Új Game-k amiket várunk.

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Igen, a Legacy of the Void lesz az utolsó a jelen storyline szempontjából (protoss campaign) - persze úgy lesz majd elvarrva hogy azért a kiegészítők és a SC3-nak legyen honnan kiindulni, de amúgy ja, elvileg az a vége.
Értem, köszi. :)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Kérdéseitekre im hol megjelent a válasz a gömben... ::^_^::

2014 Blizzcon:

Overwatch (új blizzard FPS/MOBA hibrid)

https://www.youtube.com/watch?v=pYC44YPb_5k

És a trilógia befejezése Legacy of the Void

https://www.youtube.com/watch?v=NlHCTYwDt4k
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Kérdéseitekre im hol megjelent a válasz a gömben... ::^_^::

2014 Blizzcon:

Overwatch (új blizzard FPS/MOBA hibrid)

https://www.youtube.com/watch?v=pYC44YPb_5k

És a trilógia befejezése Legacy of the Void

https://www.youtube.com/watch?v=NlHCTYwDt4k
Én is ezt a kettőt akartam tegnap linkelni, csak az Overwatch-ból a másik trailert, nem a gameplay-t:

https://www.youtube.com/watch?v=UXCNNDHboho

Ennek a következő Pixar filmnek kéne lennie, kár, hogy egy olyan játék lesz, ami már műfajilag sem érdekel. ^^" XD
Kép
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Péter »

Titkos írta:A Blizzard catchphrase-e: "Amikor kész lesz."
Inkább 3D Realms, mert ők hangoztatták ezt mindig, amikor a DNF-ről kérdezték őket. :D

Amúgy ja, 12 évig húzták ezt is, ehhez képest szvsz csöppet kevés az, amit felmutattak (mondom ezt a WoL után).
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Ennek a videónak a címe kimondottan tetszik, abból az egyszerű okból kifolyólag hogy nagyon jól határozza meg a Yakuza játékok elhelyezkedését a műfaj szempontjából. Mondjuk az apró üröm az örömben hogy egy kissé túl gyakran adnak ki új részeket belőle és emiatt a "2015" a videó címében ugyancsak találó, de a videóben szereplő Yakuza 0 ettől függetlenül igencsak várós a részemről. Nem csak azért mert az ötödik számozott rész óta mintha kicsit megfrissülni látszana a sorozat, hanem azért is mert ez a nulladik rész olyasmit látszik képviselni amit egy jó ideje várok már a sorozattól, gondolok itt a sztorira (1988-ban játszódik a 2010-es évek helyett, szóval a főszereplő Kiryu karakterével jó eséllyel tudnak majd jobbat kezdeni minthogy minden rész elején kirángatják az önkéntes visszavonulásból), és a játékmenetre egyaránt (mintha fogná az elmúlt pár rész ötleteit, és azok alapján próbálná csiszolni az átfogó minőséget). A spanyolviasz feltalálását nem várom el tőle mert ez a sorozat valahol olyasmi a Segának mint az Ubisoftnak az Assassin's Creed vagy a Capcomnak volt a Megaman annak idején (vagyis szinte minden évben jön ki új rész), de szerintem mindig is megvolt a maga, a tipikus AAA cuccokhoz képest messze kevésbé műanyag stílusa/hangulata, és ha más nem, azt minden résznél elismertem hogy valamennyit mindig javítottak a formulán (például a negyedik rész óta van több játszható szereplő, és az a rész egy évvel jött ki a harmadik után). Az már persze más kérdés hogy miért ne lehetne ritkábban új részeket csinálni de számottevőbb változtatásokkal, de akárhogy is, mostanában jobban látszik gurulni a sorozat szekere minőség szempontjából és már ez is őszinte haladás. "Látszik", mert az ötödik számozott rész három éve jelent meg Japánban de csak idén nyáron fogják kiadni Amerikában és Európában, és akármennyire is jobban örülnék a nulladik résznek, még így is jó reményekkel vagyok az ötödik rész irányába. Pláne akkor ha annak eladásai segítik majd a nulladik rész angol nyelvű eljövetelét.

