A+ / Animax

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Konomi írta:To Tokubei: lol... hát ha te egy rész után el tudod dönteni, h milyen az adott cucc, akkor gratulálok... ^^
Eeeh. Az esetek 90%-aban az ember igenis kepes egy resz utan is eldonteni, hogy egy adott sorozat tetszik-e neki, erdekli-e vagy sem. Igenis lehetseges valamirol egy resz alapjan velemenyt formalni. :/
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Egyetértek mufurccal...
A véleményem, hogy nekem nincs bajom az amerikai rajzfilmekkel, vannak nagyon jók, de én se értem mit keres az az A+ műsorában...
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

To Ayanami: honnan ered az avatarod véletlenül nem az interjú a vámpir-ból?


To mindenki:én azért nem simpatizálok marry-vel meg ashly-vel mert a hippi szeresük a világot,humoruk mögött marry és ashly ugyanojan hamburgerzabáló álszent amerikaiak. :gun: ::tenshii:: ...NO COMMENT... ::pirate:: (ez igazából nem amerika ellenes szöveg csakis az én véleményem és lehet hogy rosz a rálátásom a dolgokra) de ha már ANIME+ akkor ne legyen amerikai tini sorozat henem ANIME amiböl most még kevés van ojan ami nem megy máshol is..... jó volna pár ujabb mondjuk a pokemon hejett ...(elmereng)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

most nem szeretném ezt végigolvasni... Most akkor van A+, de nem mindenkinek, vagy elbukott?
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

To mindenki:én azért nem simpatizálok marry-vel meg ashly-vel mert a hippi szeresük a világot,humoruk mögött marry és ashly ugyanojan hamburgerzabáló álszent amerikaiak.
Akkor nem biztos hogy így néznének ki. Amúgy elég amcsiellenesen hangzott, és szvsz rossz a rálátásod a dolgokra.
Viszont én azt hallottam, hogyvalamelyikük már most, 18 évesen rajta van a kemény narkókon, meg mindkettő alkesz, meg ilyesmi. Na de mindegy, nem ide való.
Piracy is charity.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

SZEL írta: Az A+ egy bizonyos adó után megy. Ebből az adóból többet is adnak, tehát ezután az adó után valakinél az a+ jön és valakinél a CherryMusic és van olyan is akinél az MTV jön be.
JA meg ojan is van akinek nem jön be semmi nekem eddig tökéletesen jött de most beindul 8:01 kor aztán csá lenyomják a sávot és csak ennyi jön this chanel is not included..... na van valakinek hasonló gondja? ::bawl:: vagy csak én jártam így?
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

j.e.h.u.t.y. írta:
SZEL írta: Az A+ egy bizonyos adó után megy. Ebből az adóból többet is adnak, tehát ezután az adó után valakinél az a+ jön és valakinél a CherryMusic és van olyan is akinél az MTV jön be.
JA meg ojan is van akinek nem jön be semmi nekem eddig tökéletesen jött de most beindul 8:01 kor aztán csá lenyomják a sávot és csak ennyi jön this chanel is not included..... na van valakinek hasonló gondja? ::bawl:: vagy csak én jártam így?
Mostanában nekem is ez a gondom. Bár nem értem, hogy eggyik nap még megy az A+ utánna egy hétig kinyomják és megint adják egy-két napig.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Konomi írta:To Mako: hehh... tehát akkor az "A" betű az anime szó rövidítése lenne... már ahogy a postodból kihámoztam...
Hát, feltételeztem, persze esküdni nem merek rá, de ez valóban logikusan hangzik. Persze felőlem aztán A mint Almacsutka, akár ennek is lehet a rövidítése, de kevés logikát látok benne... Mindenesetre őszintén szólva ha csak a nevével lenne gond az adónak, akkor boldogok lehetnénk =) Először inkább az kéne, hogy sűrűbben lehessen fogni. Persze ráérünk, fél évvel ezelőtt még álomnak tűnt az is, hogy egyáltalán van ilyen adó. Szóval én nem siettetek semmit ^^.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

kukurbuki írta: Amúgy elég amcsiellenesen hangzott, és szvsz rossz a rálátásod a dolgokra.
Viszont én azt hallottam, hogyvalamelyikük már most, 18 évesen rajta van a kemény narkókon, meg mindkettő alkesz, meg ilyesmi. Na de mindegy, nem ide való.
Szerintem nem olyan rosz a rálátásom... ::jbeeer:: mellesleg ha nem érted meg mire utal a hamburgerzabálós dolog akkor nem csoda hogy nem útálod a marry kate-ékat na mindegy 1 szó mint 100 az a sorozat nem az a+-ra való akárki akármit mond... ::jbeeer::
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

