PlayStation 3, X360, Wii és egyéb konzolok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Van már árinfo PS3-ról. A 60 gigás változat ára előreláthatólag 630 euro lesz, ami cirka 160ezer forintnak felel meg. Ha pedig keresni is akar rajta a terjesztő (ami természetes), máris 180ezer körül járunk. Ki fogja ezt nálunk megfizetni :?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Ja elég hangos,de csak ha 360 gémmel játszol :lol: Az én 360-am 2006 decemberi,tehát full első szériás.Nem használok plusz hűtőt se,semmit és eddig nem panaszkodhatok.Semmi probléma nincs vele,pedig már megjárt jópár haver és házibulit is.Persze vannak kivételek,az 1ik haverom 3hete vett egy 360at,rá 3 napra már küldte szervízbe :weh: Nekem igencsak nagy mákom volt vele,mert még csak nem is garisan vettem :D Tegnap csaeréltem egy G.R.A.W.-ot,de megbántam mert durva lassú játék/felvettelek emesenre/
Kép
Kép
Kép
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Na,a PS3-mal még jobban szívott a Sony,mert sok PS2-s játékkal nem kompatibilis: (Ha nem akar valaki hinne ennek a hírnek, itt az eredeti honlapcím:http://www.gamepress.hu/index.php?func= ... r&kid=3933)

"Az IGN.com derék munkásemberei a megjelenés óta nyúzzák a Sony konzolját, mint a nyulat. Sokmindenre rájöttek. Pl. hogy a SixAxis kontrollert még a PC is felismeri (jóllehet nem kezeli). A merevlemez szabadon cserélgethető bolti vinyókkal, ám ennek ellenére ne várjuk változást a sebességben. A legújabb info a visszafelé kompatibilitáshoz köthető. Íme pár játék, ahol érdekes jelenséget produkál a Sony üdvöskéje:
-Tekken 5: Több alkalommal eltűnik a zene.
-Xenosaga Episode II: Az intro akadozik, a háttérzene el-eltűnik.
-Code Age Commanders: Nem ismeri fel a mentéseket.
-Radiata Stories: Nem játsza le rendesen az intro-t, nincs zene.
-Star Ocean Till the End of Time: Az átvezetők alól hiányzik a zene.
-Gran Turismo 4: A főcím után lefagy.
-Hot Shots Golf 3/4: Irányítási gondok.
-Operator's Side: Már a logonál lefagy.
-Onimusha Dawn of Dreams: Elcsúszik a kép.
-Hyper Street Fighter II Anniversary Edition: Több esetben hibásan jelenik meg a kép. Gondok a mozikkal.
-Megaman X7: Eltűnik a zene
-Devil May Cry: Időnként a főcímnél lefagy.
-Onimusha: Bejátszások alatt a hang akadozik.
-Suikoden III: Adatolvasási gondok.
-Silent Hill 2: Fagy!

A Sony már a 'System 1.10 update'-tel megoldott több korábbi problémát, amit például a Ace Combat 5, Oz, vagy SOCOM esetében tapasztaltak. Ezen felül a PS3 egyelőre nem engedélyezi a PS2-es játékoknak a merevlemez elérését, így az olyan címek, mint a Final Fantasy XI nem működnek - ezt egy update fogja feloldani a jövőben.

Sokan erősen kételkednek abban, hogy a Sony képes lesz 100%-os kompatibilitást elérni a régi címekkel, hiszen máig vannak gondok még a slim PS2-vel is korábbi PS2 címek lejátszása terén."

És egy másikról: (Cím:http://www.globalgame.hu/news.php?id=826
"Úgy néz ki, hogy a Sony ismét nem tudja tartani a PlayStation 3-mal kapcsolatban tett ígéretét.

Történt ugyanis, hogy a premiert követően egyre több felhasználói panasz és visszajelzés érkezett, hogy a PS2-es játékok nem működnek megfelelően az új konzol alatt. Ezzel csupán az a probléma, hogy Sony teljes kompatibilitást ígért a két konzol között, de nagyon úgy néz ki, hogy ez így ebben a formában nem igaz.

A Sony utólag elismerte a problémát, és állítólag egy későbbiekben megjelenő firmware-frissítés orvosolni fogja ezt a kellemetlen incidenst, bár egyre kevésbé meglepő, ha valamilyen újabb negatívum üti fel a fejét a következő generációs konzollal kapcsolatban.

A hírrel kapcsolatban érdemes megjegyezni, hogy anno az Xbox 360 premierjénél a Microsoft előre hangoztatta, hogy visszafelé nem minden esetben lesz kompatibilis a játékgép, és ennek megfelelően folyamatosan frissítik azt a listát, mely tartalmazza a problémamentesen futtatható Xbox játékokat.

A Sony ezzel szemben a kezdetektől azt állította, hogy ez az ő generációváltásukat nem érinti, és ezt nagy előnynek jelölték meg a riválissal szemben. Úgy néz ki, hogy ez maximum csak féligazságnak nevezhető, a korábbi modellhez képest teljesen eltérő hardver és technológia a gyakorlatban is igazolta az előre megjósolható kompatibilitási problémát.

A különféle honlapok szerint olyan nagynevű játékok nem futnak megfelelőn a PS3-on, mint a Tekken 5, a Gran Turismo 4, az Onimusha Dawn of Dreams, a Hyper Street Fighter II Anniversary Edition, a Megaman X7, a Devil May Cry és a Silent Hill 2, hogy csak a legismertebbeket említsük."

Ez azért brutál,hogy ennyi probléma van vele... :shock:
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Hát igen, a sony mindig is szeretett nagyott mondani, emlékszem amikor még csak dreamcast volt, és már azzal alapból vígan lehetett netezni, meg neten játszani multiplayereket, a sony azt hangoztatta hogy hát bizony a ps2 is ugy jelenik majd meg hogy azonnal netezhető, meg még jóval jobb is lesz mint a dreamcast-es.. Ja meg valami otthoni internetes játék forradalmasitásról is dumáltak..
Ehhez képest a valóság az volt, hogy jó 2 évig semmi net, na majd csak utánna lehetett megvásárolni a nethez szükséges extra pakkokat (tehát még plusz kiadás egy amugy se olcsó géphez..) Tehát nekik még akkor se volt net, amikor a sega már bejelentette a csödjüket, de s zervereket még tartották egy ideig..
Jó azóta sok idő telt, talán némi engesztelésképp, de kiadták a PS2 után a PS TWO-t /nekem ilyen van :D/ na abba meg alapból benne minden cucc hogy rögtön netezhessünk. Csak már kissé megkésve.. Ugyanis a ps2 elején jelentek meg olyan nevek, mint quake 3 revolution, unreal tournament.. csak ez a 2 játék dreamcast-en interneten vigan játszható volt, míg ps2-n még csak link kábeles móka se volt elérhető /na meg akkor még elég ritka volt, hogy egy haveri körben 2db kb 100ezer ft-os ps2 elöforduljon, na meg ki a fene akart ilyen drága cuccot meg tv-t hurcolni hétvégenként/ igy maradt az elég gyérnek mondható osztott képernyő /!!!!!!!/
A MS meg ugye rögtön ugy inditott hogy volt-van nekik az Xbox Live! és szinte alig van játékuk ami ne támogatná a netes multiplayer mókát :)

Mindegy, remélem most, hogy a Xbox 360 is kissé feltöröben van, a Nintendo meg szószerint feltámadt (utoljára talán SNES-nél volt ekkora népszerűsége) kissé megszorongatják a sony-t, és talán megtanulják hogy nem érdemes kamu dolgokkal táplálni a népet, mert visszafelé fog elsülni.. Egy ideig ugy is egyed uralkodók voltak, és talán tul sokat is megengedtek maguknak /ugye az emlékezetes kamu-promo játék videók, amik mint késöbb kiderült messze nem fedik a valóságot../ arról nem is beszélve hogy egy idöben nagyon felhigitották a kinálatukat irtózatosan gyenge játékokkal /nem azért mert más konzolon nem volt ilyen, de nálluk volt a leglátványosabb../
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Szívesen elásnám a Sony-t (nem komálom az üzletpolitikájukat :)) de nem tenném még... Nagyon az "elején" vagyunk a nagy konzolháborúnak. De tény h az első meccsekből a Wii győztesként került ki. (még akkoris ha jelenleg az XBOX360 ami a nagyobb teret uralja... még :))

A Nintendo valóban népszerű... és bár úgytűnik képesek kezelni a helyzetet... nos, most elégedetlen kell hogy legyek ugyanis a 19ére ígért Wii szállítmány továbbra sem érkezett meg :-P

Elméletileg nem szabadna hogy legyen kompatibilitási probléma a Wii-n GC-s játékokkal, szóval ezt a feature-t valószínűleg kihasználom majd.

Én nagyon remélem h a kezdeti sikereket tudja tartani a Nintendo és odakozmál a Sonynak a késöbbiekben is. Ne hagyjon alább ez a kezdeti lendület.
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Pffff... konzol háború... :-P Tiszta Star Wars feeling XD Szóval...
Én még mindig tartom magam és azt mondom GOGO PlayStation!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shinji 2007.01.24. 15:43-kor.
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

Egyébként ennek a "szurkolásnak" tényleg semmi értelme :D Hiába mondom azt h GOGO Nintendo ettől nemlesz jobb :)

Ha egyeduralom lenne az szívás volna, mert akkor jönnek a pocsék játékok, mert úgyis egyeduralkodók vagyunk, mindent megengedhetünk...

Most ez a kis versengés talán jóttesz majd, és jönnek a minőségi játékok. Csak mindez ott szívás ha first party illetve exclusicve-okról van szó... szívesen játszanék egy Gears of Warral, de nincs pénzem XBOX360ra... :(
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Ismerős ez a "fúú de játszanék de nincs pénzem" :D Ugyan ez megy nálunk. (haverokkal) "JAJ de szívesen játszanék Devil May Cry-al, Tekken tag, 4, 5, DR-el , Dynasty Warriors-al, stb stb... Az az igazság hogy a többi konzolt nem akarom lesz*rozni mert PS-en kívül talán csak egy oldschool Nintendo-hoz nyúltam (10 évesen) XD. De a PS volt az első ami úgy igazán megfogott... Arról nem is beszélve hogy (szerintem) a legTÁPABB játékokat Ps-re nyomták... :S *Vihar előtti csend feeling*
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Ahh most került hozzám a Ninety Nine Nights Hogy mekkora egy zúzda ez a játék...akár ezres combo-k és ezres killek...ultrabrutáls kaszabolós nagykardos szép game
Kép
Kép
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Go go Nintendo, Go go sony.. és akkor én mit mondjak amikor mindeggyik konzolt csípem........????!!! :dirr: :dirr:
Izéé Go Go mindegyik..! :D
Amugy nincs konzol háború.. legalábbis beb*xna ha arra kéne hazajönnöm, hogy itt gyilkolják egymást a szobában :dirr:

Amugy már közeledik az idő hogy legyen 3DO gépem is... !!!!!
Sőt, már lesz eladó Atari Jaguar /OMG 64 bites, cd-s gép és még a sega saturn, playstation, és nintendo 64 elött volt!!! *nyálcsorgat* igaz ettöl függetlenül csödbe ment a cég.. /

Na jó mint irtam nem vagyok egyik gép párti se, de pl annak nagyon örülnék, ha a sega visszatérne a piacra. Sokan támadták a dreamcast miatt, pedig ha egy kicsit logikusan átlátnák, hogy a sega mit valósitott meg azzal a géppel.. elsőként internetes játék konzolban.. meg internet. meg 128 bites grafika a ps2 elött 2 évvel, és igy is volt 1-2 technikai tulajdonsága illetve tudott olyan effektet is amit a ps2 pl nem /amit bevallom nem értek, két év alatt csak megtudták volna csinálni nem?/
Na de ez van. Szerencsére már azóta nem hogy talpra állt, hanem ismét nyereséges a sega, mint cég /hát igen játéktermi gépek 90%-a sega, maradékon osztozik a namco meg még pár másik cég/
Továbbá ezen a gépen jelent meg-illetve fejlesztették ki a cell shaded grafikát, a jet set radio személyében, ezt a technikát azóta használta már pl a Fur Fighters, Auto modelista, vagy a nagysikerű fps, a XIII (meg gondolom még pár cucc, csak nem ugrik be más most..)
Szal akkor egy kis biztatás.. Go Go Sega :D
/azért csak ne tünjön már el igy a konzolok egyik nagy öregje/
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

http://nexgenwars.com/
3 hete, mikor legutóbb postoltam, még épphogy átlépte a wii a 2 milliót, a ps3 meg asszem 700 000-nél járt, most meg Wii már 4 milla fölött jár.
Szóval Wii 2 milla, X360 1 milla, PS3 legjobb esetben is 400k.
Ez szerintem mindent elmond.

