Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
kk-krisi

ehhhhhhh.........

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

gomen nasai, kicsit nem figyeltem, na sorry.... Final Fantasy 6 illetve nálam 3 abban volt ez két kari

sajnos kicsit fáradt vagyok mostanában mindennap szóval bocsássatok meg, ha hasonló hibákba esnék
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Hi!

Kis fáziskéséssel, de végül megjöttek a listák. :)

Daing: Képes voltál 70 óra játékidőt a szemétbe dobni? Ha már ennyit törődtél a játékkal, akkor gondolom nem lehetett olyan rossz. :)
Hol tartottál pontosan?

phr0zen:
"Akkor már sokkal inkáb az FFIV vagy V,azok tényleg elég langyosak mondjuk a X-hez képest..."

Te ugye ezt a összehasonlítást nem gondoltad komolyan? :D
A X-et egy hozzá méltó game-hez kéne hasonlítani... :)

Nah, ma jelenik meg a X-2 Amerikában... :) Reméljük gyors lesz a pósta... :P

És végül egy kis FF XII infó: :)

"A Square Enix szépen lassan, gondosan kimért apró adagokban csöpögteti a jövőre datált Final Fantasy XII-vel kapcsolatos információkat. Most a játék felett bábáskodó Yasumi Matsuno nyilatkozott érdekeset a témával kapcsolatban - íme egy rövid összefoglaló:
A Final Fantasy XII két DVD-n fog megjelenni. (Vajon mindkettő a játékot tartalmazza, vagy a második egy extrákkal megtömött bónuszdisk? Lehet találgatni...)
A játékban minimálisra szorítják vissza a szerelmi szál szerepét.
Az FFXII stílusában leginkább a Vagrant Story-ra fog emlékeztetni. (Nocsak, nocsak!)
Idézet Matsuno-santól: "Sok ember nagyon meg lesz lepődve. EZ Final Fantasy? - kérdezik majd."
Az FFXII irányítás tekintetében a széria eddig legkézreállóbb darabja lesz."

:? :? :? :? :? :? :?
Nekem nem tűník túl biztatónak...

Bye!
Kép
kk-krisi

na ez vicces

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

remélem ez csak valami rossz vicc

nem lenne valami jó a Vagrant Story stílusú FF, szerintem leölné a játékot, mondjuk a VS is egy jó darab csak éppen a saját kategóriájában. a stílusa sem vészes, de nagyon nem illene a Final Fantasy sorozathoz. [a kettő nem fég össze és kész]

Idézet Matsuno-santól: "Sok ember nagyon meg lesz lepődve. EZ Final Fantasy? - kérdezik majd." <--- ha ezt kiejtem a számon akkor mindennek vége és Final Fantasy más síkra került nálam [meghalt ^^] nem szeretném, hogy holmi újjítási kísérlet miatt kapjon a játék hírneve egy új szégyenfoltot. remélem nem akarnak áttérni a "sötétebb" témákra, mert a FF-ben nekem sokat dobott a hangulaton a sok gyerekes baromság mondjuk ezt szépen lassan kiírtják a sorozatból, de nem lenne jó ha valami elborult véresszemű feketetollazatú chocobokkal kellene találkoznom ^^

az írányítással meg nem tudom mi bajuk van... eddig nekem mindegyik darab tökéletesen kezelhetőnek tűnt. igaz amíg a X-ben megtanultam "vizilabázni" addig azért egy kicsi idő eltelt ^^

a két DVD remélem tartalmazza majd külön az OST-t meg pár koncepciós munkát is, de az sem lenne rossz, ha csak a játék lenne 2 DVDs és valami jó tömörítési metódusnak köszönhetően a játék 10szer olyan hosszú és négyszer olyan szép lenne, mint az elődje ^^ na jó ez csak vicc, de nem lenne rossz egy kicsit hosszabb darab, vagy az jó lenne, ha a játékban elhelyeznének nagyobb minigame-eket (a'la Shenmue ^^)
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Az FFv és IV összehasinlítsát a X-el már miért ne gondoltam volna komolyan?Ne legyünk már ennyire begyöpesedve emberek,az FFX jó,de csak azért mert ez a legkommerszebb,még nem jelenti azt h. utolérhetetlen...
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

