A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Hanon »

playerbal írta:Majdnem epilepsziás rohamom lett amikor láttam hogy lesz Hellsing. :vigyor:
Detto. :mrgreen:

Még semmi hír a szinkronokról? Vajon Gróf úr és Alucard szinkronja egyezni fog? Seras is Mezei Kittyt kapja? :dirr: Engem nem zavar a szinkron, így legalább biztos, hogy kiadják dvd-n. ^^
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Nevek nincsenek eddig nyílvánoságra hozva, de azt is közőlték, hogy az animeket inkább szinkronosra készítik és nem felíratosra mert erre sok volt a panasz /itt a felírat csúszására, le nem adása stb az ok/.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

miyume írta:
Elhaym írta:jó lenne a Scrapped princesst és a Chrno Crusadét is tévében látni.
csatlakozom, de szigorúan feliratosan!!!
Az nem lenne jó, mert akkor a két legjobb sorozatot nem tudnám megvenni DVDn és a családom sem tudná megnézni. Anyukám és a mamám csak a magyar szinkront szereti, de egy nap a két kedvencemet szeretném nekik megmutatni.

DVD és a család miatt még egy gyengébb szinkront is elviselnék, bár nekem eddig minden magyar szinkron tetszett.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Animax bejelentések! Lassan ott tartunk, hogy a csatorna gyakorlatilag kizárólag az Mangafan mangáiból készült animéket/filmeket fogja vetíteni. :roll:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem azért tetszik a felhozatal. :)
Viszont a DB-vel nem nagyon értek egyet. Szerintem már régen "lejátszott" a sorozat, ugyan boztosan lenne, aki nézné, már csak a nosztalgia miatt is, de nem hiszem, hogy a nézettsége az eget verdesné...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Már sokszor mondtam, hogy nincs Animaxom (nekem nem "Enimeksz", és nem is hiányzik), de azért lenne pár megjegyzésem.
1. Egyetértek Mariko-val.
2. Én fenntartásokkal kezelem a Dragon Ball-os hírt. Szerintem nem lesz belőle semmi. Ennyi erővel a Sailor Moon-t is visszahozhatnák, de inkább ne tegyék. Már így is épp elég fanoldal van a g-portálon, ami tele van blődségekkel.
3. A Naruto új szinkronjában minden egyes szereplőnek teljesen új hangja van? Egyáltalán nincs átfedés az előző gárdával? És a Jetixen megy tovább a régi verzió? Akkor azt ki fogja nézni? Az alsó tagozatos kisfiúk?
4. Kíváncsi vagyok, mi lesz a változás a korhatárokkal kapcsolatban. Talán átállnak arra a rendszerre, ami pl. a Film+-on is van? Vagy szigorítanak? Szerintem nagyjából korrekt a jelenlegi besorolás, bár az érdekes, hogy a műsorban 12-es karika van a Full Metal Panic-on, de a DVD-n 16-os.
Egyébként egy csomó sorozatot már sokadszorra adnak le, nem?
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

Chrno Crusade.... ::jthrill:: nem mintha nem nézhetném meg akármikor, de akkor is örülök neki- hátha a mangát is kiadják, egy igazán értékes darabbal gazdagodna a hazai kínálat.
a narutóhoz annyit, hogy belenéztem az új szinkronba, és bár a régit nem ismerem, annyi biztos hogy ez se jó. naruto régi hangja legalább korban közelebb állt, a mostani meg iszonyat öreg hozzá ^^"
DB- :drop:

Yuriko-chan: jahh, minden sorozat ment már jó párszor, amivel önmagában nem lenne baj- hiszen ha valaki lemaradt valamiről az pótolhatja- inkább az idegesít, hogy amikor bejön valami új cucc, akkor ahogy vége van, kezdik is előröl... pl most a Hellsing. legalább tarthatnának pár hónap szünetet hogy ne csak azt az 5 sorozatot nézhesse az ember folyamatosan- ha kicsit változatosabb lenne biztos gyakrabban nézném, és sztem nem vagyok vele egyedül
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

miyume írta:Chrno Crusade.... ::jthrill:: nem mintha nem nézhetném meg akármikor, de akkor is örülök neki- hátha a mangát is kiadják, egy igazán értékes darabbal gazdagodna a hazai kínálat.
http://japanimania.hu/index.php?file=news2&nid=977
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

:3 de akkor a mangafan honlapján miért nem írnak róla semmit? direkt megnéztem
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Yuriko-chan: A Narutóban nem cseréletek le minden hangot, Sasuke spec. maradt meg tudtommal még mások is. Egyébként egyetértek Miyumével, a főhős hangja a korábbi verzióban jobb volt.

