Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

nekem az ff7 nagyon jól ment csak amikor a desert prisonból liftel fel kellett volna meni chocobózni na ott beadta a kulcsot.....
mindenkinél megnéztem és nam a gépem a hibás ja és ha kell valakinek eredeti ff8 én tudok egyet tökéletes állapotban haverom nagyon szereti de szerintem megválna tőle csak tömjétek meg a pénztárcáját...

ja és a dirge tényleg állati tegnap majdnem teljesen lenyomtam most tolom bosss hojo-t.....

isteni egyszerüen jóóóó
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

FINAL FANTASY REBORN....
az ff sorozat átalakult de nem rosz értelemben a 12.felvonás bizony komolyan megváltozott elödeihez képest minden szempontból előre mutató és kellemes előszöris megjegyezném ami most jön magánvélemény és még nem érett meg teljesen

final fantasy 12.

A final fantasy sorozat jó volt és most megint jó lesz máshogy de jó lesz merthát már nem ugyanaz(persze ez nem is lehetséges...és nem is szükséges....) de a 12. rész felélesztete a reményt hogy nem fogy kiégni a square-enix merthát a gyenge,néha egyenesen rosz 10,és a minden csak nem final fantasy 10-2 után negyon is kell hogy valami jó is történyen(már komolyan ott tartottam hogy ha ez se lesz jó akor a 13 valami nagyon balszerencsés dolog lesz...)

A történet:más mint eddig nincs világpusztitó bűn,hatalomvágyból még az idöt is átszelő boszorkány,nincs sephirot... viszont van komoly és mély konspirálás meg szervezkedés meg háború....más mert nem az egész világot átformálo dolgok történnek hanem szépen lassan kifelylődö aprolékos szép nyelvezetű(valódi nyelvi emberkék munkálya látszik feltűnni nehezen is lehet néha pontosan megérteni....) story ami megálja a helyét TUDOM sokunknak ez idegen mert nem ez a megszokott de igazán megéri a misét....

A játékmenet:gyökeresen megváltoztatott főleg a Vagrant storyra emlékeztető harcrendeszer(ugye az egészet többnyire a vagrantos fiúk/lányok csinálták...)ami ngayon mélyen meg lett oldav egyszerre ugye három irányitható ember +1 vendég aki "nem halgat ránk" és a tökéletes stratégiakpées Gambit rendszer ami nagyon jóóó
ha megyomjuk az x-et megáll az idő forgathatod a kamerát felmérheted a helyzeted és kiadhatod a commandokat ám ha nem akarod közvetlenűl minden barátodat irányitani tessék gambit on és láss csodát taktikus és okos barátaid a te általad öszerakot gambit menü szeriint operálnak

A gambit: külön rublikát érdemel lévén nem egyszerű de nem is nehéz...
gambitokat pakolsz sorrendbe és a sorrend szerint cselekedik az illető elsőnek érdemes mondjuk azt berakni hog ha valaki kritikus hp-val mászkál dobjon már valamit(magyarult kodiciok alapján beállitott dolgokat tesznek)akár még támadhat is vagy bármi persze érdemes gyogyitós commandot berakni a rendszer ezernyi kombót takar elegendő gyakorlás és cucc birtokában egy önműködö gyilkos csapatot programozhatsz mert főleg ahoz hasonlit rendkivűl jó....ja és végre harc közben is lehet a menüben állitgatni mindent equippet party-t leadert gambitet MINDENT és amig az öszes szereplőd nem hasalt el nincs game over és vaan-t is bármikor kidobhatod a csapatból.....

A világ:Tactic Ivalince ez a kulcszó mindenki aki játzott már tactical az ismerni fogja fajok,klánok,hunt-ok,országok minden ami jóó az benne van...(JUDGE-ok imádom őket gyönyörűek....)