Időközben felkerült a Y0 telepítő képernyője is, és úgy látszik a sorozat ismét bebizonyította hogy képes a konzolos telepítési folyamatot feldobni, mégha maga a telepítés így sem egy-két perc alatt zajlik le.
Kép Kép
Avatar
Shirosaki
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.11.24. 04:03

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Shirosaki »

Hogy én mit is várok nagyon?

https://www.youtube.com/watch?v=uvSs5b6y-YM

Csak ezt... Ezt leszámítva most nincs semmi olyasmi, amit így tűkön ülve, rajongva követnék. Remélem kicsit nyitottabb és interaktívabb világa lesz, mint a Human Revolutionnek.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Máris bejelentették az új Monster Huntert, X néven!
Elég szépségesen néz ki, és továbbra is van falmászás, meg ugrálás, hátha most is meg lehet lovagolni a dögöket, mint a 4U-ban. :D További jó hír, hogy nem úgy tűnik, hogy lesz benne víz alatti vadászat - bár nekem nem volt vele annyi problémám a 3U-ban, de megértem azokat, akiket kiborított a dolog.
Az új szörnyik is igencsak jól néznek ki, meg persze kapunk pár régi ismerőst is. És most Poogie helyett alpaka-barit kapunk! Igaz, hogy "We all heart Poogie", de ez az alpabárány is szuper édes. :D (Mik a legfontosabbak egy játékban, ugye :D Hogy megszerezze az ember a szobamalacának a királylányjelmezt, természetesen! )

Szóval én már tudom, mit veszek jövőre. :D
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Eddig is reménykedtem benne, hogy a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain lesz majd az idei év játéka nálam, és az ilyesféle gyöngyszemek tovább növelik az optimizmusom.

(maga a ROCKETTO PAAANCH persze nem lesz majd a játékban, de maga a kilőhető kar ötlete olyasmi ami miatt kedvelem az MGS-t: hiába komolynak szánt a sztori, ha egyszer a játékmenet megendheti magának hogy alapjaiban véve kreatívabb legyen mint a valósághoz oly' annyira ragaszkodó játékok nagy része)
Kép Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

A Platinum Games és Transformers párosítás közül a PG része érdekel igazán csak a dolognak, de a Transformers: Devastation ahogy feltűnt az idei E3-on, úgy ragadta meg rögtön a figyelmem, annyira hogy valószínű első napos vétel lesz belőle. Kerek-perec bevallom hogy az első Bay-féle filmen kívül semmi TF-el kapcsolatos sorozatot/filmet nem láttam (még a '86-os anime mozit se), de a Platinum rögtön lekenyerezett azzal a benyomással, hogy a Devastation lényegében egy Transformersbe oltott Bayonetta/Metal Gear Rising lesz majd (még a Bayo-féle Witch Time is jelen van), és az "enyhén" középszerű Korra-s adaptációval ellentétben egyrészt teljes árú játék lesz, másrészt jóval nagyobb csapat is dolgozik rajta. Annyira, hogy a Bayo 2/MGR fejlesztői közül nem is egy személy ül a fejlesztői székben (köztük az MGR direktora, aki bevallása szerint nagy Transformers fan több másik fejlesztővel együtt, és a fejlesztés során még játszottak is a saját Transformers figuráikkal, hogy így szerezzenek ötleteket), úgyhogy igencsak vannak reményeim a stuff irányába. Annál is inkább, mert megvan az esélye annak, hogy ez olyan feldolgozás lesz amihez nem feltétlen kell az adaptált franchise fanjának lenni a játék élvezetéhez. Ráadásként rögtön öt célplatformja lesz majd (PS3, PS4, X360, X1, PC), úgyhogy azt se lehet majd mondani hogy nem lehet beszerezni sehol sem.
Kép Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Japánban ugyan kijött már egy pár napja, de ha a nyugati megjelenésről van szó, akkor a Ryu ga Gotoku Kiwami (angolul Like a Dragon: Ultimate[/Extreme] lenne a címe, de mivel nyugaton Yakuza néven fut a sorozat, így inkább Yakuza Ultimate) még így is az egyik idei évben megjelenő (vagy inkább idén elkészült) várományos. Hiába lenne szó a legelső Yakuza játék remake-jéről, ha egyszer annyira felhúzták a mostani epizódok színvonalára a lehetőségeket (pölö 0:36-tól kezdve a tavalyi "nulladik" részben behozott stílusrendszert taglalják), hogy mindenképpen füllik rá a fogam. Az már más kérdés, hogy a széria nyugati karrierje eléggé zavaros, mert például a három évvel ezelőtt megjelent ötödik rész kemény egy hónapja landolt nyugaton, de mivel egy nyugaton már megjelent epizód újrakreálásáról van szó, erősen hajlok afelé hogy inkább importáljam valahonnan, semmint hogy várjak 2018-ig egy angol nyelvű megjelenésre.
Kép Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Tegnap jelentették be 3DS-re a Kirby: Planet Robobot című okosságot, ami egyrészt hagyományos Kirby játék, másrészt megfejelték azt egy mechás felütéssel (az elmúlt pár játékban meglévő, egyes pályák végi "rámolj keresztül sok mindenen, amolyan jutalomképpen" húzás itteni megfelelője, ezúttal Kirby-hez hasonló képességmásoló módon), szóval ez az új rész duplán várós lesz. Annyira mindenképpen, hogy megért egy avatarcserét.
A mordályos nyul írta:Magyar cucc, játszanám. So real.
Külhonban valószínű nagyobb népszerűsége lenne (ott mennek jobban inkább az olyan játékok, amik inkább kifejezőeszközök semmint "mezei" játékok), de ettől függetlenül is érdekes kezdeményezés pláne itthoni viszonylatban, ahol alig van említésre méltó fejlesztés.
Kép Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Kíváncsi vagyok, elmond-e valami történetet a játék, vagy csak egy sima platform szocreál elemekkel.

