A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Aiko írta:Mindjárt kifejtem, hogy nekem miért jön be. Azért mert van egy rejtett éned, amit felfedezhetsz az Animax által. Igazából sokan, mint én, olyan társaságban örlődünk, ahol a többiek elnyomnak minket, engem megnyugtat, hogy a reklám is kivetkőzik önmagából :) és fellendíti az anime piacot
hm.. nekem semmi bajom a másik énemmel :P (az animefanos énemmel). ugyértve h a körülöttem levők legtöbben elfogadják. mondjuk vannak akik még lehurrogják mert azt hiszik h csak sima mesék, de amugy nem izgat :P ha nem nézik akkor csak szegényebbek maradnak :P én azt mondom :P szal ne hagyjátok h legyőzzön titeket a környezetetek !!! ANIME FOREVER!!!!!! :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Hát könnyű annak, aki körül sok olyan ember fordul meg, aki nagyon szereti az animéket, én néha azon kapom magam, hogy azt hallom, mit súgnak egymás füleibe a barátaim, mert japánul karatyolok, amik egyébként is csak nevek :). Azt bírom, mikor hülyének néznek, ennyi erről én is nézhetném őket, mert latin zenét hallgatnak, vagy számítógépen különféle játékot űznek... De hát Én én vagyok :)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ismerős... én amúgyis sokat dumálok és monologizálok de amikor animéről beszélek...ehhh..
Mellesleg tegnap mikor megvettem az egyik újságot voltbenne egy szééép féloldalas ANIMAX reklám. Előbb nemakartam elhinni hogy ITT ABBAN ILYESMIT lelek....szóval megy a falra :D
Kérdés: csak nekem nemment tegnap a magyar ANIMAX vagy másnak se?
Volt ez a vihar és egy pár csatorna teljesen kiment :( Köztük az animax is..
Nemtom, de remélem ma lesz animax...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Ayumie írta:Kérdés: csak nekem nemment tegnap a magyar ANIMAX vagy másnak se?
Volt ez a vihar és egy pár csatorna teljesen kiment :( Köztük az animax is..
Nemtom, de remélem ma lesz animax...
nemtom én 11 óra után kapcsoltam az animaxra és akkor ment.
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Nekem is! És megnéztem félszemmel a Paradise Kiss-t, miközben Vampire Knight Drama Cd-t hallgattam XD
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Aiko írta:Nekem is! És megnéztem félszemmel a Paradise Kiss-t, miközben Vampire Knight Drama Cd-t hallgattam XD
úgykell a kettőt egyszerre :D Kétszeres élvezet! :D :banan:
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Aiko írta:Hát könnyű annak, aki körül sok olyan ember fordul meg, aki nagyon szereti az animéket, én néha azon kapom magam, hogy azt hallom, mit súgnak egymás füleibe a barátaim, mert japánul karatyolok, amik egyébként is csak nevek :). Azt bírom, mikor hülyének néznek, ennyi erről én is nézhetném őket, mert latin zenét hallgatnak, vagy számítógépen különféle játékot űznek... De hát Én én vagyok :)
sztem az olyanok tiszta idioták, startbol azért mert nem mondják a szemedbe, másrészt meg azért mert nem fogadnak el olyannak amien vagy. nekem pl nem sok olyan ismerősöm van aki szereti az animet, habár kezdek mostmár szerezni (hála ayumie-nek :P thx :D) és amugy meg hot vagány h japánul karattyolsz:P én is szoktam :P de figyelembe se vesznek :P de nem izgat..

(ennek kéne külön topic, v van már? ha van szoljatok :P)

amugy meg ayumienek: nekem se ment akkor a magyar animax, vagyis elég rosszul ment... rebegett a képernyő meg hasonlo jelenségek..
Kép

life is pain, get over it
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Ma lattam a Masik Enem reklamot..nekem a bizarr szo jutott rola eszembe, nem igazan megkapo imho..az meg a masik h kb 20 perc volt mire kibogoztam h kinek melyik hogy van a feje.. :dirr:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

matsuo-chan írta:
nekem pl nem sok olyan ismerősöm van aki szereti az animet, habár kezdek mostmár szerezni (hála ayumie-nek :P thx :D) és amugy meg hot vagány h japánul karattyolsz:P én is szoktam :P de figyelembe se vesznek :P de nem izgat..
---------------

amugy meg ayumienek: nekem se ment akkor a magyar animax, vagyis elég rosszul ment... rebegett a képernyő meg hasonlo jelenségek..
-------------
*pirul*
-sajnos én lassan már csak a gomennel tudok szabadkozni a villamoson XD- nemtudomholvan topik ennek, de ha nincs mégis milyen neve legyen?
-------------
-aham.akkor csak a mi picike kis rdsünkkel volt valami .. mindegy ma volt magyar Animax