A vége:szerintem még van remény hogy ne ulyab 10 szerű baklövések jöjenek a jövöben( ja és végre megint nem egy csőben érzed magad mint a 10 nél ahol enyi erőböl oldalról is nézhetnénk és 2d-s is lehetne....itt végre megint szabadnak érzed magad nincs oráscloudal való mászkálás amit úgy szerettem de van igazán ÓRIÁSI és szerteágazó bejárandó terep.....IMÁDOM nálam a 10-ből 10-et kap
Ja és végül a grafika igazán érdekes mintha egy félig next gen game lenne pont mint a vagrant az az egyik legszebb játék ps2-őre ahogy megoldották az egészet az eszméletlen....szivdobbantó a grafika máshoz nem tudom mérni csak a legnyagobbakhoz mint mgs3,colosus,okami....ja és vaan öregszik szépen lassan de öregszik izmosodik alig látható de ha megnézed az elején meg a végén nagyon észrevehető.....ja és chek out az eggyik szörnyet BAGOLY-nak nevezik ami momentán tényleg egy bagoly nem is csoda mert van egy magyar a felylesztők között!!!!!!!!

10/10,100%,5-öst kap
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Az FF X az egyik legjobb darabja a Final Fantasy sorozatnak.

Szal semiféle "Reborn" nem kell mert nincs honnan. A X-2 -t pedig nem kell komolyan venni mert az csak egyfajta külön kiadás volt.

De a lényeg hogy a X egyike a legjobb FF részeknek a VII és sokak szerint a VI után.
Szvsz a X sokkal jobb mint a VIII.
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

a VIII-at nem veri semmi :dirr: bár az igaz hogy a X nagyon jó de számomra a VIII marad az első ^^ (remake-et akarok >.<) a VII meg brutál xDDD nintendó figurák :dirr: a XII-re meg kíváncsi vagyok... csak még nem volt pénzünk megvenni... ;______________;
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

ダージュ・オフ・ケルベロス

Egyértelműen a világ legjobb játéka. :)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

MIIIII az biztos hogy a 8,7 a legjobbak de a 10....az nem hogy a legjobb hanem a leg amerikaibb leg gyengébb legsablonosabb leg tiduszosabb leges leges leggyengébb darabja a sorozatnak de komolyan és mi az hogy a x-2-őt nem kell komolyan venni amire az van írva hogy final fantasy azt komolyan kell venni
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nekem a 10 a kedvenc részem.

Yuna azóta is kedvenc FF szereplőm.

Aztán 7, majd a 9. 8 nem nagyon jött be.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

j.e.h.u.t.y. írta:a 10....az nem hogy a legjobb hanem a leg amerikaibb leg gyengébb legsablonosabb leg tiduszosabb leges leges leggyengébb darabja a sorozatnak de komolyan
Ezt remélem te se gondoltad komolyan :lol: .

Mert elég nagy túlzásokba esel.
Inkább az jön le hogy te gyűlölöd a X-et és így nem tudsz higadt álláspontot mondani róla.

Elhaym-al ugy tűnik egyezik az izlésünk :D.

Nekem a VII és a X a kedvencem, a VIII és a X-2 kevésbé tetszett.

Pc-n játszottam még a II,III, és IV-ik részel de azokat nem vittem végig csak egy darabig hogy kipróbáljam
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

sokmindent lehet mondani de azt nem hogy gyülölöm mert elvoltam vele jó darabig...de tudod szerintem az hogy hogyan lett megcsinálva az egész az nem méltó ehez a kaiberű sorozathoz....

Szerintem(SZERINTEM) ez a rész áll a legtávolabb a sorozat többi részétől minőségben meg úgy mindenben

1: A story szép jó meg minden csakhát az nagyon roszul érintett hogy minden és mindenki tidus körül forgott ő a mesélő minden esemény róla szól a final fantesy sohasem EGY ember körül forog soha nem volt enyire leegyszerüsitett útvonal az hogy egy kb2 méter széles csőben haladsz előre a storyban minden elágazás nélküli utat végigjárni na az nem ff-es vonás...

