FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Melyikkel játszol szivesebben?

QW...Q3
19
21%
UT...UT2k4
18
20%
Couter-Strike
18
20%
Medal of Honor
8
9%
RCTW
3
3%
Egyéb
24
27%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
kukurbuki
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 524
Csatlakozott: 2004.06.23. 22:58
Tartózkodási hely: In a rotten little kingdom where kings and clows alike...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kukurbuki »

Mellesleg az előttem szólóra...az miért kockaság, ha valaki ilyenekkel játszik, ha van rá egy kis ideje? Szerintem semmi összefüggés, vagy tévedek? Inkább neten tolja ezeket, mint élőben csavarogjon vagy sokkal rosszabb...
Ha minden szabadidőd a gép előtt töltöd, akkor elszigetelődsz az emberektől, míg ha csavarogsz, akkor a haverjaiddal vagy. Ha csak keveset játszol, akkor nem leszel elég jó, és lenéznek a kockák. Ha jó vagy, akkor kocka vagy, mivel ez azt feltételezi, hogy folyton nyomod. Ha nem nyomod eleget, hogy jó játékos legyél, akkor viszont nem lesz sikerélményed, hagyod az egészet, és nekiállsz inkább csavarogni. Én is így voltam a condition zeroval. Ha csavargás helyett folyton fpsekkel játszol, akkor egy idő után csetes szlenget kezdesz használni az élőbeszédben. Asszem nem kell tovább folytatnom.

Én nem játszok neten semmivel, csak lan partykra megyek el nagy ritkán, de akkor is inkább Starcraft, vagy újabban Warhammer.
Piracy is charity.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hát...nemtudom, akkor én azaz mi kivételek lennénk a klánommal? Több mint 3 éve MoH megy, úgy, hogy nem igazán van kimindottan "gyakorlás", csak beesünk időnként este és játszunk egy meccset azt kész, mégis eu 3. és magyar 1. helyet elértünk clanbase ligában... Szal szerintem ilyen jellegű összefüggés max az újoncoknál és a fiatalabbaknál lehet! Nekem a klántársaim élőben is a barátaim és ugyan úgy eljárunk az életben, nem ülünk egész nap a gép előtt, bár engem ígyis minden munkám elé köt... :roll:
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Kono írta:Nemtom, ezzel az FX 5900-el közepes grafikán legjobb esetben olyan 160-170 fpst produlál, de directx 9es beállítással valami katasztrófa, nemtom mit csesztek el ennyire benne, de megöli a gépem -.-"
A programban nem "csesztek el" semmit, bár ugyanez nem mondható el sajnos a kártyádra. :dirr: Az az FX5900 sokkal inkább DX8.1-profilú, mint DX9.0 (értsd: a DX9 hatására 100-500%-os (!) teljesítménybeli csökkenés tapasztalható). Vegyél egy GeForce 6-os szériájú kártyát, azzal menni fog. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Aham értelek, bár most nincs rá keret sajna ^^"" Mondjuk ennyire durván csak ennél a játéknál csinálja ezt... Na majd meglásuk mennyire jó, max akkor veszek új kártyát, meg amint anyagi helyzetem engedi...
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Én Q3-, HL2-, FEAR-al játszok PC-n. X-Boxon a Blacket nyomom.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Mostanában Q3-azok mivel itt a suliban is azt nyomjuk. :D Szóval kell a gyakorlás!
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Battlefield 2. A német -=RuleZ=- szerveren..
LordLynxx on -=RuleZ=- Server
Kép
Avatar
Pal-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.10.02. 16:27
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Mi suliban Call of Duty 2-vel játszunk állandóan, ezért már kezdem kicsit unni. (amúgyse vagyok nagy FPS rajongó) Előtte Medal of Honour Allied Assault-ot nyomattuk, mostanság pedig valami Vietcong nevű szennyel próbálkozunk.
Kép
Avatar
j.e.h.u.t.y.
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2005.01.11. 11:48
Tartózkodási hely: ...at the Border...

Hozzászólás Szerző: j.e.h.u.t.y. »

EZ a stílus engem valamiért kezd hidegen hagyni (talán a sok csalódás...vagy csak öregszem...)

Mostanában egyre kevesebb ilyen game tud megfogni...Van kivétel:Black
html_entities_replaceMy turn to protect you, Snakehtml_entities_replace
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Soldat a legjobb :-P Aki ismeri annak jó (gondolom), aki meg nem, az ismerje meg: www.soldat.pl
ez a játék amúgy 2D-s :D

-----

Szóval senki nem ismeri. :weh:
Avatar
LordLynxx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.09. 13:56
Tartózkodási hely: Másutt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LordLynxx »

Dehogynem, de már jó ideje nem játszottam vele.
Lanon nyomtuk nagyon régen a suliban.
Én voltam a legjobb sniper :D
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Milyen néven? Télleg' csak lanon? :weh:
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
Plague
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2006.04.04. 10:50
Tartózkodási hely: Namek

Hozzászólás Szerző: Plague »

