FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Melyikkel játszol szivesebben?

QW...Q3
19
21%
UT...UT2k4
18
20%
Couter-Strike
18
20%
Medal of Honor
8
9%
RCTW
3
3%
Egyéb
24
27%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

DeluksZ írta:Megvettem eredetibe a Doom3-at ^_^ Ahhoz képest olcsó volt, és ott figyel a csini tok a szobámban a 3 cd-vel. Amugy a játék nagyon bejön nekem, habár nem para.... és kb diavetités szinten megy tesomék gépén (az enyémen még van mit bütykölni)... de igen élvezem a játékot... kár hogy lineáris:(
ja én is csodálkoztam hoyg csak ennyibe kerül...én is játszottam vele nekem nagyon bejött de sajna nálam is akadozik , de azért én igy is paráztam tőle...az a baj hoyg ez is tipikusan az a játék amivel hajnal kettőkor jó játszani kinn a semmi közepén üvöltő hangafalrendszerrel(szvsz)
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Call of Duty: United Offense multi meccs:
Allies-okkal voltunk és mi védtük a bázisunkat...........én .30 callal osztottam az ólmot, meg az amerikai nép jókívánságait........kifogy az ammo, üvöltözöm az egyik csapattarsamnak, aki utász volt, hogy egy löszeresdoboznak most nagyon, de nagyon örűlnek, de sz'rt hozni egy deka naftát is..........és én ott álltam a lövészárokban, egy üres, telepített .30 cal mögött, előttem meg az ellenfél............aztan meg ahogy az M4A1 Shermanokat vezették ezek a balfa"ok, na az már katasztrofális volt........mondanom se kell, hogy bebuktuk az összecsapast........
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

kipróbáltam a Counter-Strike: Source -t.
Érdekes módon csalódtam benne... pozitívan.. nem gondoltam hogy valaha is tecceni fog a CS.
Kép
Avatar
Luminas
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2004.06.06. 20:17
Tartózkodási hely: Everywhere but not anywhere

Hozzászólás Szerző: Luminas »

Ez már a teljes verzió, vagy a béta? (nemtom megjelent e már :roll:)
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

ez a végleges elvileg
Kép
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Végre megszereztem a Call of Duty: United Offensive teljes verzióját..........Nem nagyon lepett meg, hogy megint az orosz küldetések a legdúrvábbak, leglátványosabbak, legnehezebbek és legkeményebbek :). Látvány terén max. a brit B-17-es mission múlja felűl őket, de pl. a MOHAA összes kiegje sem tudja felvenni a versenyt pl. Kurszk lövészárkaiban lévő hangulattal, vagy Kharkov ostromával (pláne a vasútállomással)!
De ott volt a szeren a "kis" hídrobbantás is, vagy a Navarone Ágyúi 1. részét idéző két brit kűldetés is.
És szintén jók voltak az amerikai kűldetések. A Bastogne-i csata eseményeit, illetve Foy visszafoglalását és megtartását feldolgozó küldetéscsomag szintén érdekes volt.
Fegyverek terén a legjobb újítás a telepíthető/felszedhető, hordozható nehézgépfegyverek. Végre nem mindhárom nemzet MG 42-vel operál!
Igaz, a 42-esek még mindíg rögzítettek, (illetve használhatunk egy rovid idelyig rögzített .50 cal.-t az amcsiknál) de van itt MG 32, ami már hordozható, németek használják ált. de persze mi is a kezünk közé kaparinthatjuk. A szövetségesek a .30 cal.-al operálnak, míg az oroszok, hűen magukhoz, dobtáras gépfegyvert telepítenek. A neve most nem jut eszembe, de azt tom, hogy eleg ronda hangja van ^^".
Szövik terén új fegyverek (a telepített fegyvereket leszamítva) nem sok van. Kezünk közé vehetjük a Sten brit gépfegyver hangtompítós változatát, ílletve egy hatlövetű sidearmot.
Ezen a téren is az oroszok domborítanak a legnagyobbat. Újdonságként érkezik a Tokarev félautomata puska, ílletve a Tokarev pisztoly.
A németek pedig két új fegyverrel, a Gewerh' 43-as félautomata puskával, illetve a rettegett, morálromboló lángszóróval (!) rontanak ránk!
Érdemes még megemlíteni a két új páncélelhárító fegyvert, a Panzershreck-et, ílletve az amcsi Bazookát.
Multi módba pedig a legkirályabb újítás a járművek bevezetése!
Két új tankkal ismerkedhetünk meg, az amcsi M4A1 Shermannel, valamint a német Elefánt tankkal.
Na ennyi ismertetés gondolom elég ^^"....
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

