Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy XI Online-nak. :D
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

danig írta:Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy XI Online-nak. :D
Némmá,olyan ügyes ember vagyok h. már engemet majmolnak. :P
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

phr0zen írta:
danig írta:Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy XI Online-nak. :D
Némmá,olyan ügyes ember vagyok h. már engemet majmolnak. :P
ezt kikérem magamnak! bizonyítsd, ha tudod, ha nem akkor meg szép csendben olvasd isteni szavaimat! :D
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Ehemm...
phr0zen írta:Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy VII:Advent Children-nek.

Ja és asszem ezért megérdemlek egy köszönetlavinát(igaz Zodd? 8) )
Ezek a betűk nem épp mostanság hagyták el a billenytűzetemet... 8)
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

phr0zen írta:Ehemm...
phr0zen írta:Mivel még senki nem postolta,ezért én bejelentem:A www.576.hu-ról állítolag letölthető egy trailere a Final Fantasy VII:Advent Children-nek.

Ja és asszem ezért megérdemlek egy köszönetlavinát(igaz Zodd? 8) )
Ezek a betűk nem épp mostanság hagyták el a billenytűzetemet... 8)
nah jó bevallom, kopiztam az egészet... ugye onnan jöttél rá, hogy még a helyesírási hibát is bennehagytam? (állítolag)
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Onnan jöttem rá h. nem épp ez a phr0zen-szerű kultúrált postolás jellemző rád. :wink: :D
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Jah,meglestem:nem állítólag,hanem igazábó' leszedhető! (d0zer mester, így már jobb? ;) )

Kiegészítés: nem trailer, hanem a játék intrója... elég hosszú, hangulatos, a zenéje nagyon ott van, csak az volt kicsit fura, hogy a figurák beszélnek benne (angolul), holott a FF sorozatban nemigen szólalt meg senki... Ráadásul ehhez a cselekményhez nem is igen kellett volna megszólalni (kivéve talán a narrátort), mivel az animáció annyira rendben van, h az arcokról le lehet olvasni szinte mindent. Kár hogy Online lesz játszható, így sajnos kimarad az életemből... FFX pc-s portot akarok!!! :D

itt a link:

http://576.hu/upload/M_18/rek1/883/ffxi ... 16345d254f
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

danig írta:Jah,meglestem:nem állítólag,hanem igazábó' leszedhető! (d0zer mester, így már jobb? ;) )

Kiegészítés: nem trailer, hanem a játék intrója... elég hosszú, hangulatos, a zenéje nagyon ott van, csak az volt kicsit fura, hogy a figurák beszélnek benne (angolul), holott a FF sorozatban nemigen szólalt meg senki... Ráadásul ehhez a cselekményhez nem is igen kellett volna megszólalni (kivéve talán a narrátort), mivel az animáció annyira rendben van, h az arcokról le lehet olvasni szinte mindent. Kár hogy Online lesz játszható, így sajnos kimarad az életemből... FFX pc-s portot akarok!!! :D

itt a link:

http://576.hu/upload/M_18/rek1/883/ffxi ... 16345d254f
Rendben daniDZSÍ,de most már ne koppintsad a dumámat teeee!

FFX PC:SOHA!Álmodjon csak a nyomor! 8)
Vagy vegyen PS2-t,és térjen át a manapság lényegesen értelmesebb konzolos vízekre! 8)
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

A FFXI-et megcsinálják PC re, meg arról is volt szó hogy a FFIX-et.
Biztosan jo léssz....
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Zodd írta:A FFXI-et megcsinálják PC re, meg arról is volt szó hogy a FFIX-et.
Biztosan jo léssz....
FFIX:Ha egy minimális logikát is viszel a gondolkodásodba,rájössz h. ez lehetetlenség.2000-ben még volt rá remény.

FFXI:Lehet h. jó lesz,de kb. annyira izgat mint a régi,40 kötetes,több 1000 oldalas enciklopédia.Azért,mert MMORPG les,annak meg kb. annyi köze van az eredeti FF-hez mint "mekis" sajtburgerenek az egészséges életmódhoz.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

na ide még nem is írtam:én is bírom FF-t(lásd avatár^^)a legjobb a 6,7 meg a Tactics :D
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Nono,valaki it nagy tévhitben él!A legjobb a X!(lásd avatar) :lol:
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

Ha már siteokat említetek, én is mondok egyet :) :

http:\\www.midnite-angel.net/ffdg/index2.html

Jópofa site, a FF6-tól a 9. részig vannak képek, vicces cuccok, Segítségek, és még sok egyéb cucc 8).
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

az a kép nem FFX-2? :ossmile: amugy X-el még nem jáccottam de nem sok jót hallottam róla...
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Wishmaster írta:az a kép nem FFX-2? :ossmile: amugy X-el még nem jáccottam de nem sok jót hallottam róla...
Képnek köze nincs FFX-2-höz.

FFX:Ejj no! :evil: Ez kb. olyan szintű volt mintha a négerek véleményét kérdeznéd a Ku-klux klánról!(Ez ám az abszurd példák krémje!Őket természetesen senki nem kedveli,de ők aztán különösen nem...).FFX mérföldkövekkel jobb akármelyik másik FF-nél. 8)
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

phr0zen írta:
Wishmaster írta:az a kép nem FFX-2? :ossmile: amugy X-el még nem jáccottam de nem sok jót hallottam róla...
Képnek köze nincs FFX-2-höz.

