Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Elhaym írta:
yume_chan írta:Shinji mi a jó abban ha végigjátszással viszel végig egy játékot pláne hogy FF-ről van szó?O.o Sztem nincs benne ugyanannyi izgalom és lelövik a poénokat.... Sokkal jobban tuok örülni annak ha magamtól rájövök vmire amivel küszködtem. Amúgy a X-es rész a kedvencem, a 8 kissé unalmas volt, és a VII aaah várom a remake-t :D
Nekem is a 10 a kedvencem.A 8 nekem se tetszik annyira.Kik a kedvenceid a 10-ben?Várod az AC-t?
X-ben kedvencem... Mikor elöször megkaptam a átékot persze egyböl Tidus volt és azota sem változott nagyon aranyos volt Riku is (a x-2-ben iszonyatosan meggyalázták...)és Wakka nagy arc volt xD Juj emléxem elöször mikor végigvittem suliidő voltés valami 4-kor hagytam abba. Nagyon durva volt és akkor mg háromszor lenyomtam sin-t hogy megnézzem az endinget :D Jah amugy Yunát gyülölöm^^ Ismét elöjött a mártirkodás amitöl a falat fejelgetem^^ Mondjuk sokmindenki azt mondja hogy ááá pedig Yuna aztán nem mártir...Valoban nem...Csak kicsit tul van eröltetve a Macalania woodsi csokjelenet elötti kis dialogusa Tidussal (...I wasn't...Iwas happy^^ ...bloáhhh...) Jah és ki hal meg? Naná hogy Tidus...NYALJANAK SOT>.< Csak azért viseltem el azt a szégyenletes X-2t mert reméltem hogy hogy visszajön. És yaayness igazam is lett^^ hurrá^^

-----

Jah AC-re meg már olyan rég várok hogy el is felejtettem.Borzasztoan késleltetik a megjelenést, meg nagyon elistenitették és tulzásnak tartom hogy ennyi ideig huzzák vele a rajongokat. És akkor nem is beszélek arrol hogy a gatyám is rámenne ha megvnném mikor kijön. Sztem ha érdekel majd még mikor kijön kalozkodok egyet. Bár mire kiadják , kb 20 olyan dolog lesz majd ami jobban érdekel és szivesebben költök rá pénzt. Másfél évet (akkor voltak az elsö hirecskék rola ha jol emléxem) várni egy egy orás movie-ra? kizárt...Valami olyat is olvastam hogy a VII-nek lesz remake-je. Teljesen azonos játékmenet csak felturbozott grafika O.o Nah arra várok látod.
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

yume_chan írta: Jah amugy Yunát gyülölöm^^ Ismét elöjött a mártirkodás amitöl a falat fejelgetem^^ Mondjuk sokmindenki azt mondja hogy ááá pedig Yuna aztán nem mártir...Valoban nem...Csak kicsit tul van eröltetve a Macalania woodsi csokjelenet elötti kis dialogusa Tidussal
Nekem ő a kedvencem.Nagyon aranyos lány.A legjobb jelenetem az esküvős.Általában a gonosz szereplőket bírom.PL:Seymourt is.:)
Meg Yunában azt is szeretem,hogy ő néz ki a legszimpatikusabbnak Rikku mellett.
yume_chan írta:Jah AC-re meg már olyan rég várok hogy el is felejtettem.Borzasztoan késleltetik a megjelenést, meg nagyon
Most már nem kell sokat várni.Én eredetiben szeretném megszerezni.:)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

sztem Rikku és Auron akik normálisak FFX-ből... mindenki mást nem birok ^^'
Kép
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Huh birtam volna ha Yuna-t nem menti meg Valefor xDDD Juj xDDD
Khm khm Tidusnak egyedül az angol szinkronja nem tetszett, amit Yunárol is elmondhatok. Nagyon elszánt a kislány ha a halálmegvetö bátorságot és önfeláldozást igénylö küldetéséröl van szo, de mindezt szemernyit sem tükrözi az angol szinronja. Ugyhogy ezt is be kellett szereznem japánul. Ezerszer jobb volt :) Amugy igen Auron is nagyon kellemes karakter, és kiválo harcos. Kihmarit a játék elején hagytam pihenni egész a játék végéig.... Sztem felesleges karakter^^"
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Kimahrit én sem használtam.A dark aeonokat megcsak Wakkával,Yunával és Rikkuval tudtam legyőzni.:)
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Te ez Yuber a Suikoden mangábol? Bocska ha nem de elég megtévesztö irjunk már a suikoden topicba is nagy rajongoja vagyok a platformnak^^ mmmm Megszerezte valaki a Magus sisters-t és Yojimbot?( utobbit egyszerübb volt az tény) Mikor megynertem a chocobo racingeket meg az idomitást és az a pasi elment ahelyéröl a calm lands-en ott volt az a hely ahol az egyik legendás fegyvert meg lehet szerezni (nem emléxem kiét) de én nemtom kinyitni a glyphet :_( Nem tudja vki mi a helyzet?^^"
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Én megszereztem a két aeont.