hát az FFXII "kézreálló irányítása" és "Vagrant Story stílusú világa" vagy mi nekem eléggé amolyan Diablo szintű játékot sejtet... :? vagy ne adj isten akció játékot..hova süllyed az FF? Először az FFX ócska world mapje, majd maga az FFTA úgy ahogy van most az FFX-2..hát állítólag már abban is lesznek vmi újítások...aztán meg a XII-ből meg mi lesz..bár mondjuk ez engem nem érint, mer nincs PS2őm és szerintem nem i lesz :)
Kép
kk-krisi

hehe

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Yuber:

nem vagyunk egy kicsit elfogultak?! ^_^ tény, hogy a Final Fantasy X nem OLYAN rossz game, de nekem már Tidus látványától is feláll a szőr a hátamon (még, hogy MIA [Missing In Action] státuszt kapott ^_^). szerintem nyugodtan lehet hasonlítani akár az V-höz vagy IV-hez.
sajna nekem a legutóbbi két rész (FF IX, FF X) nem igazán nyerte el a tetszésemet, na jó a X nagyságrendekkel jobb (magánvelémény), mint az Oz a csodák csodája (másnéven FF IX ^_^), de akkor sem a legjobb egyik sem. a régi darabok, meg egy kicsit talán kiforratlanok, de ez nem abból ered, hogy a programozó gárda béna volt vagy valami ilyesmi, hanem abból, hogy mai szemmel, már kicsit gyengusnak tűnnek ezek a művek, még a mostanában megjelenő szemétnek titúlált játékokhoz képest is (persze csak mások szemében, nekem a régi emlékeim maradnak meg és azok nem változank ^^). ezzel azt akartam mondani, hogy anno a Final V nem volt rossz. Pont, ennyi, téma lezárva ^_^!

to Wishmaster:

te végigjátszottad a Vagratn Story-t? ha belegondolsz nem rossz az a játék és a világa sem lett annyira gyenge.
mondjuk az utolsó postodból az tűnik ki hogy szerinted a Square Enix a kézreálló irányítása alatt valami fel-le-jobbra-balra-lop-ül-mészárol dolgot ért. remélem nem ^^ mert ha a game átmegy storymentes félközépkori izébe akkor azt hiszem valaki véget fog vetni Yasumi Matsuno életének

különben nagyon remélem, hogy a Diablo kifejezés alatt nem a Diablo ELSŐ részére utaltál, mert akkor mérges leszek ^^ szerintem a második példányra már megfelelne egy negatív jelző, de az első kultusz game és kötelező alapjáték minden PCs szemében, nem kell feltétlenül szerezni csak simán elismerni, hogy az első rész igenis jó ^_^ (ebben én vagyok elfogult ^^)
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Yuber írta:A játékban minimálisra szorítják vissza a szerelmi szál szerepét.
Ennek viszont _nagyon_ örülök.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

danig írta:
Yuber írta:A játékban minimálisra szorítják vissza a szerelmi szál szerepét.
Ennek viszont _nagyon_ örülök.
Danig:
Brühü,érzéketlen tuskó...Most mit kezdjek ezzel a rakás extrás zsepivel? :cry:

kk-krisi:
FFV=suxxor
FFX=roxxor
Na MOST van lezárva a téma. :D :wink: :lol:
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

phr0zen írta:Brühü,érzéketlen tuskó...
...

[EDIT] és nem, nem érdekel, h ez egy hárompontos post.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Kép
jééé, ilyet én is szoktam! :D

[EDIT] Valaki plz olvassa le a megjelenési dátumot a hivatalos weboldalról. 2004, addig oké...:)

[EDIT2] nem tudok gépeni...