2: A grafika minden csak nem ps2-es szinvonal mert ha fogjuk a 9-et és feljavítjuk na az kb ilyen lenne kis tulzással szóval azért ez nem minden amit a kis fekete tud még az első idökben sem...

Nem gyűlölöm de a leggyengébb az tuti még az 1 is jobb.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Huh, ez azért elég durva kritika :dirr:

De mivel én magam nem játszottam vele befogom a számat ::^_^::
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én csak jót tudnék írni a Xről. Az tényleg hiba, hogy lineáris, de ez nem olyan fontos hiba, hisz kapunk mellé egy jó történetet és dráma véget, ami egyedivé teszi az összes FF közül.
Videók nagyon szépek. Nagyon szeretem őket. Főleg az esküvőset nagyon sokat megnéztem.

Tidust én sem bírtam, ( jó, hogy nem kellett csapatban tartani)de a lányok Yuna és Rikku nagyon szimpik voltak.
Meg még Seymour is.

Dark Aenokat jó nehéz volt legyőzni. Ilyen kihívás is csak a 7ben volt, bár itt sokkal nehezebb volt.

Kár, hogy a folytatás ellett rontva. Jó volt újra látni a kedvencemet, de sztorit én máshogy írtam volna meg. PL Egy új fiúval hoztam volna össze Yunát.

Ssj2Viko: neked kik voltak a kedvenc szereplőid a 7ben és a 10ben?
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Elhaym írta:Én csak jót tudnék írni a Xről. Az tényleg hiba, hogy lineáris, de ez nem olyan fontos hiba, hisz kapunk mellé egy jó történetet és dráma véget, ami egyedivé teszi az összes FF közül.
A történet, mint ötlet, nagyon jó. Tágas a világ, sokféle szerzettel lehet találkozni, súlya van annak, hogy utazol ide-oda, sok érdekeset megtudsz a helyszínekről, egyes szereplők múltjáról, céljairól, indíttatásáról.

De a dramaturg néhol csapnivaló. Vagy csak nagyon japános, nem tudom... nekem eltartott egy darabig, mire megszoktam (az angol szinkron sem segített sokat :P ).

Például az elején, amikor Tidus beúszik a Baaj szentélybe, olyan természetellenesnek tűnt a viselkedése. Sehol egy "Hol vagyok?", "Hogy jutok ki innen?", stb. Nekem ez kicsit furcsa volt. Aztán, hogy Yunával összejöttek, nem lepett meg, csak épp nem értettem, hogy miért (jó, persze, azért, mert két főszereplő :P ). Tulajdonképpen alig folytattak érdemleges kommunikációt.

A fordulatokat is ki lehetett előre találni. Pl. hogy Jecht = Sin, elég könnyen rájöttem, még a játék elején. Arra is, hogy a Summonerek feláldozzák magukat Sin legyőzéséhez, mielőtt Rikku említette volna. Szóval ilyen téren egy kissé lapos.

Na, és mielőtt valaki nekem ugrik, leszögezném, hogy a játék mindezen hiányosságok ellenére bejött, és igen sokat küldtem vele egyhuzamban, amit nem teszek meg minden játékkal. :D

A szereplők közül egyik se lett igazán a szívem csücske ugyan, de Yunát meg Auront azért kedvelem. Auron kedvenc beszólása, amikor ketrecbe zárják őket, és odajön a pap, aki a barátja (a nevére most nem emlékszem).

Pap: "Ki volna képes elárulni a saját barátját?"
Auron: "Te."

