Metal/rock együttesek

Zenék, együttesek
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Pontosan ezt utáloma rockerekben is meg a tuccerekben is.. hogy nem képesek felfogni hogy minden zenében van vmi jo, és itt van ez a "nem beszélek veled mert büdös rocker/tuccer vagy"...
minden ember EMBER, és minden zene ZENE...
ezt el kell fogadni..
én pl. mindenféle zenét meghallgatok, popot, punkot, rockot, metált, discot, filmzenéket, komolyzenét.. és nekem mind1ik tetszik..
:cool: nem hagyom hogy beskatulyázzanak 1 stilusba se ::argh::
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Az jó hozzállás h nem hagyod magad beskatulyázni,de attól még nem lesz köteles az ember meghallgatni a legsilányabb pop számot mert nem rocker,és azzal is teljesen tisztában vagyok h nem minden pop szám szar és nem mindent hallgatsz meg ,de én lehet h azért nem hallgatok ilyen zenéket mert rosszak a tapasztalataim és nemnagyon hallottam mostanában ebben a műfajban olyat amilyen tetszett volna...én igy gondolom...mellesleg szinte csak "tuccerféle emberek" vesznek körül és rám nem vonatkozik ez a nemszóbaállósdi,és ha vki véletlenül nem állna velem szóba az egyéni szoc probléma...én személyválogató emberekkel nem foglalkozok :-P
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Mimette
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2006.02.04. 12:43
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimette »

Ez a hozzáállás szerintem is fölösleges. Én például tuccerként kezdtem pályafutásom,majd rockerként,ez így van ma is. Nekem mindkét rajból vannak barátaim,mi nem balhézunk,hogy "büdös tuccis tünés". Rengeteg olyan példa volt,hogy eggyütt buliztunk,és hogy még csak véletlenül se legyenek súrlódások,még a zenegép is fel volt osztva. :cool:

(Aktuális kedvenc eggyütteseim Sonata Arctica,és Apocalyptica) ::daisuki:: ::daisuki::
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

h mondogatjuk ezt h tuccer meg rocker akkor mi is beskatulyázunk nem? kivéve ha magáról mondja valaki
mellesleg Nightwish kegyetlen sikeres itthon
minap vivára tévedtem HÁTNEMA TOKIO HOTELRŐL VOLT SZÓ? :)

a lényeg nem az h kimit hallgat hanem hogy tényleg ne azéér tegye mer ezt látta mindenki ezt csinálja körülötte hanem mert így döntött ez tetszik
ennyi /imhoimhoimho/ ezért fontos hogy meghallgassunk mindenfélét

to Adeline-Girl: nem hagyod? azt nem kell hagyni :D
max nem veszed magadra a sablonokat

hiddd el attól még beskatujáznak ....mondok egy példát
attól függően hogy, aznap miben megyek iskolába mindig máshova rakna lehet látni a reakciókon
ha szakadt fekete farmer vmi bandás póló akkor biztos rohadt rokker vagyok teljesen mindegy h az egy prog metál banda biztos hogy kecskéket is áldoznak meg énis otthon szabadidőmben
vagy épp gyakorlónadrág bakanccsal biztos valami háborúőrült agresszív/ szélsőjobbos skinhead
stb stb és akkor nagyokat néznek hogy úristen világos ing nadrág de hát ilyet?????

márcsak azért is megéri nem rendesen öltözködni / normál zenét hallgatni
gondolkodjanak csak


a főiskolán ebből nincs is nagy gond, a társaságban mindenki mást hallgat és teljesen jól tudunk beszélgetni szórakozni együtt
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Chiigirl írta:mellesleg szinte csak "tuccerféle emberek" vesznek körül és rám nem vonatkozik ez a nemszóbaállósdi,és ha vki véletlenül nem állna velem szóba az egyéni szoc probléma...én személyválogató emberekkel nem foglalkozok :-P
1ébként nem pont rád céloztam azzal hogy nem dumálsz velük.