(Csak egyszer sikerüljön nyélbe ütni a saját játéktervemet... Ott lenne történet. Ja, és (meglepő leszek) nem madokás! :D)

Csak én meg rajzolni nem tudok, ahogy ez a csaj viszont igen.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Minden egyes ilyen videóval egyre nagyobb kín arra gondolni, hogy ez nem valami készülő animációs film lesz, hanem csak egy játék, ami az "only PvP" felépítése miatt tökéletesen nulla elemet fog felhasználni az amúgy baromi jól megírt és hangulatos karakterekből és háttérsztorikból. :( (De komolyan, ugye ez ilyen "öljétek egymást az arénában!" Team Fortress-klón lesz, szóval ennyi erővel akár sakkfiguráknak is kitalálhatnánk több oldalas háttérsztorit, miközben tudjuk, hogy a játékmezőn úgy sem lesz személyiségük,vagy bármi, csak leütendő figurák eltérő színekkel. Igen, tudom, hogy pl. a League of Legends kariknak is több oldalas háttérsztorikat írtak, de ott legalább nincsenek érzelmes cinematicok, amik azt ordítják magukból: "HADD LEGYÜNK PIXAR FILM!") Elnézést, ki kellett adnom magamból. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Én már nagyon várom régen erősen single player játékos voltam de most már erősen elmentem a kompetitiv irányba.
Elővételbe betárazva máj 3. indul a banzáj. ^^

Amit láttam hallottam róla elégedettséggel tölt el s bár Blizzard logóra én még soha nem faragtam rá.

De meg kell hagyni egy egész estés mozi film gyakorlatilag ordít róla szal ha lesz belőle egyszer én is tuti biztos beülnék rá.
Dr. Winston nekem meg egy vidám nagypapát juttat eszembe valamiért meg akarom ölelni. :LOL: cuddle cuddle
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szégyelld magad disney star wars nagyon nagyon nagyon mélyen szégyelld magad!
Mert amit látsz hasonlót akartunk látni az új filmben is ... *approved by many friends*

Eve Online - Citadel Cinematic

https://www.youtube.com/watch?v=0bjTrPutt4k
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Legújabb Overwatch Cinematic.
https://www.youtube.com/watch?v=oJ09xdxzIJQ
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Szóval ott tartottunk, hogy Monster Hunter X helyett Generations, és én csak most szembesültem a fő újítással (mert hát ugye pusztán a szörnyikéket lecserélni nem feltétlenül elég vonzó.)


