RPG-k

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Mi a véleményed az RPG-kről?

Imádom őket!!!
105
70%
Eljátszogatok velük.
33
22%
Hidegen hagynak.
6
4%
Mi az az RPG???
7
5%
 
Szavazatok száma: 151

Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Aham, mint a "klasszikus RPG-k" topicba kifejtettem, engem is be akarnak Vampire-osítani, nem sok sikerre időm híján ^^ De azért lehet megpróbálom, annyira nem vagyok szabálykerülő :P
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Újonnan megjelent japánban, tudok 4 embert, aki lesz olyan hülye, és megveszi. Az első: Én :dirr: :dirr: :dirr:

Kép
Fire Red és Leaf Green, az eredeti Red és Green felújítása. Jobbnak néz ki így elsőre, mint a Zafír, ami minden idők legcarabb Pokémon játéka. De vszínűleg tök olyan lesz, mint a Red és Green (ami nálunk meg se jelent, helyette lett Blue), 'szal így elég unalmas lesz játszani. Én bízom a csodában, és reménykedem benne, hogy a Silver azon újításait, amit sikeresen elhagytak a Zafír-ból, ebbe már beleteszik. Ha ez meglesz, + marad az összes GS-és-ZR újítása, akkor máris jobb lesz a legutóbbi pokémon gamenél. Sajnos játék időben vszínűleg rövid lesz ez is. Inkább a Crystalt csinálták volna meg. Lehet, nem olyan nosztalgia, de eddig tény és való, az a játék volt a legjobb a szériából.
Akit csak úgy érdekel, letöltheti.
Pokémon rajongók, vagy csak amolyan szimpla játékosok, mint én, pedig v. letöltik, v. megveszik, mire megjelenik, v. mind 2.
Amúgy, ebben is van a két nemű funkció (ami miatt a Crystalban nem tudok cserélni), tehát van választható lány v. fiú figura.
Azt nem tudom, lesznek-e az új Pokémonok, de a régiek lesznek. Vmint nem tudom, lehet-e majd cserélni a Zafírral, mivel 1. Ez a múlt, a Zafyr-Rubin a jövő O.o 2. Csomó új Pokét hogy viszel a múltba? 3. A Zafyrba be lehet vinni a régieket? Hiszen ez egy új játék, később készült, és a Pokémonok nem tudom, bevihetőek e egy régebbi verzióba, egy olyan időbe, ahol a figurák már kihaltak. Vagy akkor már bevolt tervezve ez?
Na mindegy, csak ennyit a Pokémonról. Akit érdekel, az itt talál róla infót: http://www.pokemonelite2000.com/fireredleafgreen.html
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

To Tenshi Rally Vincent: Istenem! My God! Oh Kamisama! Mein Gott! (több nyelven nem megy)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

einthedog of SoaD írta:To Tenshi Rally Vincent: Istenem! My God! Oh Kamisama! Mein Gott! (több nyelven nem megy)
Miért? Má megint mit csináltam? :shock: Ő, amúgy nem sokára megjelenik FF X-2. :D Meséljen vki itt róla.

Kép
Kép
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Tenshi Rally Vincent írta:
einthedog of SoaD írta:To Tenshi Rally Vincent: Istenem! My God! Oh Kamisama! Mein Gott! (több nyelven nem megy)
Miért? Má megint mit csináltam? :shock: Ő, amúgy nem sokára megjelenik FF X-2. :D Meséljen vki itt róla.
nem tettél semmi rosszat, csak olyan szinten oldszkúlos volt ez a kép :P :shock:
Kép
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

einthedog of SoaD írta: nem tettél semmi rosszat, csak olyan szinten oldszkúlos volt ez a kép :P :shock:
Kép
Nem volt/találtam jobbat.^^" FF X-2-ről mit tudtok. Azonkívül, hogy van benne Yuna ::neko::
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Poke Sapphire megvan nekem is...:P Állítólag jó.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Nem volt/találtam jobbat.^^" FF X-2-ről mit tudtok. Azonkívül, hogy van benne Yuna ::neko::
Tenshi, csak Te ne legyél butus légyszi.... Nézd itt:

http://www.google.co.hu/search?q=Final+ ... l=hu&meta=

Nem volt nehéz, ugye? ^^" Egyébként szépjónapot mindenkinek!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Köszönöm Kono. Már elő van rendelve a boltban.^.^
Amúgy, ezt már én is tudtam, annyira azért nem vagyok^^" Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

Kép
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Köszönöm Kono. Már elő van rendelve a boltban.^.^
Amúgy, ezt már én is tudtam, annyira azért nem vagyok^^" Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

Kép
Frenetikus rulez szuper stb, ez a véleményem ^^ Egyébként.....ha meglesz gép el ne felejtsd az ígéreted ^^
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Kono írta:
Tenshi Rally Vincent írta:Köszönöm Kono. Már elő van rendelve a boltban.^.^
Amúgy, ezt már én is tudtam, annyira azért nem vagyok^^" Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

http://www.ebgames.com/ebx_assets/produ ... 233956.jpg
Frenetikus rulez szuper stb, ez a véleményem ^^ Egyébként.....ha meglesz gép el ne felejtsd az ígéreted ^^
ez milyen játék? :dirr: :dirr: :dirr: érzem, hogy 12 pontot esett a népszerűségem (ja annyit már nem tud)
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hmmm, olvasd el szépen: Final Fantasy X-2 :D
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Spellforce-ról halottatok?
Új RPG-RTS keverék, mely nem is lett túl rossz...
Csak a gépigénye akkora, mint ház.
[Letöltöttem a fullt belőle, és 1500Mhzen ad kb 15 fpst a Gef4MMXemmel :( ] <-- Ezt most ne olvassa a BSA...
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