mufurc írta:Ehh. Az esetek 90%-aban az ember igenis kepes egy resz utan is eldonteni, hogy egy adott sorozat tetszik-e neki, erdekli-e vagy sem. Igenis lehetseges valamirol egy resz alapjan velemenyt formalni. :/
Igen... igazad van... de én azért nem szoktam (negatív) véleményt alkotni, mielőtt megnéztem volna legalább a felét... ez valahogy olyan nem fair...
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Konomi írta:
mufurc írta:Ehh. Az esetek 90%-aban az ember igenis kepes egy resz utan is eldonteni, hogy egy adott sorozat tetszik-e neki, erdekli-e vagy sem. Igenis lehetseges valamirol egy resz alapjan velemenyt formalni. :/
Igen... igazad van... de én azért nem szoktam (negatív) véleményt alkotni, mielőtt megnéztem volna legalább a felét... ez valahogy olyan nem fair...
Ha odáig el tud jutni az ember... nha ekem annyira nem jön be az első rész, kínon kínját is át tudom élni, ha folytatnom kell...
200 részes sorozatnál megnézel 100 részt?
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Konomi írta:Igen... igazad van... de én azért nem szoktam (negatív) véleményt alkotni, mielőtt megnéztem volna legalább a felét... ez valahogy olyan nem fair...
Nem tudom nézed e ezt a "sorozatot",mert ha néznéd tudnád hogy ez nem egy fojtatólagos story. Hanem sablonrészek megszámozva,ha láttál egy részt a közepéböl hidd el nem hagytál ki semmit mert nics öszefüggés a részek között csak anyiban hogy vannak viszatérö gonoszok (akinek nem tünt volna fel ez a sorozat tanitó szándékot is rejt minden rész elején tanulnak valamit mondjuk fizikáról és a rész végén az ujonnan tanult dologgal oldják meg a hejzettet) ennek a sorozatnak nincs eleje se vége..... :shock:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Végre fejlődünk!!! Legalább már tudják az emberek a pokémonon kívül van más anime is... :D
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Nemtom ki mit tud róla, de láttam az A+ textjén, hogy az Inuyashát MA fejezik be(52. résznél).(gondolom eddig tartott a magyarosítás) A Slayers NEXTet szintúgy( és mivel a TRY nincs szinkronizálva, újrakezdik az első sagától) A Marey-Kate és Ashleyt végre levették műsorrol. A legnagyobb hírt a végére :szombattól kerül műsorra a Blue Gender!!! ::jthrill:: Szóval eléggé nagy változtatást eszközöltek!
Kép
Avatar
SZEL
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.12. 20:57
Tartózkodási hely: Mikor hol

Hozzászólás Szerző: SZEL »

Tokubei írta:Nemtom ki mit tud róla, de láttam az A+ textjén, hogy az Inuyashát MA fejezik be(52. résznél).(gondolom eddig tartott a magyarosítás)
Én úgy tudom, hogy megvettünk még 52 részt és még fordítják/szinkronizálják. Azomban lehet,hogy csak én vagyok rosszúl informálva.
Az ember felelős, a saját élete és jövője alakításáért.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

EZ NEM IGAZSÁG!!! MIÉRT!!!?? Ha már belekezdenek valamibe akkó mé ne fejezik be!!!(slayers szinkron) A mary-kate és mittomén olsen meg asszem nem nagyon izgat! Az viszont egy kicsit... NAGYON zavar hogy elvették tőlünk az a+-t.....^^""""!!! Nálatok még van??
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nem engem kérdeztél,de nálunk nincs és rákérdeztem,és nem is tervezik hozzánk visszahozni.........(cry)
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

GRRRRRRRR!!!! meg kell őket szorongatni!! Drágaszág majd elintézi ézeket a mockosz kisz hobbitkákat!
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HAHAHAHA Majd rájuk lesz külve a NERV aztán majd meglepődnek hogy egy 50-méteres piros folt közelit feléjük....HAHAHA :twisted:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Plussz egy lila és egy kék EVA....... vagy narancssárga???...^^ jut ezsembe!! az A+-os hapsikák nem gondoltak arra hogy esetleg az alap animéken kívül hozhatnának mást is??!!! -- --""""
.....(na jó a Kiddy Grade-et eddig nem ismertem...)^^ sem azt a mari-rozi
izét......de az nem is anime.
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

Tegnap a Kiddy Gradenek is vége lett...hmmm ezt a csatornát már csak a Blue Gender miatt érdemes nézni.... ::are::
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

^^ a végén már csak a pokémon marad ........na meg a megaman NT Warrior. Vagy már annak is vége??? :)
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

A Megaman-nak egy darabig még nem lesz vége...... megy a németen is (RTL2) és ott már benne van a korban és ha jól selytem a Yu-Gi- nak se lesz vége egy darabig....szintén megy az RTL2-ön és ott már a 4.évad megy BRRRRR..
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Egy kérdés...

Hallottam (nem netről, egy barátnőmtől), hogy meg van véve a Slayers Try, az Inuyasha movie-t is már fordítják, és az X movie-t is megveték... Nem tud ezekről vki vmilyen hírt, ami hivatalos?
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HÚÚÚÚÚ az BRUTÁL lenne ha leadnák az A+ on az Inu muvie-t meg az X-et isteni lenne ha ez igaz.....Nagy ugrás lesz a magyar ANIME életben.... ::jsmile::
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Válasz küldése