Leslie. L. Lawrence

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Olvastátok egy nagyon régi írását, a Nagy kupola szégyenét? Nem krimi, hanem vígjáték. Egy 1979-es Galaktikában volt. Nagyokat borultam rajta, főleg a végén.
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Sziasztok! Lehet, hoyg rosszul tudom, de nem a 13 kristálykoponya a kicsik 3. része??? Én még csak az első kettőt olvastam, de egy oszttársamnak megvan, és ő mintha azt mondta volna, hoyg az a befejező rész...?
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
Kagome14
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2004.02.07. 17:17
Tartózkodási hely: dusztom sincs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kagome14 »

HAJRÁ FARKASOK!!! ::daisuki::
Avatar
Cathreen
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2005.06.21. 22:15
Tartózkodási hely: Central Headquarters

Hozzászólás Szerző: Cathreen »

Yui írta:Sziasztok! Lehet, hoyg rosszul tudom, de nem a 13 kristálykoponya a kicsik 3. része??? Én még csak az első kettőt olvastam, de egy oszttársamnak megvan, és ő mintha azt mondta volna, hoyg az a befejező rész...?
Igen, az a Kicsik és a Kicsik nyomában folytatása.
A Kicsik az egyik kedvenc Lawrence könyvem, de a folytatás már nem jött be úgy... Majd ha nem lesz jobb olvasnivalóm megnézem azért a 13 kristálykoponyát magamnak... :roll:
Most, hogy sok Lawrence könyvet olvastam, kezd egy kicsit egysíkúvá válni nekem... A Csöd és a Kicsik az örök kedvencek... Meg talán a Vérfarkasok kastélyában, ami igazából Írország miatt fogott meg. Rég óta imádom azt az országot. Most voltunk ott, nagyon értékelték a többiek amikor a Zöld Asszonyról és társairól kezdtem magyarázni... :vigyor:
Kép
Avatar
Yui
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2005.06.11. 17:30
Tartózkodási hely: Eva 01

Hozzászólás Szerző: Yui »

Cathreen írta:Most, hogy sok Lawrence könyvet olvastam, kezd egy kicsit egysíkúvá válni nekem...
Ebben igazad van, de akadnak egyedi és jó könyvei, bár ezt inkább az olvasók határozzák meg - ki mit tart jónak, nekem pl a nagy mészárlás - kő fiai - kéz a sziklán hármas a kedvencem.

Cathreen írta:Meg talán a Vérfarkasok kastélyában, ami igazából Írország miatt fogott meg. Rég óta imádom azt az országot. Most voltunk ott, nagyon értékelték a többiek amikor a Zöld Asszonyról és társairól kezdtem magyarázni... :vigyor:
Hajaj! :D Van nekem is egy osztálytársam, aki teljesen Írország-mániás, biztos jól megértenétek egymást :wink: Bocsánat, ez már :woff: :oops:
IKARI YUI
1977-2004-?
(still alive..?)
Avatar
vingilot
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.12.25. 21:39

Hozzászólás Szerző: vingilot »

csak egyetlen könyvét olvastam,a Damballa botját,de igen érdekes és izgalmas volt,és meg kell mondjam nem esett le hogy nem igaz :oops: de persze tudni kell h én nem tudtam milyen müveket ir!
I close my eyes and dream away...
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Karácsonyra kaptam meg a Szádhuk A hosszú álom 2 kötetet.
Már én is elég sok könyvét olvastam. Az első az "A keselyűk gyászzenéje" volt. Onnan kezdve olvasom a könyveit, akár Lőrincz L. László, akár Leslie L. Lawrence :).
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Leslie L. Lawrence

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Hát én még nem olvastam tőle könyvet de egy kettőbe már beleolvastam és tetszett az a részlet amit elovastam..
Most igaz a Jane Eyre-t olvasom de utána elovasom a Kéz a sziklán c. könyvét Leslie-nek

-----

Én mst olvasomtőle A kő fiait.. szerintem nagyon jó köny,
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Azta most nézem hogy ilyen topic is van.
Én imádom Leslie L. Lawrence könyveit már vagy 15-20 db-ot elolvastam.
És valahogy mindig megtudom bocsátani neki hogy hasonló a téma, csak más szereplőkel, és helyszinekkel. Egy idő után kilehet ismerni.
kedvenceim: 13 kristálykoponya, Miranda koporsólya, meg a vérfarkasosak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Leslie L. Lawrence

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

JSaN mind megvan... én ezután a Kéz a sziklánt olvasom tőle, utána meg a Hófarkas I-II. részét...
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Re: Leslie L. Lawrence

Hozzászólás Szerző: JSaN »

KCurama1991 írta:JSaN mind megvan...
Igazából csak 3 könyve van, meg mépedig:
Tizenhárom kristálykoponya
Siva ujra táncol
A fekete anya kígyója
A többi 15-öt a rokonomtol kaptam.
Kép
Kép
Kép
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Leslie L. Lawrence

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Az is jó.. én is legtöbb könyveket a barátoktól rokonoktól kapom..
A fekete anya kígyója I-II része megvan, de még nem azt olvasom...anyu szerint jó.. de ma Lőrinz jó író.. szeretem a regényeit..
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
KCurama1991
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.12.09. 13:22
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: KCurama1991 »

Kiolvastam tőle még a Megfolytott viking mocsarát..
Sorsunk elől nem menekülhetünk. De alakíthatjuk...
Avatar
Arysa
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.04.05. 19:11
Tartózkodási hely: /pill. otthon

Hozzászólás Szerző: Arysa »

Én egyszerűen imádom az írásait. Mivel sokat olvasok és eléggé gyorsan, már jó pár könyvét kivégeztem. pl.: Nebet Het, Három sötét király, A vadász, A vérfarkasok kastélyában... most éppen a Ganésa gyémántjat kezdtem el, de nem hiszem hogy egyhamar befejezem. (3 könyvet még én sem tudok egyszerre olvasni.) :lol:
Ki lenne képes szeretni annyira, hogy a saját, drága életét eldobja értem?
Ha valaki a tengerbe vetné magát értem akkor kiszabadulnék ebből a lakból és visszatérhetnék az életbe...újra élhetnék. De ha ez egy nap megtörténne, annak élete árán, aki a leginkább szeretett, akkor sírnék nagyon...magányosan. A kövemet keresve sírnék. Még ha vérem borként folyna is, mi haszna lenne? Nem hozná vissza a tenger fenekéről azt, aki a legjobban szeretett." (Le Portrait de petit Cossette)
Lezárt