:D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Ayumie írta:de ha nincs mégis milyen neve legyen?
Lehetőleg semmilyen, beszéljétek meg privátban / m$n-en / cseten. Ebben a topikban maradjunk az Animaxnál (bocsánat, "enimeksznél" :dirr:).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Meglesz. :wink:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

új dizájn továbbra sem tetszik, de bocsánatos bűn az FMA-ért XD
viszont hogy a cubix mi a fenének van még műsoron ezt nem értem- akkor miért volt közvélemény kutatás? (gondolom nem csak én írtam hogy az életben többet nem akarom látni ^^" kicsiknek szól ide vagy oda- adnának helyette Kamichu-t)... és hogy miért a Yu YU Hakusho a legjobb sorozat amikor a Trigun és a CB valahol a top 10 végén kullog?...*sóhaj*

a plakátok sztem ötletesek- csak nehogy rossz következtetéseket vonjanak le belőle az okosok ("némmá mostmeg skizofrénnek nevelik a gyereket!")

ezt az Akuei és Gacchinpo-t meg vajon honnan szedték? este bekapcsolom a TV-t az animaxon erre "mit keres itt a south park?" aztán feltűnt hogy nem az de nem kevésbé beteg ez sem :shock:

mind1. na talán ma sikerül megnéznem a Jigoku shoujo 2. részét- sajna az elsőről lemaradtam pedíg kíváncsi vagyok rá hogy milyen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miyume 2007.08.12. 19:43-kor.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Én láttam - a fordítás a megszokott módon kiváló (még mielőtt valaki félreértené, tényleg az), viszont számomra érthetetlen módon valamennyi nem magyar szinkronos animének valahogy furcsa a hangminősége (monoban megy?). Ettől eltekintve remek, habár a felirat kicsit jobban is elüthetne a képtől, sokszor elég nehéz volt elolvasni.

Edit: Ha magára az animére vagy kíváncsi, hogy milyen, akkor nem szóltam. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

köcc az infót, bár alapvetően magára az animére vagyok kíváncsi- hallottam róla hideget is, meleget is - azért jó tudni, hogy a fordítása rendben van ^^
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

A plakátok nekem különösen tetszettek, és megkérdeztem szüleimet is, aki nem igazán vannak oda ezekért az animés cuccokért, és ők rendben találták. Szerintem különösen ötletes, bár néhány ember szerintem azt gondolja, hogy bizarr ^^

A Pokoli Lánnyal minden rendben volt. Igazából én úgy ültem a TV elé, hogy csak néhány információt tudtam az animéről, de nekem elnyerte a tetszésemet. Ha tehetem, akkor nézem. Az első részt úgy tudom, hogy hétfőn megismértlik, így nem maradtál le semmiről sem. (Én azért elgondolkodnék, hogy mekkora lelkinyomás kell ahhoz, hogy valaki igénybe vegye a pokoli lány szolgáltatását. Nem tudom, hogy lehet ezt meg megoldani, de nagy merészség és kétségbeesés kell ahhoz, hogy csak úgy rákattintsak egy honlapra és attól várjak megoldást, amikor ez az életben nem így megy... Érdekes alternatíva, bár nekem fura, de talán ezért ragadott meg.) Nos ennyit erről a sorozatról, ez már nem tartozik ide. ^^

