Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Annyira nem rossz az FFX-2, bár még nem játszottam végig, pedig megvan már egy jó ideje (az FFX már párszor a végére ért) XD.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HÚHA ezt nem bizti hogy túl fogod élni.Ha infóim nem csalnak(és nem sokszor szoktak játék témában) akkor ez a rész csak és kizárólag az elöd nevére épít,enje Square-Enix ezt nem kellet volna.... és ne várj hoszú játékot mert csalódni fogsz a tiszta game idő KB:20-30 óra ami elég kinos FF-nek.....
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Fú, egyelőre megkíméltem magam, inkább Xenogearset folytattam :-P Hát 20-30 óra egy FF-nek télleg elég kínos, bár ennél a résznél talán inkább megváltás... Általános FF kb. minimum ennek a kétszerese.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

A Xenogears-el sokkal jobban jársz.... :lol: Az FF10-2 meg elmehet a sunyiba. szerintem egy átlagos ff-rész legalább 80-90 órás és akkor még alig tudsz pár titkot.... Én pl a 8-at 2x is lenyomtam és másodszorra az öszes kártyát megszereztem mindenki maxon volt plusz az öszes alstory-t lenyomtam (az ufo-s durva JÓÓÓÓÓÓ)...az úgy nekem kb 300 órát vett el az életemből..... :lol: :lol: :lol: DE ez igy van rendjén.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

Az ufo-kkal mit kell csinálni? eddig csak 1-szer találkoztam velük és valami húsvét szigeteki fejet(vagy mit) cipeltek,de támadni nem tudtam.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HÚÚÚÚ ha ezt nehéz lesz leirni na figyelj itt egy link: www.ffonline.com/ff8/world.htm az itt látható térkép segitségével simán megtalálod öket...JAVASLAT:szereld fel valakinek azt az abylitit amelyiket ha viseled nem támadnak meg (már nem vágom a nevét) aztán gyalog futkározz azokon a helyeken. Ne félj ök meg tudnak támadni,aztán ha mindegyik hely megvolt akkor irány az északi részre ahová csak Ragnarok segitségével tudsz leszálni (a nagy fensíkok ahol sok az erdő) szálj ki aztán futkároz bármelyiken lehet bele fogsz rohanni egy harcba ahol már tudsz támadni nem nagy szám 7000-hp ja lehet inkább szivd egy kicsit a vérét(Draw) sok jó magic-je van majd verd le.... aztán szálj be a Ragnába majd irány a kráter ahol a garden volt (Balamb) itt jobb ha felkészülsz kell 5DB ELIXIR szerez be 5-öt aztán fuss a kráterhez (az Abyliti rajtad maradjon)és fusd körbe meglepő lénnyel lesz dolgod.NE HOGY MEGTÁMADD!!! hanem DOBÁLJ RÁ ELIXIRT.scanneld be és Draw-olj sokat.ha már jól megszedted magad dobj rá 5 Elixirt....és jutalmad a világon csak itt beszerezhető PUPU kártya lesz (meg pár másik cumó) csak igy lehet meg minden kártya.....HÚ ez hoszú lett.remélem sikerül.......
Avatar
teraflare
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2005.01.05. 11:33

Hozzászólás Szerző: teraflare »

j.e.h.u.t.y. írta:[...]

Domo. Majd kipróbálom. (még csak most kezdtem újra, így ragnarokom nincs)
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Valaki vágja hogyan kell megcsinálni Zell Love story-ját ezt nem vágom és a titoklista szerint ez az utólsó amit nem tudok....Ha tud valaki segiteni azt megköszönném.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

j.e.h.u.t.y. írta:Valaki vágja hogyan kell megcsinálni Zell Love story-ját ezt nem vágom és a titoklista szerint ez az utólsó amit nem tudok....Ha tud valaki segiteni azt megköszönném.
Nem is tudtam,hogy van ilyen.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

VAN... Az eggyik "kis" végigjátszásban olvastam róla...DE már nem találom.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

j.e.h.u.t.y. írta:VAN... Az eggyik "kis" végigjátszásban olvastam róla...DE már nem találom.
A FF X-el játszottál?Nekem ez a kedvenc részem.A 8.részben csak a történet volt jó,maga a játék nem tetszett.Nem találtam a szereplőket annyira szimpatikusnak.Inkább közömbösek voltak.Meg hiányoztak,hogy nem voltak a helyszínek tele cuccokkal.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HÚÚÚ az "Útolsó" felvonással csak próba szinten játszottam ezért inkább nem mondok semmit róla.... Ha engem kérdeznek nem is tudom mi volt a legjobb benne nekem minden beszélgetés,minden GF,minden harc,minden titok,MINDEN tetszett benne....FF8 ISTENI GAME.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