Kép (Ugye hogy cünci? <3 )


Harci stílusok! >>>Trailer here<<<
Már így is sok különböző típusú fegyver közül választhatott az ember, kinek mi felel meg az ízlésének: Gyors-távolsági? Nagyot sebző távolsági? Zúzó? Vágó? Daraboló?

Most azonban ezt stílussal is meg lehet bolondítani, ezek pedig a következők:

Guild Style: nekem úgy jött le, hogy ez az alap, ami a leginkább hasonló a korábbi játékstílushoz

Aerial Style: avagy a szöcske mód. Amikor lehetővé válik, hogy azt a hatalmas kalapácsot ne csak vonszold magad után, hanem kínaifilmhős-módra felpattanj vele, és a magasból csapd kupán a cápagyíkot!!! :shock: :shock: Ez már csak azért is jó hír, mert a 4-ben a mobilis és ugrálós Insect Glaive nevű fegyvert vittem viszem, és minden más hozzá képest hiperlassúnak tűnik.

Striker Style: Avagy a Bud Spencer-stílus. Kevésszer üt, de akkor jókorát. Ha jól olvasom, a charge-ok gyorsabban töltődnek. A 3-ban leginkább kalapácsot vittem viszek, és a sebességétől ugyan kissé elszoktam, de azért kézre állt. Kíváncsi vagyok, hogyan viszonyul a dolog a K.O.-k és a faroklevágások gyakoriságához.

Adept Style: Avagy hardcode reflex-mód. Bár a videó alapján csak annyi tűnt fel, hogy mozgékonyságra megy ugrálás nélkül, utánaolvasva azt emelik ki, hogy az időzítés az elsődleges fókusz. Aki sokat játszik a játékkal Akinek természetfeletti* ritmusérzék-memóriája van, az nem csak megtanulja a szörnyek mozgás-mintázatát (az önmagában annyira nem gáz), hanem századmásodperc pontossággal ki tudják számolni (érezni?), hogy mikor kell odaütniük, hogy védtelenül találják el a gyenge pontot. (Én odáig jutok, hogy "Ja, az előbb kellett volna eltalálni, most meg már bekaptam a tűzlabdát...") Szóval ja, ezt skippelem. :D

Ami még érdekes lesz, hogy fegyvert akármikor válthat az ember, de vajon stílust is? Majd ránézek, hogy erről van-e már infó valahol.

~hypehypehypehype~
Nem mintha az előző két részt kimaxoltam volna (vagy akár csak az alapsztorit végigvittem volna normálisan), de ez teljesen részletkérdés. :D


*Hogy miről is beszélek, amikor természetfelettiről beszélek. Például erről a gifről. A nagykardot lendíteni idő. De hogy az pont akkor ér oda, mikor odacsúszik a lávakrokodil, és nem is akárhogy, hanem még az orrát is betöri (ami külön eredmény és speciális lootot ad), na az aztán fgvgbdnrbfggf! :knife:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Junchi »

The Last Guardian

Release date: 25 October 2016

Istenkém, végre itt a megjelenési dátum!! Alighanem a kurrens konzol-generáció első játéka, ami még úgy érdekel is. (Talán még a RE7, ha tényleg klasszik-hardcore horror fílingje lesz, és nem csak ígérgetnek össze-vissza. Még a kretén FPS-módot is lenyelném.)
Avatar
Balus
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016.03.15. 19:23
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Ankh-Morpork
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Balus »

Uramisten, mennyire gyönyörűen néz már ki az új God of War.