:dirr: :dirr: :dirr:
Avatar
Ssj2Viko
Profi
Profi
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2006.05.28. 09:26
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Ssj2Viko »

Elhaym-nak válaszva: az FF 7-ből Yuffie, Tifa, Cloud,Vincent, Cid voltak a kedvenceim. A 10-ben pedig Rikku, Auron, Tidus , Yuna csak néha(nem mindig) :)
Kép

Jackie Chan 4ever :D
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ssj2Viko írta:Elhaym-nak válaszva: az FF 7-ből Yuffie, Tifa, Cloud,Vincent, Cid voltak a kedvenceim. A 10-ben pedig Rikku, Auron, Tidus , Yuna csak néha(nem mindig) :)
Tifát és Vincentet én is bírtam.

Yunát főleg azért, mert tetszett a naivítása, szinkronja, meg az egész személyisége.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Valamelyikőtök játszott már a 12-vel???
nagyon tundám ajánlani most állok a végén 70 órával de még van 40-60 órányi plusz tartalom(vadászatok,komoly storyval.Esperek beszerzése majdnem mind nehezebb a föellenségnél.pecázás.secret bossok.van 10 teljesen "felesleges"helyszín a játékban ahová még csak be sem kell menni...) úgyhogy még meszze a 100%

anyira jó a játék hogy rávet egy igazi gba beszerzésére a tactic kedvéért.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hiába jó a sztori, ha Ashén kivül a többi szereplőt nem bírom kedvelni.
Meg zavar a sok nem emberi szereplő.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

a csapatben egy/1 nem emberi szereplő van
(játszottál már vele???mert ez nem derült ki..)

ja ha valakinek nem jön be a tactic világa akkor lehet ez sem fog bejönni
ja és uj "legnehezebb boss"-t avathatunk többet is egyszerre néhány esperért vért kell izzadni mert végigviszed vagy kb55-65ös szinten de ezzel még esélyed sincs az ultima esper meg a chaos ellen hátmég az OMEGA MK12 aki nagyon durván meg van csinálva

az ultima föleg azért szivat mert minden 8.támadásával field hullik a partyra ami megakadályoz ebben abban pl:elöször nincs item,malyd nincs tecknik,majd nincs magic...marad az attac és kedvenc hobbia még a perfekt barier felépiése amivel MINDEN ellen védve vagyon....

anyi a titok hogy bőven kitesz 50+órát Komolyan...

egyépként mindenki próbálja meg merthát a végén az a videó az advent children minőségét is lehaggya!!!!!
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Demoval igen. Harc nem jött be. Ott 6 embert lehetett írányitani és csak Ashe volt szimpi.
Pl a főszereplőt Vaant se bírom.

Én pl a Suikoden 6ot jobban várom. Annyi lezáratlan szál van még, meg annyi rejtély.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

emberek....
megjött a dirge of cerberus és igen JÓÓÓ volt kár hogy rövid még elletem volna vele 50 órát mindegy ot az EX hard fokozat

a játék 1 évvel az advent köjkök után játszódik azzal a ténnyel nit hogy a mocskos Shinrának még mindig vannak mocskos titkai pl a deepground ami egy midgar alatt nevelt hadserek persze némi makoval etetve....vezetöjük pedig Weiss aki egy 1st Class SOLIDER volt és kiskatonái bármit megtesznek neki kérdés nélkül( a story egyébként kellöen fordulatos tud lenni meglepi van bőven) fontos megjegyezni ez a játék nagyon durván eröszakos szokatlan szinten vad tömegoszlatások gépfegyverel gyermekáldozatok meg ilyenek és keményen érzed a halál szagát ha nem tudsz segiteni...

mellesleg szórakoztató a játék és sok dolgot megtudunk hjorol sephirit anyárol meg omega és chaos kapcsolatárol és jenova érkezésének okai is kiderülnek

márcsak a cg-k miatt is érdemes végivinni merthát ulyara teljesit cloud és bandája...méghozzá nagyon...

