Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Írások, regények, kedvenc könyvek, könyvajánlók
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Nah ilyen topic még nincs és szerintem fontos.Én keresek egy könyvet,a Vampire the masquarade-et,de nem találom sehol.Nem tud esetleg valaki segíteni?
Kép
Kép
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

http://www.silverland.hu/shop/rendellin ... 01.240.213

Ezért szerintem nem kellett volna új topic.
Piracy is charity.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nagy szívás, ha akció van. Ma is sikerült elköltenem 13 ezret könyvekre, pedig így is van itthon vagy 70-80 kötet még olvasatlanul és megfogadtam, hogy addig nem veszek újabbakat, míg ezeket el nem olvasom. Csak hát lemaradni sem akartam. Most majd ismét megpróbálkozom az önmegtartóztatással. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem tudom, kit érdekel az ilyesmi. Én is nyertem már egyszer, pedig ha évente egyszer jelentkezem, sokat mondok. Az orrba-szájba jelentkező netesismerőseim meg havonta zsebelnek be könyveket innen-onnan.
Science fiction bestsellerek
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Titkos írta: 2018.06.01. 15:52
Ricz írta: 2018.06.01. 01:10 Pár manga + a light novelek
Nocsak, van ilyen, hogy Monster Girl Encyclopedia és kiadták angolul is? Erre majd rá kell keressek... XD
Megkönnyítem a dolgod a BookDepository-val. Most egész jó leértékelés van rá 27 és 39 százalékkal.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ricz írta: 2018.06.01. 16:13 Megkönnyítem a dolgod a BookDepository-val. Most egész jó leértékelés van rá 27 és 39 százalékkal.
(Jé, van ilyen topicunk? XD) Köszi! :vigyor: Mondjuk nem biztos, hogy most azonnal rendelés lesz belőle, de határozottan...érdekes. XD
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Úgy fest idén a év mellett a belföldi könyvrendelés sem a legjobb.

Megrendeltem év elején a Libritől egy könyvet, mehettem cserélni, mert rosszat küldtek. -> Panasz és csere a boltban.
Aztán nyáron a Szegedi Nagy Antikvárium másik kiadást küldött ugyanabból, ami árban közel azonos volt, csak olcsóbb, de jobb állapotú. -> Ezt csendben elsunnyogtam, mert jó üzlet volt.
Most megrendeltem a Roland-éneket (ófrancia hősköltemény), a lap szerint egy ezresbe kerül. Kiküldik annak a történeti és nyelvészeti elemzését adó 1978-as Korompay Klára dolgozatot, úgy, hogy a webshopban csak "Roland-ének" volt feltüntetve ennek a borítójával, miközben a teljes címe egyébként "Középkori neveink és a Roland-ének". - Ezt is elsunnyogtam, mert érdekes ez is, meg a dolgozat is amúgy 3500 forint durván, szóval 2500 HUF-ot nyertem az ügyön.

Viszont ezek után berendeltem (megint) a Roland-éneket, mert a dolgozat nem ér/mond sokat, ha nem olvastam mellette az eredeti művet, így egy 1932-es kiadásra csaptam le belőle, mondván, az már tuti nem lesz dolgozat. Jó, drágább is, majd' 4 kerek ezer forintocska, de ha ezek után kiküldik mondjuk Arthur C. Clarke-tól a Ráma-trilógiát, azért tényleg nem fogok haragudni, csupán eleresztek egy öblös égmetsző bazmegelést.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ricz írta: 2020.11.20. 09:24
Most megrendeltem a Roland-éneket (ófrancia hősköltemény)
Figyelek. :D Magyarul olvasod vagy franciául és egyáltalán mi okból kifolyólag olvasol ilyesmit?

Nekem óriási sikerem volt idén ami az internetes könyvvásárlást illeti, ráadásul Magyarországról rendeltem Romániába (nem túl régóta lehet ilyesmit) és minden megjött precízen és hamarabb is mint mondták, hogy hozzák. Booklineról. Új és használt könyveket és szótárakat is vettem idén.

Ricz, a majdnem 100 éves kiadást megnézném milyen állapotban van, 4000 huf azért nem is a világvége...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Ayla írta: 2020.11.21. 14:39 Figyelek. :D Magyarul olvasod vagy franciául és egyáltalán mi okból kifolyólag olvasol ilyesmit?

Nekem óriási sikerem volt idén ami az internetes könyvvásárlást illeti, ráadásul Magyarországról rendeltem Romániába (nem túl régóta lehet ilyesmit) és minden megjött precízen és hamarabb is mint mondták, hogy hozzák. Booklineról. Új és használt könyveket és szótárakat is vettem idén.

Ricz, a majdnem 100 éves kiadást megnézném milyen állapotban van, 4000 huf azért nem is a világvége...
Magyarul, régi fordításban. Elsősorban azért, mert régóta érdekel, mint a Nibelung-ének vagy Geoffrey de Monmouth históriás kötete (kis 12. századi angol irodalom). Egyébként most Mikszáthot olvasok, szóval kell valami "lovagregényes".
Rendeléssel idén csak a BookDepóval nem szívtam, az rendesen megjött, de minden vagy késett, vagy nem érkezett meg időben, a futár nem ismerte az órát/naptárat... A késések még hagyján is lenne, de amikor félévig dekkolt a hazai elosztóban a cuccom és tosztak szólni (vagy postán maradt 3 hónapig a küldeményem mire felhívtak, mert rajta volt a telefonszámom... fuh, sok visszásság volt az értesítők hiányával is vagy csak b@$ztak feljönni a harmadikra, de azért hozzánk csöngetnek be, hogy "posta, nyissuk ki".)

Amúgy kifejezetten jó állapotnak mondanám ahhoz képest, hogy papírkötéses, de a lapok állapotát már nem annyira, mert majd neki kell esnem egy késsel. Minden második oldalpár nincs rendesen elvágva, nem lehet kinyitni. Ez a legnagyobb és egyben legkisebb szépséghibája. Viszont az ára... Azért egy ezressel, másféllel kevesebbért is kapni hasonló minőségű, kötésű kötetet.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
GentleRain
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2022.07.08. 13:29
Nem:
Tartózkodási hely: Tata
Kapcsolat:

Re: Könyvrendelés,vásárlás neten keresztül

Hozzászólás Szerző: GentleRain »

Én is szoktam Libriből rendelni. Nekem mindig azt adják, amit kérek. De ha házhoz szállításról van szó, akkor inkább a kiadó oldalán rendelek mindent. Főleg a KMK esetében, mert előrendelésnél még így is megéri nekem.
"Ne gondoljuk, hogy valaki túlságosan tökéletes!"
Válasz küldése