Ilyenkor azért vérzik a szívem, hogy nincsen konzolom. :(

Na nem baj, azért PC-re is jön majd jó pár érdekes cím, pl. a Dishonored 2, aminek már az első része is nagy királyság volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balus 2016.06.15. 09:18-kor.
"Soha ne feledd, ki vagy. Mert a világ nem fogja. Viseld páncélként, akkor nem árthatnak vele." (Tyrion Lannister)
~
Kritizátor/Twitter/MAL
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Hát még az új Zelda mennyire menő lesz. Szinte könnyeket ejtettem a Nintendo E3-a alatt a meghatottságtól.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Én a Sauriant várom már egy ideje :)

https://www.youtube.com/watch?v=ktbrUBUbjD0
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

alvaro írta:Én a Sauriant várom már egy ideje :)

https://www.youtube.com/watch?v=ktbrUBUbjD0
Az nem semmi! O_o
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

A mostani E3 Microsoft oldalról nekem kimondottan lapos volt (szokás szerint), és Nintendo oldalról is inkább jobban érdekel az új Zelda (ami alcímet is kapott most: Breath of the Wild) mint a Pokemon Sun & Moon, úgyhogy az idei évet inkább a Sony húzta, eddig úgy néz ki hogy öt játékkal:

- Nioh: Avagy a Tecmo Koei/Team NINJA is bepróbálkozik azzal a formulával, ami a Dark Souls-t piszok népszerűvé tette az elmúlt években, és a néhány héttel ezelőtti publikus alpha verzióban tapasztaltak alapján inkább a Devil May Cry-Bayonetta irányba viszik el a dolgot semmint egy 1:1 klón felé, szóval kíváncsian várom az év végi végeredményt.


- Nier Automata: A Drakengard/Nier franchise abszolút ismeretlen a számomra azon kívül, hogy állítólag jó sztorivezetéssel megáldott játékok egy játékmenet terén gyengén muzsikáló csomagolásban tálalva, de a Platinum bevonásával ez a csorba is ki lesz köszörülve gondolom. És pont a Platinum miatt érdekel csak a cucc, mert nem látszik egy Bayonetta-Metal Gear Rising koppintásnak attól függetlenül, hogy hasonló stílusban utazik az Automata, inkább a kettő ügyes keverésének jön le az összkép, a jövő év elején.


- Yakuza 0: közel két éves késéssel, de csak kijön a franchise Nagy Prequelje jövő év elején, ami hiába látszik hasonlónak az eddigi szinte összes epizódhoz, a prequel jelleg ('80-as évek, mindkét főszereplő a kora húszas éveiben) és az érdemlegesen gatyába rázott játékmenet (csak két játszható szereplő a Y5 ötfős gárdája helyett, és az ebből fakadó kompenzációk) tenni látszanak róla, hogy jó epizód legyen a játékból. Ja, és végre egy jobb zenét választottak egy Y0 trailerhez, még ha a japáni trailerek minőségét még így sem éri el az E3-as videó.


- Wild Guns Reloaded: Első látásra ez is csak egy retro újjáélesztés lenne a sok közül, ha a Natsume nem kezelné jól a projectet, és ne az eredetihez hű, azt kiegészítő-bővítő újrafeldolgozást készítenének a '94-es SNES-es eredetihez, ami annyira hű, hogy nem csak az új sprite-ok és háttérelemek, de a régi sprite-ok új animációs fázisokkal való kiegészítése is szinte tökéletesen simulnak bele a 22 évvel ezelőtti alapokba, ami már csak azért sem rossz dolog, mert az eredeti játék még manapság a sprite alapú külcsín egyik büszke hirdetője. A látszat ellenére ez is PS4 exlúzív cím lesz idén ősszel, de már ez az egy cím is jobban felkeltette a figyelmem, mint a show játékainak túlnyomó része.


- Shantae: 1/2 Genie Hero: Az előző három játékkal ellentétben ez multiplatform cím lesz (Xbox1-et leszámítva szinte mindenre jön), ami nem is baj, mert a sorozat harmadik része, a Pirate's Curse már egy egészen kellemes Metroidvania játék volt az első két rész soványka próbálkozásai után, szóval a most őszi megjelenést érdeklődve várom.
Kép Kép
Avatar
LeSpookySkeleton
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2016.05.06. 18:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Új Game-k amiket várunk.

Hozzászólás Szerző: LeSpookySkeleton »

Remélem nyáron sikerül összekapargatnom magamnak eleget ahhoz, hogy vegyek egy 3DS-t, nagyon akarom a Pokémon Sun & Moon-t.

Eddig csak nds meg gba emulátorral nyomtam. :drop:
SPOILER
Kép
Válasz küldése