A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

nem értem hogy hogy érted azt hogy "nem vágjátok a témát..." mi vágjuk a témát csak vannak akiknek már nemigen van kedvük oda felmenni... :roll: én már nem nézem az apluszt mert már értelmetlen ismétlések hada megy... tsubasa; tokio mew mew ; ygo... (nem bántom a ygo-ot mert szeretem de a magyar hangok néha nagyon furcsák... nem tom de sztem nem találták el annyira a szinkront.... és mé lett Otogi-ból/Duke -ból DÖME! _ _+ ) a műsor szervezés se jó... ah... nem idegesítem magam... és ritkán mennek rajta jó animék... (Inuyasha, YGO... szinkronnal ellentétben és YYH .... ezek a norm animék sztem...^^") jujj a trigun-t kihagytam
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

azért örülni kell annak hogy van ilyen csatorna is... függetlenül attól h szerintem is a szinkron minősége az egyik negatívuma a csatornának, de nem szabad eltekintetni a ténytől, hogy: valahol el kell kezdeni. És örülni kell hogy van ilyen csatorna...

mondjuk én csak a Blue Gender-t nézem meg néha rajta, pedig már hatvanszor láttam.
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ez igaz.... valahol télleg el kell kezdeni :roll: én nem akarom bánatni az a+-t csak egy kicsit fura... ^^"""""
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Szerintem örülni kell annak, hogy egyre többen kezdik elismerni az anime világát és hogy hazánkba is egyre több jut el és foglalkoznak velük. Bár még nem tartunk ott ahol más országok, de szerintem az anime a mi kis hazánkban is elterjedőben van.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerintem sok jó anime megy, meg ment rajta.

A szinkronok meg nagyon jók.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Elhaym írta:Szerintem sok jó anime megy, meg ment rajta.

A szinkronok meg nagyon jók.
Egyet kell, hogy értsek és az A+ folyamatosan fejlődik, hála Istennek. És a szinkronok is kiválóak!
Kép
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

SLAYERS TRY, SLAYERS TRY! ::jthrill::

Bocsánat, de valahova ömlesztenem kell a hülyeséget!
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
Avatar
Genesis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2005.12.08. 14:04

Hozzászólás Szerző: Genesis »

Trigun! ::japtoun::
Nem tudom mi bajotok van a magyar sznkronnal, én egyenesen imádom... Az FTP-n csak angolul és japánul van fent, és úgy annyira gyér, h le se szedtem... Alapból természetesen minden animét japánul nézek, de ennek teljesen magával ragadó a szinkronja. Nem úgy, mint a japán :S
I LOVE REI! Drizzt Do'Urden rulzzz!
OBLIVION take you!!!
Ibram Gaunt komisszár, Tanithi Első és Egyetlen a Császárért!
Muse + SoaD forever!
Avatar
Dawe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.01.18. 16:47
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dawe »

Juj... most megingott a bizalmam az A+ban. A Slayers try végéről levágták az enindget, és betettek helyette egy normálisat ::jsleep::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nem az a+ hibája. A szinkront az RtL csinálja. A+ már így kapta meg. Azt még nem tudni, hogy mi magyarok így kaptuk-e meg, mert ha igen akkor nem javítható.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
shuichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.04.09. 17:02
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shuichi »

OHh...nem tudom hogy vagytok vele de az A+ egy nagy szar régen annyira imádtam de amilyen minőségtelen animet nyomatnak mostanség..najó van egy két jó de a magyar szinkron pocsék inkább nézem japánul angol felirattal mint magyarul.... :mosoly:
Az élet egy játék, de nagyon jó a grafikája!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nagyon jó a magyar szinkron. És a 3 új animénél ez nagyon látszik. Inu, Kaleido és a Slayers is nagyon jó. Meg májusban jön a Fumoffu.

