód, ahogyan hozzájuk viszonyulunk..."
Nietzsche
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Mégse Tartuffe-horrort csináltunk, hanem paródiát. XD De szerintem így is állati jó lett. Legalább a forgatást élveztük. XD Amúgy az ilyen egyéni készítésű filmek szerintem néha sokkal jobbak, mint amiket így normálisan készítenek. Nem biztos, hogy minőségre is jó, de többet lehet rajta röhögni. Legalább magadon. :D
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan írta:Willow és Harc az Endor bolygón: két gyerekkori kedvencem! :D
A szörnyes filmek világában az Alien-ek (szintén Bolygó neve halál) és a Predator 1. a No.1 nálam.
Történelmi témában: Gladiator és Spartacus ( a jó öreg Kirk Douglas az igazi) és a Ben Hur.
Igen nekem is gyerekkori kedvencek voltak. De a Willow az még most is nagy kedvenc! :D Med Martigen... vagy hogy is kell írni a nevét... :cool: Imádom. Tök jó, hogy Val Kilmer játszotta. Jól áll neki a hosszú haj. :D
Akkor a bolygó neve halál terén egyetértünk... de a predátornál, azt hiszem nekem a 2. része teteszett jobban... de már rég láttam, főleg az 1. részt, úgyhogy nem vennék rá mérget. :roll:
Jaja! Gladiátor :D ! Tudtam, hogy kihagytam még valamit...
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Willow & Endor: ööö, rosszul fogalmaztam => még most is kedvencek! :D
Kilmernek pedig tényleg nagyon jól állt a szerep!
A Predator 1.-ben Arnie szerepelt+az egész Conta Mana dzsungelében játszódott, a 2. pedig Los Angelesben+ Danny Glover főszereplésével.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan:
A Predator 1.-ben Arnie szerepelt+az egész Conta Mana dzsungelében játszódott, a 2. pedig Los Angelesben+ Danny Glover főszereplésével.
Igen, igen ezekre én is emlékszem, csak a film nem rémlik annyira, hogy el tudjam dönteni, melyik is volt a jobb. A 2. részből több minden rémlik, mint az 1.-ből, ez lehet, hogy emiatt látom most jobbnak a 2.-at, de persze, lehet, ha látnám megint a két részt, akkor változna a véleményem... :roll:


Na, és ha az Endor, meg a Willow is nagy kedvenc, akkor biztosan vannak kedvenc jeleneteid. Megkérdezhetem, hogy melyek azok? :D Egyébként te vagy az első, akiről tudom, ismeri a Harc az Endor bolygónt.
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

XTea írta:Na, és ha az Endor, meg a Willow is nagy kedvenc, akkor biztosan vannak kedvenc jeleneteid. Megkérdezhetem, hogy melyek azok? :D Egyébként te vagy az első, akiről tudom, ismeri a Harc az Endor bolygónt.
Kedvencek? Huh, pl. az Endorból már a kezdés: a csata az ewokkok falujában és a menekülés, Noah-t is imádtam, vagy a az uccsó jelenetek: menekülés a várból, majd a harc Noah hajója körül. Neked? :wink:
Willowból amikor Madmartigan megjelenik (meg úgy általában a jelenetei). :-P
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Morigan írta: Kedvencek? Huh, pl. az Endorból már a kezdés: a csata az ewokkok falujában és a menekülés, Noah-t is imádtam, vagy a az uccsó jelenetek: menekülés a várból, majd a harc Noah hajója körül. Neked? :wink:
Willowból amikor Madmartigan megjelenik (meg úgy általában a jelenetei). :-P
Sajna a Harc az Endor bolygót már rég láttam, de ezek a jelenetek tényleg jók. Kedvenc jelenetet nem tudok ebből mondani, de Fürgét nagyon szeretem benne-azt hiszem így hívják... Meg persze a többi maci szerű lényt is, sajna nem tudom a nevük :oops:
Willow: Igen egyet kell értenem veled, mivel imádom Madmartigent így minden jelenet a kedvencem, amiben benne van :-P :oops: . Na, jó azért akadnak kiemelkedőek is, mint pl. Mikor a várban a jégkockává fagyott katonák között küzd, és szembe fordul a haddal, ami ellenük jön, azok meg látván a háta mögött feljövő sárkányt elrohannak, Madmartigen meg azt hiszi, hogy tőle ijedtek be, aztán mikor rájön, hogy mi is volt az oka, kirohan az ellenség sorai közé :D Nagyon nagy. Aztán meg észbe kap és vissza siet. :D Meg azt is nagyon szeretem, mikor a manó beszórja a szerelmi porral, és beleszeret Szorsába, s amikor a gyereket kellene hoznia, akkor szerelmet vall neki, utána meg mikor csökken a hatása, és lebucskázik hólabdaként a ház falának és feltápászkodik, mikor mondja: "HOgy mit műveltem odafent?
Mire Willow: Kikelt belőled a költő. Szeretlek Szorsa! Te vagy a napom Szorsa!
Madmartigen: Szeretlek Szorsa? Gyűlölöm azt a nőt, vagy mégsem?..."
Jó persze az idézés közel sem pontos, de valahogy így volt. Nagyon bírom ezt is :D. De persze az egész filmet alapjáraton imádom, úgyhogy lényegében minden. :D
Kép
Avatar
Morigan
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 410
Csatlakozott: 2004.10.15. 10:30
Nem:
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

Hozzászólás Szerző: Morigan »

Fürge? Öööö, Usgyi volt a neve! :D Majdnem! :cool:
Willow: azok a jelenet tényleg baromi jók! A sárkányos vitte a pálmát nálam! :D
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Kedvenc film?
Forrest Gump. Tom Hanksnek rettenetesen jól állt az a szerep.
Az tetszik benne, hogy egyik pillanatban még nevetsz rajta, a másikban meg már sírni volna kedved. Nagyon eltalálták.
Avatar
Kevin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.06.13. 21:14
Tartózkodási hely: Tennis Court

Hozzászólás Szerző: Kevin »

Zsan írta:Kedvenc film?
Forrest Gump. Tom Hanksnek rettenetesen jól állt az a szerep.
Az tetszik benne, hogy egyik pillanatban még nevetsz rajta, a másikban meg már sírni volna kedved. Nagyon eltalálták.
Totalisan egyetertek, nekem is az lenne, illetve amit most lattam nemreg, honap vegefele jon ki DVD-n, "Wimbledon - Szerva itt, szerelem ott", bar azon csak nevetni lehet. :)
Válasz küldése