A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Úgy látszik már rohadtul nem figyeli senki ezt a topicot, pedig kéne! Most szombattól Cowboy Bebop!!! :lol:
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Hellóka! ::jhihi::

Új sorozat? :D ... Reklámozták egyébként? Igaz nem néztem a mesék közti szüneteket...

No, és azt tudod Tokubei, hogy szombaton kb. mikor? ::jhuh:: ha esetleg lemaradnék a műsorismertetőről, néha lecsúszok róla, aztán meg nem mindig sikerül elkapnom később... De lehet, hogy a később is már késő lenne :-P

Köszi! ::hehe::

Üdv ::jhihi::
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Hali! Szombaton 20:50-kor lesz az első rész, a Yu Yu Hakusho után!Tehát hétvégenként.Majd megpróbálom kitenni hírbe. Amugy tetszettek a rajzaid!
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Nagyon köszi az infót! :D Oh, nagyon köszönöm, jó hallani, hogy tetszettek. ::jbow:: :D
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

A szolgáltatónk sajnos nem adja az A+-t. Illetve egyszer igen egyszer nem. Mostmár írok nekik egy emailt, hogy vegyék a fáratságot és kössék be azt a rohadt A+-t. Ez már olyan szinten idegesítő, amikor az ember nézne egy jó animét és a közeben lekapcsolják, hogy legszívesebben ott helybe összevernék valakit. :gun: :sniper: :wviolent: :computer:
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Ez már olyan szinten idegesítő, amikor az ember nézne egy jó animét és a közeben lekapcsolják, hogy legszívesebben ott helybe összevernék valakit.
Igen, ismerős érzés... ::jwar::



Egyébként észrevettem, hogy van txt-je az a+-nak, tök jó!:-) Már csak azt kellene megtudni, hogy a műsorismertetője egyezik-e a valódi műsorral...

Láttam a Cowboy Bepopot... az igazság az, hogy még nem tudom mit gondoljak róla... De nézni fogom az biztos... Amúgy a fejvadász, nem tudom miért de Vash-ra emlékztetett a Trigunból, mondjuk én nem láttam azt az animét, de láttam pár képet róla. De tényleg nem tudom, miért jutott róla eszembe Vash, pedig nem is hasonlítanak... :drop:
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Hehhh...nem tom kinek tűnt fel, de rosszul írtam a CB vetítési idejét :oops: Bocsika...az újságban 20:55 volt, valójában meg egy órával később...mindegy.Nekem nagyon tetszett ez a "magányosfejvadászautós üldözésscifibunyónőkpiaactionkeménybeszólásokbluesos"anime!A REAL FOLK BLUES(ending)pedig nagy királyság! :lol: Nálunk eddig csak 1x volt rossz az A+, és veszem kazira a cb-t.Ha megtellt kölcsönadhatom egy "rászorulónak"!Persze ha kell neki...
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Jaja, nekem is olyan későn jutnak eszembe az ilyen dolgok :wwall: , hogy már keresztet is vethetek rá... Már mindegy ... Én az InuYashákat akartam felvenni kazira... :( /kazikra... :D/
Már lekéstem... Biztos nem kezdik megint elölről az Inut az a+-on... S ha már itt tartunk a Slayerseket is jó lett volna felvenni... Mennyi kazi kellett volna hozzájuk... Még LP-sen is.... Jó lett volna az inséges időkre...
Kép
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

Cowboy Bebop nekem is RULZ! - Végre adnak egy új sorozatot

Relunx
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Mostmár nekem is van véleményem a Cowboy Bebopról. Nagyon bírom. Főleg Spike-ot! :D /Ugye ez a neve?/ Bírom mikor verekedés közben olyan "flegmán", vagy hogy is mondjam hogy áll hozzá, és csak úgy simán elsiklik az ütések elől. :D Cool :cool: a srác :thumb: :wink:


Ja, és Tokubei, ha még jársz ide, akkor meg kell mondjam, hogy nagyon tetszik a siged! Tök jó az aláírásod. :thumb: :DMeg persze az avatarod is egyébként :thumb:
Kép
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