És nemsokára amint több pénz lesz, biztos vesznek még jó animéket. Mert az ísmétlések között is sok jó anime van.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
shuichi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2006.04.09. 17:02
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: shuichi »

én se azt montam hogy az összesnek rossz a szinkrona de a nagyrésze nem jó ::jwar::
Az élet egy játék, de nagyon jó a grafikája!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Amiket néztem ott jó volt. Tsubasa. Pokemon tényleg rossz, de azokat úgysem nézem.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

A Pokemon új szinkronja fertelmesen rossz. :wviolent:
Kép
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »


Elhaym
:
Ez igaz, de azért ne túlozzuk el a dolgot. Az A+ nem kis népszerűségnek örvend (természetesen nem olyan nagynak, mint egy kereskedelmi csatorna-hálózatnak, de ahhoz képest, hogy rajzfilmekkel foglalkozik, sokan nézik), tehát szvsz megengedhetnék maguknak, hogy pl. D.I.C.E és Gakkou no Kaidan meg hasonló noname animék helyett inkább ritkábban vegyenek igényesebb műveket. A fent említett két példa és mondjuk a Blue Gender movie árából szvsz kijön egy ismertebb, közkedveltebb sorozat, akár egy klasszikus is... de jó úton haladnak: van FMP!, Cowboy Bebop, Trigun. Ugyanakkor nem értem, miért adják le sokadszor a MKA-t. Jó, egyszer mehet, mondván "jött a többivel együtt", de háromszor-négyszer úgy, hogy nem anime, és még amcsi rajzfilmek közül is kimagaslóan xar, elég merész vállalkozás. Szal nem t'om...
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Ugyanakkor nem értem, miért adják le sokadszor a MKA-t. Jó, egyszer mehet, mondván "jött a többivel együtt", de háromszor-négyszer úgy, hogy nem anime, és még amcsi rajzfilmek közül is kimagaslóan xar, elég merész vállalkozás. Szal nem t'om...
Ezen én is elgondolkoztam már. + ott van még a TMNT. Az se épp anime, mégis már megint műsoron van...
Kép
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Én jelen pillanatban ugy vagyok az A+-al hogy szinte már csak hétvégén nézem a Kaleidot és az Inu yashát. Hétköznap csak ismételnek mindent. Az A+-ra ráférne már egy alapos frisités.
Melesleg hétköznapra vissza jöttek az amcsi ismétlések MKA, TMNT fúj. :oops:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Tini Ninjának új részei is lesznek, ezért sajna még lesz egy ideig.

CB és a Trigun nekem nem igazán jött be, de az Inu, FMP, Slayers, YYh, Kaleido, Kiddy Grade miat nekem nagyon jó az a+. És nekem még a Slayers Try is most teljesen új.
Ghost Stories se rossz.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Raizen
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.01.14. 12:07
Tartózkodási hely: Dreamworld

Hozzászólás Szerző: Raizen »

Furcsa... nekem meg pont a CB és a Trigun lettek a kedvenceim ^^ Látszik, mennyire nehéz kielégíteni a rajongók többségének igényeit/különböző elvárásait...
Igen, szvsz elég rossz ez az új műsorrend. Személy szerint nem vagyok kíváncsi az amcsi műremekekre, a többire pedig hétköznap nemigen marad időm érthető okokból. És bmennyire szeretem pl. a YYH-t, nem fogok éjjel 11-ig malmozni, csak hogy láthassam. Esetleg hétvégén, de akkor meg gyakran más programom van.
Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of god hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own destiny.

Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én este mindig otthon vagyok ez miatt nem rossz az este 11 óra. Hétvégén meg főleg otthon vagyok, csak az a rossz, hogy pl a két Slayers vagy hétvégén az Inu és a Slayers között ott van a Tini Ninja meg a MKA, így 40 percet várnom kell még újra tudom nézni az A+-t.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Elhaym írta:Ghost Stories se rossz.
Sztem nem olyan rossz de a Sprinter c részben tűnt fel h nagyon hasonlít az aláfestő(v mi???) zene az Inu-éra ...létezik olyan h ellopják v csak félrehallottam?
csak kérdezem... ::tenshii::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nem lopás, de tényleg ugyanaz a zene. Ugyanaz készítette mindkét anime zenéjét.( Kauru Wada)
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Ilyen máslkor is előfordul/t/hat?Csak hogy ne lepődjek meg ::jwin::
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Ha ugyanaz komponálta a zenét akkor előfordulhat...
Kép
Válasz küldése