PlayStation 3, X360, Wii és egyéb konzolok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Tisztázzunk valamit aki JÁTSZANI akar az konzolt vesz aki JÁTSZOGATNI az vesz egy pc-t mert játékra a konzolt találták fel "sokkal több dologra meg a pc-t" ha igényesen akarsz játszani akkor hajrá konzol pc-majd 4-5 év mulva lesz olyan játék ami azonos eredményt produkál mint egy MGS4...

Mi az hogy fapados merha az aki 40 ezres árkülömbségért vesz 40gb-tal eröseb winyót már a képeken is látszik hogy sima pc-s winyót használ ugyhogy bemegyek egy boltba és 20 ezresért veszek egy 100gb winyót...HMMMM milyen érdekes....és mindenféle cíli vili adókkal sem lesz több az ára 130 ezernél úgyhogy hajrá én nyári munkával meg anyuci kis segitségével egyetemi halgatásom megkezdésének idelyére egy 100gb(legfeljeb berakom a gépemét...) PS3 szuperboldog tulija leszek addigra talán jó játék is lesz rá.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Najó, ez a post annyira ISTENTELENÜL durva, hogy legszívesebben az elkövetkezendő 10 évemet egy reakció megírásával tölteném el (sajnos még nekem is van életem, úgyhogy ez valósággá nem fog válni). So, without further ado...
ÖNTSÜNK TISZTA VIZET A POHÁRBA!
Kép
Tisztázzunk valamit aki JÁTSZANI akar az konzolt vesz
Aki játszani akar, az elmegy bölcsésznek. :dirr: Aki videójátékokat akar, az meg eldönti magának, hogy mit vesz, nem pedig egy helyesírásból négyszeres olimpiai aranyérmes, dühöngő troll internetes agymenését veszi szentírásnak.
sima pc-s winyót használ ugyhogy bemegyek egy boltba és 20 ezresért veszek egy 100gb winyót...HMMMM milyen érdekes...
Komolyan gondolod, hogy szerinted egy célhardverbe ilyen egyszerűen beleerőszakolsz majd egy sima, átalakítatlan PC-s vinyót? Rendkívül érdekes gondolatmenet, tételezzük fel, hogy a világ; mostantól kezdve; a te logikád alapján működne. Nézzük:
-A PC műveletek elvégzésére képes. A mezőgazdasági kombájn is, ezért minden mezőgazdasági kombájn PC.
-A világ legismertebb játéka a Tetris, ezért minden létező játék Tetris-klón.
-A világ legnépszerűbb zenei műfaja a komolyzene, ezért minden létező zene komolyzene.
Ugye, hogy mekkora móka?
egyetemi halgatásom megkezdésének idelyére
És az általam imént olvasott doktori disszertáció után ezt most komolyan kéne vennem? INTERNET, YOU NEVER FAIL TO AMAZE ME. :rozsaszintancoloelefant:
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HMMM ez fájt szerintem nem voltam én anyira agreszív meg dühöngő meg ilyenek (ha bajod van a helyesírásommal hibáztasd azt aki ÍGY tanított meg rá...ma magyarországon nagyon sokan élnek ilyen fajta problémával és szerintem előitéletesen gondolkodsz róluk,rólam:()

Nem kell enyire komolyan venni és IGEN bele lehet rakni és MŰKÖDIK ha nem hiszed nézz utánna néhány szavahihető angol fórumon....

VAGY mondok jobbat néz meg pár hivatalos képet,szerződést ami alapján kiderül hogy egy HDD márka áll a sony hátterében és gondolj az x-es hdd-s dolgokra.....

szerintem aki bölcsész az elrontja az életét ha szeretnéd megtudni miért mondom ezt kérj meg és megirom hogy jót röhöghess rajta a frankó bölcsis haverjaidall....

és komolyan mondom hogy aki maradandó VIDEÓJÁTÉKOKAL akar játszani az konzolt vegyen mert az átírat az átirat és a stabil hardver =pontosabb,bugmentesebb játékot jelent

Remélem addig nem cenzorozák amig el nem olvasod és komolyan megbántottál holott én nem támadó,vagy "leszálok az égből és megmondom mi a jó"stílusban írtam

meg úgy alapból az ilyen támadásokat privátban sokás írni hogy másnak már ne fáljon tőle a felye....