Rage, akkor gondolj bele, hogy milyen nehezemre esik a moziban elolvasni a feliratot, nos az nagyon szokott bosszantani, hogy nem tudom elolvasni, valami fekete körvanalat tehetnének rá... Egyébként a fordítás tényleg jó volt, érthető, hibák nem voltak.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

miyume írta: ezt az Akuei és Gacchinpo-t meg vajon honnan szedték? este bekapcsolom a TV-t az animaxon erre "mit keres itt a south park?" aztán feltűnt hogy nem az de nem kevésbé beteg ez sem :shock:
én is nagyot néztem amikor megláttam a műsorban.. előszür csak az animax weboldalán láttam a műsor tájékoztatoban... aztán tegnap v vmikor megláttam a tvbe... azt hittem falnak megyek.. ez nagy marhaság... anime ez egyáltalán?

jah és vki emlitette a cubixot.. hát sztem az v minimaxra valo v sehova... animaxra semmiképp sem...
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Arra lennék kíváncsi hogy vajon az eddig szinkronizált sorozatokat is fogják majd eredeti nyelven vetíteni? Csak mert láttam pl. Inuyasha-t japánul meg YuGiOh-t angolul reklámozni. :weh:
A Jigoku Shoujo első részét én is láttam; tényleg teljesen korrekt volt a fordítás, bár a sorozat még mindig nem keltette fel az érdeklődésem igazán. :drop: Inkább türelmesen várom a Honey & Clover-t. ^^
Kép
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Pal-chan írta:Arra lennék kíváncsi hogy vajon az eddig szinkronizált sorozatokat is fogják majd eredeti nyelven vetíteni? Csak mert láttam pl. Inuyasha-t japánul meg YuGiOh-t angolul reklámozni. :weh:
sztem azokat a részeket, amiket már szinkronizáltak, nem fogják japánul feliratosan levetíteni. Az is plusz munka lenne nekik, meg ha már le van szinkronizálva, akkor örüljünk neki! ::^_^::
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Én arra se látok sok esélyt, hogy meghagyják az eredeti szinkront. Ha már megcsinálták egy bizonyos epizódszámot magyar szinkronnal, nem hinném, hogy abbahagynák, meg elég fura lenne, nekem mindenképpen.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Inu szinkronja már végig kész. Így az lesz végig.

Tévék csomagban veszik a sorozatokat, filmeket , ezért vannak Cubix meg hasonlók. Így annyiszor kell leadniuk mint azokat az animéket amik szintén abban a csomagban voltak. Pl ROD, Gravi stb.

miyume írta: és hogy miért a Yu YU Hakusho a legjobb sorozat amikor a Trigun és a CB valahol a top 10 végén kullog?...*sóhaj*
Azért mert mindenkinek más az ízlése. YYH nálam 8 pontos anime, míg a másik kettő csak közepes, 1szer megnézhető anime. A+ról egyedül csak Mirage 10 pontos nálam. Nagyon szeretem a történelmi és fantasy drámákat.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Elhaym írta:Inu szinkronja már végig kész. Így az lesz végig.
Öhh ezt úgy érted, hogy azokat a részeket is leszinkronizálták már, amiket eddig nem vetítettek le még magyarországon? Vagy a 104.-ik részig gondoltad csak?
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Erről Tonya tartott mér anno egy előadást a PeCsa-ban asszem, amin pont nem voltam XD Az Őszi Anime Conon, ami tavaly volt. Ez az egész szinkronizálás ügy csak akkor működik, ha meg tudják vásárolni az amerikai forgalmazótól a részeket. Így, pl. TMM (MMP) azért nincs tovább. Azt nem tudom, hogy az Inuval hogyan állunk, én még nem hallottam arról, hogy szinkronizálás alatt lenne. XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aiko 2007.07.09. 23:06-kor.
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Pal-chan írta:Inkább türelmesen várom a Honey & Clover-t. ^^
Micsoda??? Jon a HC? Mar a Bleach-et sem szeretnem h meg nagyobb tomeghiszteria legyen, hat meg ezt..
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Beígértek Bleach-et, FMA-t, Honey & Clover-t, Death Note-ot... majd meglátjuk mi lesz belőle. :-P Bár én sem szeretem mikor nagyon felkapnak egy sorozatot és a csapból is az folyik, de ettől még amit szeretek azt ezután is szeretni fogom.
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Rii írta: Öhh ezt úgy érted, hogy azokat a részeket is leszinkronizálták már, amiket eddig nem vetítettek le még magyarországon? Vagy a 104.-ik részig gondoltad csak?
167 ig. Most majd leadják végig.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése