Honfoglalo

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt

Melyiket játszod szivesebben?

hosszu hadjárat
4
44%
rövid hadjárat
3
33%
az az europás izéj
0
0 szavazat
STUPIDOOO :D
2
22%
 
Szavazatok száma: 9

Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Honfoglalo

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hmm.. nem tom ki mit szeret meg mittomén, de én szeretem eztet jásszani ::umh:: előszöris azért mert olyan kicsit IQ növelő is, meg amugy unaloműző :D újabban szeretem az a koponyás játékot is :P az naon idegölő néha, de naon jo.

várom a ti véleményeiteket is ::jeye::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Shisou
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2007.06.17. 16:21

Hozzászólás Szerző: Shisou »

Időnként eljátszogatok vele, de nem nő tőle az IQ-m (lol), sőt: csökken. Pff... hány méter magas Pilisborosjenő nagytemplomának oltára, hány tonna halkonzervet exportál évente Norvégia, mikor halt meg Nagy Sándor anyjának másodunokatestvére, stb. Tiszta szerencsejáték.
"Humans don't fight for principles and philosophy. They fight for the person who embodies their principles and philosophy. They don't fight for revolutions, they fight for the revolutionary." ~ Yang Wenli
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Shisou írta:Időnként eljátszogatok vele, de nem nő tőle az IQ-m (lol), sőt: csökken. Pff... hány méter magas Pilisborosjenő nagytemplomának oltára, hány tonna halkonzervet exportál évente Norvégia, mikor halt meg Nagy Sándor anyjának másodunokatestvére, stb. Tiszta szerencsejáték.
Egyetértek :D

Nagyon ritkán játszom és akkor mindig rövidet :D (innis is mindig rövidet iszom...)
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Egy időben rászoktam a Honfoglalóra, mikor nagy unalom volt a suliban, de most szünetben is nekiülök néha. Tényleg jó unaloműző, de túl sok hasznos dolgot nem igazán tud meg belőle az ember. :?
Szívesebben játszok hosszú hadjárattal, mert ott több esély van a nyerésre, gyakrabban támadhatom meg az ellenfél bázismegyéjét. :twisted:
Kép
Avatar
Sekai
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.05.01. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sekai »

Honfoglaló yey XD

Én is sokat játszok vele, általában rövid hadjáratot, de gyakrabban játszok különszobásat a barátaimmal. Én több dolgot is megjegyeztem belőle, amit később fel tudtam használni a suliban XD. Tényleg jó unaloműző, mindenkinek ajánlom, aki még nem próbálta. ^^
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én is jobban szeretem a rövid hadjáratot, mert nem bírom kivárni mig lejáccok egy hosszút :P amugy stupido rulz ::jthrill:: aki nem probálta az tegye meg, mert tök jou.. kicsit idegölő, de én mindig élvezem
Kép

life is pain, get over it
Lezárt