KÖSZZ.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Anno nagyon hangoztatták, hogy biz a PS3 régiókód mentes lesz. Erről van valami info?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

AZ lesz hurrá jaj de jóóó csakhogy és itt jön a probléma:a square bejelentette hogy nagyon odafigyel ezentúl az európai piacra de nem ám úgy ahogy mi kis kedves fanok elképzeljük hogy majd jó idöben érkezek a játékaok,hanem saját európai igényeket kielégitő játékokat kapunk(persze a japánok mindent,és ezt is megkapják)ez kb anyit tesz heogy inkább NEKÜNK szánt (nem biztos hogy jobb,sőt)játékokat berhálnak ránk de a japán címekről mondjunk le mert olyan hogy európai megjelenés nem hogy kevesebb hanem inkább nem is lesz....Ilyen az a bizonyos boldog szép régiókódmentes jövö HMMMM.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ezt azért erősen kétlem.
Nehezen tudom elképzelni, hogy nem mutatják be mondjuk az FFXIII-t, mondván, hogy az Japánnak készült...
Ellenben, ha sikerül valakit találni, aki időnként kimegy Japánba, akkor lehet hozatni ottani játékokat, nem kell hozzá onnan származó PS :D
És ugyanez vonatkozik a filmekre is.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

j.e.h.u.t.y. írta:HMMM ez fájt szerintem nem voltam én anyira agreszív meg dühöngő meg ilyenek (ha bajod van a helyesírásommal hibáztasd azt aki ÍGY tanított meg rá...ma magyarországon nagyon sokan élnek ilyen fajta problémával és szerintem előitéletesen gondolkodsz róluk,rólam:()
Ha ennyire csapnivaló a helyesírásod, arról igen jelentős részben te tehetsz, és nem a tanárokra/dyslexiára/akármi másra kell mutogatni, hanem elővenni egy 'A Magyar Helyesírás Szabályai'-t, és megtanulni írni.
j.e.h.u.t.y. írta:Nem kell enyire komolyan venni és IGEN bele lehet rakni és MŰKÖDIK ha nem hiszed nézz utánna néhány szavahihető angol fórumon....
Hadd frissítsem fel kicsit az emlékezetedet. Te azt írtad, hogy bemész egy boltba, veszel egy PC-s vinyót, és simán belerakod a PS3-ba. Garantálom neked, hogy ezt nem fogod tudni megcsinálni, akármilyen ügyes kiscserkész is vagy. Átalakítással (ami sok gellába kerül, drága barátom) persze bele lehet rakni egy PC-s merevlemezt, hisz a PS3 is egy módosított Seagate-et használ, nade te nem épp erről beszéltél. ;)
j.e.h.u.t.y. írta:szerintem aki bölcsész az elrontja az életét ha szeretnéd megtudni miért mondom ezt kérj meg és megirom hogy jót röhöghess rajta a frankó bölcsis haverjaidall....
És ez most hogy jön ide? Három árva szót szóltam a bölcsészekről, összesen. A szövegértésedet is tönkretették a tanárok? :(
j.e.h.u.t.y. írta:KÖSZZ.
SZZÍVESEN.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

az ilyenre már nem tudok mit mondani GYŐZTÉL teee megyek főbelövöm magam mert nem vagyok méltó az életre hisz teeee a naggggy valaki a távolból jobb dolga nem lévén nem tusz békénhagyni teee aki nagyon hatásvadász elemekkel ír HELYESEN...nemúgy mint én aki egy fatraktort öszekever egy számítógéppel meg amúgyis ki vagyok én hogy bárkit hibáztatok azért mert 6-9 éves koromig egy kimondottan helytelen rendszer szerint tanitott egy olyan diákot aki nagyon figyelmezavarban köszködött DE neked van igazad mert amig írni SEM tudok helyesen hogy van képem gondolatokat közvetiteni feléd meg úgy amúgy a világ felé.
persze TEEEE aki perfekt ír és nagyon stílusos neked máris megadatik hogy így ismeretlenben bárkit megitélj mert TEE tökéletesen értesz mindent kb10 mondatnak megfelelő szövegből....valamit biztos tettem ellened a multban/jelenben/távoli jövőben hogy igy meg tudsz ítélni....

azért én nagyon kiványcsi lennék RÁD meg úgy amúgy hogy teee milyen ember vagy mekkora önbecsülési rátával....

persze azzal hogy egyáltalán foglalkozom azzal amit leírsz elismerem hogy zavar tehát te akinek lehet hogy csak anyi a szándéka hogy jól elrontsa a napomat azzal hogy ismeretlen embereket MEGÍTÉL ami igy ismeretlenben LEHETETLEN ezt még a legnagyobb ba**m is tudja....

mindegy arra amire megkértelek persze nem voltál képes:hogy privátban válaszolj jóó én sem igy válaszolok biztos az is fontos neked hogy mindez mások előtt folyon....

Biztos nagy multad van ezen a fórumon meg úgy amúgy is a világban és nagyon sok embert megítélsz naponta de ez biztos hogy túlzás hogy így egy szöveg alapján levontad a következtetést magadban hogy én ilyen léhűtő nagyképű csak másokat hibáztató valaki vagyok....