Úgy nyerted meg a chocobo versenyt,hogy 0 ídővel fejezted be?
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Uhum mivel csak ugy lehetett xD jaja de az elözö játékomban sem kaptam meg a fegyvert BUG!!!! XD
(ismeri valaki a forbidden siren-t?O.o)
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

HAHAHA valaki (megmondaná) vagy csak rejtvényben utalna rá hogyan kell megölni a dark Aeonokat mert kiváncsi volnék..... ha már valaki volt ojan kemény hogy lenyomja... hallottam valamit hogyha megölöd a dark Aeonokat előjön"egy bazi nagy beast"

segitséget elöre is köszönöm...
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

Nem is emléxem hogy ennyire nehéz lett volna megölni öket O.o Én a három legfejlettebb emberemet beküldtem és jol elszerencsétlenkedtem velük. xD Tidust szépen végigküldtem Yuna spere gridjén hogy szépeket tudjon gyogyitani meg védő varázslatokat használni sztem nem volt olyan nehéz. És nemtom melyik bazi nagy beastre gondolsz. Nekem mikor elöször nyomtam a game-et Omega weaponék okztak gondot^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Még nem futottam öszze velük mert most épp a 3. Seymoor-t(bocs) nyomom és kicsit leáltam... az eggyik haverom mondta meg a neten is találtam rá utalást egy ÚTOLSÓ MIXED AEON...érdekes lehet állitólag a Calm landen jelenik meg. Most nem leszek udvarias de biztos hogy mindeggyik dark aeont lenyomtad a Magus systers nehéz lehet...

Igy első végigjátszásra tetszik a game..ám amijen amatőr módon beleélés nélkül szinkronizálták Yunát meg Tiduszt...Tidusz vagy túljátsza a szerepét vagy mint egy valóságshowszökevény nyávog...Az apja sokkal jobb fej még igy Sin-ként is...eddigi állás szerint Tidus Yuna Auron és Lulu a leghatékonyabb harc közben mig Kimahri bár rendelkezik a képességek elsajátitásának képességével Fabatkát sem ér.....a Blitzball meg rosszul lett megcsinálva sajnos...DE CHOCHOGOLNI valódi élvezet jobb mint a 8-ban.... :wchick:
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

A Dark aeonoknál jó ha van Ribbonod és érdemes 100 ezer körül sebezni.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

WOW..10000-körül hogyan? van Strenghtbreak-is? meddig kell ahoz gyúrni?...utánaolvastam és azt irják hogy az összes dark eon legyözése után lady Yunaleska final aeon-ja jön le a Calm lands-re...ha még annyit elmondana valaki hogy hogyan kell lenyomni a mixelt szörnyeket a calm lands-i monster masternél?akkor megköszönném.addigis "live and let live"

Yume_chan kérdésére a válasz:én is elakadtam de rájöttem hogy létre kel hozni a celestial mirrort a cloudy mirrorból úgy hogy elmész a macalania erdöbe öszehozod a házaspárt ekkor a gyerekök elszökik fel a lebegö ösvényre oda ahová addig nem lehetett bemeni menj a kristájhoz és nyomj X-et és lás csodát Celestial mirror...a weaponokat nem is lehet enélkül megszerezni..ami ott van a calm lands-en az Tidus-é.....és anélkül lenyomtad a dark eonokat WOW
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

j.e.h.u.t.y. írta:WOW..10000-körül hogyan? van Strenghtbreak-is? meddig kell ahoz gyúrni?...utánaolvastam és azt irják hogy az összes dark eon legyözése után lady Yunaleska final aeon-ja jön le a Calm lands-re...ha még annyit elmondana valaki hogy hogyan kell lenyomni a mixelt szörnyeket a calm lands-i monster masternél?akkor megköszönném.addigis "live and let live"
Elég sokat kellett tápolni az omega ruinsban,mire ennyit sebeztem.
Te mennyit sebzel most?
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

j.e.h.u.t.y. írta:WOW..10000-körül hogyan? van Strenghtbreak-is? meddig kell ahoz gyúrni?...utánaolvastam és azt irják hogy az összes dark eon legyözése után lady Yunaleska final aeon-ja jön le a Calm lands-re...ha még annyit elmondana valaki hogy hogyan kell lenyomni a mixelt szörnyeket a calm lands-i monster masternél?akkor megköszönném.addigis "live and let live"