Bakker, ha ez ilyen tendenciát követ, akkor még Gabe Newell is alulbecsülte a Nintendot (ő azt mondta, hogy decemberre Wii-ből lesz a legtöbb eladott példány). Komolyan mondom, ha ez a sebesség folytatódik, akkor már nyár közepe-végefelé átveszi MS-től a stafétát. Azért nem hamarabb, mert most is hatalmas hiány van egész USA-ban Wii-ből, sehol sem lehet kapni egy új példányt sem(persze vannak szerencsések, de ilyenek is ritkák, mint a fehér holló):

http://tinyurl.com/yssjv5
http://tinyurl.com/2vzm7x

És egy kis Sonyellenes kárörvendés:
http://tinyurl.com/23ckdu
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

....kipróbáltam....3óra után 2 napos sizomláz...igen konzol.... Remek Wiideo játék, egész éjszaka Wiigatunk rajta, bár sok helyet igényel, így ha nincs elég helyed a TV elött akkor bizony Wiigyázni kell...kitaláltátok? :D Igen, Wii! :D
Rég izzadtam ennyit a Tv elött, tényleg mozgalmas egy konzol. Haver egyből megvette hozzá a Wii Sports játékot, ami tartalmazott még egy joy-t, így a hétvégén neki estünk és nem csalódtunk! :D Nem akarok róla elemzést írni, mert gondolom akit érdekel az úgyis olvasott eleget róla, de EZT tényleg ki kell próbálni... :D

Én mondjuk speciel nem tudnék megelégedni "csak" egy Wii-vel, mert hiányoznának azért a "rendes" game-ek. Nem tudom, h mennyit bírnak majd kihozni belőle grafika terén, de az az egyetlen negatívuma idáig számomra...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A WiiPlay-hez jár a controller, bár sztem az inkább olyan h plusz egykét ezresért adják a controllerhez a játékot, mert 13-at nem ér meg az a játékgyűjtemény :)

A Wii-Play és a Wii-Sports nem tekinthető szvsz teljes értékő játéknak. FUN meg minden, de inkább techdemok a Wii nyújtotta lehetőségekről.

RedSteel vagy Zelda vagy Raving Rabbids nemvolt a közeletekben? Azok (leginkább Zelda) már igazibb game-ek :)
Kép
Avatar
Heini
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.10.03. 16:52
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Heini »

Na,én nem vagyok(Tényleg nem vagyok)nagy konzolos,és nekem sajna eddig csak a PlayStation-höz volt szerencsém,de abból is az első széria,bár igazság szerint egy csomó játékot jülönböző konzolokra nyomnak,tehát nem fogok csak azért 2 konzolt megvenni,mert a folytatásai másikra jelentek meg,de talán majd vaalmikor a jövőben beszerzek egy Wii-t(Meg talán egy PS2-t XDSorry,ezen van egy csomó jó játékXD)
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Heini : XD Pffff miért kéne bocsánatot kérned? XD Nem értem ... még szép hogy kiadtak egy csomó jó játékot PS2-re :D

XBox mellett szóljon, hogy ...jól néz ki... de az a kontroller!!! XD
Csak annyit róla hogy olyan mint a billy & mandy kalandjaiban XD (nem a 360ról van szó)
ITT EGY KÉP... Sajna nem látszik belőle sok de...
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Mayer írta:A WiiPlay-hez jár a controller, bár sztem az inkább olyan h plusz egykét ezresért adják a controllerhez a játékot, mert 13-at nem ér meg az a játékgyűjtemény :)

A Wii-Play és a Wii-Sports nem tekinthető szvsz teljes értékő játéknak. FUN meg minden, de inkább techdemok a Wii nyújtotta lehetőségekről.