-----
Chiigirl írta:Azt azért nem mondanám h ugyanúgy játszák,mert minden 2. szám disco,pop,divatrock/TH/stb.,ezért engem nem érdekel,mert utálom a TH-t és társait az meg nem éri meg h hallgassam ezeket selejteket, és miután leadták a sok gyökér számot végre meghallgathatok 1 olyan számot amit kedvelek és már fél órával azelőtt meghallgathattam volna és nem kellett volna várnom ennyit+végigszenvedni a hülye toplistáikat a TH-val az élen :-P :-P :-P
eccerüen mindent lenézel ami a rádióba megy.. sztem nyisd ki a szemed és vedd észre hogy nem csak a legdurvább metál a jó.
Chiigirl írta:...és azzal is teljesen tisztában vagyok h nem minden pop szám szar és nem mindent hallgatsz meg ,de én lehet h azért nem hallgatok ilyen zenéket mert rosszak a tapasztalataim és nemnagyon hallottam mostanában ebben a műfajban olyat amilyen tetszett volna...
Na vajon miért nem hallottál ebben a műfajban?! mert nem nézel vivát és nem hallgatsz rádiót... meg se próbálod meghallgatni őket, akkor miért mondod hogy sz*r az összes? 1ébként vannak jó tucc-tucc zenék is, amiket nem nyomat a viva és nem azért mert régiek.
Chiigirl írta:Az jó hozzállás h nem hagyod magad beskatulyázni,de attól még nem lesz köteles az ember meghallgatni a legsilányabb pop számot...
Hol irtam hogy kötelező a legsilányabb popszámokat hallgatni? sehol.. vannak silány popzenék, de azokat még a rádió se nyomatja.


1ébként én haverjaim között is vannak rapkedvelők, plázacicák, tuccerek, meg rockerek + mindenfélék :-P
tucc-tuccot is szoktam hallgatni, + rappet is, de nightwish is van a winamp playlist-emen.. és nekem mindegyik tetszik..
amúgy én a punkrock-ot szeretem leginkább, tudom hogy sokan utálják, + már nem nagyon él ez a műfaj, de nem érdekel, én ezt szeretem , és ha megvernek se fogom utálni, soha..
én nem is akarom hogy mindenkinek tetszen, de idegesít ha lenéznek miatta...
mindenkinek van saját ízlése, saját véleménye, az egyetlen dolog amit utálok 1 emberben ha nem birja irányitani az életét és hagyja hogy mások manipulálják és irányitsák...
engem meg fogadjatok el így, vagy verjetek meg ha bajotok van ezzel :mad:
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Örülnék, ha innentől kezdve metal / rock együttesekről lenne szó ebben a témában, és nem Tokio Hotelről, rapről, popról, rádióról és hasonlókról...
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Rage írta:Örülnék, ha innentől kezdve metal / rock együttesekről lenne szó ebben a témában, és nem Tokio Hotelről, rapről, popról, rádióról és hasonlókról...
Mer a Slipknot nem metál, mi?!
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Mer a személyes beszélgetésetek az metál, mi?! Pff.

Tisztázzunk valamit. Az, hogy ki mit néz a VIVA-n / mit hallgat a rádióban, nem ebbe a topikba való. Akkor sem, ha épp Slipknot ment a TV-ben.
Remélem, így már világos.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Yankee
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2006.01.25. 14:57
Tartózkodási hely: somewhere,I don't know,where...

Hozzászólás Szerző: Yankee »

szerintem igazad van! a viva-n úgyse megy túl sok rock... az hogy jön ide? :-P
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Na jó akkor ne jöjjön ide mert sztem se ad le mást a th-n kivül :-P
Najó abbahgytam..
Ismeri vki a Reactort?
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Chiigirl írta:Ismeri vki a Reactort?
Ja.. én ::jthrill::
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nah..akkor már ketten vagyunk...azért mi sem ismerjük annyira csak 2 koncert alapján...de a Nand is jó :arrow: ezt már gondolom végképp nem ismeri senki...ezt is csak mi :eyes:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Nem tudom....én valahogy csak a klasszikusokkal vagyok jóban...Csak azt tudom mondani, hogy hallgassatok sok Guns N Rosest, Metallicat, Queent, Aerosmith-t, LGT-t, Red hot-tot és mind azt ami tetszik :D
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Én is szeretem a klasszikusokat de az újabbakat is mert nem akarok 1féle zenét hallgatni,kell a változatosság :D
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Link írta:Nem tudom....én valahogy csak a klasszikusokkal vagyok jóban...Csak azt tudom mondani, hogy hallgassatok sok Guns N Rosest, Metallicat, Queent, Aerosmith-t, LGT-t, Red hot-tot és mind azt ami tetszik :D
A Nand tulajdonképpen egy zalaegerszegi banda, akik covereznek leginkább.. többnyire aerosmith-t, deep purple-t, meg az ilyen klasszikus rockot... 1ébként a nagybátyám az énekes :-P
az oldalukon le lehet tölteni zenéket tőlük, ha kell adhatok linket...
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Nekem megvannak ezek a számok :D
Sztem rakd be a linket hátha vki igy meghallgatja,és megteccik neki :D
Szerezz 1 kis rajongótábort a nagybátyádnak :cool:
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Chiigirl írta:Én is szeretem a klasszikusokat de az újabbakat is mert nem akarok 1féle zenét hallgatni,kell a változatosság :D
Az újakat azért nem szeretem, mert nem biztos, hogy holnap is hallhatok tőlük valami jót. Mert elég gyakran csak hirtelen jött, hirtelen ment bandák, de általában (mert vannak kivételek) az öregek tudnak olyat játszani amitől eldobom az agyam.( Ha nem akarsz egyféle zenét hallgatni, akkor próbálkozz más stílusokkal is....meglátod megéri...ez tapasztalat :D )