Yume_chan kérdésére a válasz:én is elakadtam de rájöttem hogy létre kel hozni a celestial mirrort a cloudy mirrorból úgy hogy elmész a macalania erdöbe öszehozod a házaspárt ekkor a gyerekök elszökik fel a lebegö ösvényre oda ahová addig nem lehetett bemeni menj a kristájhoz és nyomj X-et és lás csodát Celestial mirror...a weaponokat nem is lehet enélkül megszerezni..ami ott van a calm lands-en az Tidus-é.....és anélkül lenyomtad a dark eonokat WOW
Muhahahaha aaaaaa köszi :D
Mmm... Én rengetegszer kezdtem ujra a játékot és a legutolsó végigjátszásomban sztem a 146 rengeteg úgy ment el hogy nem csináltam semmit csak egy adorr helyen (höhö save ponttol nem tul messze ) csak harcoltam... egyfolytában... Ez persze az miatt is volt mert elsö game-ben elkapkodtam és késöbb a csontosabb ellenfeleknél elvéreztem xDDD
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

Nos most már én is durván sebzek:50-60.000 de én sokkal jobb helyen tápoltam Zanarkand ruins ahol gyengék a szörnyek de ugyananyi ap-t kapok mint az omegában,és a zene imádnivaló....viszont a wakka celestial weaponjét nem tudom megszerezni a fene se tud gyözni ijen gyengus emberekkel a blitzball-ban bár felfogadtam pár keményebbet de nem megy....ja és multkor roszul irtam nem 10000 hanem 100000

gyorskérdés ribbon-t hogy csináljak,szerezzek,vegyek???
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ribbonhoz kell 100 dark matter.Elég sok pénz kell hozzá,hogy tudjál szörnyet lefizetni érte.

Eleinte tényleg nehéz a Blitzball,de pár jobb ember sokat segít.pL:Nimrock,Shaami.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

kösz..
sikerült lenyomnom Valefort a darkok közül könyü volt...ha jól számoltam körülbelül 1.000.000-1.500.000 hp-ja lehettet csak most megszivtam mert a sun cshrest a dark bahamut lelöhejénél van és hogy megszerezzem le kéne nyomnom de mindig megszivat a impulse-mega flare kombójával(kéne a ribbon)hiába az Auto life...

a muszáj legyözni ellenségek közül csak Seymor harmadik formája akasztot ki tudjátok TOTAL ANIHILATION...de azért harmadszorra sikerült...

Körkérdés minden Final Fantasy-re kivetitve kinek melyik Aeon,Summon,GF,ect... tetszik a legjobban?
...nekem mostani nagy kedvencem a 10 Animája brutális kinézet szomorú történet keveréke...és Shiva még sosem volt ilyen COOL mint itt a 10-ben.
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ifrit és Shiva bárhonnét bármikor
Kép
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Nemrég elkezdtemFFVII-ezni de elakadtame gy ilyen ciganytábornál:D A sztriptiztáncosoktól kellene kimentenem a barátnőmet, de nm v
ágom hogyan. A bárba már nem tudok bemenni, mert záróra,a másik irányba várják, hogy vigyek egy helyes csajt magammal. Kaptam valami fürdőgatyát vagy mit :P
Na érthető? :D És tud valaki segíteni?
The last Angel...
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

nadjp írta:Nemrég elkezdtemFFVII-ezni de elakadtame gy ilyen ciganytábornál:D A sztriptiztáncosoktól kellene kimentenem a barátnőmet, de nm v
ágom hogyan. A bárba már nem tudok bemenni, mert záróra,a másik irányba várják, hogy vigyek egy helyes csajt magammal. Kaptam valami fürdőgatyát vagy mit :P
Na érthető? :D És tud valaki segíteni?
Tud. :D