RedSteel vagy Zelda vagy Raving Rabbids nemvolt a közeletekben? Azok (leginkább Zelda) már igazibb game-ek :)
Nem, sajna csak a Play és a Sports... (én azt hittem, h a Sprotshoz járt :)), a Zelda tervben van viszont! :D:D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Miért mi a baj azzal a kontrollerel? :D /amugy dreamcast joypad is ilyen.../ szerintem teljesen jó, igaz utánna a ps2 joypad elveszik az ember kezében :) Ellenben jóval strapabíróbb :)
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

NAH... összebaromkodtam valamit az itt """vitázóknak""" Remélem tetszik!!! XD
Kép
És hogy mondjak is valamit... megnéztem egy videót a Wii-ről ééés az első gondolatom meglepő mód az volt hogy "NEKEM KELL" Úgyhogy fejem hajtom!
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hádo gei~ fúúúúúúú!!!! xDDDD
Doom írta:Miért mi a baj azzal a kontrollerel? :D
az a gond vele hogy túl sok gomb van rajta. meg rikitó színes gombok vannak rajta @___@ kifolyik az ember szeme tőle....
hasonlítsuk össze a kettőt.
Képvs Kép
nos nézzük előszö is a formályát. az xboxé túl lekerekített, a psé pedig érdekes mint randa
gombok elhelyezkedése xboxnál összevissza míg a psnél szimetrikus =)
a gombok színe vakító az xboxnál (és bevallom a fehér is megvakítja az embert @____@ főleg nyáron amikor süt a nap és akkor még a kezedben a kontroller is világít. ezért aztmondom aki xboxot vesz vegyen feketét xDD ) a psnél pedig mind az ezüst/szürkénél mind a feketénél nem vakítanak a gombok mert kellemes pasztell színeket használtak =)
az analóg. az xboxon távol helyezkedik el egymástól xD átkell nyúlnod rajta a másik oldalra xDD a psnél nem tapasztaltam ilyet.
most az xbox kontrollerről azért mondtam ennyi minden rosszat (sorry) mert a rokonomnál van és hogyha megyünk és játszunk vele.... nekem játék végére a kezem mindig megfájdult =)) mégeccer elnézést az xbox kontroller fikázásáért xDD
óóó és igen =) a ps kontrollere ellenben az xboxéval sokkal strapabíróbb mert már egy jópárszor leejtettem mert béna vagyok xDDD és hogy az xboxról is mondjak egy jó szót, nem romlik el az analógja olyan hamar xDD bár igaz azaz analóg amelyik feladta, az több min 6 éves :dirr:

~~~~~~

Japánban még olcsóbb lesz a PlayStation 3

"Habár premierjekor már az első órákban hiány volt az új PlayStationből Japánban, mostanra azonban csak halmozódnak a feleslegek: a Sony ezért beveti a hírhedt árzabálót.

Lévén keleti barátaink az utóbbi időben inkább Nintendo Wii-t vásárolnak, mintsem PlayStation 3-at, a Sony az üzlet belendítésének céljából húsz százalékkal csökkenti a gép árát Japánban. Átszámítva ott körülbelül eddig 84 ezer forintba fájt az új konzol, ezek után pedig pofátlanul olcsón, körülbelül 67 ezer forintért fogják vesztegetni. A Sony amerikai elnöke szerint többet viszont már nem tudnak engedni az árból, hiszen már így is rengeteg pénzt buknak egy-egy eladott PS3-on. A pontos hivatalos árra még nem derült fény."

segény sony.... most szegénykéim sokat fognak bukni ahelyett hogy kijavítanák azt a sok ps3-at. igaz azon is buknának meg stb. de legalább ha minden jó lenne rajta akkor vinnék mint a cukrot. (='_'=) nagyon jó gép lenne.... :?

oh és hallottatok már a hírről??? elméletileg lesz PSP2!!!! hinnye! :dirr: jóranda mi???
Kép
most olvastam hogy nem áll fejlesztés alatt :dirr: hála a jó égnek xDD
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

K@e-chan írta: ezek után pedig pofátlanul olcsón, körülbelül 67 ezer forintért fogják vesztegetni.
Japánban biztos, de magyarországon simán elé irhatsz majd még egy 1-est, valahogy igy fog hangzani a hir:Magyarországon pofátlanul drágán, körülbelül 167 ezer forintért fogják vesztegetni a kereskedők. Nálunk már csak igy megy :ossad:
Kép
Kép
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ha eljut idáig. xDD de igen itt magyarotszágon túl drága lesz de úgy érzem hogyha a sonynak így megy tovább akkor 1-2-3éven belül itt hungáriában is annyiba fog kerülni mint japánban, vagy ennek az ellentetje, olyan drága lesz hogy a milliomosokon kívül senki nem fogja tudni kifizetni... :?