Mindegy.
anubys írta: Nehezen tudom elképzelni, hogy nem mutatják be mondjuk az FFXIII-t, mondván, hogy az Japánnak készült...
.
nem a mostani fejlesztésekre vonatkozik állitásuk szerint európai fejlesztéseket inditanak a 13 még bizti lesz itt is én inkább a kissebb de címekre gondoltam mondjuk azok eddig se nagyon értek ide...Sajnos

a régiókód hiánya viszont nagyonis pozitív tény a probléma még mindig a képminőség elérésében van legalábbis ithon mert egy plazma+ps3 azért már nem hétvégi pénz sőt....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tanuljátok_meg_használni_a_Szerkeszt_gombot! Főleg akkor, ha már kb 3 hete jönnek a dupla postok.

A személyes sértegetést pedig intézzétek el privátban, később törlöm, ami itt volt. Köszönöm.
Kép
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Méghogy én vagyek több százezer forintért egy szar masinát, amely elvileg gyorsabb és jobb grafikájú, hogy elkockuljak rajta, és még jobban elhanyagoljam a tanulást... A PS2nek kezd egyre tűrhetőbb ára lenni (majd ha 15000-20000 lesz, akkor azt mondom, raj), és arra egész jó játékok vannak, de még így se érdekel, mert itt a számítógépem, ami kicsit többet tud egy konzolnál
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

jó de a konzolt az esetek 90%-ban játékra használják =P
amúgy van valami hír hogy a ps3-ra windows xp-t akarnak O______o; vagymi...
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:wtf:
Sony konzolra Microsoft oprendszer?
erőteljesen fake-nek hangzik.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

itt a hír bővebben, csak én hétfőn olvastam oszt csak ennyire emlékeztem amit leírtam =P
http://www.gamekapocs.hu/hir/6038/Windo ... ation+3-ra
hűha!!!! :dirr:
http://www.gamekapocs.hu/hir/6068/PlayS ... +nyerd+meg!
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Naaa ez tényleg FAKE ha lesz is az házilag öszeeszkábált crack verzió lesz mert a sony és a microf*s nem mostanában fog ilyesformán együtt dolgozni a konzolpiacon..... meg akkor miért nem az x-en van Xp?????
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Hát ez csakis "FAKE" lehet, ugyanis mindenki tudja, hogy hatalmas feladat feltenni egy PPC-s Fedora-t a PS3-ra, majd azon QEMU segítségével bebootolni egy Windowst. Ez teljességgel lehetetlen, sosem láttunk még ilyet! :?
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rage írta:Hát ez csakis "FAKE" lehet, ugyanis mindenki tudja, hogy hatalmas feladat feltenni egy PPC-s Fedora-t a PS3-ra, majd azon QEMU segítségével bebootolni egy Windowst. Ez teljességgel lehetetlen, sosem láttunk még ilyet! :?
vagy ne adj isten lebutít valaki egy linux disztribúciót olyanyira hogy ég egy atta világon nem lesz rajta semmi csak a qemu ezzel több memóriát felszabadítva a windowsnak...
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

felesleges az egész szerintem egyes emberek akik még a ps3 ban is pc-t látnak mert nem birnak várni a cell-re azok ilyesmit terjesztenek/elkezdenek aztán szépen fennakadnak egy két KISEBB hibán....érdekesebb téma hogy nem biztos hogy befut a blue-ray tessék utánananézni egyesek szerint a hd-dvd nyerésre áll a blue-ray ugyanis drága és nem is elterjedtt....HMMMM kiváncsi vagyok mi lesz a next gen adathordozó.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

j.e.h.u.t.y. írta: kiváncsi vagyok mi lesz a next gen adathordozó.
Szerintem sokan kíváncsiak erre, legfőképp a Sony és a Microsoft fejesei. Ugyanis számukra elég sok áll vagy bukik ezen a kérdésen. Ha megnézzük, jelenleg az XBOX360 az olcsóbb, de ahhoz külön kell vásárolni a HD-s lejátszót, és azzal együtt az ára szerintem jócskán a PS3 közelében jár (bár konkrét adatokat nem tudok). PS3 előnye, hogy rögtön jár hozzá a lejátszó, ráadásul a játékok is BD-n vannak, ami pár év múlva már tényleg szükséges lehet (ezen a téren nem tudom, mit fog csinálni a MS). Én mindenképp a BD-t választanám legfőképp a kapacitás miatt. Úgy tudom HD-DVD-ből max 2 rétegűt terveznek 30 giga kapacitással, ami igencsak alacsony a BD nyolc rétege és a 200 giga mellett. Persze egyenlőre még az egy réteget és 25-öt sem használja ki, de az 5-6 éves termékciklussal számolva nagyonis indokolt a döntés. Főleg ha azt nézzük, hogy a konkurenciánál maradt a DVD a maga 9GB-jával (vagy még annyi sem).
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