fontos megemliteni a secret endinget ami kicsit üzletiesen hangzik de gack mint sereplő jelenik meg a közelgő psp-s rész a crisis core ami zack katonává érését dolgozza fel na abban már gackt rendes szereplő lesz "G" néven....szerintem jó az egyénisége paszzol a weiss félék mellé...
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

someone help O_________O;
ffviii ultima weapontől akarom elszedni eden-t de 6 perc után kicsinál... nics senkinek semmi ötlete hogy hogyan tudnám megölni??? >.< már vagy 3 napja esek neki 3 óránként de a max idő amennyit kibírok 6 perc volt xD (rekordidő....)
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

ITT a segítség végy 1(egy derab)maxra gyúrt squall-t(de úgy hogy 255 strenght-je legyen ám mert máshogy nem max a max...ifrit kell neki az elejétől kezdve str bonus abilitivel)fogj egy Lionheart kardot(ha nincs szerezz!!!!ha akarod holnap leírom hogyan és kinél vannak az alkotóelemek) végy még egy max magic-es rinoát/selphie-t és nomj egy nagy Meltdown-t a képébe aztán aura/vagy 1hp-s squall(lényeg hogy sárga életcsík...) és nyomjad neki a limitet ahogy csk kifér van hogy első lionhert kínyírja de néha csak kettő elég így akár úgy is megölheted hogy támadni sem tudott ez a leggyorsabb módja...
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

hell yess =DD nagyon nagyon szépen köszönöm!!! most életet mentettél ^^ megyek és legyakom =D
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

újjj jobbb(?) és megint csak újjjabbbbb játék készül 7 fronton(már én is meglepődöm meddig lehet ezt csinálni nem melékszálak hanem egy corect remake kéne mondjuk ps3-ra) Crisis Core méghozzá(dobpergés...)
egy nagyábol halálán lévő konzolra -PSP- nemtom biztos végigviszem de ezt már én is hype-nak tartom.....

mindegy a final fantasy kitört a "játék" besorolásból és ahogy a dc hátoldalán olvasható:" A VILÁG KEDVENC TÖRTÉNETE...." hmmm mostár nem rétegjáték ha akarjuk ha nem mostmár sokan tudnak róla véleményt alkotnak róla minden háttéranyag nélkül(egyszer már megtörént azóta bármikor mondom hogy ff valaki azt mondja "az a gayi film???")

ez van hype nekem ez nem kell még gackt-al sem mert bezzeg arról nem szól a fáma hogy milyen megoldással nem lesz gayi a 13-om hanem csak azt orditják hééé ps3-as grafikaaaaaaaa

félaek a sorozat sohasem lesz már ugyanaz tessék megnézni a last ordert jóó de kik azoka az úgynevezett turks-os tagok a semmiből új karakterek születnek és nem túl igényesek tetsuya munkájában megfigyelhető az amcsisodás a rasta csávó a kingdom hearts 2-ebn kész hányás.....ja meg a lo ban is van egykét ilyen figura.....

mindegy lényeg a lényeg lesz tavaszal(japánban európában 15-20 év mulva) egy Crisis Core című játék ami zack katonává érését mutatja be CSOMÓ ÚJ KARAKTERREL az egyiknak még egy szárnya is nő.....jó lesz szép lesz lesz benne aeris,zack,sephirot,tseng,és gackt ja és a szárnyas csávó aki még sephit is megagyalta párszor ANGEAL...hmmm a neve is elég gayi...ja ő valami SOLIDER mentor vagy mi....ja és az öröklődő buster sword is tőle van.......

na mindegy hajrá square(és nincs enix mert a dragon quest az enix az ff meg square....)
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

ooooo istenem de gyönyörű ::daisuki:: ezt nézzétek meg feltétlenül >__<*
http://youtube.com/watch?v=4jCtH3n7fYc
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Szerintem gusztustalanul pozőr, ráadásul tipikus "Advent Children-animáció" jellemzi. Egyszóval szar. Közérdekű közleményünket hallották. :dirr:

(Még mielőtt jönnének az anyázós kommentek: ti mondtátok, hogy nézze meg mindenki, hát megnéztem. :p)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Válasz küldése