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

K@e-chan írta:hádo gei~ fúúúúúúú!!!! xDDDD
az a gond vele hogy túl sok gomb van rajta. meg rikitó színes gombok vannak rajta @___@ kifolyik az ember szeme tőle....
hasonlítsuk össze a kettőt....
Na szóval:a ps2 kontrollere lehet,hogy szimetrikus,de végképp nem (kényelmes)használtara tervezték,mert fogj már nekem plíz 4 gombot 1 kézzel egyszerre a ps-nél...szóval xboxnál a kényelemre és a használhatóságra mentek.Rikító gombok?Hm na istenem egy kis változatosság.Fehér vakít?Több mint 1 év megvan a 360am,de még látok.Direkt olyan anyagból van,hogy nem fénylik+nem csúszik meg ha az ember keze megizzad nem esik ki a kézből,ami viszont a psnél nem így van.Messze vannak az analog gombok?1:megszokás kérdése+ 2annyira kézre esik,hogy nem kell összetartani a kezem,hanem elterül a kontrolleren,így sokkal többet hoz ki belőlem.Jah és sima boxom 4évig volt,1kart használtam és még működőképesen adtam el :) Ez a ps/xbox duma amúgy örök lesz,de azért ez hogy már valaki a kontrollerbe is beleköt ez már fáj.Az xboxosat legalább lehet használni és úgy tervezték,hogy minden kézbe jó legyen,szartak az esztétéikára és inkább a kezelhetőséget nézték.

És csak hogy nehogy azt higgyétek,hogy valami megrögzött xbox fan vagyok,volt már dolgom mindennel,de venni eddig csak boxot vettem.A ps3 játékfelhozatalban sokkal jobban fog indulni,mint a 360 és ha lesz pénzem,biztos hogy veszek 1et,de ha már ps2-t és sima boxot nézünk,akkor tényleg a box a jobb.Már csak annyiba kell belegondolni,hogy mennyire hackelhető.Jöhet nekem mindenki a korszakalkotó játékokkal,az eladási adatokkal,nem érdekel.Boxon 10x több dolgot lehetett csinálni mint psen és a live hihetetlen játékélményt nyújt.Halo 2zök már 2 éve,majdnem minden nap,ezalatt alig játszottam single gamékkal vagy bármi mással,már csak ez az 1,amiért nem bántam meg hogy boxot vettem.Szavatosságra,játékélményre kiváló.Lehet,hogy nem korszakalkotó,nincsenek forradalmi játékai,de amik vannak azok jók.A top 10 játékaim között még mindig ott figyel a GT2(ps) és a Tekken 3,de ezeknek mennyi volt a szavatossága?Multi?pff semmi.Kijátszottad és ennyi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kuresz 2007.01.24. 16:06-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Kae-chan nevében is elnézést kérek! XD Ismerem szegényt... igen fura dolgokat tud néha felsorolni érveknek XD Télleg bocs Kae, de így van. XD
A kontroller ügyben viszont mellette állok ^o^"
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

19-re ígért Wii 29-e utánra tolva... most morci vagyok a Nintendo-ra! :weh:
Kép
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Figyu, nekem volt ps-em utánna nagyon furcsa volt a dreamcast irányitója (azért emlitem, mert az xbox, xbox 360 elég sokmindenben erre a joypadra hajaz) de idövel rájöttem hogy ez a jobb. ps2-n meg tök furcsa volt ismét, olyan nagyon kicsi az egész, és ugyan az ember azt hinné hogy milyen jó hogy a 2 thumbstick egy sikban van, pedig nem.. legalábbis én igy éreztem :)
Na meg azt irtad, hogy te csak néha játszol xbox-al, nekem viszont van folyamatosan ez is az is meg amaz is :dirr:
Hát amugy már tapintásra érzödik hogy az xbox-é maszivabb, illetve már teszteltem is mindkettöt ilyenszempontból, hirtelen felindulásból :dirr:
Haveromnak csak egy földhözcsapás elég volt és ripityára tört az eredeti ps2 irányitó.
Én Dead Or Alive Ultimate Hard fokozatánál vágtam párszor a falnak-földnek az xbox joypadot, és tavaly év elején volt hogy pont az egyik thumstick-ra esett, amiben olyan baj keletkezett hogy elöre és jobbra beragadt szóval pl fps-nél, vagy menüben folyamatosan ment elöre/fel/ meg jobbra.. De szét azt nem tört.
Azóta inkább csak kikapcsolom a gépet, drága mulatság volt egy uj joypad :D
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Válasz küldése