FFX:Ejj no! :evil: Ez kb. olyan szintű volt mintha a négerek véleményét kérdeznéd a Ku-klux klánról!(Ez ám az abszurd példák krémje!Őket természetesen senki nem kedveli,de ők aztán különösen nem...).FFX mérföldkövekkel jobb akármelyik másik FF-nél. 8)
Szerintem a FFVII és a VIII a király de az X se rossz :) .
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Szerintem is a X a legjobb! Már végigvittem párszor, de még mindig nem unalmas és órákat tudok csatázgatni :) . Összességében, király!!!
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

StabWest írta:Szerintem is a X a legjobb! Már végigvittem párszor, de még mindig nem unalmas és órákat tudok csatázgatni :) . Összességében, király!!!
...

*Erre még azt is mondanám h. jó az ízlésed,de nem mondom,mert tudom h. most is min játszol...PÉCÉN!*
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

Úgy hallotam, hogy minden FF részben van speciális tárgyak,ellenségek,tulajdonságok stb. amit nehezen lehet összeszedni.
Pl.:a FFVIII-ben van ultimate weapon és omega weapon (szörnyek)

A FFX-ben nem tudja valaki, hogy van e valami ilyen speciális dolog?
(az újságokon kívül amivel a Machina használók nyelvét tanulhatod :) )
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Cloud írta:Úgy hallotam, hogy minden FF részben van speciális tárgyak,ellenségek,tulajdonságok stb. amit nehezen lehet összeszedni.
Pl.:a FFVIII-ben van ultimate weapon és omega weapon (szörnyek)

A FFX-ben nem tudja valaki, hogy van e valami ilyen speciális dolog?
(az újságokon kívül amivel a Machina használók nyelvét tanulhatod :) )
Természetesen.Csal léneyegen nagyobb mennyiségben mint mondjuk a 8-ban.Vhogy úgy képzel el a dolgot,mint hogyha,teszem azt lenyomnád az Ultima és Omega weaponokat,de náluk még jóval combosabb monszta is lenne... :shock:
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

phr0zen írta:
Cloud írta:Úgy hallotam, hogy minden FF részben van speciális tárgyak,ellenségek,tulajdonságok stb. amit nehezen lehet összeszedni.
Pl.:a FFVIII-ben van ultimate weapon és omega weapon (szörnyek)

A FFX-ben nem tudja valaki, hogy van e valami ilyen speciális dolog?
(az újságokon kívül amivel a Machina használók nyelvét tanulhatod :) )
Természetesen.Csal léneyegen nagyobb mennyiségben mint mondjuk a 8-ban.Vhogy úgy képzel el a dolgot,mint hogyha,teszem azt lenyomnád az Ultima és Omega weaponokat,de náluk még jóval combosabb monszta is lenne... :shock:
Ez már ijesztően hangzik mivel az omega weapom a halálom volt :knife:

Az omega weapon ojanokat csinált egy ütésel egy embert ölt, és ha megunta a játékot egy villanással mindenkit megölt.... :shock:
ENNÉL erősebb szörnyet..... el nem tudok kébzelni de ezekszerint van.

azért megpróbálkoznék vele :twisted: :twisted:
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

én levertem a VIII-ban az Omega weapon-t :lol: amugy igenis van köze ennek a képnek mer Rikkunak az FFX-2ben van ekkor haja :D és amit nagyon nem lehet megunni az a Tactics..még azt is mondhatnám hogy a sztorija vetekszik a VIIével^^
Cloud:van egy Cloud-os gifem..ha gondolod vhogy postolom ha kell avatarnak^^
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Wishmaster írta:én levertem a VIII-ban az Omega weapon-t :lol: amugy igenis van köze ennek a képnek mer Rikkunak az FFX-2ben van ekkor haja :D és amit nagyon nem lehet megunni az a Tactics..még azt is mondhatnám hogy a sztorija vetekszik a VIIével^^
Cloud:van egy Cloud-os gifem..ha gondolod vhogy postolom ha kell avatarnak^^
Ja h. az én avataromra gondoltál?Azt hittem Cloud-é ra. :lol:
Avatar
Cloud
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2003.07.21. 18:41
Tartózkodási hely: Betwen Hell and Heaven

Hozzászólás Szerző: Cloud »

Wishmaster írta:én levertem a VIII-ban az Omega weapon-t :lol: amugy igenis van köze ennek a képnek mer Rikkunak az FFX-2ben van ekkor haja :D és amit nagyon nem lehet megunni az a Tactics..még azt is mondhatnám hogy a sztorija vetekszik a VIIével^^
Cloud:van egy Cloud-os gifem..ha gondolod vhogy postolom ha kell avatarnak^^
Nyugodtan küldheted az avatárt valahogy ^^ megköszönném.
Amúgy én is levertem Omega-t de elején kikészültem tőle
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Cloud írta:
Wishmaster írta:én levertem a VIII-ban az Omega weapon-t :lol: amugy igenis van köze ennek a képnek mer Rikkunak az FFX-2ben van ekkor haja :D és amit nagyon nem lehet megunni az a Tactics..még azt is mondhatnám hogy a sztorija vetekszik a VIIével^^
Cloud:van egy Cloud-os gifem..ha gondolod vhogy postolom ha kell avatarnak^^
Nyugodtan küldheted az avatárt valahogy ^^ megköszönném.
Amúgy én is levertem Omega-t de elején kikészültem tőle
Amúgy a minap én is levertem a polcról egy FFX-et a MM-ba :D :D :D
Válasz küldése