Én isiben szívesen CS-znék de hát nem biztos hogy megy. Egyszer majd megpróbáljuk. A Q3 viszont nagyon jó!!!!
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Plague írta: (...) A Q3 viszont nagyon jó!!!!
Főleg hogy mindig a sereghajtók között vagy! :-P Mindenestere jobb mint a Q2.Defraggal szokott vki menni?
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ha már Wolfozol neten, szerintem ne az RtcW-vel játssz, hanem a Wolfenstein:Enemy Territoryval. Teljesen más játékélményt ad, jók a térképek, a fejlődési rendszer jól kitalált, mit mondhatnék még? Az egyetlen hibája, hogy a statisztikákat sokszor rosszul jeleníti meg, így ne lepődj meg, ha te szerezted a legtöbb fraget, mégis más nevét írja ki :( . Ja, azt még hozzátenném, hogy nem kell 2méterre megközelítenie valakinek ahhoz, hogy kinyiffanj :D. Kedvenc tevékenységeim egyike pl. hogy hangtompítós sniper rifle-al a térkép túlsó feléből lövöm fejbe az embereket(ráadásul fedezékből) :D :sniper: . Tapasztalataim alapján a 14-20 emberig terjedő méretűek a legjobbak, a többinél már nem tudsz egyéniben érvényesülni.
Ami az UT2003, 4-et illeti, az is nagyon jó, de merőben más játékmódot kíván. Gép ellen tök jól megvagyok Onslaught módban, emberrel szemben viszont látszik, ha új vagy a neten... CTF-ben viszont térképtől függően lehet campelni, én is azt csináltam. 1 kivétellel mindenkit belelőttem a középen lévő szakadékba :D :sniper: . Szóval érdemes kombinálni az egyéni játékot a csapatmunkával.
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Deathmatch esetén viszont útálom ha vki kempel!Szerintem a bunkó dolog ha vki ezt csinálja.Persze csapat játékban megengedett.Viszont a legidegesítőbbek azok akik pk(player killer)-val szórakoztatják magukat! :mad: Az ilyen minek játszik neten?
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Attól függ, hogy miért csinálja, nem igaz? Deathmatchben tényleg csúnya dolog, dehát előbb-utóbb úgyis rájön valaki, hogy hol van, és véget vet áldatlan tevékenységének. Én azért campeltem CTF-ben, hogy így segítsem elő a zászló védelmét. Igaz, hogy a közelében se jártam az ellenfél zászlójának, viszont nem is adtam (sok)lehetőséget adtam a másik csapatnak ugyanerre! Egyébként ismered a mondást...Szerelemben és háborúban mindent szabad...
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

A camp+spam a legjobb lol! q3 még mindig rox lol de néha már nagyon unom =S
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

A Quake III már nem ugyanaz, mint pár éve...bár néha még mindig jobb lehet, mint bármelyik UT(kevésbé komplikált).
Avatar
Doom
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.05.25. 09:23
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Doom »

Nekem bejönnek az fps-ek.. :) A Doom-ot naon sokszor végignyomtam, a Doom 3-at normálon Halo 1-2, Unreal 2, Half Life 2- ezeket is normálon..
Amikor volt Dreamcast-em akkor a Quake 3 Arena nagyon ment egy ideig, volt 3 az 1 ellen felállás, (én voltam az 1 :) )és mégis leamortizáltam őket.. aztán egyszer.. jött egy amerikai srác /Ryan/, illedelmesen köszönt mindenkinek a szobában, keresett egy shotgun-t, aztán amit ott rendezett.. 10perces meccs alatt 100pont felett teljesített, mögötte valahol én kullogtam a magam kis 27 pontjával, majd még a másik két srác..de hozzátenném, hogy Ryan-t egyszer se tudtuk lelőni, a pontszámaink is "hármunk" között keletkezett.. hihetetlen volt, hiába lőttem mint állat, legugolt, oldalazott, ugrott, állandóan kitért a golyók elöl, vagy max épp hogy csak eltalálta. Volt hogy szégyenszemre a kis alap kézi fegyverrel nyírt ki, mert kifogyott mindene, rálöttem, kitért, belémvágott, oldalazott, vágott.. végül illedelmesen megköszönte a meccset, és kilépett. Na azóta nemigen van kedvem Q3-azni..
Türelmesen várok, hogy a Sega feltámadva hamvaiból, ismét megjelenjen egy remek géppel a konzol piacon, és még remekebb játékokkal.. Waiting..
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Sima Half-Life. Vagy HL2.
Counterstrike nélkül.

Vagy UT2004. Bár a 2003 demója óta nem sokat fejlődött. De az annyira
hihetetlenül jó volt, hogy még mindig Deathmatch az Antaluson és az Asbestoson. És az UT2003nak jobbak voltak a falrólelugrásai (a 2004-ben nem lehet akkorákat)... -> Erre szavaztam épp ezért.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Most a Perfect Dark Zero-t nyomom,de nagyon bejön.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

UT-t néha instagib módosítóval érdemes játszani igazán :wink: . Ilyenkor derül ki, hogy ki tud jól célozni :wink: .
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Ahha... Van ilyen élményem. Haveromnál 1 átvirrasztott átmulatott éjszaka után halálkómásan félálomban instagibeztünk. Ilyen állapotban semmi esélyed arra hogy tudatosan cselekedj. hehe antaluson átlőttem az egész pályát és úgy öltem. Az a vicc hogy nem ment rosszul ahhoz képest ahogy számítottam.

Amúgy sima UT is elég mókás, csak ugrálni nem nagyon lehet...
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Sima UT-ben Sniper Rifle campelni a Deck 16-os pályán hatalmas poén :sniper: . A plazmavetőt viszont mindegyik UT-ben gyűlölöm...
Válasz küldése