A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

NEM volna jó...

viszont örülnék ha nem ilyen DiCE féle ökörségeket vetítenének, hanem valami minőségibb dolgokkal is előhozakodnának újdonság gyanánt (CB, Trigun, FMP félékre gondolok) Mert egyelőre az F-Zero, meg Yugiohék inkább taszítanak a csatornától :neutral:
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

nemtom hogy Ti észrevettétek-e de ezek a nemannyira jó anime szerűségek /Yugioh, Dice, Transformes energon-cybertron, F-zero/ stb-nek mindig ugyanaz a opening-je, endingje.. de most tényleg.. :-P
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Még azt is mondhatnánk, hogy ugyanazok csinálták, a Dice-os izé, olyan mint a Megaman :neutral: Mindkettő ....nem jó :-P
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Doom írta:nemtom hogy Ti észrevettétek-e de ezek a nemannyira jó anime szerűségek /Yugioh, Dice, Transformes energon-cybertron, F-zero/ stb-nek mindig ugyanaz a opening-je, endingje.. de most tényleg.. :-P
Ebbe van valami. Talán ezért, mert egy csapat készíti. Vagy mert egykaptafa az összes.
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Antras írta:
Doom írta:nemtom hogy Ti észrevettétek-e de ezek a nemannyira jó anime szerűségek /Yugioh, Dice, Transformes energon-cybertron, F-zero/ stb-nek mindig ugyanaz a opening-je, endingje.. de most tényleg.. :-P
Ebbe van valami. Talán ezért, mert egy csapat készíti. Vagy mert egykaptafa az összes.
Nem hinném hogy ugyanaz a team de elég vérszegény dolog egy árva zenét felhasználni kb 5 fajta módon, a transformersben pl ending, opening, átalakulás, kapcsolódás, hiper szuper fokozat alatt megy ugyanaz a zene vááááá
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Doom írta:nemtom hogy Ti észrevettétek-e de ezek a nemannyira jó anime szerűségek /Yugioh, Dice, Transformes energon-cybertron, F-zero/ stb-nek mindig ugyanaz a opening-je, endingje.. de most tényleg.. :-P
Azért általánosítani nem kell. Ugyan egyiket sem nézem a fentiek közül, de a Yu-gi-oh zenéjét spec nagyon szeretem. Nagyon jó [pl 3. ending: Cave - Rakuen] és igenis változatos. Vagy legalábbis még nem sikerült nagy hasonlóságot felfedeznem az endingek és openingek között. Tény, hogy mivel nem nézem magyarul, nem tudhatom itt milyen zenéket nyomnak be nekik, de azért nem hiszem, hogy mindig ugyanazt.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Yu-Gi-Oh openingje nekem is tetszett, más kérdés, hogy a többi változatot nem hallottam, mert nem nézek F-Zerot, meg hasonlókat...
Avatar
Antras
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2005.06.25. 09:56
Tartózkodási hely: Zeg

Hozzászólás Szerző: Antras »

Xelloss írta: mert nem nézek F-Zerot, meg hasonlókat...
Jól teszed. De a Dice annyira nem rossz.
Kép
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Mostmár láttam DiCEból részletet is (eddig ugyanis az Opening után azt mondtam: köszönöm ennyi elég...)

Nos... kemény 30 másodpercnyi DiCE után mondhatom: EZ valami borzalmasan sz@r

Még szerencse h CB, Trigun, FMP és hasonlók azért mennek A+-on, de remélem DiCE után valami újabb minőségibb animét hoznak el.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Nemrég láttam pár részletet a Fumuffu-ból, úgyhogy valószínűleg azt is megismétlek, és megint padlót fogunk a nevetéstől :D ...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Igen újra lesz Fumoffu. Új anime most a Kaleido Star ovak lesznek.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Bár nem vagyok oda a Kaleido-ért, azért most fellélegeztem: Jó lesz.
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Jó az az anime, én szeretem. :)
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Kaleido star teljesen rendben van, szórakoztató. Ami a dice-t illeti, talán be kéne látni, hogy nem kéne ezt a cell shaded grafikát vegyíteni anime szerűséggel, mert nem jók.. lásd transformers energon (a cybertron-nál már nem c.s. a robotok hanem még rosszabb) Én továbbra is epekedve várom, hogy lefújják a port az Űrrepülőszázad-ról, és lenyomják.
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