Az itteni feladatod az, hogy észrevétlenül bejuss abba a nagy épületbe, ahol Tifa-t tartják fogva. Hogy ezt végrehajthasd, Cloud-nak úgy kell felöltöznie, mint egy nőnek, mert férfiakat ide nem engednek be. A ruhának nagy szerepe van a történet alakulásában, tehát jobban jársz, ha a most következő részt előre elolvasod, hogy tudd, hogy miként befolyásolják döntéseid a cselekményt.

a) Menj el a bordélyhoz, és beszélj a nagydarab, ősz hajú fickóval, aki az ajtóban állóval beszélget. A beszélgetésnél az első kérdést válaszd, azaz, Tifa után érdeklődj.

b) Menj vissza a város végén levő épülethez (Corneo palotája), és elegyedj szóba a fickóval az ajtó mellett. Aeris és Cloud elvonulnak egy rövid eszmecserére. Itt mondja Cloudnak, hogy úgy kellene felöltöznie, mint egy nőnek, ha meg akarja tudni, mi van Tifa-val.

c) Térj vissza az első képernyőre, menj be a ruhaboltba, és beszélj a tulajdonossal, akit az alsó saroktól nem messze találhatsz meg. Elmondja, hogy addig sajnos semmit sem tud tenni érted, amíg a részeges apjával nem csinálsz valamit.

d) A második képernyőn menj be a bárba, és beszélj a magányos emberrel az ajtó mellett. A beszélgetés alatt két kérdésre kell választ adnod, mindegyiknél mindkettő választható, de ettől függ, hogy milyen ruhát fogsz kapni. A beszélgetés után térj vissza a ruhaboltba.

e) A boltban már ott találod az öregembert a kocsmából, már a pult mögött áll. Beszélj hozzá, hogy megkapd a válaszaidnak megfelelő ruhát.
Válaszaid hatása:
- első, első vagy második: egy szövetruhát kapsz
- második, első: egy szatén ruha lesz a jutalmad
- mindkétszer a második válasz: egy selyemruhát kapsz ajándékba

f) Cloud ugyan felpróbálja ruhát, de még nem hajlandó viselni. Hagyd el a boltot, és menj a második képernyőre. Lépj be a tornaterembe, itt beszélj a nővel, aki a ring mellett áll. Itt egy guggoló-versenyben egy parókáért fogsz küzdeni. < Micsoda tét - B-ChromE- > A cél: 30 másodperc alatt Cloud-nak több guggolást kell elvégeznie, mint az afrikai tornásznak. A guggolást a következő módon kell végrehajtani: SWITCH, CANCEL, OK (del, ins, enter). Csak arra kell figyelned, hogy nehogy túl hamar megnyomd a következő gombot, mert akkor Cloud nem fogja végrehajtani.
A beszélgetés végén, ha kétszer az alsó választ adod, elkezdődik a küzdelem. Ha egy kis gyakorlásra lenne szükséged, akkor előbb az alsó, majd a felső választ add.
Ha vége a versenynek:
- ha több guggolást csináltál: egy szőke parókát kapsz
- ha a pontszámotok egyenlő: egy festett paróka lesz a jutalmad
- ha kevesebb a pontod: egy egyszerű parókát kapsz

Ezután két lehetőséged van:
Visszamehetsz a ruhaboltba, ahol Cloud az öltözőfülkében átöltözik, és máris mehettek Corneo palotájába;
Esetleg nekilátsz jobban felfedezni Wall Market-ot. Így felvehetsz olyan tárgyakat, amik Cloud-ot sokkal nőiesebbé teszik
Ha úgy döntesz, hogy ennyi elég, akkor a folytatást egy kicsit lejjebb találod. Ha Cloud-ot nőiesebbé szeretnéd tenni, akkor folytasd itt az olvasást. A következő dolgokat más sorrendben is meg lehet oldani.

g) Menj el a fazekashoz. (Nem tudsz vele beszélni addig, amíg nem beszéltél az őrrel az északi épületnél!) A válaszoknál kétszer a felső választ add meg Ezután menj a fogadóba, és fizess 10 gil-t, hogy ott tölthessd az éjszakát. Az éjszaka közepén egy automata előtt találod magad a folyosón. Bármelyiket választhatod. A következő reggel menj vissza a fazekashoz, beszélj vele, és megkapod a jutalmadat:
- Ha az első tárgyat (200 gil) vetted meg: egy gyémánt tiara üti a markodat
- Ha a másodikat (100 gil) vetted meg: egy rubin tiarát ad neked
- Ha a harmadikat (50 gil) vetted neki: egy üveg tiarát kapsz ajándékba