:oops: :oops: Köszi! :hee: Nekem is a tied!Imádom a Slayerst, a humora és a karakterei nagyon jópofák.Ha lány lennék én is ezt választottam volna!-Amúgy olvastam, hogy az A+-on a tini nindzsa teknőcöket kezdik nyomni....BOEEEH....boeeehhh ::argh:: ::pirate::
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nem tudjátok,hogy az UPC Directnél van-e A+?
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Tokubei:Én is köszönöm! :D Igen, a Slayers én is imádom! :wink: Nagyon jó kis anime! Főleg, hogy szeretem az olyan animéket-bár nem sokat láttam-amik meg vannak szórva humorral, és ez megvolt. :wink:
Na, ne! ::pirate:: Tininindzsa teknőcök?? Ugye ez is csak álhír?... Vagy ha muszáj ::jwar:: , akkor ne új sorozatként legyen, hanem az Akcióban Mary Kate és Ashley helyett, azt is utálom, nem tudom, mintha az lenne alá írva, hogy anime... Vagy csak én képzelem oda?

Elhaym:Én sajna nem tudom...
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Elhaym írta:Nem tudjátok,hogy az UPC Directnél van-e A+?
Van, elvileg 51-esen van a Minimax este 8-ig, utána meg rögtön kezdődik az A+. Legalábbis nekem így van, UPC Direct-es vagyok,és nagyon örültem, mikor múlt hét hétfőn megláttam, hogy van és rögtön Kiddy Grade-el kezdhettem. ^^
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Sister Tenshi írta:
Elhaym írta:Nem tudjátok,hogy az UPC Directnél van-e A+?
Van, elvileg 51-esen van a Minimax este 8-ig, utána meg rögtön kezdődik az A+. Legalábbis nekem így van, UPC Direct-es vagyok,és nagyon örültem, mikor múlt hét hétfőn megláttam, hogy van és rögtön Kiddy Grade-el kezdhettem. ^^
Köszi.Akkor jó,mert mi csak erre tudunk előfizetni.Csak még pénzt kell rá gyűjtenem.

XTea:A Tininindzsa teknőcök az
Akcióban Mary Kate és Ashley helyett lesz.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Inkább az, mint a Mary-Kate és Ashley (mielőtt bárki félreértené, SEMMI bajom az Olsen ikrekkel, de ez a rajzfilm egyszerűen borzalmas, minden szempontból sztem).
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Elhaym írta: XTea:A Tininindzsa teknőcök az
Akcióban Mary Kate és Ashley helyett lesz.
Oké, így már nem olyan nagy probléma...
Kép
snakekiller
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2005.03.28. 13:06

Hozzászólás Szerző: snakekiller »

Sister Tenshi írta:Inkább az, mint a Mary-Kate és Ashley (mielőtt bárki félreértené, SEMMI bajom az Olsen ikrekkel, de ez a rajzfilm egyszerűen borzalmas, minden szempontból sztem).
egyetértek... csak azt nem értem, hogy egyedüli "nyugati" rajzfimként méééér' EZT kell(ett) adni... :oshuh:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Hogy lássák a "gyerekesazanime" and co. emberek, hogy mi a különbség? :dirr: Én se értem, annyi jó nyugati cucc van, mér ezt vajon... na nem baj, különösebben nem zavar, hogy ott van.
Kép
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Sister Tenshi:
Hogy lássák a "gyerekesazanime" and co. emberek, hogy mi a különbség?
Mondasz valamit! :D Tényleg, igazad lehet! :wink:
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Meg megint lesz Pokemon is. :(

Az A+-nak van weboldala?
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Elhaym:A textje szerint van: www.aplusztv.hu én próbáltam belépni, de nem dobott ki semmit :(
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

XTea írta:Elhaym:A textje szerint van: www.aplusztv.hu én próbáltam belépni, de nem dobott ki semmit :(
Régen ez volt a cím,de már régóta nem jön be. :(
Avatar
Leana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:48
Tartózkodási hely: Maglód

Hozzászólás Szerző: Leana »

Nem jön be, de csak azért, mert a MAT-osok most fabrikálják az új honlapot. Szép lesz! :D :wink:
Avatar
XTea
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2005.04.20. 18:50
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: XTea »

Ja, értem. Ok, akkor bocsi Elhaym. :oops:
Kép
Válasz küldése