Nah a CoD: UO -hoz csak annyit fűznék hozzá hogy
1. Neten azok a pályák amin vannak járművek hihetetlenül lagzanak.. szinte játszhatatlan
2. Single player: igaz keveset játszottam vele de meg is van az oka.. saját akaratodat szinte nem is használhatod.. ha valamit másképp akarsz megcsinálni mint ahogy a játék készítői elképzelték, akkor készülj fel arra hogy "véletlen" lelőnek/felrobbansz mivel agyon van scriptelve a játék mint a ház (és ez igaz a MOH-ra és a CoD-ra is egyaránt)... egyébként tényleg nem lenne rossz darab imho
Kép
Avatar
Mammooth
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.09.03. 20:54
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary

Hozzászólás Szerző: Mammooth »

Bár a kiegészítővel még nem játszottam, de szerintem az a cipelhető német MG, az nem 32, hanem 34 lesz, mert az volt akkoriban, a szovjeteknek pedig degtyarev m-27ese lehet az a dobtárasa... Az elefánt pedig nem tank, hanem páncévadász... Bocs ezekért, ne vedd kötekedésnek, bár tudom, hogy azok...
"Hello Darkness my old friend..."
--Sound of Silence--
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Igaz, elég pontatlan voltam, elnézést :?....
Valamint mégegy negatívum:
Nagyon rövid.....
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Codename17
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.11.14. 12:59
Tartózkodási hely: ezen a r*hadt háztetőn várom, hogy kilőjem a célpont fejét

Hozzászólás Szerző: Codename17 »

nekem Battlefield a kedvencem.. a vietnamban jók a pályák, járművek, fegyverek, és a desert combat mod is nagyon állat (cska a helikoptert alig lehet irányítani.. :cry: )
Ne hidd, hogy fajgyűlölő vagyok, mindenkit kinyírok!
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

Star Wars Battlefront
ritka a jó SW game ami az eredeti filmeken alapszik, de sztem ez nagyon feelinges... olyan mint a Battlefield Vietnam, csak ez SW... ami nem gond, mert a vietnámi háborúért nem rajongok annyira, az SWért viszont annál inkább :D
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

jókat halottam róla, csak a grafikája nem tetszik :D egyébbként sok fegyver van benne?

-------

Jahahahaj, szasz Coda :dirr:!
Azt szontam, hogy a Lum.uw-re regelj, Te állat :lol:!
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Ma olvastam a Gamestar Half Life 2-s füzetkéjét, és csorog a nyálam, de sjnos az én gépem igencsak gyenge hozzá.
Piracy is charity.
RefeeZ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.06.28. 18:02

Hozzászólás Szerző: RefeeZ »

a hl2höz elég sok gép kevés...annak ellenére h elvileg azt irtak meg 1 regebbi szamban h 1.2ghz-s geforce4-es 256sd-s geppel hasitott,ehhez képest eléggé nem de mind1,amugy a gamma ut elegge imho!
plüplüplü
Avatar
Cornell
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2004.02.25. 01:46
Tartózkodási hely: a tömegsír legmélyén
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Cornell »

kukurbuki írta:Ma olvastam a Gamestar Half Life 2-s füzetkéjét, és csorog a nyálam, de sjnos az én gépem igencsak gyenge hozzá.
halflife 2 sux...tök rövid, egyik haver egy délután alatt lenyomta, ugy hoyg mindent megnézett benne amit lehetett
Kép
Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

De legalább szép.
És a lényeg: Új Csé is van hozzá.
Piracy is charity.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Engem inkább a Half-Life 1: Source és a Day of Defeat: Source érdekel :cool:.
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

unaffected by hitman

Egy igen szépen megcsinált q3as movie hitman-től

Időtartam: 14 Min 47 Sec
Méret: 347 Mb

Letöltés
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A call of duty részek nagyon királyok!! lÁllítólag a hl2 multija nagyok király. Én a q3-ban nyomom elég profi szinten :D Néha sikerül megverni a legjobb gamert európában(hehe) Ja amúgy én excessiveben nyomom. Ha valaki tudja mi ez :D
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