FF X-2: Idáig egy erős közepes game nekem.
A 3 főszereplő csaj jól néz ki, nem is ezzel van a baj, hanem a FF feeling egy kicsit kihalt belőle.
A zenék baromira el lettek cseszve, egyáltalán nem FF stílusuak.
De a harc nagyon pörgős, és a több befejezés is pozitívum.
Most így ennyit tudok elmondani róla, mivel folytatnom kéne a játékot, még jobban belemélyedni, mivel már elég rég játszottam vele.
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Yuber írta:FF X-2: Idáig egy erős közepes game nekem.
A 3 főszereplő csaj jól néz ki, nem is ezzel van a baj, hanem a FF feeling egy kicsit kihalt belőle.
Az FF feeling szerintem már nagyon régen kihalt ebből a sorozatból. :( úgy kb a 8-cal, sajnos
Avatar
Malitia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2003.12.15. 15:26
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Malitia »

Azt hiszem ismétlem magam, de én sosem értettem mit imádnak ANNYIRA az emberek a Final Fantasy sorozaton, tehát azt sem értem mit keserednek el ENNYIRE rajta. ::jhuh::
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Valak meséljen bövebben az FF X-ről, én csak a 8-al játszottam ahoz képest milyen? Vannak benne GF-ek? És ami a legfontosabb, Ultima & Omega Weapon van ebbe is? :D
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Pala írta:Valak meséljen bövebben az FF X-ről, én csak a 8-al játszottam ahoz képest milyen? Vannak benne GF-ek? És ami a legfontosabb, Ultima & Omega Weapon van ebbe is? :D
Hát mivel PS2-es, egyértelmű, hogy grafikailag sokkal többet tud mutatni.
Nagyon csodálatos game, ezt el kell ismerni.
Nekem személy szerint az FF-ek közűl a 10 a 2. helyen áll, a dobogót a 7 tartja, megrendíthetetlenűl.
GF-ek nincsenek, helyettük vannak Aeon-ok. A funkciójuk ugyanaz. :) Csak itt ha előhívod őket, akkor ott is maradnak a csata során, ameddig meg nem halnak, vagy vissza nem hívod őket.
Omega van benne, de nagyon könnyűre sikeredett. Ne várj millió HP-t tőle. De vannak igazán kemény ellenfelek is, több, akár 10 (!) millió HP-vel. :)

Még tudnák mesélni róla, de késő van és suli is van. :(
Kép
Avatar
Pala
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2003.09.05. 20:55
Tartózkodási hely: Elm Street

Hozzászólás Szerző: Pala »

Köszi az infot Yuber.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hát én ebben, hogy PS2 akkor jobb a grafika nagyon belekötnék...szerintem a konzol sose fogja utolérni az asztali gépeket játékban, mégpedig a tv kivetítés miatt... Abban viszont egyetértek, hogy a 7 verhetetlen akkoris ^^
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Kono írta:Hát én ebben, hogy PS2 akkor jobb a grafika nagyon belekötnék...szerintem a konzol sose fogja utolérni az asztali gépeket játékban, mégpedig a tv kivetítés miatt... Abban viszont egyetértek, hogy a 7 verhetetlen akkoris ^^
Ez nagyon tanúsítja az abszolút hozzá nem értésedet.A grafikai színvonal csak NAGYON kis mértékben függ a képfelbontástól,mivel az csak a képélességet befolyásolja,ami ráadásul konzolon még csak nem is érződik a TV pixelelmosása miatt. :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Most gonosz leszek. Előre szólok, a játékot, amit említek, nem szidom se történetileg, se más téren, kizárólag a kinézetére vonatkozik, amit most mondok:
Nézzétek meg a japán nintendo honlapon a Pokémon Colosseum trailerjét. Nem azért, tényleg, de én ennyire ronda játékot még nem láttam. (Ha vki igen, akkor adja meg a trailerjét, hogy megnézhessem.)
Ismétlem magam, csak és kizárólag a kinézetére mondom, hogy, szerintem, nagyon rossz.
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

phr0zen: naja, attol függ miféle tévén nézed :P Spec itt sokkal tisztább a gép képe, tv-n darabos v. hogy is mondjam, nemtom ennek mi az elnevezése... Szal végülis igazad van, de ezis eszközfüggő ^^
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Kono írta:phr0zen: naja, attol függ miféle tévén nézed :P Spec itt sokkal tisztább a gép képe, tv-n darabos v. hogy is mondjam, nemtom ennek mi az elnevezése... Szal végülis igazad van, de ezis eszközfüggő ^^
Naja,hát a CS grafikai szintje által nyújtott vizuális orgazmus minden bizonnyal überelhetetlen. :dirr:
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

phr0zen írta:
Kono írta:phr0zen: naja, attol függ miféle tévén nézed :P Spec itt sokkal tisztább a gép képe, tv-n darabos v. hogy is mondjam, nemtom ennek mi az elnevezése... Szal végülis igazad van, de ezis eszközfüggő ^^
Naja,hát a CS grafikai szintje által nyújtott vizuális orgazmus minden bizonnyal überelhetetlen. :dirr:
ki beszélt a csről????
most ezt igazán nem tudom miért kellett
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Válasz küldése