Hehe... :D
Akkor én is ajánhatom nektek a Csak van-t (a tesóm adta nekik a nevet XDD). De tényleg kivi vagyok a Nand-ra is. Mert mindennek ellenére nyitott vagyok a jó zene iránt. :D
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Chiigirl
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006.03.29. 15:11
Nem:

Hozzászólás Szerző: Chiigirl »

Az újat nem úgy értem h nagyon új hanem pl:a Deep Purple-höz képest úgy pl.:Nand (kis reklám:D )...amugy ha érdekel nézd meg: www.nand.uw.hu
A zenét nemtom h itt lehet e letölteni de lehet h lehet :D én is megnézem aztán ha nem akkor 1 kis ismertetőt olvashacc róluk...

-----

Igen itt a letöltéseknél :D
"You come on dance with me to the end of the world..."
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Chiigirl írta:Az újat nem úgy értem h nagyon új hanem pl:a Deep Purple-höz képest úgy pl.:Nand (kis reklám:D )...amugy ha érdekel nézd meg: www.nand.uw.hu
A zenét nemtom h itt lehet e letölteni de lehet h lehet :D én is megnézem aztán ha nem akkor 1 kis ismertetőt olvashacc róluk...

-----

Igen itt a letöltéseknél :D
ahh éppen olvastam mit irt.. én akartam beirni a linket, dehát akkor már mind1 :-P
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Én alapjában véve a zene terén mindenevő vagyok így nem vetem meg a metál/rock műfajt sem bár inkább a régebbi bandák felé hajlok mint pl. Iron Maiden,Metalica vagy Hammerfall(bár erről nem tudom hogy régi-e bár sejtésem szerint az de a Crimson Thunder nagyon rulz)de azért az újabbak közül is vannak tűrhetőek pl.Avenged Sevenfold vagy egy-két nem olyen régi de elfeledett együttes mint pl.Sum41 számait is szivesen halgatom.
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Sai írta:Én alapjában véve a zene terén mindenevő vagyok így nem vetem meg a metál/rock műfajt sem bár inkább a régebbi bandák felé hajlok mint pl. Iron Maiden,Metalica vagy Hammerfall(bár erről nem tudom hogy régi-e bár sejtésem szerint az de a Crimson Thunder nagyon rulz)de azért az újabbak közül is vannak tűrhetőek pl.Avenged Sevenfold vagy egy-két nem olyen régi de elfeledett együttes mint pl.Sum41 számait is szivesen halgatom.
Sum 41-tól 1et ismerek az tökjó, az Over My head (Better Off Dead)-et :-P
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

Az nem rossz bár én inkább az All Killer No Filler című albumon lévő számaikat birom mint pl.Fat Lip,In Too Deep,Motivation de az újabbak közül is van ami bejön pl.We're all to blame.
Kép
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Az In Too Deep az egyik örök kedvenc számom... egy számomra nagyon kedves film zenéje:)
De 1ébként is szeretem a bandát.
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
Sai
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2006.07.15. 07:05

Hozzászólás Szerző: Sai »

A klipje sem rossz.Enyhén beteg :D mondjuk kár hogy már nem igen hallani róluk.Amugy melyik film zenéje?
Kép
Avatar
Adeline-Girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2006.05.02. 17:43
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: Adeline-Girl »

Sai írta:A klipje sem rossz.Enyhén beteg :D mondjuk kár hogy már nem igen hallani róluk.Amugy melyik film zenéje?
úgy érted, az együttesről nem hallani?
pedig hallani, mert a deryck most házasodott össze avril-lal, eredetileg augusztusba lett volna az esüvö, de most tartották hogy kijátszák a médiát, californiában már nem emléxem hol..

zene ügyileg nem hinném hogy van hir róluk..
"...Nézd, ez az én harcom és csak nekem ég az arcom,
A remény bennem csak addig él, ameddig én életben tartom..."
Válasz küldése