F-zero, MKA, DICE, hááááát nem tudom. Szerintem az A+ kezd el MINIMAX-osodni. Az ilyen müsoroknak a MININ a helyük délután 3-kor, nem este 9-kor az A+-on. És a héten vége lesz a TRIGUN-nak, és a Cowboy Bebop-nak is, ezek után igazán jöhetne egy hasonló kaliberü anime. Én személy szerint a GUNGRAVE-t képzelném el, tökéletessen paszsolna az elöbb emlitett két animéhez. (Habár azért egy kicsit durvább ezeknél). :sniper:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Egyik se illene a Babar, Kockásfülü nyúl, és ehhez hasonló rajzfilmek közé, úgyhogy tegyl le róla... ráadásul, bármennyire is rossz animék, amiket felsoroltál akkor is animék, szóval marad az A+(animék között is vannak rosszak, ezt el kell fogadni).
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Dice: Ha a motoraptorodnak tiszta, nem szűrt mittomén milyen kristályt adsz, akkor előtör a természetes énje, és megvadul.. :roll:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

JSaN írta:És a héten vége lesz a TRIGUN-nak, és a Cowboy Bebop-nak is, ezek után igazán jöhetne egy hasonló kaliberü anime. Én személy szerint a GUNGRAVE-t képzelném el, tökéletessen paszsolna az elöbb emlitett két animéhez. (Habár azért egy kicsit durvább ezeknél). :sniper:
Hát igen. Mondjuk nekem a szinkronos Gantz lenne mindennek a csúcsa :D de arra még jó ideig várhatunk.
Amúgy jó is hogy szólsz, mert a Bebop végére pizzaevős közösnézős partit akartunk szervezni.
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Juj egy érdekes kérdés, az országban csak az A+ foglalkozik ilyen szinten anime-kel (magyarul)?.
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Tudomásom szerint igen, bár azt nem tudom, hogy más csatornák mennyire foglalkoznak a műfajjal.
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Egészen konkrétan animékkel csak az A+. Néha néha befigyel egy két kósza anime más csatikon de ritka mint a fehér holló. Amúgy a Dragon Ball-t is leadhatnák, had nosztalgiázzon a nép,(beleértve az ortt-t is :) az kitartana egy jó darabig. Akár a Sailor Moon is jöhetne. Nem feszegetnek komoly kérdéseket, de nem is baj, mert szórakoztatóak. Úgy különösebben nem tom mi az akadálya a dolognak, le is vannak szinkronizálva, meg gondolom meg is vannak még valahol valamelyik raktárban..éééés Űrrepülőszázad-ot akarok látni :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Sailor Moont valószínűleg előbb adnák le, mint a Dragon Ballt...de sajnos nincs túl sok esély rá, hogy egyáltalán újravetítenék a közeljövőben. :cry:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Én nem látom semmi akadályát :) A Dragon Ball miatt meg nem hinném hogy lenne kiakadás, ha azt nézed, hogy azóta lement már a Blue Gender Trigun Cowboy Bebop trio. :cool: Amúgy a Dice-ban eleve azt nem értem hogy egy robot-velociraptor-ból hogy az istenbe vált ki "ősi ösztönöket" egy darab kristály? "Szelídített Motoraptor" Wtf egy gép amit elméletileg ember alkotott akkor meg milyen ősi ösztönökről beszélünk..?
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

A dragon Ball, Z, GT, nekem most nem hiányozna az A+ on, mert nem rég megkaptam mind az 508 részt. :banan: ezzel el leszek a nyáron.
Az A+ meg hanyagolom egy kicsit, ugyis egész nyáron csak ismétlések lesznek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hát, az Dna Integrated....., szóval vannak a cybercuccosban ilyen ilyen szerves dolgok is, úgyhogy akár....
DB és SM valóban jól jönne, nem biztos hogy nézném őket, lehet, de akár sok népeket is vonzhatnának a képernyő elé.
Kép
Válasz küldése