j.e.h.u.t.y. írta: kiváncsi vagyok mi lesz a next gen adathordozó.
szvsz a Blue-Ray meghajtóról van szó
anubys írta:Szerintem sokan kíváncsiak erre, legfőképp a Sony és a Microsoft fejesei. Ugyanis számukra elég sok áll vagy bukik ezen a kérdésen...
bukott :dirr:

a Resistance: Fall of Man gém Blue-Ray lemezén ~22gb van. egy warez banda ( :) ) másolatot szeretett volna készíteni belőle (ugye a blue-ray írók egy cseppet drágák, így nem mindenkinek van, kivéve jól felkészült "kalóz"ainknak :dirr: ), és ekkor a következő derült ki -> maga a játék picit több mint 4gb (elférne egy dvdn), a többi meg"értelmetlen bithalmaz"! másolásvédelmi okokból. :weh: miután a játékot kiírták dvdre, gyorusult az olvasás, és emiatt a játékmenet is :dirr: (Forrás: Galaktika 202)

ez talán egy kicsit ciki :roll: (szerintem)
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

hát az igaz hogy a br nem egy tökéletes teknika de ez nem lesz mindig így mármint az hogy ráfér dvd-re merthát egy nem nyitócim nem lesz ilyen apró...és nemszabad elfelejteni hogy a gépek kiadási számai közt változás van a sima ps2-ből 5 féle gyársorról lehet tudni amik egészen meglepő különbségeket mutanak ez várható itt is sezernitem...
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Szerintem attól, hogy egy dvdre méretezett játékot bluerayen adtak ki az ügyeskéim és úgy döntöttek, hogy "há van még helyö tőcsük má fő" attól még maga a Blueray technika nagyon is versenyképes. Lehet. De ugyanezt mondtam volna néhány éve a superfloppyra és a zipfloppyra (ha ezekre emlékszik még egyáltalán valaki), szóval nem fogadnék 50 forintnál nagyobb összegben a bluerayre.
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

outsyder írta:
j.e.h.u.t.y. írta: kiváncsi vagyok mi lesz a next gen adathordozó.
szvsz a Blue-Ray meghajtóról van szó
anubys írta:Szerintem sokan kíváncsiak erre, legfőképp a Sony és a Microsoft fejesei. Ugyanis számukra elég sok áll vagy bukik ezen a kérdésen...
bukott :dirr:
:weh:
Melyikük?
Ugyanis két variáció van. A Sony a Blue-Ray-t támogatja, a MS pedig a HD-DVD-t. Innen a kérdés.
SoonDead írta:szóval nem fogadnék 50 forintnál nagyobb összegben a bluerayre.
Én viszont simán. Ugyanis jelentősen más most a helyzet.
Jelenleg úgy néz ki, asztali lejátszókból a HD-DVD 200ezernél kezdődik, a BD 300ezernél. Viszont a Sony gépébe alapból be van szerelve az új adathardozó, az X360-hoz pedig külön kell megvenni és az alapgéppel együtt az már jócskán a PS3 ára felett jár. Szóval a BD sokkal gyorsabban fog elterjedni (mindenképp), mint a HD-DVD-s lejátszók. Tény, hogy eddig a Sony alaposan befürdött az újganerációs formárumokkal (VHS/Betamax & UMD). Viszont most nem egyedül kardoskodik, hanem ott vannak mellette az Apple, Dell, HP, Hitachi, LG, Mitubishi Electronics, Panasonic, Pioneer; Phillips, Samsung, Sharp, TDK, Thomson, Twentieth Century Fox, Disney, és a Warner Brother's Entertainment. Szóval elég nívós brigádot gyűjtött maga köré és a kezdeti nehézségek után a hátrányból (mivel sokkal bonyolultabb és költségesebb BD lemezeket gyártani, mint HD-DVD-t) egy-két (inkább kettő) éven belül behozhatatlan előny lesz.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

nekem nem a Blue-Ray-jel vagy a HD-DVD-vel van bajom, hanem a Sony üzletpolitikájával...
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A m$ sem jobb semmivel, sőt... De ebbe inkább ne menjünk bele. Vegyen mindenki DS-t / (megerősített csuklópántos) Wii-t, és meg van oldva a "konzolháború" problémája. :p
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Szerintem is.A Nintendo DS és a Wii sokkal jobb.Most olvastam egy cikket:http://www.sg.hu/cikkek/49238/melyik_le ... racsonykor
Elégé tanulságos :!: :idea:
Válasz küldése