[EDIT3] ehh, gépelni. (mondom, hogy nem)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fry 2003.11.19. 17:06-kor.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

danig írta:Kép
jééé, ilyet én is szoktam! :D
Csak ne emberek között,mint eme leányzó... :roll:
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

danig írta:Valaki plz olvassa le a megjelenési dátumot a hivatalos weboldalról. 2004, addig oké...:)
2004 nyár. Nagyon szívesen, barátom! Ha kell még vmi, nyugodtan szólj. Tudod, kedvellek! :)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

krisi:

nem jáccottam végig de ismerem..amugy én nem szeretem Diablo 1-et sem...*sisakot húz fel a kőzápor elől*

amugy FFIX..jó.. lehet hogy kicsit gyenguszabb lett mint a VI VII meg VIII de szerintem tök móka^^
Kép
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

danig írta:
danig írta:Valaki plz olvassa le a megjelenési dátumot a hivatalos weboldalról. 2004, addig oké...:)
2004 nyár. Nagyon szívesen, barátom! Ha kell még vmi, nyugodtan szólj. Tudod, kedvellek! :)
A skizofrenitásod már az egeket karcolja (jó kis képzavarral élve) :lol:
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Nekem szimpatikusnak tűník a főhős csaj a 12-ben. :)
Csak a game-el kapcsolatos állítások aggasztanak... No szerelmi szál?
:evil:
Hát egy jó RPG alapja ez, főleg egy FF-é. Remélem ez csak egy rossz elszólás volt...

Aztán lehet azért adnak ki ilyen infókat, hogy elkezdjenek foglalkozni a 12-vel is, amolyan figyelemfelkeltés céljából. Bár szerintem nem ez a legjobb ezköz rá...

Idővel eldől minden...

UI: Valaki megszerezte már a X-2-őt? Én még nem tudok biztosat mondani vele kapcsolatban.
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

http://www.576.hu/upload/M_18/rek1/967/ff12.zip

FF12 trailer (?) Csordogál, csordogál lefelé! :)

[EDIT] kézikamerás vacak... a FF10-ben is beszéltek a szereplők?

[EDIT2] http://square-source.com/ff7subbed.mpeg ---> FF7-2 trailer tűrhető minőség (nem kézikamerás!), angol felirattal. Forrás: http://ff7-2.com
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Láttam a videót, hát hogy is mondjam... :?
Nem nagyon érzem benne az FF hatást, ha csak a videt láttam volna és kérdezték volna tőlem, hogy vajon mi lehet ez, soha rá nem jöttem volna, hogy FF.
Na, talán azért nem ilyen drasztikus a helyzet, idővel eldől milyen irányba terelődik a game.

A X-ben már beszéltek a szereplők.

Az Advent Children videt is láttam már, jónak ígérkezik, igaz sokminden nem derűlt ki róla. Vajon a visszatérő karik hogy fognak kinézni? Cloud-on nagyszerű változtatásokat végeztek. :)
Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

danig írta:Kép
jééé, ilyet én is szoktam! :D

[EDIT] Valaki plz olvassa le a megjelenési dátumot a hivatalos weboldalról. 2004, addig oké...:)

[EDIT2] nem tudok gépeni...

[EDIT3] ehh, gépelni. (mondom, hogy nem)
Miau, ô meg ki? (Basszus, de régen olvastam újságot a Square Enix-rôl XD)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Karubunseru írta:Miau, ô meg ki? (Basszus, de régen olvastam újságot a Square Enix-rôl XD)
A FF12 főnőszereplője. :)
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

ebből a trélerből rögtön egy Star Wars filmre asszociáltam :D
Kép
Kasumi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2003.11.21. 15:59
Tartózkodási hely: "Underworld" ^_~

:)

Hozzászólás Szerző: Kasumi »

Final fantesy ::japhaha:: imádom ::daisuki:: !!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

"Honnan olyan ismerős nekem a Kasumi név?"

Nekem a Suikoden sorozatból... :)
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Közben én is rájöttem:
a google a barátom :D
Kasumi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2003.11.21. 15:59
Tartózkodási hely: "Underworld" ^_~

Hozzászólás Szerző: Kasumi »

danig írta:Közben én is rájöttem:
a google a barátom :D
::neko::
Válasz küldése