A.Hidekai írta:Én a q3-ban nyomom elég profi szinten :D Néha sikerül megverni a legjobb gamert európában(hehe)
Nem ártana (ha már profinak vallod magad), ha megemlítenéd a használt nickedet is, valamint a "legjobb gamerére" is kiváncsi lennék. ;)
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
F4TE
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.01.31. 18:15
Tartózkodási hely: Touge

Hozzászólás Szerző: F4TE »

én is kiváncsi lennék :P esetleg 1 demo-t is publikalhatnal
Kép
kk-krisi

khmm... LOL

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

excessive? ROTFLOL
mióta hivatalos WCG mod? [jó már nincs q3, de akkor is... excessive sose volt hivatalos pl EQ vagy hasonló rendezvényeken is csak fun kategóriában futott néha]
egy szóval lehet leírni. FUN. arra van kitalálva, hogy akik már unják a q3 "lassúságát" vagy éppen nem tudnak normálisan célozni esetleg csak ökörködni [erre nincs jobb szó] szeretnének kiélhessék magukat.
ezzel a moddal nem olyan nagy szám megverni senkit sem ^^;; [persze egy gyakorlottab player elég jól használhatja pl a railt vagy a raksit ha hozzá tud szokni a felgyorsított támadási rátához, mivel ezzel a moddal a raksi kb olyan gyors mint a machinegun]

másrészt pedig a magyar q3 scene elég semmis, már rég lemondtak róla a régi játékosok. még az eq5 is elég langyoska volt és nem az volt az utolsó nagyszabású rendezvény kis hazánkban. nagyrészt arról szól itthon és odakint a q3/cs, hogy a vesztes mindent össze-vissza szid [lag, map, serverconfig, cheat] a nyertes pedig veri a mellét amíg egyszer [állítása szerint véletlenül] ki nem kap és átveszi az eddigi "vesztes" szerepét.

akit mégis érdekel az excessive mod annak adok egy linket.
tény, hogy elég vicces kis mod, de én spec nem tudok vele harminc percnél többet játszani, mert elképesztően unalmas ^^;;
én anno pro modot használtam, mint a playerek nagyrésze. [nem is csoda, hiszen a pro-t4 nagyon jó pálya volt ^^]
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

SAGED! :-P

Én ismerek egy xdk tagot ÉN NYERTEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !

I am the dog!
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

kk-krisi írta:FUN. arra van kitalálva, hogy akik már unják a q3 "lassúságát" vagy éppen nem tudnak normálisan célozni esetleg csak ökörködni [erre nincs jobb szó] szeretnének kiélhessék magukat.
ezzel a moddal nem olyan nagy szám megverni senkit sem ^^
Kit érdekel a Wcg. Külünben is a q3 ahogy említetted már rég nincs a wcg-en sajnos. :( Nameg a fun! haha Valóban jókat lehet játszani ebben a módban. De ha már azt írod hogy evvel a móddal nem olyan nagy szám megverni senkit. Csak egyszer gyere fel 1 vs 1-re úgy elkenem a szádat egy életre hogy nem játszol többet a quakkel. Bocs de itt tudni kell célozni! Sőt!!! Nemtudom de te szerintem összetéveszted a proquake modot ezzel mert itt nincs rakéta csak hogy tudd, nameg rail is elég gyér szal avval nem tudsz leszedni senkit sem(az eredeti e+-ban). Itt a játék nem csak arról szól hogy méssz aztán hentelsz. Ha nem tudod kihasználni az adott éleket a pályán AMI ITT A CÉLZÁS UTÁN ELSŐDLEGES(mert ha szembekerülsz egy olyan játékossal mint velem :D csak próbálj lelőni! meg sem fogsz látni hogy hol vagyok olyan gyorsan mozgok a gl segítségével)!!! A MOZGÁS RENDKÍVŰL FONTOS ITT!!!!

Sorry de most nincs ídőm befejezni a mondókám majd később addig is gondolkodj azon mekkora sületlenségeket írtál arról amiről fogalmad sincs. :D
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Én aláírom, hogy a kolléga profi Q3-as! Ilyet csak igazi pr0 g4m0r tud írni:
lol írta:Csak egyszer gyere fel 1 vs 1-re úgy elkenem a szádat egy életre hogy nem játszol többet a quakkel.
De nem így kell igazán jól flamelni. Majd megmutatom én, hogyan kell ezt:
Melyik jobb, a CSÉ vagy a Kuak? :knife:
Válasz küldése