A DB-ről meg nekem is az SM jutott eszembe, mondjuk én nem bánnám, ha leadnák, már amennyiben újraszinkronizálnák.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Mariko írta:A DB-ről meg nekem is az SM jutott eszembe, mondjuk én nem bánnám, ha leadnák, már amennyiben újraszinkronizálnák.
Szerintem a mai kislányokat már nem kötné le... Maradjon meg szép emléknek. Bár egy Sailor Moon cikknek örülnék valamelyik újságban, de ez már más téma.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

CC mangáról a Mondoban volt hír.

Animax hírekről itt van a véleményem:

http://elhaym.wordpress.com/
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Hamár úgyis a a magyarul kiadott mangák animéit hozzák be, akkor Kenshint nem terveznek adni? :vigyor:
Részemről amúgy a Nanára leszek kíváncsi, ha tényleg leadják...

Amúgy mi van az UPC-vel meg az Animaxszal? Ha valaki felvilágosítana, igazán hálás lennék érte. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Állítólag az Animax tárgyal a UPC-vel az ügyben, de még nem tudni semmi biztost.

Egy Kenshin anime tényleg jó lenne, csak kicsi az esélye, hogy tudná tartani a versenyt a Narutóval meg a Bleachel. :(
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Bocsánat, nem tettem fel a kérdésemet egyértelműen. ^^" Mi az az ügy?
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ja bocs, azt hittem csak az új fejleményekre vagy kíváncsi. :D

A UPC állítólag ki akarja tenni az Animaxet a kínálatából január 1-el. Egy csomóan írtak már panaszlevelet meg az Animax is tárgyal, hogy ez ne történjen meg, de még mindig nem tudni semmit. Gondolom majd január 1-én meglátjuk, hogy lesz-e este adás.
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

feb. 6.án kezd a CC, lehet már tudni hogy szinkronos vagy feliratos lesz e?
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jó kérdés...

Engem viszont az érdekelne, hogy mi a fene van az Animax stúdiójában, két ünnep között össze-vissza kavartak a műsorokkal (Ganku, állítólag kétszer adták le a részeket, meg hallottam arról a hangtech gebaszról is), csütörtökön meg alle nem volt adás, ki volt akadva a képernyő...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerencsére szinkronos lesz. Másképp nem lenne DVD kiadás.

Ha nem volt adás az valószínű a szolgáltató hibája, nálunk minden rendben volt.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

ohh, na nem baj, bár a DVD miatt jogos. kössz az infót
szinkronhangokról tudsz esetleg valamit, kik lesznek?
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szívesen. Még nincs infó a hangokról, de már nagyon várom. Bízom benne, hogy olyan jól fog sikerülni mint a Monte Cristoé.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

igen, mostanában egész jól sikerülnek a szinkronok- kivéve a narutót és a blood+t - ezek elég felejtősek- remélem ha már szinkronos lesz, odafigyelnek a hangok kiválasztására
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Blood+nál szinkronnal nem volt bajom, ott inkább a fordítás lett rossz. Remélem a CC idézeteit jól fogják lefordítani.

http://elhaym.wordpress.com/2009/02/02/ ... nkronstab/
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: miyume »

kössz a listát- hát valóban nem lett a legjobb- Remington elkeserítő, viszont az jó hogy Joshua 2 hangot is kap... akkor már Rosettenek is járna. én is őszintén remélem hogy a "Mary nővér" nem Mary Magdalenát jelöli (bár sanszos mivel más Mary nincs benne ^^"), picit lealacsonyító őt így nevezni- nem vagyok vallásos, de az ő személye azért jelentősebb holmi "nővér"nél főleg, hogy nem volt az- maga a hang nem ugrik be- kit szinkronizál még? a neve ismerős. Molnár Levente az "energia takarékos" módban még hagyján- de azt nem tudom mit fog kezdeni Chrno valódi alakjában. Molnár Ilona akár még jó is lehet, ha nem viszi túlzásba a magas hangokatl. meglátjuk
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: A+ / Animax

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szívesen.

Szabó Zselyke pl a Blood+ban Mao, Bleachben Karin, eléggé kényes hang. Nem illene Mary jelleméhez.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése