A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én is töltök, de mégis inkább tévét szeretem nézni, főleg, hogy este tesóm van gépnél, én meg nézem az animaxot a család többi tagjával. Tévére több ídő jut. Meg pl a Blood+t, FMAt és a Bleacht nem is néztem volna meg gépen. Más műfajt szoktam nézni. Így meg láthatom őket.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Hát én nézném tv-n, de egy hónapja kb szereltek valamit és azóta nincs animax az egész lakótelepen... Minimax van, de este amikor kezdődne az animax, akkor elmegy az adás. Nagyon örülök neki. Úgyhogy már kényszerből is torrentelek, mert egyébként nem kapom meg a napi animeadagomat XD
The time has come to say goodbye
The sun is setting in the sky
The truth’s turned out to be a lie
It’s over, over
Hum yourself a lullaby
This is the end but baby don’t you cry
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Elhaym írta:Meg pl a Blood+t, FMAt és a Bleacht nem is néztem volna meg gépen. Más műfajt szoktam nézni. Így meg láthatom őket.
ezekkel kb én is igy vagyok. de már megy a bleach???? nekem mér nem szolt senki? én csak FMA-rol meg Blood+-rol tudok.. amugy FMA-t meg már nem is nézem.. kihagytam az elején pár részt és ugy meg már nem volt kedvem folytatni. és az ismétlésről is mindig lemaradok, mert elfelejtem mikor van.

amugy meg megváltozott a progi látom.. mert régebb ugy volt h mindig azt ismételték ami 2 nappal azelőtt volt, de most összevissza megy minden.. én ezt igy nem tudom követni
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Bleach még nem megy, de lassan lesz az is. Sok jót hallottam róla, de mivel hosszú így nem tudtam volna megnézni.

Műsor nincs összevissza, úgy van mint régen.

Pl egy szombati nap.

20 óra Kukucska
20: 25 FMA
20: 50 Yugioh GX
21: 15 Wild arms, lassan Ayakashi
21: 40 Blood+
Majd 10 és éjfél között 2 nappal ezelőtti adás ismétlése. Éjfél után meg a 4 nappal ezelőtti adás ismétlése megy.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én a mult héten akartam nézni blood+ 3ik részének az ismétlését hétfőn, de nem ment.. helyette az 1-es részt ismételték... szoval nem tudom h most mi van..

Bleach-t pedig várom már :) mert én is csak hallottam rola, de mivel hosszu, én sem kezdtem neki
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Múlthét hétfőn 23:40kor nézted? Akkor nálunk a 3. rész volt. Milyen szolgáltatód van? Lehet az kavar be valamit.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hát a teletexten is irta... szoval nem tom már. de ha jol emlékszek akkor tényleg az 1-es rész volt.. magyar animaxot néztem... szoval nem tom mi volt a gond.
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nálam műholdon teletext sincs, így ott nem tudom mi volt írva. Remélem több hiba nálad sem lesz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

köszi h igy aggodsz :P én is remélem h ezután nem maradok le semmi fontosrol :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Azt hiszem, megint rendszeres animax- néző leszek... Most olvastam, hogy leadják a Paradise kiss-t. Ez egy olyan sorozat, amiről már sok jót hallottam, mégse állnék neki magamtól letölteni, viszont pont olyan időben fog menni, amikor úgyse csinálok semmi fontosat, szóval valószínűleg rászánom az időt :cool: Tudja valaki, hogy feliratos lesz vagy szinkronos?
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

én úgytudom hogy az mindig is szinkronos volt... mm a Paradise Kiss.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Ok, hát ezvan, azért megnézem. Remélem, jól sikerült szinkronról van szó ::jeye:: Bár mostanában már elég jól viselem a magyar hangot, Chihiro is tetszett, mikor múltkor néztem a Dunán vagy hol.
Én is kíváncsi leszek Death Note szinkronra, nemrég fejeztem be a sorozatot, de már csak ezért is biztos bele fogok nézni animaxen. Legjobban Light és Ryuk magyar hangja érdekel. Ryuk röhögései nagyon ütöttek, remélem magyarban is olyan lesz :cool:
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Paradise kiss az feliratos, ha kábeles vagy akkor magyar felirat lesz hozzá, nekünk sajnos cseh van.

Death note szinkront én is várom. Jó lesz újra nézni az animét a családdal együtt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Tényleg, mikor várható a Death Note sorozat? Egyáltalán leadják még...?

Szinkron, hú elég fura lesz, de remélem, hogy nagyon jó szinkront találnak Lightnak. Bár sokan kritizálják az a FMA szinkronját, nekem pl. tetszik Hujber Feri vagy Szabó Máté hangja :)
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

DN biztos lesz, mivel megvették, szerintem kb február, vagy március. Januárban 9 után nem lenne hely.

FMA szinkron nekem is tetszik. Ed legalább nálunk nem lány hangot kapott.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

parakiss az tényleg feliratos, de már volt 1x. én meg amugy le is töltöttem :d mert ugy megtetszett
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ayumie írta:én úgytudom hogy az mindig is szinkronos volt... mm a Paradise Kiss.
jajj, de hülye vagyok.... azt akartam írni hogy az mindig feliratos volt, miközben arra gondoltam hogy sosem volt szinkronos...

gomen!

olvasom itt vissza a postokat és látom hogy valami nemstimmel... hol járhatott az eszem...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

A Read or Die feliratosan vagy szinkronnal megy animaxon? Láttam, hogy újrakezdik, és ha szinkronos, akkor lehet hogy megnézem.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

tyűűűű nem is tudtam h R.O.D.nak csináltak szinkront. tök jo :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

ROD sajnos feliratos, szinkronnal biztos jobban lekötött volna.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem a szinkron nem változtat azon h mennyire izgalmas az anime, vagyis bizonyos szinten igen, de az eredetiségén nem igazán
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Engem nem zavart soha a felirat, sőt jobban szeretem a japán hangot, mint magyar vagy angol szinkront. Animaxon is szívesen nézném a feliratos animéket (ha szolgáltatóm lenne kedves lejátszani a magyar feliratot). Így viszont sajnos sok animéről lemaradok (Paradise Kiss, ReadorDie, Ayakashi, Spiral...). Ideje lenne megtanulnom japánul.:vigyor: :wwall: ::argh::
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Én egyes animék szinkronainak különösen örülök, például a Trigun animéé fantasztikus lett, bár, hogy ki ne maradjak semmiből sem, megnéztem japánul is, és Legato hangját irtó dögösnek véltem XD. Nekem Vash, Juhász Zoli, hangja sokkal jobban tetszik, mint a japán párjáé, de nem rossz Wolfwoodé sem (Láng Balázs).

Nem is tudom elképzelni, hogy tudnak kifogni az animenézőn, hogy nincs felirat, legalábbis magyar.... >.<
Avatar
Corot
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.12.29. 00:09

Hozzászólás Szerző: Corot »

Nekem alapjába véve nem lenne problémám a magyar szinkronnal. Mindig jónak tartottam a magyar szinkront, legalábbis az élőszereplős filmek esetében. Az animék szinkronizálásánál nem érzem azt az intenzitást, meg a verejtékes munkát, mint a filmeknél.
Egyébként Vash szinkronját én is jónak találom, nem is annyira a hangot, inkább a színész játékát, ahogy megformálja a szerepet. Ilyen szinkronból szívesen látnék, vagyis hallgatnék többet. Ha ilyen színvonalon hoznák a többi anime szinkronját is, akkor boldog ember lennék. :D
Légy önmagad! - mindenki más már foglalt. /Gilbert Perreira/
Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Melyiket nem tartod igényesnek? Én kicsit Blood+-on voltam megdöbbenve, de hamar megszoktam ^^. Talán azért, mert a főszereplőnek eléggé - számomra - ismeretlen szinkronhangot választottak. Eleinte nem tetszett az FMA-s szinkron sem, Szabó Máté (Ed) hangját darabosnak, vontatottnak gondoltam, de most, ahogy szokja a szerepét, egyre jobb, és vissza tudja adni Ed hangulatait.
Néha azt nem értem, hogy egyes fanok teljesen elzárkóznak a magyar szinkronoktól, pedig a magyarokat tartják a legjobbaknak.... Egy kicsit bízni kéne a szinkronrendezőkben!
Öm, Inuyasha további részeivel lesz valami?
Válasz küldése