h) Menj be a szushi bárba, ülj le az üres székbe. Először válaszd a felső lehetőséget, majd bármelyiket (70 gil-re lesz szükséged), végül a középsőt (the food was allright). Az így szerzett patikai kuponnal menj el az Item boltba, és beszélj a pult mögötti alakkal. Válaszd valamelyik opciót, s az így kapott tárggyal menj az étterembe (itt volt a piás öreg is). Hátul a fürdőben beszélj a nőhöz, válaszold az elsőt, így újabb kiegészítőre tehetsz szert:
- Egy parfümöt kapsz, ha a kupont a fertőtlenítőre cserélted (disinfectant).
- Virág illatú parfüm lesz a jutalmad, ha dezodorra cserélted el a kupont.
- Szexis parfümöt akkor kapsz, ha gyógyszerre cserélted el a szushi bárban kapott kupont (digestive).

i) Beszélj a nagydarab, fehéringes emberhez, aki a közel áll a kép sarkához az első helyszínen. Tőle kapsz egy tagsági kártyát, amit csak akkor ad oda, ha már beszéltél az őrrel Corneo palotájánál. Menj balra, a bordélyházhoz. Beszélj az ajtónállóval, beenged, ha látja nálad a kártyát, Aeris kint fog maradni.
Bent a Honeybee fogadóban azt fogod tapasztalni, hogy a jobb oldali ajtók zárva vannak, de ha az alsó választ adod meg, akkor beleshetsz a szobákba, ahol a control pad-del és az OK gombbal körülnézhetsz. Ha a jobb felső ajtót választod, akkor egy - később - ismerős arcot fogsz megpillantani: Cait Sith (későbbi szereplő) kicsi mását. Ha az északi szobába mész, és ott a legtávolabbi lánnyal többször beszélsz, akkor a felső válasszal elérheted, hogy egyre gyorsabban táncoljon. Ha készen vagy (jobb, ha becsatolod magad)a következő kettő lehetőség közül választhatsz:
Megvizsgálod a bal alsó ajtót, add kétszer a felső választ. A szobában
beszélj a lánnyal, és válaszd a felső lehetőséget háromszor. Ekkor egy
fürdőt vehetsz Mukki-val és barátaival. A fürdőben válaszolj úgy, ahogy
akarsz: Cloud egy bikinivel lesz gazdagabb.
- Vagy válaszd a bal felső ajtót, majd kétszer a felső választ. Bent beszélj a szellem Cloud-hoz a kőkád mellett. Cloud egy kis pszichotikus történetbe keveredik. Amikor magadhoz térsz a teljes életerőd, és manapontod visszaáll maximumra. Beszélj Mukki-val, és válaszd az alsó opciót. Ezután elegyedj szóba a lánnyal, és megkapod a női fehérneműt.
Miután megszerezted az egyik tárgyat, menj vissza abba a szobába, ahol a sok lány volt, ők majd segítenek a szépítkezésben.

Minden megvan? Semmi más nincs hátra már, csak vissza kell térned a ruhaboltba, és fel kell öltened a ruhát. Ha befejezted, menj északra a nagy épülethez, ahol beszélj az ételes kocsiknál található fickóhoz. Így már be fog engedni.

Csak ennyit kell tenned. :D :lol:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Kéne segítség.
Megvan FFVII és VIII, de PS-re :(
Tudna valaki mondani egy helyet, ahonnan lehet szerezni működőképes emulátort?

THX
nadjp
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.10.01. 18:31
Tartózkodási hely: s00pRONE
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nadjp »

Yuber hát köszi :D kimerítő help volt thx :)
The last Angel...
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

nadjp:ha mind az 5 ruhát összeszeded,akkor Cloudot válassza Corneo,ha 3 ruhád van,akkor Aerist,ha 2,akkor Tifát.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
yume_chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.08.04. 18:09
Tartózkodási hely: in the darkness

Hozzászólás Szerző: yume_chan »

anubys írta:Kéne segítség.
Megvan FFVII és VIII, de PS-re :(
Tudna valaki mondani egy helyet, ahonnan lehet szerezni működőképes emulátort?

THX
Mért nem töltesz le emulátort?O.o www.emuparadise.org
én az epsxe-t ajánlom^^
風になる神風は
闇の中へ消えて
再会の夜に咲く
百合達の姿
Válasz küldése