FF VIII RUUUUULZ!! Valaki ki tudna segíteni...??? a 3. CD végén járok és valamit Easthar-ban (vagy hol) kell valamit csinálni asszem..... nem most kell beszélni Lagunáva??? Már előre félek a főellenségtől...T T
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem a 8 nem igazán tetszik.A 7 és a 10 az jobb.
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

FIGYELEM!!! itt egy oldal ahol KAWAII FF-s rajzokat lehet találni!ITTEN
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

HEEEEEEEEELP!!! Már folyik a szemem de még mindig nem találtam Final fantasy VIII MAGYAR végigjátszást... Valaki tudna segíteni....???
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Final Fantasy VIII végigjátszás (érdemes jobbklikk>célpont mentése, mert nagy a fájl)
Szedtem neked 1 et. :D
De tudd, az az igazi élvezet ha valamire magadtól jössz rá...
Ha elakadtál teljesen, akkopr persze megértem. Bár az FF8 nem
valami agyat megmozgató nehézségü, szvsz..
Kép
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

OH Arigatou!!! a MÁr a 4. cd-n tartok és minnyá vége van csak az egyik barátomnak kell mert nem tudok mindig ott lenni hogy segítsek neki... úgyhogy életet mentettél!!!! Gondolom ő se fogja végig a papírt nézni ^^
De tudd, az az igazi élvezet ha valamire magadtól jössz rá...
ez szóról szóra igaz^.^
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Shinji mi a jó abban ha végigjátszással viszel végig egy játékot pláne hogy FF-ről van szó?O.o Sztem nincs benne ugyanannyi izgalom és lelövik a poénokat.... Sokkal jobban tuok örülni annak ha magamtól rájövök vmire amivel küszködtem. Amúgy a X-es rész a kedvencem, a 8 kissé unalmas volt, és a VII aaah várom a remake-t :D
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

yume_chan:
én is általában végigjátszással szoktam végig vinni a gémeket. miért? mert így biztos nem akadok el, és egy jó végig játszás soha nem lövi le a poénokat, eccerűen csak annyit mond hogy most erre-arra menj, vagy ennél-annál a bossnál milyen taktikát érdemes alkalmazni. Így garantáltan pörgősebb és nem vontatottabb lesz a játékmenet, és a történt is jobban halad.
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Sztem akkor is jobban élvezhető amikor magadtól jössz rá a dolgokra és a bossoknál kitalálhatsz saját taktikát is. Ha pedig nem rpg-ről van szó, én pl most Forbidden siren-t nyomok amiről aztán el lehet mondani hogy nehéz, akkor meg ha már nagyon kivagyok mert elakadtam, akkor beleénzek egy végigjátszásbe de sztem egész gamát végigvinni azzal nem olyan jó. :/
Forbidden siren-ben is olvastam egy fórumban hogy egy bizonyos pályát hogy "kell" megcsinálni , én teljesen máshogy csináltammeg, rövidebb idő alatt....Lehet magadtól jobban meg tudod oldani a dolgokat de nekem nyolv ki mit csinál ez csak az én szemszögem ^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

yume_chan írta:Shinji mi a jó abban ha végigjátszással viszel végig egy játékot pláne hogy FF-ről van szó?O.o Sztem nincs benne ugyanannyi izgalom és lelövik a poénokat.... Sokkal jobban tuok örülni annak ha magamtól rájövök vmire amivel küszködtem. Amúgy a X-es rész a kedvencem, a 8 kissé unalmas volt, és a VII aaah várom a remake-t :D
Nekem is a 10 a kedvencem.A 8 nekem se tetszik annyira.Kik a kedvenceid a 10-ben?Várod az AC-t?
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

Shinji mi a jó abban ha végigjátszással viszel végig egy játékot pláne hogy FF-ről van szó?
ORO!? Egy szóval is említettem hogy nekem kell??? :? én ezt írtam:
az egyik barátomnak kell mert nem tudok mindig ott lenni hogy segítsek neki... úgyhogy életet mentettél!!!!
No mindegy várok türelmesen míg a haverom jelentkezik és széjjel rúgjuk Ultimecia (ha így írják) hátsóját!!!! ^.^
Avatar
Hoc
Profi
Profi
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2004.10.01. 23:33
Tartózkodási hely: magam alatt

Hozzászólás Szerző: Hoc »

Shinji írta:No mindegy várok türelmesen míg a haverom jelentkezik és széjjel rúgjuk Ultimecia (ha így írják) hátsóját!!!! ^.^
Emlékszem, amikor 10 évesen Zellel 300as sebzésekkel próbáltam leölni Ultimeciát XD Nagyon lol volt.
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

mi a jó abban ha végigjátszással viszel végig egy játékot pláne hogy FF-ről van szó?
Frusztráló elakadásoknál érdemes belenézni. Mondjuk az ilyesmi ritka az ff-eknél.
Piracy is charity.
Válasz küldése